Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
A parket v Sporte je o trosku vacsi ako v OZKN
Odpovedať
Profilova fotka
Je prvavda, ze OZKN je novsi ako Sport, ale mne to nevadi, ved aj Sport je teraz dobre vynoveny. Keby som mala vela peniazkov tak by som isla do Dukly, aebo to Duble tree
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak ozkn nebol velmi vynoveny ked sme si ho rezervovali :-D renovuju ho az teraz, tak dufam, ze to tam nebude vyzerat az tak komunisticky... a my mame zivu hudbu a nie je s tym ziaden problem... praveze nam ziadneho dj-a ani nenukali a zeby bol v cene menu??? :-D a ked som tam volala tak mi povedal pan Migas, ze minimalna kapacita je 80 ludi, ze pre menej nevaria :-D a maximalne co boli schopni obsluzit bolo nejakych 206 ludi... co je brutal... my budeme mat tych 90 ratam... hadam viac ani nie...
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ved to je jedno :-) hlavne je aby sme boli spokojne a svoju svadbicku sme si paradne uzili bez akychkolvek nepredvidanych problemov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved presne tak. my budeme mat okolo 120 ludi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
je to super cena a pocula som same chvalz, ja tam idem na svadbu ale ay buduci rok ja platim ya najom 5000sk menu 600sk bey vyzdoby
Odpovedať
Profilova fotka
keterin na čo si počula samé chvály? a kde máš svadbu ty?
Odpovedať
Profilova fotka
martinkaa: ja som tiez solivarcanka :-D . V ktorom kostole budes mat svadbu? Tiez som romyslala na sportom, ale nakoniec sme sa rozhodli pre opalex na sigorde.
Odpovedať
tinka 1003 ja som bola asi pred 3 rokmi na svadbe v opalexe a ako predjedlo sme dostali oschnutu sunku, ktoru podavali den predtym na 50-ke...
Odpovedať
holky a s modrou jedalnou niektora mate skusenosti?? pripadne s SOU stavebnym na volgogradskej, alebo s jedalnou Vukov?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadbu v modrej jedálni ale až v novembri, potom môžem dať referencie :) ale zatial OK
Odpovedať
Článok sa načítava...
juj tak mi budeme salu riesit taky rok pred svadbou, takze potrebujem skor infosky :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lelacik: tak to dufam, ze mi nespravia, lebo budem zlaaaa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
chvaly som pocula na tie moichalany a ja budem mat v PKO,
Odpovedať
Profilova fotka
aha... ja som o michalanoch ani nepocula :D a inac drahy je tiez solivarcan, ale sala sme zohnali na sekcove tak aj kostol sme tam riesili hned
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003 tak ja nevie, este v ktorom kostole bude mat, asi v tom co je pod Sportom
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka_photo ja som bola minuleho roku na svadbe v modrej jedalni a mne sa tam celkom pacilo, jedlo bolo dobre, bola som tam v juli, tak aj tak nikto velmi nechcel jest, lebo bolo straaasssneee horuce pocasie :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka_photo a SOU Volgogradska ti neodporucam, lebo je tam sice 330 sk na osobu ale za tretie jedlo po redovej si zvlast doplacas, alebo donesies suroviny a musis dohliadat, aby ti to dobre navarili, lebo to odflakuju. Ked si to spocitas, tak ta to vyjde priblize 400-500 sk na osobu. Za salu sa plati 4500 bez vyzdoby. Teraz toho roku tam idem v juni ta svadbu, tak uz som sa informovala u nevesty, ako to tam je.
Odpovedať
Profilova fotka
martinkaa: jeej, ja som myslela, ze budes mat svadbu teraz v aprili a ty az 2011
Odpovedať
Profilova fotka
:-) toho roku este nie
Odpovedať
martinka, dik za info ;-) ja by som najradsej brala Sport, ale nevyhovuje nam to kvoli kostolu, ktory bude pravvdepodobne na sidlisku 3, tak aj salu chceme nablizku.. a tam sme uvazovali o vukove a sou stavebnom.. a potom ked tak ta modra jedalen na budovatelskej, co sice nie je na trojke, ale nie je zase tak daleko ako sport.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mat v Sporte, tak ti potom poviem, ako som dopadla :-)
Odpovedať
tak tam je krasne.. v sporte mava svadbu takmer kazdy z nasej rodiny.. tie biele navleky na stolickach a aj ozdoba.. jedlo tiez super.. :-) paci sa mi tam..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala povodne ma kostol v meste Kostol sv. Mikulasa, ale krstena som na Solivare, tak moze mat aj tam, nechces zmenit kostol??? Aby si mala blizsie
Odpovedať
Profilova fotka
ináč, čo mám skúsenosť, tak v športe je veľmi ťažké rezervovať sálu. ja keď som tam volala v januári a chcela som termín na október tak jediný čo mali voľný bol dušičkový víkend :o) to som hneď zavrhla a keď som sa pýtala na august a september tak tiež to mali obsadené :o/ som bola v šoku keď mi povedala, že tam si ľudia zvyknú rezervovať tú najväčšiu sálu aj tri roky dopredu! pochopím stužkovú... ale v takom čase sa stužkové neorganizujú...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tam bola rezervovat 3.1.2010 na 30.4.2011 a to uz boli volne malo miesta
Odpovedať
nie, kostol menit pravdepodobne nebudeme.. a pocula som, ze niektore prastene si rezervuju aj tri roky, ale tak existuju aj ine pekne saly v meste, tak teraz sa nezblaznim kvoli nejakemu sportu len preto ze nie je volny.. 8-( kazda sala sa da pekne urobit, ked sa zaplati pekna dekoracia.. vsetko je len o peniazoch
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka_photo mas pravdu, niektore planuju svadbu 3 roky, my sme si definitivny datum stanovili na Vianoce a to len tak, inak by sme sa brali v oktobri 2011. A Sport sme brali ako prve co na prislo, lebo mame vela ludi a bolo by problem zhanat velku salu. A na Duklu nemame :-)
Odpovedať
Mati, aj my mame vela ludi, Sport uz bol obsadeny, tak sme nasli na 17.-Novembra v jedalni studentskych domovov a kapacita je tam velka a menu do 500 SK, za salu nepytaju nic... :o)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?