Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
1
2
34
dalsia tema s rokom v nazve? ved pokecat si mozes aj inde a k veci... a aj s inymi rocnikmi... :-|
Odpovedať
ahoj luciferova :-) ked sa ti nepaci tato tema,tak sem nemusis pisat, nikto ti nekazal ;-) ja kecam aj s inymi ludmi a aj v inych temach...ale toto je priestor pre rozne temy, tak klidek
Odpovedať
ja som tento pekný ročník :-)
Odpovedať
ahoj liana :-) a kedy si sa narodila? ja 29.4
Odpovedať
ja trošku neskôr 24.11 :-)
Odpovedať
caute baby aj ja som 1982 a asi som tu zatial najmladsia narodky mam 8.12
Odpovedať
ahoj alusiatko :-D mas dobru prezyvku ;-) tak vy s liankou budete este len oslavovat narodky 8-)
Odpovedať
ahojte, aj ja som 82 ;-) 9.7.
Odpovedať
a ta prezyvka je od mojho mena ........ja som taka pomikulasova
Odpovedať
alusiatko, ty si bola riadny Mikulassky darcek 8-)
Odpovedať
ahoj pollyanna, vitam ta u nas :-)
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pollyanna, a odkial si? :-) ja som z partizanskeho,ale teraz byvame v trencine. Ked som bola mensia citala som knihu,v ktorej sa hlavna hrdinka volala Pollyana :-N
Odpovedať
to mam nick presne podla tej knihy :-D
Odpovedať
som zo Sobotišťa..to je okres senica...cca 60 km od trencina
Odpovedať
:-D to bola velmi pekna kniha 8-)
Odpovedať
mam doma vsetky casti..ale prva je naj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, ja som tiež uzrela tento svet v tento krásny rok. Tak sa k vám pridávam. ;-)
Odpovedať
ahoj :-)
Odpovedať
jaaaaj pollyanka, jasne, to bolo viac dielov, teraz som si spomenula :-D
Odpovedať
ahoj murinko :-) ty si este cerstva manzelka, gratulujem a prajem vsetko dobre, hlavne vela lasky a zdravicka ;-) bola si krasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko, ďakujem. Čoskoro to aj teba čaká ;-)
Odpovedať
pekny datum sobasa lilusiatko....to meno je od liliana?
Odpovedať
:-) ta prezyvka je z mojmhu mena Lucia, mam prezyvku Lili a moj bratulcek mi z tej prezyvky Lili urobil zdrobnelinku Lilusiatko :-D aj mne sa velmi paci ten datum, a pokracujem v stafete mojich kamaratok. Jedna kamaratka mala svadbu 23.9.2006, druha teraz 22.9. 2007 a my sme sa s drahym dohodli na tomto datume :-N mame radi jesen,tak preto september
Odpovedať
Profilova fotka
03.04.82 ;-)
Odpovedať
ahoj gretuska :) aj ja som aprilovaaaaa :-D
Odpovedať
jééj, vy ste tu všetky staršie. Inak ja na svoj vek vôbec nevyzerám a mám už z toho komplexy. Aj som zmenila účes a aj tak mi tipujú 18 rokov :-D už je to na nervy
Odpovedať
Profilova fotka
ty vole, mame 25 rokov a uz sa radime do kategorie starsie? ]-( :-D
Odpovedať
lianka :-) mi nieco vrav, mna sa hocikedy ked cestujem autobusom pytaju soferi, ze ci polovicny alebo cely listok. A ked som bola chora a sla som na pohotovost,tak ma posielali na detsku pohotovost,ze sak urcite este nemam 18 rokov...tomu som uplne nechapala,ze ci ta teta dobre nevidi :-D
Odpovedať
mi daco hovorte... :-D ale ake budeme v styridsiatke rady, ked nam tipnu o desat rokov menej..inak mam s tym teraz obcas v praci problem.. :-|
Odpovedať
1
2
34
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?