Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • Inak aj tu je strasne horucu(+37)koko je u Vas?

• bianca ja by som ich dala vyhlusit z celeho mojho okolia a pavukov ako sa bojim.no tak to som schopna aj zachvat chytit neznasam ich

• ja som kupovla bizuteriu v predstihu a potom som si kupila asi zo 10 druhov a ked som mala saty doma,tek som si ani jednu nestihla vyskusat a vzala som prvu co mi prisla pod ruky

• Sponzor fóra
  • a ako bi si ich nechala vykantrit ked je ich 13540867168706541781tisic

• bianca tu je tak okolo 30-34 a zajtra ma byt tych 34 co je na anglicko strasne ojedinele a ani nevedia ci nekedy vobec bolo tak teplo v Uk.je to na porazenie a nikto nevari vsetci chodia sa k nam napchavat.je to proste hruza

• nie tisic ale milionov no neviem asi by som vypustila atomovku 😃 ale nie lebo ma este vyhosia z fora ze som terorista neviem ako ked ja ich taaaaak nemam rada a asi ani oni mna ked m nedaju pokoj a este aj ked spim tak mi pod pyzamo lezu 😠

• mi sme si nastastie sli kupit ventilator a v praci nam po dlhych rokoch funguje klima,tekze teraz tu mame prjemnych 20

• ja som dnes bola s drahym v jednom svadobnom salone a on ze aha vobec nie su tie saty drahe a ja ze ok ze si nejake pozriem ked su teda lacne 😃 tak som si vybrala jedny aon na to ok ideme prec lebo ty si zrovna musis vybrat tie za 50 tisic 😃 tak sa skoncil moj den vyberu siat 😞

• no ja keby som mala chrobaka pod pyzamom,tak us som sediva.Mne uplne staci.kedmi daco precvrkne okolo ucha a osypavam sa.
    Ale dam ti radu.Ak chces aby ti chrobaky neliezli pod pyzamo,tek spi na ostro.Polovicke bi to usrcite nevadilo 😃

• Chces si saty doviezt s UK.Skocim si na jednu cigaretku a hned som spat

• a mali tam aj bizu tak ze sa pozriem na korunky tak som si vybrala zo tri a drahy ze si si viem vybrat aj nieco laznejsie ako 5 tisic.no mozem ja za to ze je tu vsetko tak drahe?a potom v meste som pozerala okulea slencne a vravim drahemu ze co ty na tieto a on ze celkom ujdu za 10 babi nemyslis?tak som to dnes vzdala a kupila len dva stipce do vlasov ted tri lebo dva kupis s jeden mas zadara a on na to ze pre boha ved tie stipce stali 250n korun 😃

• neviem bianca ale skor nie ako hej ved ja budem mat tolko veci a kto mi ich ozehli asi budem mat zo slovenska.a anikde neskac zase budes prec 20 minut

• Baby, vy co nespite. 😃 Ja uz pomaly idem, chyta ma unava.

• ja prave som ti odpisala ze co este nespis>ja mam off zajtra a dnes som vstala o druhej poobede tak sa mi nechsce este 😃

• drahy uz chrni vylozil si na mna labku aby ma citil pri sebe a este aby nebolo malo tak lezi na mojej polke 😃

• Sponzor fóra
  • tak us som tu

• Aha, pytala som sa ta v druhej teme ze preco este nespis. Ako super, mne by sa tiez zislo volno. Mam kopec roboty doma a nestiham, lebo stale nieco ine robime ked je take krasne pocasie.
    Idem za mojim, uz sa chysta zalahnut. Dobru noc.

• ok tak dobru lara 😉

• lara :ahoj a zaroven dobru

• aka bola bianca?

• dobra,ale rychla aby si mi neusla

• a uz mate aj vy dvd bianca?ako vam je fajne ze uz to mate za sebou ja musim cakat este rok.teraz momentalne cakame na odpoved lebo chceme kupit vedlajsi pozemok a mojim rodicom to chceli predat za 400 tisic lebo boli nahnevany ze sme kupili dom a oni ho chceli tiez kupit tak som zvedava ze za kolko nam ho ponuknu.oni totiz nevedia ze je to pre nas.inac pozemok ma hodnotu asi 40 tisic max 50 a mi ponukame 100.tak som zvedava

• cakam ta poctivo mam vypnute svetlo tak mozno budem mat par preklepov lebo nevidim nic na klavesnicu 😃

• no DVD este nemame.Sama som zvedava ako to dopadne.Stale doma buzerujem brata aby posuril kameramana,ale je to o nicom,ked si to nemozem vybavit sama

• tak to ja mam i pri svetle preklepov as as,ale ja us som taka 😃

• no ved ja som zvedava ako to dopadne u nas vsetko na dialku a uk volat za kazdym k nam je dost drahe no tak uvidime

• vsak aj ja ale teraz ich bude este viac asi 😃

• bianca a ako sa ma manzel?uz si si zvykla na nove priezvisko?a co na oslovenia manzel a manzelka?

• no na nove priezvysko som si vobec nezvykla.V Praci sa do telefonu predstavujem starym menom a stalo sa mi ze ked som menila udaje na prech.pobyt,vypisla som cely ten stupidny formular na stare meno,zekza som musela cely ten ,,katalog,,prepisat znova

• si tu bianca?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov