Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • zuzka s mirom?
    tak ona ma svadbu teraz 13.6, takze bude prva...ja netusim co by sa jej mohlo zist, ale chcem aby mala aj na nieco "pamiatku" ze toto sme dostali ako svadobny dar.minule co sme boli na svadbe, tak sme davali peniaze, takze na striedacku-nieco teraz kupime
    plazmu maju doma asi na pol steny 😃 a plazmu by som si ani ja nekupila, skor LCD 😛

• 😃 my mame 2 lcd-cka 😛 plazma ma vraj nekvalitnejsi obraz ked sme kupovali bolo nam povedane 😬 nie zuzka s mirom to niesu.Miro akosi ma cas....ale podla mna to bude uz coskoro...ved bac.uz ma alebo bude mat tak uz nic tomu nebrani... 😎

• no, lenze plazma ti zere tolko elektriny ako vianocna vyzdoba v meste 😛 (srandujem, nie az tolko, ale velmi vela), tak keby si sa cudovala ze mate vysoky ucet za elektrinu, tak uz vies preco
    no mozno ze si povedal ze az po Mgr 😃

• Sponzor fóra
  • ja mu dam po Mgr. to budem starenka uz potom a ja chcem mlada tancovat zuzke na svadbe 😛

• a kolko mas teraz?99rokov? 😃

• 😃 este len 98,5 😐

• no, tak to aby si si uz zacala nacvicovat skoky do truhly 😃 😛
    mozno miro caka aby vas pozval troch 😛

• 😃 no ja mu dam 3 on nech sa postara o svoje ja budem kocikovat ich baby 😬 ta nech nevymysla bo dostane na frak 😦 uz by som ho rada stretla a pokecala 😃 , ale nie ved raz to pride a myslim, ze coskoro 😉

• pekny dnik prajem 🙂

• ahoj tani ako sa mas?

• snaad sa raz dockas 😃
    ahoj tani 🙂

• mirka...mam sa fajn. Akurat som strasne unavena z roboty a ledva vidim na monitor

• tak chod hajat... 😛 nevyhadzujem ta hihi to ne

• mirka, odkial mas tu ikebanu na stol ?

• mirka...ja hajat nebuem. Ja vydrzim hore do 23ej a potom odpadnem 😉

• Sponzor fóra
  • tani, ja som vcera chrapala uz o 21.00 😃

• vcera som isla spat o 21.30 😉

• danka objednala som si ju u jednej kocky z tejto stranky ona ich vyraba .... 😛

• kolko ta vysla, ja som videla take ikebany v polsku, tiez jedna holka brala na svadbu aj ine kvietky na vyzdobu.mozno do svadby este pojdem do polska tak kupim

• danka mas IP 😃

• danka aku farbu budes mat vyzdobu?

• zelenuuuuu 😵 bud v kombinacii s bielou, alebo zlatou

• taku traaavickovu chcem 🙂

• travickovu 😛 travicku ako anglicky travnik ci slovensky 😛 organzu uz mas?

• to neviem aky travnik sa mi hodi na vyzdobu 😃 ani som este nic nekupovala, ved casu dooooost,
    inak, kde to predavaju? 🤔

• organzu? v galanterke, ale tam je hrozne draha... 😮

• skusim ist do rempa a este do jedneho obchodu v aque, mozno tam budu mat.drahe to je kolko?to sa na metre predava?ci na nejaky bal?

• mas balenia myslim ze po 10metrov v jednom obale 😃

• zajtra ideme kupovat oblek, tak zistim kde co a za kolko. 😛

• 😛 ta len kupte ten oblek hihi neze prides bez obleku 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém