Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kast hej hej, piataci sme obaja, ja na dennom, mm na externom, obaja na EU. No snad to uz dako doklepeme, ma to nebavi, aj ked ten moj rozmysla uz na PhD :-) to ja by som radsej na matersku :-N
Odpovedať
charlize, tak to sme na rovnakej lodi, ja tiež na EU :-D A zajtra máme skúšku :-S Do teraz som sa učila, ale už som K.O., už do hlavy nič nenatlačím... No, ja som tiež mala také nápady, že PhD, ale ma odradilo to, že externí to majú na 5 rokov a navyše je tá novinka - absolvovať v každom semestri aspoň jeden predmet v cudzom jazyku... Radšej budem skúšať podnikať :-D :-D :-D
Odpovedať
Bea to je aké dobré :-D :-D :-D si to viem naživo predstaviť tú situáciu :-D baby choďte sa pozrieť na Bibliotéku v Inchebe. sú tam super knihy za fakt dobré ceny ak niekto rád číta tak je to pre neho pozemský raj. x-) som si tam prelistovala pár kníh. napr. knihu fotografií od Davida LaChapella paráda alebo knihu o Puccim :-) ach zážitok tie knihy už len vidieť. konkrétne tieto sú drahé a nebolo na ne akcia :-D potom sú tam ešte obrazy a na poschodí sú šperky aj to som prebehla. proste paráda. mať tak peniažky odchádzam odtiaľ s kilami tašiek plnými kníh. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. Beus,bude dobre, len bohuzial,par veci sa uz pekne posralo a pochybujem,ze sa to tak lahko napravi uz,ale co uz.. A vy,ostatne babule,ako sa mate?
Odpovedať
cawte ;-) no dnes bola strasna noc, same halusky sa mi snivali a hore som bola najmenej 10 krat... to tak vyzera ked si o osmej buchnete cez pol litra energy drinku :-D kast vobec ti nezavidim to externe, viem dobre co to je... cela sobota zabita - aspon u mna to tak bolo - tym padom ani v piatok vecer nemozes ist nejak extra von lebo rano do skoly treba zit, v sobotu vecer tiez nic bo padam na zadok po skole... a nedela akoby ani nebola :-S ja mam taky sen ze sa raz dam na seriozne studium ktore aj uspesne ukoncim, ale este som do tej fazy nedospela :-( a vyzeram tiez o dost mladsie, ani nemozem ist kupit cigarety alebo alkohol bez obcianky, hlavne v tescu su na to dost haklivi :-D nely my sme boli pred dvoma tyzdnami v koline :-) pekny den vam vsetkym zelam, a nezaspite v takom hnusnom uspavacom pocasi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko a naco ste boli v koline???
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky! Ja tento tyzden nejdem do skoly (info pre Eri;-) ) lebo som nejaka nakapata, mam od vcera vecera teplotu a je mi uplne soufl, dufam, ze to nebude nejaka brutal chripka... Inak mame s Tomasom zajtra 4rocne vyrocie :-D ani sa mi to nezda, strasne to leti. Som nam spravila super tortu vcera, cokoladovo malinovu, vybornu. Nely, dufam, ze to nebude take hrozne :-( znie to tak smutno, ked pises... nebud smutna. Tak ja si idem zase lahnut, prisla som len oznamit moju chorobu :-D pekny den vam!
Odpovedať
Ahojte, Nely snáď to nie je až také zlé. držím palce nech sa všetko vyrieši. Bea tak si užite poriadne výročie. pekne do postele nech si zajtra fit. ;-) ja mám za sebou 3 zápočty. už len štyri. Gabi a ty prídeš stredu do školy???
Odpovedať
nely rastov brat byva uz dlho v novej vsi, to je 1-2 km od kolina... takze som mala tu cest navstivit ceske tesco :-D a minule ked sme tam boli sme sa neskutocne odrbali na benzinke kedze nikde nechceli vziat euro, nakoniec jeden na to pristupil ale po preratani sme zistili ze nas liter nafty vysiel na cca 53 sk !!! odvtedy nemam kolin rada :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenuse.. beus, eri.. je to trosku horsie ako zle, uz fakt neviem co si o tom vsetkom mam mysliet, ako si to spravne vylozit, ale zo vsetkeho vychadzam ako vinnik ja, hlavne.. z druhej strany snaha skoro ziadna a ja uz som bezradna.. bol na vysetrenie, to dopadlo na jednicku, je ako kazdy jeden zdravy a normalny chlap, ba mozno este trosku viac.. tak ja uz neviem.. asi bude chyba fakt vo mne.. slnieckko tak tuna neberu euro skoro nikde, len v tescu hehe :) aspon co ja viem.. a teda to ste pekne predrazili benzin juch :DD ja byvam este trosku na opacnu stranu, smerom na prahu za kolinom... skoda ze si sa neozvala, az by som mala volno mohli sme dat kavej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Bea, vyliec sa a gratulujem k vyrociu (ale uz by si mala ratat nove roky - uz ako pani :-p )! Erika, posnazim sa zajtra prist do skoly skor, prednasku mam ako vzdy o 11:00. A tiez neviem, co skor, pisem semestralku, o ktorej nemam ani tusenie, co tam ma byt, uz nam oznamuju terminy skusok (co sa mi zda dost skoro), mala by som pracovat na diplomovke, ale na nasej skole (v kniznici) toho vela nie je, ani na nete... Nely, neboj raz bude urcite dobre! A na dobre sa fakt oplati cakat! ;-)
Odpovedať
Nely a v čom vychádzaš ako vinník? daj IP prípadne Gabi ja končím 10.45 tak ťa môžem zas odprevadiť do novej budovy ako minule keď budeš stíhať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nelynka, neboj, ono sa to uz nejako vyriesi... radikalne alebo menej radikalne, ale myslim, ze aj na teba to pride a rozhodnes nakoniec mozno uplne inak. Uvidis. Ale mozno sa niektore veci proste vyriesia, ked sa vratite na SVK, bude viac pohody a tak... Pozrite kocky, ake krasne fotky maju tuto tito... len ma udivilo, nevyzera na niektorych nevesta ako zenichova mama? :-p ci to je len tymi fotkami? :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
charlize, tie fotky som aj ja pozerala a môj nastávajúci nevedel že je to nevesta a hneď konštatoval, že to je jeho mama, nie? :-D Tak neviem, či je medzi nimi taký veľký vekový rozdiel alebo to tak len vyzerá...
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, snad budem stihat autobus o pol...;) Bea, ja tie fotky poznam, tiez som ich pozerala a tiez sa mi zdal byt velky vekovy rozdiel! Neviem, ci je to tym ucesom nevesty, alebo cim, ale nie ste samy, dievcata, co si to vsimli. :-)
Odpovedať
ahojte tie fotky som pozerala aj ja. ale tak možno len chlapík vyzerá primlado ;-) babule ja som bola dnes na takom skvelom mieste, možno niektoré aj poznáte. SHTOOR Home made cafe. perfektné originálne miesto so skvelými bagetami, zákuskami a pitím. proste úplne geniálne. škoda že som na takomto mieste nemohla mať aj svadbu. aj keď je to len kaviareň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Tak mne je uz trochu lepsie, tak si uzivam volno, ked uz som zavreta doma :-) Erika, to je super podnik, chystam sa tam zobrat mamu, sa jej tam bude urcite strasne pacit :-D Inak citam na nich same chvaly :-) Inak dnes sa mi taky krasny sen snival, musim sa vam pochvalit... som bola u gyndr na utz, dala mi fotku a ja ze no dobre, na co mi bude taka fotka (akoze netehu) a isla som niekam na navstevu. A tam ze ukaz tu fotku... jeeej, nase vyzeralo rovnako. A ja ze co? Tak som na nu kukla a na tej fotke bolo malilinke embrijko :-D Skoro som odpadla, normalne som sa z tolkej radosti zobudila :-D
Odpovedať
Bea to je aký krásny sen :-) a už aj snažilkujete? či ešte nie? ja idem zajtra do Kn. bude Ondrejský jarmok. chystám sa aj ku kaderníčke nech som pekná na víkend pre manžela. :-D užite si baby.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, by sme aj, len som chora :-D ale sak bude prilezitosti dost 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zeny, kde zase trcite? :-D Ci je moc pekne vonku aby ste sedeli pri compoch? Eri, ako v praci? Sa pochval babam :-D Ostatne vas zdravim, majte sa krasne :-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja mám konečne prácu. vypomáham v kancelárii tri dni v týždni v prípade potreby celý týždeň. :-) Bea mne sa zdá, že sa mi sníva. ja som na lepšie miesto ísť ani nemohla. teraz pevne verím, že každý deň bude taký dobrý v práci ako včerajší a že tam nebudem len do konca roka. strašne si to želám. mohli by ste mi poradiť kde nájdem kožené elegantné topánky na jeseň a zimu na nízkom opätku v normálnej cenne cca 50eur? ja som dnes prešla celú Euroveu a Aupark nič som nenašla. