Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Inak aj tu je strasne horucu(+37)koko je u Vas?
Odpovedať
Profilova fotka
bianca ja by som ich dala vyhlusit z celeho mojho okolia a pavukov ako sa bojim.no tak to som schopna aj zachvat chytit neznasam ich
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kupovla bizuteriu v predstihu a potom som si kupila asi zo 10 druhov a ked som mala saty doma,tek som si ani jednu nestihla vyskusat a vzala som prvu co mi prisla pod ruky
Odpovedať
Profilova fotka
a ako bi si ich nechala vykantrit ked je ich 13540867168706541781tisic
Odpovedať
Profilova fotka
bianca tu je tak okolo 30-34 a zajtra ma byt tych 34 co je na anglicko strasne ojedinele a ani nevedia ci nekedy vobec bolo tak teplo v Uk.je to na porazenie a nikto nevari vsetci chodia sa k nam napchavat.je to proste hruza
Odpovedať
Profilova fotka
nie tisic ale milionov no neviem asi by som vypustila atomovku :-D ale nie lebo ma este vyhosia z fora ze som terorista neviem ako ked ja ich taaaaak nemam rada a asi ani oni mna ked m nedaju pokoj a este aj ked spim tak mi pod pyzamo lezu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mi sme si nastastie sli kupit ventilator a v praci nam po dlhych rokoch funguje klima,tekze teraz tu mame prjemnych 20
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes bola s drahym v jednom svadobnom salone a on ze aha vobec nie su tie saty drahe a ja ze ok ze si nejake pozriem ked su teda lacne :-D tak som si vybrala jedny aon na to ok ideme prec lebo ty si zrovna musis vybrat tie za 50 tisic :-D tak sa skoncil moj den vyberu siat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja keby som mala chrobaka pod pyzamom,tak us som sediva.Mne uplne staci.kedmi daco precvrkne okolo ucha a osypavam sa. Ale dam ti radu.Ak chces aby ti chrobaky neliezli pod pyzamo,tek spi na ostro.Polovicke bi to usrcite nevadilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Chces si saty doviezt s UK.Skocim si na jednu cigaretku a hned som spat
Odpovedať
Profilova fotka
a mali tam aj bizu tak ze sa pozriem na korunky tak som si vybrala zo tri a drahy ze si si viem vybrat aj nieco laznejsie ako 5 tisic.no mozem ja za to ze je tu vsetko tak drahe?a potom v meste som pozerala okulea slencne a vravim drahemu ze co ty na tieto a on ze celkom ujdu za 10 babi nemyslis?tak som to dnes vzdala a kupila len dva stipce do vlasov ted tri lebo dva kupis s jeden mas zadara a on na to ze pre boha ved tie stipce stali 250n korun :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem bianca ale skor nie ako hej ved ja budem mat tolko veci a kto mi ich ozehli asi budem mat zo slovenska.a anikde neskac zase budes prec 20 minut
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, vy co nespite. :-D Ja uz pomaly idem, chyta ma unava.
Odpovedať
Profilova fotka
ja prave som ti odpisala ze co este nespis>ja mam off zajtra a dnes som vstala o druhej poobede tak sa mi nechsce este :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drahy uz chrni vylozil si na mna labku aby ma citil pri sebe a este aby nebolo malo tak lezi na mojej polke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak us som tu
Odpovedať
Aha, pytala som sa ta v druhej teme ze preco este nespis. Ako super, mne by sa tiez zislo volno. Mam kopec roboty doma a nestiham, lebo stale nieco ine robime ked je take krasne pocasie. Idem za mojim, uz sa chysta zalahnut. Dobru noc.
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak dobru lara ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lara :ahoj a zaroven dobru
Odpovedať
Profilova fotka
aka bola bianca?
Odpovedať
Profilova fotka
dobra,ale rychla aby si mi neusla
Odpovedať
Profilova fotka
a uz mate aj vy dvd bianca?ako vam je fajne ze uz to mate za sebou ja musim cakat este rok.teraz momentalne cakame na odpoved lebo chceme kupit vedlajsi pozemok a mojim rodicom to chceli predat za 400 tisic lebo boli nahnevany ze sme kupili dom a oni ho chceli tiez kupit tak som zvedava ze za kolko nam ho ponuknu.oni totiz nevedia ze je to pre nas.inac pozemok ma hodnotu asi 40 tisic max 50 a mi ponukame 100.tak som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
cakam ta poctivo mam vypnute svetlo tak mozno budem mat par preklepov lebo nevidim nic na klavesnicu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no DVD este nemame.Sama som zvedava ako to dopadne.Stale doma buzerujem brata aby posuril kameramana,ale je to o nicom,ked si to nemozem vybavit sama
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja mam i pri svetle preklepov as as,ale ja us som taka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja som zvedava ako to dopadne u nas vsetko na dialku a uk volat za kazdym k nam je dost drahe no tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
vsak aj ja ale teraz ich bude este viac asi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bianca a ako sa ma manzel?uz si si zvykla na nove priezvisko?a co na oslovenia manzel a manzelka?
Odpovedať
Profilova fotka
no na nove priezvysko som si vobec nezvykla.V Praci sa do telefonu predstavujem starym menom a stalo sa mi ze ked som menila udaje na prech.pobyt,vypisla som cely ten stupidny formular na stare meno,zekza som musela cely ten ,,katalog,,prepisat znova
Odpovedať
Profilova fotka
si tu bianca?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?