Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260

Páči sa mi to

• sak si chod lahnut Ja si pojdem ties ku Karlovi.celu noc ma vola do postele

• no moja nezabudaj ze si uz vydata takze ziaden Karel jasne 😃

• chystam.buduci tyzden mam volno a potom od 16-30.10 mam DV
    V septembri mame stretnutie zo skoly,ale nemozem ist

• Sponzor fóra
  • Karlovi to nevadi.A potom ma vraj vezme k sebe domov ked ma chlap vykopne s bytu,takze buducnost zaistena

• pocuj a kedy sa ty moja mozes zacat snazilkovat?ako dlho mas cakat?co na to manzel vsak sa to ani nemusi podarit na prvy sup 🤔

• potom by sme sa mohli niekedy dohodnut a ja by som zasla doma do inter.kavarne a popisali by sme

• jaj a karel uz je na tom tak dobre ze by sexoval?a co mu vlastne bolo 😬

• Karel?Ten je na tom lepsie ako ja.

• no jasne ze mozme popisat.ja sa uz neviem dockat ideme o tyzden do skoly tak som zvedava uz ani neviem ze ci sa niekedy vratime domov na stalo.Mali sme v plane stavat domcek ale uz aj o tom pochybujem ze budeme 😞

• tak co ho neposlete domov?

• este iba dnes je extubovany,takze tu bude aste par dni strasit personal

• Inak snazilkovat budeme buduci rok

• aha no ti poviem ze to tam mate asi vesele 😐

• A preco by ste sa nemali vratit domov?Neblazni.Sak ta to tam nebavi

• to teda mame.Este ze mam poslednu

• Sponzor fóra
  • pisaj,lebo pojdem pracovat

• no nebavi nebavi teraz musim mojho zamestnavatela popytat o rocn kontrakt a potom po 12 mesiacoch mozem az odist a potom nam daju kartu nieco ako ze trvaly pobyt a potom uz hadam aj o mimi sa budeme snzit a potom uz ked sa narodi tu tak matersku a vsetko mi daju tu doma by som nic nedostala a ja neviem nevyzera to na navrat 😬

• vsak pisem ale mi to trva uz teraz v tuto hodinu dlhsie 😵

• no teda?A ja ze s kocikom zajdem do Kosic na kavu

• je to vsetko na prdlajs neviem ze ako a co doma?pridem domov a nedostanem nic a budem robit za 10 tisic?teda ak mi vobec niekto da pracu 😃

• no ty mas co hovit

• no co ja mam co hovorit 😬

• J aviem ako je to u nas a preto tam nie som,ale za dva tri roky idem urcite na vychod.Tu namam nikoho

• no ze si unavena.A co ja?

• pocuj bianca moja idem si ja lahnut lebo ma drahy uz hresi ze s nim netravim cas a ani v posteli ma uz nevidi 😃

• no to hej nezavidim ti ale ja som makala 3 tyzdne takmer bez volna takze naozaj nevladzem 😛

• raz za cas sa tu stretneme a on nadava.To je strasne.Postras ho,ze us mam podpisanu zmluvu a ze mi pridu zajtra napojit internet

• tak moja napis mi potom ip kedy zase budes na nete a slubujem ze pokecame dlhsie 😉

• tak dobru

• tak to by ti mohli sakra napojit kedy podpises?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?