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, dlho som ttu nebola....pribrala som este druhu pracu plus denne studium posledny rocnik, svadba jedno s druhym tak sa to nazbieralo ale uz mame po svadbe a bola uzasna. najradsej by som si to zopakovala kazdu sobotu. vidim ze tu ste pokrocili ako vidim bea sa chystaju snazilkovat ericca ma novu pracu sa nam pekne vyvijaju tie zivoty. Drzim vam palce:) Mangela mam teraz na tri dni vo francuzsku na conferencii tak som slamena vdova :) uz sa tesim ze sa vrati lebo manzelstvo si velmi uzivame a je mi smutno ked je prec :) dufam, ze sa vam vsetkym dari a ste spokojne a stastne :) pokusim zavitat castejsie len mi akosi nevychadzalo poslednu dobu, vela povinnosti :) my chceme zacat snazilkovat v lete po statniciach tak hadam sa podari :) pokusim sa polepsit a castejsie zajst sem poklebetit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute! Danka vitaj, naozaj si tu dlho nebola, super, ze si to pekne uzivate. Mas toho teda riadne, fandim ti, ja som tento rok robotu vypustila, som doma a ked tak pomaham MM s robotou, donesie obcas domov, ked treba a pomozem. V skole mam toho dost, tak radsej pisem diplomovku a trosku sa uskromnime... snazilkujeme, ja by som rada nenastupit do prace po skole, ale na MD, ale uvidime, aky zamer ma nase babo, kedy pride. Je to na nom, nenahanam ho :-D Drz sa a ked budes mat chut, pridi, radi ta uvidime :-) Eri, to je super, ze sa ti pacilo, velmi drzim palce! Pekne sa tam ukaz v najlepsom svetle a mile radi si ta nechaju, uvidis! Ved ty si sikovna, takych je malo, o chvilu je z teba manazerka ;-) A topanky ja kupujem len v Humanicu, takze ak si nezohnala, neporadim ti...pripadne skus Tesco na Kamennom, tam mavaju dobry vyber aj ceny ;-) Pekny den vam ostatnym, idem sa ucit :-! 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
och diplomovka, este ze hovorite...musim sa ozvat svojej veducej fajne ma zjazdi predpokladam :( uz by som sa do toho mala pustit chcela by som to mat aspon vo februari uzavrete vsetko lebo potom budem mat vela v praci plus statnice :( co sa tyka snazilkovania tiez mame plan na leto, ale uvidime jak sa zadari zas sa preto nezblaznime a nechame tomu volny priebeh, ale planujeme sa prestat branit niekedy v lete :)) och idem ja robit plus napisat tej mojej veducej diplomovky :(
Odpovedať
ahojte 87-micky....aj ja som ten rocnik a svadbu mam na rok a veeelmi sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
Danka, neboj, to zvladnes, pekne si na to sadnes a budes pisat a pisat a o chvilu je to hotovo... drzim palce :-) Mne sa tiez moc nechce, no nastastie moja veduca trva na tom, ze musim kazde 2 tyzdne prist na hodinovu konzultaciu a nieco doniest napisane, takze sa da. Donuti ma :-D Vitaj tonulka, gratulujem k svadbe, kludne napis o sebe nieco viac, budeme sa tesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, to bol vcera flam, sme si to paradne uzili s kamosmi, spievali sme karaoke, popili, pojedli, spat sme sli rano a spali skoro cely den :-D Pekny zur sme si zorganizovali na sobotu, zresetovali si hlavy a teraz uz sa mozeme ucit na skusky a pisat diplo, hura :-D Fotky na FB ;-)
Odpovedať
:-) To ste mali fajn relax ja som bola s mm na vianočných trhoch pozrieť. super atmosféra bola. sme si pozreli vystúpenie na hlavnom námestí a aj rozsvecovanie stromčeka s ohňostrojom. no krása. :-) aj som si pokecala s bývalými spolužiačkami zo sš, jedna tam mala svoju dcérku. krásna je. ostatné baby ako sa máte?
Odpovedať
ahojte kocky.. tak ja opat z prace :-D vcera som mala volno, pobehala som si gyndu, preventivku mam za sebou, a potom sme boli s drahym vo wellness centre, tak sme si supeeeer oddychli. tiez poskusali sme obleky, vesticky na svadbu, cosi vybrali, este raz pojdeme poskusat a na buduci piatok ideme na letecky ples. tak konecne zase vypnem.. uz sa tesim :-) a tiez sa chystam robit dalsiu torticku, kamoska ma narodeniny :-D tak to sa tiez v tom budem vyzivat. bea, pozerala som fotky, to co bolo na stole, ze mnaaaaaaaaaaaam. je super raz za cas sa stretnut s partou a zabavit sa... :-) erika ako v praci? nely, ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak ja som mala tiez zaujimavy vikend - v piatok ochutnavka vina vo Svatom Juri, v sobotu sme sa boli prejst na vianocne trhy (len este ten sneh mi tam chybal pre tu pravu atmosferu :-) ) a v nedelu sme celu presedeli doma a lenosili sme. A vcera uz opat do skoly a dnes zas a zas, az kym nepride dalsi vikend :-N . Adi a kde vo wellness ste boli? My sme boli v stredu v Senci v aquaparku a bola som z toho sklamana, ze taka reklama, ale nic moc... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?