Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • lov:NAS JE TU 5 ,a myslim ze po mne urcite nie

• kukucka:spis?

• hej baby

• Sponzor fóra
  • nie nic nerobila len rovno zmenila na tabletky

• lov:takymto tempom ta s prispavkami dobehnem ako si ti predbehla mna potvora

• lov:to je neake divne

• lov:vies ci si nebola...

• kukuk

• no neviem veru ze neviem

• asi ma za chvilku vyhodi kolegyna od netu,lebo us tu poza mna skuli

• tak sa stav v ostrave,a ja ti to vybavym

• nerobila mi sono a aj ja som nad tym myslela ale ja tie zrazeniny mam aj pocas normalnej ms takze neviem ti povedat ale priznam sa aj ja som nad tym uvazovala 😛

• lov:a co pripravy na svadbu?

• ja som ties po nasadeni HAK skoro cely mesiac ...ale nebolo to as tak brutalne

• bianca ani si nevies predstavit co by som dala za poriadne vysetrenie 😬 neviem co mi je ani krv mi nezoberu a len zmenia tabletky.a mozno aj je to lepsie ze neviem lebo keby ze som bola tehu tak by ma to asi trapilo ze sa to takto skoncilo 😛

• Sponzor fóra
  • lenze keby si bola ... tak by si musela ist na precistenie.Keby ti to neurobyli,mohla by si mat pekne kompl.zdrav.problemi

• pripravy na svadbu sa akosi nekonaju ziadne neviem co mam pripravovat ale zacali sme teraz pozerat po dovolenkach kam ist na svadobnu cestu 😃

• ale myslis ze by trebalo ist ked som takto sama krvacala?ved prve tyzdne ani nerobia kyretaz ci ano?

• šak mate ešte vela casu

• co ja viem tak kyret robia stale,aby tam nieco nezostalo,pretoze to sa samo nevypary

• a co mate predbezne vybrate?Mi sme neboli nikde

• ale to vlastne vies

• no mexiko

• lov:nespi,pretoze ta za chvilu fakt dobehnem

• alebo seychely alebo dominikanska alebo mauricius ale nie sme rozhodnuty a asi pojdeme nie hned po svadbe ale az za taky meisac lebo aby sme sa vyhli dazdom a hurikanom 😃

• ty brdo.zobez ma zo sebou.Do kufra sa sice nevojdem,ale vobec nebudete vediet,ze tam som 😃

• dominikanska ja moj sen.A este Kuba

• ani ja sa neviem dockat taka som z toho vyradostnena

• este nespim, ale uz idem spat...
    tak sa majte krasne, nech vam to rychlo ujde.dobru nocku

• no to ja som bola ties a teraz mam pocit,ze to bolo pred par rokmi

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života