Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

14. jún 20108160
  • lyduska, každý je iný ty človeka. niekto by sa učil stale, iný ma toho pokrk aj po roku a dalsi sa proste k tomu neprinuti. a ja som typ, čo ma toho po krk a už sa and skripta neprinutim. a vobec by som sa do školy nevratila.

• Vcielka, Mariynka a chcete ist studovat dalej?

• myri, niečo sa najde. musi...

• Sponzor fóra
  • pozreli ste si hned 1.svadobny album? ženich je , prosim pekne, synator našho ministerstva hospodarstva.

• prave som zistila, že pišem ako tatar...same chyby. ale to preto, lebo ledva vidim.

• lydus, ja som chcela..ale na tento rok som to zamietla.. 😉

vcielka, ved musi.. ale vzdy ked sa nieco vyskytne, tak to nevyjde 😠 ale ja verim,ze ma caka praca snov 😃 😃 😃

• Mariynka neboj, robotu najdes. Viem, ze to nie je lahke a v tejto dobe uz vobec nie.

Vcielka ja normalne obdivujem takych ludi ako Ty, ze aj ked sa im nechce dokazu sa prinutit. Ja sa poznam a viem ako som stresovala pred maturami, takze viem, ze keby som aj isla na vysku, tak do roka som na psychiatri. Ja psychicky nezvladam narazove ucenie a postupne sa mi ucit nechce, ked nemusim. 😉

• lydus, ja som počas študia školu chcela nechať, ale potom sa objavil moj drahy na scene a, pravdupovediac, aj kvoli nemu som ostala a dobojovala. aj on popri praci ešte študuje

• ja som sa tiez nikdy neucila priebezne, ale proste termin ta lydus prinuti 😬 a takto to bolo stale dokola az bol koniec skoly 🙂

• vcielka, ten roland? 😬

• na vyske sa ucis 5dni pred skuskou, spravis ju a ides na dalsiu.. nie je to take narocne, ako napr. na gympli 😦 😦

• mary, aky roland? 🤔

• tak ktory je syn ministra? 😬 😉

• tak a zase leje 😦
    inak ja som sice rada ze mam po skole , ale este sa chystam na nejaky kurz 😬

• ja by som chcela ist na jazykovy kurz, ale kmotra študuje angličtinu tak premyslam nad doučovanim u nej

• Sponzor fóra
  • Ja som si uz zvykla na to ze chodim do prace. Aj ked nerobim to, co som vystudovala, ale v robote sme dobry kolektiv, tak je to fajn.
    A okrem toho momentalne zijem v stereotype, ze do prace a domov a cez vikend k rodicom a k svokrovcom a tak stale dookola. Nemam vela volneho casu a s manzelom sme rozmyslali aj o babatku, takze na skolu mi momentalne ani nevychadza cas. A ked si to premietnem aj do financnej stranky. Najprv by som rada poriesila vlastne byvanie, lebo momentalne byvame iba v podnajme.

• vcielka ja tiez anj... ale taku prakticku, conversation 😃

• škola nie je všetko 🙂

• Vcielka suhlasim 🙂

• akoze hviezdi, sa hanbi 😃 mozes so mnou kecat po anglicky kolko len chceeees 🙂 🙂

kocky, ja som vystudovanma ucitelka angliny
    a tolko znamych sa ma pyta, ci ich nebudem ucit, ze rozmyslam nad tym, ze sa tomu zacnem venovat.. 😬

• lydus, ja som studovala popri praci, takze aj peniazky boli aj cas.... fakt to nie je take strasne... skuskove pretrpis a ide sa dalej.... 🙂

• Hviezdicka, ked ja neviem

• mari, ja si denne pisem s niekym po anglicky, ale to je ovela lahsie nez na placi 😬 tak nejaka bussines english by sa tiez hodila 🙂

• Caute baby, tak prajem vam krasny a hlavne slnecny 😎 vikend. Pa pa

• mari, aj ideš učiť do školy?

• aj tebe pekny vikend lyduska

• vcielka, no ved chcela by som.. 😐 😉

• a na školach, dke si mala prax, nehladaju jazykarov?

• ahojte, ja som asi chora 😃 v praci cely den pri PC, aj doma ho zapnem co nove 😬 😦

• hviezdicka, tak potom ja som už neni chora, ale čisto zavisla, lebo som tu skoro stale 😃 nič nove, ladujem do seba čokoladu, čo som dostala

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém