Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

15. aug 201019900
  • ahojte kocky, ja som tu len tak narychlo, prajem Vam vsetkym este prijemny zvysok sviatkov...prepacte, ze som sa neozvala, ale bola som mimo PC na sviatky

• ahojte vsetky 🙂 a ahoooooj "stratena" Mirka🙂 ja , ze uz co je s Tebou🙂 aj Tebe krasne sviatkovanie

• ahojte holky tak ja som v jednom kole totiz vtip dna je ten, ze sme sa rozhodli zmenit datum svadby a to na asi 14.juna este musime zistit ci tam bude volne foto video DJ a sala 😉

• Sponzor fóra
  • ale yvet, ahoj, naozaj menite datum? chcete "to" mat skor za sebou?

• ahoj saši...ja som sa naozaj vobec nedostala k PC, aj dnes je to len vynimocne, ale polepsim sa, snad uz bude na to viacej casu...ale myslela som na Vas na vsetky

• mirka - ja vieeeem, vsak aj ja som myslela, ze ako vsetky sviatkujete a tak 🙂 my dnes ideme skor z prace,ideme na vikend na chalupu a bud.tyzden mame dovolenku - chystame sa aj lyzovat na Skalku tak sa moc tesime🙂.
    Ivetka a co ste sa tak rozhodli? inak krasny datum - 14.6.moj brat ma vtedy narodeniny a 16.8.zasa kamoska 🙂

• Ahoj dievčatá mozem sa k vam pridať?Vy to tu máte už také rozbehnuté...

• ...ahoj...aj ja sa zasa hlasim(bola som tu uuuplne na zaciatku) 😬 .......oooo prettybaby chata a lyzovanie super.....ja som prehovorila mojho milacika na lyze tohto roku....on na nich v zivote nestal,ale skor by chcel snowboard tak uvidime a ja som naposledy bola na lyziaraku na strednej 😃 😃 ....akurat sa chystame kuoit cez vikend nejake tie nohavky a hura na svah....

• ahojte babenky - sa pekne rozrastame 🙂 ma to tesi a lucida, jasne, ze mozes🙂 megy, vidim,ze ste mali svadbu v den ako my? o kolkej, ak smiem vediet - ci sme sa stali paniami priblizne v rovnaky cas 🙂 ?

• mňa tak skolila choroba, by ste neverili. čo je zase nejaký vírus alebo ako? tak ma hrdlo nebolelo snáď nikdy v živote. 😮

• Yvetka a ostatne este slobodne v akom štádiu su vaše prípravy na svadbu?Bude sa niektorá vydavat okolo juna?A dakujem za prijatie 🙂

• ahojte ja sa budem vydavat 14 juna a mame skor svadbu kvoli tomu, ze uz sme odkladali svadbu z minuleho roka a uz ma nebavi to dalej odkladat..... 😐 Inak luci no pripravy v plnom prude totiz zijeme v Prahe a svadba v KE tak nebudeme mat vela casu....zatial mame toto: DJ, foto, kamera, sala, zajtra ideme pokecat s fararom....v pondelok mam stretko s jednou dekoracnou agenturou tak dufam, ze to tiez vyjde dobre... 😉

• ahojte kamosky🙂 hlasim sa po navrate z chalupy. Bolo skvele, taku turu sme si v sobotu dali, ze vsetci ochkali. Ja som na pohyb zvyknuta, ale ostatni ani moc nie🙂 tak a uz sme doma, ja som poupratovala, vyluxovala a vymopovala, vyprala 2 pracky, dalsie ma cakaju zajtra. Zajtra ideme aj so svagrovcami do spominaneho Pandorfu, dufam, ze nieco si tam pekneho kupime a potom spokojne budeme ocakavat dalsi rocik 🙂 pekny vecer. papa

• ahoj pretty a na silvestra ste doma???? My budeme u svokrovcoch, ale oni su v pohode - niekedy ani neviem, ze su doma 😉

• Ahojke baby aj ja som rocnik 83 tak to by som sa mohla pripojit do debaty?

• Sponzor fóra
  • ahoj kocky,zas som tu dlho nebola,tak idem mrknut co mate nove? Ako Silvestrujete?

• ja som ešte v práci, ale niet roboty, takže pomaly asi pôjdem 🙂

• Tak holky vsetko dobre do Noveho roka 😉 2008

• ahojte kocky 🙂 dnes sme moc toho nenakupili v Pandorfe, ale bolo fajn. Kupila som si nohavice, drahemu ciapku a rukavice na stredu, kedze ideme lyzovat, jaaaaj a kupili sme si noze 🙂, vinko na dnesny vecer, ponozky a to je tusim aj vsetko. Takze prajem krasny vecer, este krajsiu polnoc a vseeeeetko dobre. PS🙂 Kelemka, ahooooj, jasan, kazdy novy clen nasej rodinky je vitany🙂 a odpovedam - silvestrujeme doma, sa celkom tesim 🙂

• aj my sme doma vlastne u svokrovcov a je celkom fajn 😉

• no a ivetka ako ste dopadli? aka bola polnoc a dokedy ste vydrzali? my sme museli byt pri nasom havinovi, lebo sa strasne boji vsetkych delobuchov,piratov a podobne, cize sme ani prskavky nedrzali 😞 ale zvladol to a spinkal. Ja som zalomila o jednej a moj manzelik asi o polhodku neskor.

• pekný a šťastný nový rok kočky 🙂
    ja som silvestrovala sama chorá doma, a už o 22 som zaspala pri tom skvelom tv programe a zobudila sa minútu pred polnocou. No čo už. Človek si nevyberá kedy bude chorý,
    Ale dúfam že tohtoročný silvester budeme buď na zábave, alebo niekde v Egypre na slniečku. 🙂

• ahojte, tak ja som tiez nachladena odkedy som na Slovensku 😐 pretty dopadli sme super, aj ked rozmyslam aj ja ako lianka, ze buduci silvester dakde na slniecku a nie doma.... 😐 ja som tiez podriemkavala pri programe na markize a o polnoci pripitok a potom som este pozerala mlcanie suniek a ku koncu som uz zaspavala...potom si pamatam ako mi milacik dal pusu, ale to uz som spala....tak neviem ani kedy on isiel spat 😃

• baby..vsetko dobre do noveho roku 😉 tento rok budeme oslavovat 25 😃 ani sa to nezda..

liana..ja som bola chora na vianoce..a doteraz ma problemy so zlcnikom..a doktori zatial nic nenasli 😠

silvestrovsky program ma dost sklamal..

• program bol tento rok mimoriadne o ničom.

vraj je chrípková viróza, ja som dokonca mala pocit že je to aj angína. takže kočky jedzte veľa veľa ovocia, kompoty, dobre sa obliekajte, lebo je to hrozne ke´d vas takto oslabí choroba. 😒

• babenky moje, rychlo sa vyliecte. Ja som teraz celkom ok, nic ma neboli, aj ked dnes akosi naznacovali hrdlo, ale to bolo asi len nejakym jedlom podrazdene 🙂 inak sa musim priznat, ze aj ja som o desiatej vcera zalomila a zobudila sa o 23:15 🙂 a potom opat o jednej zalomila.Musim a dobre dnes vyspat lebo zajtra ideme lyzovat, tak dufam, ze sa vratime zivi a zdravi🙂 To mam taku meninovu lyzovacku 🙂 ozvem sa.Pekny vecer🙂

• Sasi vsetko dobre k meninkam ....my zajtra cestujeme do Prahy tak nebudem cez den na nete az mozno k veceru 🙂 a vo stvrtok uz do robotky 😒

• Saška, všetko naj k meninkám. 🙂

• babenky, velmi vam dakujem za gratulacie🙂 milo ste ma potesili. Ja som dnes uz v praci, vcera sme lyzovali a cele tela nas biolia, ale nakoniec som do prace vstala. Pekny dnik.Papa

• aj ja som Sasi v praci, ale som na SR strasne ochorela tak som prisla uplne znicena do prace este aj kolega povedal, ze vyzeram zle 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém