Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • ahoj kukucka

• prijemny vecer!! a prosim, uz sa nepytajte na pecenie ok?

• jasne hviezda 😃

• Sponzor fóra
  • jeej lovacka - fakt, este rok - tak to ja drzim aj vam, nech to este vydrzite 😃
    (ja varenie pecenie nemusim.. a tak to vacsinou dopadne.. hihihi)

• SORRY baby,musela som sa odmlcat,mala som dlho tel.rozhov s pribuznimi

• ja nevarim a ani nepeciem lebo byvame v bare a mame vsetko naservirivane na tanieri takze sa bojim toho dna ked sa tato kapitola skonci a zacne kruta realita 😃

• kukucka vitaj

• bianca co drahy kontroloval? 😃

• lov:ja si to este pametam

• to ale noboli moji pribuzni zlato

• xix, tak to mas super, ze nemusis varit..dufam, ze moj drahy sa nauci varit, bo mna to nie ze nebavi, ale sa mi ani nechce, ani nic... 😐

• moja co si pamatas?no a kde je moja ip?draha ty ma podvadzas ci mi neveris 😃

• joj moja akoze pribuzny nejakeho pacienta?a co takto v neskoru hodinu volali? 😮

• babulenky, ja uz naozaj dobru nocku.. uz mi klipkaju oci..
    kukucka - presne - ja som strasne leniva na to.. preto som sa premohla a spravila ten kolac 🙂

• ja som rada piekla pred tym pre mojho draheho ale teraz sm uz 2 roku nepiekla a nevarila mne aj ked treba nieco navarit na rychlo tak moj drahy ma obsluhuje pracuje ako pomnocny kuchar v kuchyni 😬

• Sponzor fóra
  • 😉 dobru noc hviezda

• jeeeeeeeeeeej, to je super! to by som brala!!! a prve, co by som kupila by bola umyvacka riadu 🙂!

• mne sa to tu akosi ...

• dobru nocku - som hrozna.. uz sa lucim 1500ty krat..

• aj tu mame v kuchyni 😵
    bianca kde si?co nepises?moja nie je ti dobre?chudatko moje

• hviezda:zdielam tvoj nazor.Hned ako sa vratim na slovensko,nestihnem ani tasky vybalit ale hned objednam umyvacku riadu:Neznasam riad

• lov:je mi celkom fajn,ale roboty privela

• xix, umyvacku mame aj my, ale uz asi rok, a este sme ju ani nezapojili..ale maaaaaaame 😬

• kukucka:ako to.Ja sa jej nemozem dockat

• lov:nespi

• keby som ju mala kam dat, hned ju zapojim... mame kuchynu o rozmeroch asi 2x1 m a jednoizbovy byt..
    no alu uz :lovacka, bianca a kukuckaxxx majte sa!!

• xixi nebojte sa ked budete mat umyvacku tak nebude mat kto naplnat a vykladat z nej 😃 aj u nas je to tak 😃

• asi preto, lebo tie dva taniere denne umyjem aj rucne..xix..je nam zbytocna..zatial

• hviezda:us fakt dobru noc?

• bianca no nespim nespim ale mala by som uz ist lebo s drahym sme sa v posteli nestretli uz ani nepamatam 🤔 neviem ci vies aj ja som mala nejake problemy a bolo to brutalne takze sme spali oddelene a aj svagrinu sme tu mali a aj moja sestra takze postime ako vy pred svadbou 😃 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov