Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • 🙂 😉 😞 😐 😠 😎 😒 😮 😢

• no uz vidim ze nie 😃
    uz som aj cajik doslopkala.......

• ja som si ponho ani nesthla ist,us valim

• Sponzor fóra
  • fiha, no ja som tiez stastna ze cely tyzden som oficialne PN 😎 😃
    ale vo stvrtok ak mi uz b ude dobre by som chcela ist do skoly bo nechcem mat zas 175 vynechanych hodin za jeden polrok 😒

• tak co ti je?

• no sak som pisala - alergia + viroza

• bo pred dvoma rokmi mi alergologicka zistila alergiu na chlad 😒 som dovtedy ani netusila ze aj take nieco moze existovat 🤔

• acha.Som prehliadla.Pardon
    No tak vitamninky,caj s medom,paralen a postel

• no existuje,existuje,ale o us vies.Ja mam alergiu na vsetko dokonca aj na slnenćne luce

• fpoho 🙂
    vitaminkami sa cpem uz vyse mesiaca (cecko, bion 3 a preventan + ovocie a zeleninka), caj s medikom uz tiez dlho funguje, i ked skor mliecko s medom - to je moje 😵 , paralen uz na mna hooooodne dlho neucinkuje a postel - dnes som cez den spala dokopy 5 hodin 😵 a stale som lezala az kym som si teraz vecer sem nesadla 😵

• bion je velmi dobra vec.Chvalim,chvalim

• na slnecne luce?????? a to sa da? to potom co robis cez leto??
    no ja si idem zajtra po vysledky ako to so mnou vyzera s alergiami 🙂 😞
    ale uz nemam alergiu na chlpaaaaaaaaaaaaacooooooooooooooooooooooooov 🙂 tak sa tesi mbo brasko bude mat havina 🙂

• jjj, to vsetci vravia ze ten bion je dobry...nam to tetusa v lekarni poradila 🙂

• mne slnko vadi v jari,ked zacina poriadne svietit a v lete na oci.Musim nosit snecne okuliare

• skoda ze nie si blizsie.mohla bi som ti ho nosit zadara(ten BION(

• Sponzor fóra
  • ahaaaa, ja ze aj s kozou ti to nieco robi....uf, ale nastastie nie 🙂
    no u mna sa to prejavuje tak ze ochoriem a taky drazdivy kasel ma chyta....ale taky riadny....

• to fakt????? ejha, tusim sa prestahujem 😛 😃

• mne alergiu na zvieratka nepotvrdili,ale ked sa dotkem mojho Pištu/morča/tak mam hned astm.zachvat

• ja to po tebe hodim z vlaku ked pojdem okolo dobre?

• to pistta taky zakerak? no to nie je od neho pjekne 😎
    no tak potom mas alergiu len na Pistu 🙂

• oki, budem chytat 😃
    kedy teda planujes ist do BA? 😃

• no neviem:staci ze ho zoberiem na ruky a hned mam cervene svrbiace flaky

• raz 😃

• v BA som bola raz v zivote.Pred 2 rokmi na leteckych dnoch

• iba raz????? 😃 tak to potom zober aspon 20 baleni 😃 nech mam nejake zasoby 😛 😵
    ja som takto citliva na broskynove sampony 😒 doteraz nefim preco bo sak ked zjem broskynu tak sa nic nedeje ale ak si hlavu umyjem hocakym broskynovym samponom - katastrofa - hlava svrbi a hrud cela flakata....

• a ako sa ti u nas pacilo? 😃

• nieco si mi mala pripomenut 😉

• tomu sa hovori placebo efekt. 😃 Ale nie.Mozes byt citliva na urcitu zlozku

• ATB 😮 ATB 😮 ATB 😮

• v BA sa mi nepacilo,ale asi preto ze som bola po nocnej a na letisku som dastala rutalny sennu nadchu.Som mylsela ze zomriem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém