Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže poháre sa páčili, zatiaľ iba na fotke, lebo som bola u neho a nechcela som ich trepať so sebou, ale povedal, že sú pekné, takže sa nikto vymieňať nebude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak uz je to trosku lepsie, ale to zrana vzdy.. aj ked som stale nafuknuta jak balon.. chcela som ist vecer na pohotovost ale som tam ani nesla, jednak by som to ani nestihla lebo je otvorena len do 22h a jednak mi to prislo blbe otravovat tam s takou "blbosotou" ako je nejaka viroza alebo stresove situacie.. takze trpim dalej a ked neprejde zajtra idem k obvodacke..
Odpovedať
Profilova fotka
To si mala ísť, nikdy nevieš čo sa s tebou deje... ja tiež nerada chodím takto po doktoroch, ale keď to už trvá niekoľko dní, tak to nebude nejaká sranda..
Odpovedať
Nely čo si nešla, veď už sa trápiš pár dní. keď to doteraz neprešlo samo to ani neprejde. choď k lekárovi!
Odpovedať
Profilova fotka
pojdem pojdem ale k normalnemu obvodakovi, zajtra, nechcem ist sama..bojim sa soferovat co ked nieco... a na pohotovost som ist nechcela, bo tu tak maju radi pacientov vecer ako mucha mucholapku, zase tie blbe keci pocuvat o to mi to nestalo.. ale co mi bolo divne, vecer som zjedla bagetu zeleninovu a bolo mi vcelku dobre len som nafuknuta... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, čo chodíte na FB hoďte linky, chcela by som si vás pridať k priateľom :-)
Odpovedať
Bea, kupili sme ceresnu a dve jablonky :-) A to mi neuverite, ale aj mne bolo v noci zle..
Odpovedať
Aďa asi sa to šíri už aj cez net a nie len vzduchom :-p ale dúfam, že je ti už dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
akoze internetovy virus crevnej chripky? :-D to jaky hacker by musel vymysliet :-D ako vam je?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa priznam, mne po dvoch tyzdnoch prvy den asi naozaj vpohode, trosku bolelo brucho ale je to uz lepsie, asi ten zeleny caj s medikom zabral ;-)
Odpovedať
no mne je uz fajn.. :-) som doteraz behala po zahrade a sadila ruze, hehe... a musim ist robit tu bakalarku. ach jaj
Odpovedať
ja som tiež v poriadku, po zdravotnej stránke, teraz už len zmákniť zajtrajšiu skúšku spojenú zo zápočtom. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No tak to bol len plany poplach a nie internetovy virus :-D :-D Tesim sa, ze je vam dobre, pekne si to este uzite, ma vraj prsat cez vikend... Adka, ja neznasam ruze v zahrade :-D to je jedna z veci, co mi uplne vadi a postupne ich nicim (po troske) a uz ich mame len par. Asi mam averziu, babka mala plnu zahradu ruzi, komplet, a vzdy ked ich strihala, zahadzovala na zem a ja som sa vzdy bud popichala, alebo som potom uz nesmela chodit do zahrady... Som dnes bola u veducej bakalarky a sme hotovi, cez vikend spravim zmluvy a blbosti a dam zviazat, koniec... potom uz len skusky, statnice a primacky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize gratulujem :-) bodaj by som to mohla aj ja povedať, no hádam sa mi podarí budúci týždeň behnúť za mojim vedúcim a už to dohnať do konca, už mám trištvrte bakalárky hotovej, ale nemá to ani hlavu, ani pätu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, mne sa dneska nic nechce, ani v praci nemame poriadne robotu, nooo, a uz sa zacinam aktivne ucit :-p Luna, neboj, to uz o chvilu mas hotovo a budes to mat za sebou....treba to vydrzat...
Odpovedať
ahojte, tak ja som skúšku nespravila, nevadí. spravím potom nabudúce. teraz ma čaká učiť sa na OPS a MO. okrem toho som sa dozvedela, že v ten istý deň ako MO máme mať zápočet z účta B. no neviem čo s tým bude. bude to riešiť náš vedúci. Bea ti závidím, aj ja by som už chcela mať po bakalárke a po štátniciach. kedy vlastne ich budeš mať?
Odpovedať
Profilova fotka
No po statniciach by som chcela mat aj ja! :-D najradsej by som bola, keby uz bol jul a pokoj svaty...ale som nenarocna, stacil by jun :-D Statnice mam 25-27 maj, podla toho, do ktorej komisie ma zaradia...to sa dozvieme az potom. Teraz hlavne tie skusky... mam tri, jednu viem ze spravim, jednej sa bojim ale snad sa podari a ta tretia, to ma desi.... Erika neboj, to zvladnes, v pohode, ja mam dve skusky v jeden den, spoluziacka dokonca tri a nikto nam nechce vyjst v ustrety. Vraj je to nas problem...
Odpovedať
Profilova fotka
Tety, moja sesternica je v tretom mesiaci x-) 6.6. bude svadba.... no neviem, snad sa tam dostanem, je od Trencina, jej, ja mam radost...
