Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
v práci zatiaľ pohoda. už budem môcť oddnes samostatne fungovať. pridelili mi komp a všetko potrebné aby som mohla robiť. kolektív je fajn, takže super. :-)
Odpovedať
cawte :-) my sme mali tiez super vikend po dlhej dobe... rasto robil posledne 3 tyzdne v kuse aj vikendy takze dost na prd... ale tento vikend si dal volno a v sobotu sme sli za kamosmi do viedne, pobehali mesto aj trhy kraaasne fakt super... a v nedelu do blavy na trhy a potom nieco po obchodoch... takze vikend veelmi dobry x-) a inac vsetko po starom, ziadne zmeny. len sa mozno budeme stahovat, zatial nevieme kam ale chce to nejaku zmenu... eri drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, super, ze sa tam mas tak dobre, ze sa ti tam paci! ;-)
Odpovedať
ďakujem baby :-) verím, že táto robotka mi nejaký ten čas vydrží lebo strašne sa mi páči
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, kukate 4 svadby? Odporucam, som sa dobre zabavila... na Markize v archive to je. Ja som mala svadbu ako ta prva, Gabina, dokonca aj kabat som si rovnaky chcela kupit, no mam len saty a tricko (Desigual) a normalne som si tak hovorila, ze ta Zuzanina svadba, to je cela nasa Ada :-D teda svadbu ze bude mat taku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, ja to kukam pre pobavenie, tak sa na tom smejem, ake su tie baby, ale tu prvu svadbu som nevidela a este som sa nedostala k tomu, aby som si ju pozrela, ale tesim sa na dnesnu cast, podla ukazok bude fakt zaujimava... :-D
Odpovedať
my to pozerame obaja :-D a niekedy sa mi fakt rozum zastavuje, akoby si tie zeny neuvedomili ze ich uvidi cely narod tak sa strapnuju :-N (teda hlavne veronika podla mna) ale rada si to pozriem... isli by ste do toho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja neviem, ci by som sa odhodlala, je fakt, ze dobre zaplatili, inak ta prva holka, Gabina, je tu od nas z MS :-D mitote ma nick, pise aj do temy o tej relacii, je to mile. A neviem, ci by som sa nechala tocit a ohovarat, lebo na moju svadbu nikto pindat nemoze, ona bola total ina, netradicna, neobvykla a podla mna by sa zdala kazdemu hrozna a cudna... a to by som nechcela pocuvat :-p ale isla by som pozriet na cudzie svadby a poohovarala :-D
Odpovedať
ahojte, ja neviem kedy to chodí aj keď teraz ani nemám čas pozerať telku. škola, robota čo ma teší. radšej si odpustím seriály. :-D tam mi povedzte nech som trocha v obraze. ja som dnes bola na školení. bolo to úplne super. čím ďalej tým viac sa mi v práci páči. :-)
Odpovedať
ja by som tam tiez nesla, ale bavi ma pozerat a porovnavat :-) a rasto mi hned povedal ze keby som nas chcela prihlasit tak si ma ani nevezme :-D babky pekny vikend vam vsetkym zelam ;-)
Odpovedať
ahojte. Bea, no co sa tu ja nedozviem prepanajana :-D ja to nepozeram, nemam na to cas, ale jednu cast som zachytila asi 15 minut.. a to bolo nieco strasne. take ohovaracky... a teraz si vezmi, ze mas na to spominat ako na najkrajsi den a 3 zenske ti tam vytknu absolutne vsetko cez uces, saty, kyticu.. ja by som sa na to teda nedala ani za neviem aku svadobnu cestu. apropo: ta svadobna cesta na lodi.. nic pre mna :-D :-p byt zavreta v kobke, kde su len kina, kasina, obchodaky a bazeny?? .. ee.. viem aj lepsie vyuzit cas :-) A dalsia vec je, ze sme kazda ina.. Preto je bea origigos a ja neviem, ze co som :-D a ani neviem, ze ktora to bola ta Zuzana.. Tak mi Beus pls osviez pamat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna je to mile. Ja som si vzdy cast pozrela na nete k ranajkam. Dobre sa to kukalo, ked si odmyslim tych ludi a intrigy, tak ako ma tu bavi kukat po svadbach druhych, tak aj na videu je to fajn. A neni to dlhe, takze pohoda :-D ja zas furt nieco pisem, seminarky, reserse, diplomovku, tak mi to dobre padlo :-D Prva bola Gabina, obrad mali v mestskom divadle, potom obed pre sirsiu rodinu, taky nobl, a potom len taku posedavaciu zabavu, malo tanca, trochu hudby, ziadne zvyky. Druha bola taka tapa z Nitry, Veronika, obrad v kostole, hostina na intraku v jedalni, vyzdoba vlastna, jedlo varili mamy, vela zvykov, tancovacka....tretia bola Zuzana, luxusna svadba, grecko-katolicky obrad, vypustali holubice, mali limuzinu, malo zvykov takych formalnych, cepcenie so suborom, krasna luxusna hostina, okruhle stoly, taka amerika... a stvrta Katka, dedinska svadba, obrad na urade, hostina v nejakom hoteli, tancovacka, taka klasika, zlaty stred. A dnes asi bude nejaka hadka a kto vyhral, to uz je mi jedno :-D takze tak :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to som este dobre obisla :-DD ja som si to dnes naschval kukla teda. a vyhrala ta zuzana. u nas sa ale ziadna limo aholubice konat nebudu :-D a ja som si myslela, ze to bude len teraz.. a to ma byt asi nova show.. zaujimave. ale urcite ma nelaka sa prihlasit. mozem im tu svadobnu cestu oprdiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, neviem, ci to nebola len jednorazovka... ale cast kastingu si robili tu, tak ktovie, ci ta neoslovia, ak budu robit pokracovanie :-D Neviem, ci to bude este pokracovat alebo to bola len taka kratka showka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Akurat citam, aku brutalnu sledovanost mali, lepsiu nez Ordinacia :-D Takze je mozne, ze bude pokracovanie, Markiza si prachy ujst nenecha :-D
Odpovedať
Fiha, to som nevedela, ze behali aj po tychto strankach :-D ale na to treba suhlas aj toho druheho, teda zenicha ;-) a nie je vela takych muzov, co by do toho sli. aspon si myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, ale tak pre niekoho je to fakt mrte prachov, prakticky ti preplatia kus svadby, a ked mozes aj vyhrat tu honeymoon... nahodou... a ludia su exhibicionisti :-D teda vacsina je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kde zas ste? :-D
Odpovedať
sak tu predsa :-D a ty si kde?
