Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kukucka
Odpovedať
Profilova fotka
prijemny vecer!! a prosim, uz sa nepytajte na pecenie ok?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne hviezda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej lovacka - fakt, este rok - tak to ja drzim aj vam, nech to este vydrzite :-D (ja varenie pecenie nemusim.. a tak to vacsinou dopadne.. hihihi)
Odpovedať
Profilova fotka
SORRY baby,musela som sa odmlcat,mala som dlho tel.rozhov s pribuznimi
Odpovedať
Profilova fotka
ja nevarim a ani nepeciem lebo byvame v bare a mame vsetko naservirivane na tanieri takze sa bojim toho dna ked sa tato kapitola skonci a zacne kruta realita :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kukucka vitaj
Odpovedať
Profilova fotka
bianca co drahy kontroloval? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lov:ja si to este pametam
Odpovedať
Profilova fotka
to ale noboli moji pribuzni zlato
Odpovedať
xix, tak to mas super, ze nemusis varit..dufam, ze moj drahy sa nauci varit, bo mna to nie ze nebavi, ale sa mi ani nechce, ani nic... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
moja co si pamatas?no a kde je moja ip?draha ty ma podvadzas ci mi neveris :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joj moja akoze pribuzny nejakeho pacienta?a co takto v neskoru hodinu volali? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
babulenky, ja uz naozaj dobru nocku.. uz mi klipkaju oci.. kukucka - presne - ja som strasne leniva na to.. preto som sa premohla a spravila ten kolac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rada piekla pred tym pre mojho draheho ale teraz sm uz 2 roku nepiekla a nevarila mne aj ked treba nieco navarit na rychlo tak moj drahy ma obsluhuje pracuje ako pomnocny kuchar v kuchyni :-N
Odpovedať
;-) dobru noc hviezda
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeej, to je super! to by som brala!!! a prve, co by som kupila by bola umyvacka riadu :-)!
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to tu akosi ...
Odpovedať
Profilova fotka
dobru nocku - som hrozna.. uz sa lucim 1500ty krat..
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu mame v kuchyni x-) bianca kde si?co nepises?moja nie je ti dobre?chudatko moje
Odpovedať
Profilova fotka
hviezda:zdielam tvoj nazor.Hned ako sa vratim na slovensko,nestihnem ani tasky vybalit ale hned objednam umyvacku riadu:Neznasam riad
Odpovedať
Profilova fotka
lov:je mi celkom fajn,ale roboty privela
Odpovedať
xix, umyvacku mame aj my, ale uz asi rok, a este sme ju ani nezapojili..ale maaaaaaame :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kukucka:ako to.Ja sa jej nemozem dockat
Odpovedať
Profilova fotka
lov:nespi
Odpovedať
Profilova fotka
keby som ju mala kam dat, hned ju zapojim... mame kuchynu o rozmeroch asi 2x1 m a jednoizbovy byt.. no alu uz :lovacka, bianca a kukuckaxxx majte sa!!
Odpovedať
Profilova fotka
xixi nebojte sa ked budete mat umyvacku tak nebude mat kto naplnat a vykladat z nej :-D aj u nas je to tak :-D
Odpovedať
asi preto, lebo tie dva taniere denne umyjem aj rucne..xix..je nam zbytocna..zatial
Odpovedať
Profilova fotka
hviezda:us fakt dobru noc?
Odpovedať
Profilova fotka
bianca no nespim nespim ale mala by som uz ist lebo s drahym sme sa v posteli nestretli uz ani nepamatam =-) neviem ci vies aj ja som mala nejake problemy a bolo to brutalne takze sme spali oddelene a aj svagrinu sme tu mali a aj moja sestra takze postime ako vy pred svadbou :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?