Odpovedať
Profilova fotka
To je super :-D takže bude miminko v rodine :-) A ten internetový vírus už prešiel aj na mňa, dnes ma trápi poriadne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte charliz to je super.. :-D takze idete svadbovat :-) ja sa uz tiez tesim, snad nejaka bude :-( luna to je blbe, mna to uz ako tak preslo, ale teraz som si dala baban na ranajky a uz zase zacinam citit zaludok, ale je to zatim OK, je to v norme, neboli to tak ako predtym.. ericc neboj, spravis na opravaku ;-) ja ked som skusku nespravila, na opravak som uz ani nesla :-D :-D
Odpovedať
ahojte babule, Luna sa rýchle uzdrav. táto choroba je dosť nepríjemná. Bea, Nely ďakujem. :-) Bea oni nikdy nevychádzajú v ústrety, na to si už pomaly zvykám a zbytočne sa neruzčuľujem. len to zamrzí. a neboj, budeme sržať palce na skúšky aj tebe a potom spravíš ľavou zadnou. 8-) my sme sa pred pol hoďkou vrátili zo záhrady, svokor sa rozhodol, že domov šoférujem ja. tak som sadla do škodovky a išla som. 8-) škoda, lebo je vonku pekne a chceli sme s našimi ešte niečo porobiť v záhrade. no čo už. zajtra po opraváku aj tak idem do Ba a budem tam až do piatku a potom hurá znova do záhrady. x-)
Odpovedať
už som si mysela, že tento týždeň bude v pohode, ale nie. bola som prihlásená na buny lebo veď piatok je opravák z MO. dnes som kontroloval, či som prihlásená. a čo nevidím?! profka ma odhlásila, pre NZ dala zvlášť zapisovač a ten je už plný!!! no mňa skoro porazilo!!! tak som jej napísala mail. dúfam, že mi odpíše.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak my sme sa boli vcera trosku odreagovat konecne.. zajtra mam ist do jednych potravin na pohovor za predavacku, ma urve, takto zase klesnut, ale penaizky sa zidu..12 000v hrubom plus stravenky, co vyjde nejakych 10 300 cisteho...tak snaaad... a este nejaku brigadku k tomu najst aby sme mali aspon 15 000 oj prijem zase a snad sa nejako z toho setkeho vyhrabeme konecne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Precitajte :-) http://www.baby-cafe.cz/modules.php?n... Nelynka, neboj, brigada k tomu a ste za vodou, to pojde...neboj nic... Erika, neboj sa, vsetko dobre dopadne aj na tejto prasivej skole :-p
Odpovedať
Bea ten článok ma dostal, je skvelý- pripomína mi to niečo podobné ako keď sem na MS začnú písať príspevky ľudia čo svdbu mať nechcú, neuznávajú ju alebo dokonca považujú za prežitok. to je asi všade, ale fakt nechápem prečo majú potrebu presviedčať o správnosti ich názoru, veď im ho nikto neberie! no nie? :-. k tej škole, dúfam, že ju dotiahnem dokonca s pevnými a nezničenými nervami. :-D už som sa ukludnila, keby mi aj nedovolila ísť v piatok na opravák tak sa budem učiť účto B. z toho mám naisto v piatok zápočet. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Mnooo, mne vobec nevadi, ze ludia nechcu mat deti. Vobec to neodsudzujem, skor naopak, maju moj obdiv, ze spravia to, co povazuju za spravne, ja im drzim palce, nikdy by som takeho cloveka neodsudila, ani sa ho nepytala ze preco a nepresviedcala ho, mne sa to paci, ze si spravia ako im to pripada spravne. Ale nech ani oni nesudia, nenadavaju, neovplyvnuju.... kazdy podla seba... Ja sa ucim na stvrtkovu skusku, a od zajtra zacnem uz aj dalsi predmet, lebo nebudem stihat... aj tak viem, ze jeden z tych troch nedam na prvy raz, nemam sancu, ale aspon skusim...nedaju nam iny termin, musim si maknut aspon na opravakoch :-p
Odpovedať
Profilova fotka
charliz velmi za vodou nie, ale bude to zase trosku lepise, nevyplatime jednu vec ale povedzme 5 :-D :-D aj to je plus.. mne tiez nevadi ze ludia deti mat nechcu, je to ich volba a slobodny nazor, len nepochopim takych, ktory cely zivot vyhlasuju ze deti mat nechu a ani nikdy nebudu, a odrazu zmenia nazor len preto ze nejaky ich najblizsi to diea chce a velmi po nom tuzi, proste to je asi zavist alebo ja nechapem..hm.. inak zienky, nasla som dneska cez prechadzku v meste jeden inzerat v personalnej agenture na montaz autosedaciek do firmy tu nedalko, tak sa tam chcem ist na to zajtra opytat, davaju nastupny 18 500kc co si myslim ze je vcelku super, tak drzte zajtra palce... ;-) a ked nic, mozno mi v tej agenture aspon nieco poradia..pri hladani..a tak
Odpovedať
ahojte, veď ani mne nevadí, že vyjadrujú názor ani to, že nechcú mať deti. nikto im to neberie. ;-) Nely držím palce nech sa robotka podarí. ja začínam byť nervózna z tej skúšky. dúfam, že spravím aj keď len na Ečko.
Odpovedať
Profilova fotka
Tety držte mi palce, mám dnes skúšku zo psychológie a namiesto toho, aby som si to ešte pozerala, tak si tu pozerám albumy :-o strašné so mnou :)
Odpovedať
Luna podarilo sa? ja mám dobrú správu. mám OPS na Ačko. 8-) 8-) 8-) čo sa MO týka, môj vadný spolužiak až dnes poobede bol schopný nám oznámiť, že profka nám dá iný termín a teda v piatok nemáme chodiť do Ba na skúšku. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?