Odpovedať
ja v škole a v robote, kde by som bola? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ts ts, ale nepisete, tak nepiste, ze tu ste, ked tu nie ste :-D Ja som tu. A musim sa ucit, lebo uz mam zapocty a skusky a pisomky od pondelka ]-( Tak napiste, co mate nove :-) Ked uz ste tu :-D My nemame nove, chystame sa na vianoce, uz mame vyzdobu, ucime sa, Tomo uz ma prakticky hotovu diplomku, ja ani zdaleka :-D a chodime pravidelne na vianocne trhy :-D na cigansku :-)
Odpovedať
bea jak ze tu si ked som tu ja a ty tu niesi :-D tak neklam prosim ta my si to nezasluzime ;-) baby teda tu skolu vam fakt vobec ale vobec nezavidim, ja prudko uvazujem ci si dam prihlasku buduci rok alebo sa na to nadobro vyprdnem :-S u nas v modre zacinaju trhy dnes a zajtra pojdeme na svatokatarinsku ochutnavku mladych vin x-) teda ako sa poznam ochutnam vinko a skrutim nos ze je velmi suche :-D a chcela by som doma nahodit vianocnu vyzdobu, cez sviatky tu nebudeme tak si to uzijeme aspon pred nimi...
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, jako ze nejsom? Sak ja tu som :-D Ja som tu furt, akurat odbehnem do skoly, nakupit, uvarim, upeciem alebo tak, inak som tu furt :-D Je fakt, ze teraz chodim na kona hodne no... My uz mame krasnu vianocnu vyzdobu, sa vytesujem, buduci vikend este stromcek kupime a bude. Chcela by som v IKEA pozriet, lebo tam ti potom na konci januara vratia 12 eur z 15 povodnej ceny, ked donesies stromcek x-) Len minuly rok mali skarede, tak uvidime. A zajtra budem piect medovniky, uz mam cesto v chladnicke spravene :-)
Odpovedať
Ahojte ja ani nemám moc teraz čím prispievať. stále je to o tom istom. škola, práca, skúšky, víkendy raz v ba, raz na záhrade, raz v kn. čo vám poviem. všetko je v najlepšom poriadku. :-) a keď môžem tak čítam, pozerám filmy a hrám sa. :-D
Odpovedať
bea tak vyzdoba sa zatial u nas nekonala... ale rasto piekol linecke kolaciky akoze uz na vianoce, ale obaja aj tak vieme ze sa nedoziju ani tejto stredy :-D a uz maju stromceky v ikei? minuly rok sme odtial mali a teraz chceme tiez, len neviem kedy spustaju predaj... tak keby si mala info podel sa s nami pls x-) diik
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, od 9.12. a vratit sa daju tento rok az do 28.1. a dokonca budu vracat 12e z 15e ... tak sa tesim, dufam, ze budu mat dake pekne, my sme si tam minuly rok nevybrali, vacsinou kupjeme v Hornbachu, tam maju proste Da Best :-D ale uvidime, pojdeme hned stvrtok, mozno si vyberieme... My zatial nove nic, v skole vela, mam medovniky napecene aspon, ostatne az pred Vianocami budem... a neviem :-) Darceky skoro mam, tak uz si len uzivame atmosferu :-D
Odpovedať
ja nemám ani darčeky, ani výzdobu, ani koláčiky. asi sa rozkývem až pred Vianocami. :-D ale maminka napiekla medvedie labky. mňam tie sa nedožijú ani zajtrajška. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidis, preto tak skoro nepeciem, vsetko by sa zjedlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, baby konecne nam idu prerobit svadbu!!!! Huraaaaa! Strasne sa tesim, uz som si tak zvykla na konika :-D Tak sa vidime v sobotu, dovtedy na FB, a potom vam chcem navrhnut, vytvorime si asi sukromnu skupinu, kde budeme mat pristup len my, to sa bude dat, tak vas do nej pozvem... tak sa tesim, na vas aj na nove stranky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Spravila som nam sukromnu skupinu, kto tam je pridany, len ten vidi obsah a ked si rozkliknete forum, tak hned hore vlavo vidite vlastnu skupinu ako prvu x-) tak mozeme kecat tam! Ale neviem tam pridat Gabiku :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?