Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky.. Tak my sme si vcera robili autokino, dali sme vecer auto do dvora, vzali dvd a deky a sli kukat do auta.. Odrazu strasny stekot Sanny, vyplavila sa pred brankou nejaka osoba a rana, jablko dopadlo na auto.. Vyletela som z auta jakbesna a prisaham bohu, mat viac sili tak by som ho umlatila.. Fero hned svetla zapol, jak na vezna co uteka, ten debil ostal taky vyhukany ze az.. Samozrejme nikto iny ako nas sused co nas tak miluje, saozrejme zase nadavky do sk... Slovakov, tak sme volali policiu..podali sme trestne oznamenie, a pojde doriti debil.. Len ho teraz nejako vymaknut a nahrat nejake vydejko, nech je aspon dokaz a pojde hajzel jeden.. Tak take mam zazitky... A co vy? Aky ste mali vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Wau Nely, brutal zazitok :-( a co tam chcel, mantak? Snad vam nechodi kradnut? To je jake zle uz toto, ludia su totalni idioti, a fizli co na to? My sme vcera boli kamaratom na svadbe, super bolo, zenicha poznam 15 rokov, ale fakt naozaj som ho nikdy nevidela takeho stastneho, usmiateho a v pohode, radost pozriet na neho. Strasne to bolo mile. Tak teraz papame kolace z vysluzky a oddychujeme, lebo som nejaka nakapata, asi budeme musiet zacat kurit...
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaaam kolaceeeeeeee... : D Aj moj fero bol strasne stastny a dojaty ako som ho nikdy predtym nevidela a ani potom... No ten sa postavil k brane a drazdil psa a hadzal do nej jablka, nebol dnuka vo dvofe, to by sa sem bal ist a jedine ze by preskocil plot ale to by si natrhol prdel asi :) Policajti k nemu boli pekne neprijemny, poculi sme jak sa s nim bavia..a poradili nam co robit, ze az bude moznost natocit zaznam a ma po chlebe.. Spisali sme trestne oznamenie, za porusovanie domovej slobody, vyhrazky a narodnostny rasizmu, ci jak sa to vola a samoska urazku na cti.. A uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som tu opat po dlllhom case, nejak som na to tu pozabudla, ospravedlnujem sa, ak si ma teda vobec pamatate :-D :-D :-D nely prajem Ti pevne nervy, my tiez mame susedu, ktora je aj nesvojpravna no ale o tom potom. neuveritelne aki su ludia sibnuti :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha a nely dakujem za postu,mile :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely super, dobre ste mu dali, nech uz mate pokoj :-) Gib, vitaj, ty si tu fakt dlho nebola :-) Ako sa mavas?
Odpovedať
ahojte, Nely tak nech sa podarí niečo natočiť, nech máte od toho chudáka pokoj. možno by sa v base konečne spamätal. Bea pošli mi pls správu čo všetko treba k tomu štipku, mám v tom strašný bordel teta mi dala zoznam kde sú napísané doklady, kt. treba doložiť ale je tam toľko toho a pri niektorých nie som si istá či sa ma týkajú. zajtra chcem ísť vyrieši na matriku to čestné vyhlásenie, ak by si bola taká dobrá a poslala mi tvoje ako vzor. :-N Gib ahoj, pochváľ sa čo nové :-)
Odpovedať
cawte :-) my mame vo vchode samych dochodkarov bohuzial... ked sme mali predchadzajuceho kocura (zahadne zmizol nechcem nikoho obvinovat...) pustali sme ho von nech sa prebehne, byvame na prvom poschodi. a stara babizna suseda na nas vyletela ze ten nas kocur citujem "nechava pesniky na schodoch" 8-( rasto sa s nou pustil do hadky v zmysle ze je stara pi..., suseda povedala ze macka je spinava, rasto na to ze ta macka je cistejsia nez ona atd. :-D vyhadal sa, ja som sa len bokom prizerala a odvtedy je pokoj, sice mi pomaly ani nepozdravia ale aspon nemaju pripomienky... a noveho kocura uz radsej von nepustame :-N a co sa tyka upratovania spolocnych priestorov to by ste ani neverili co dokaze ludska demencia vymysliet jak nas s tym buzerovali, vrchol vsetkeho bol ked som prisla z prace a pred dverami som nasla stary zazltnuty domovy poriadok z 80tych rokov a na nom fixou zakruzkovany paragraf o upratovani :-D tak som ho sprivatizovala a cakala ci si po neho niekto odvazny dojde, doteraz ho mame za skrinou...
Odpovedať
baby kde ste? jaaj uz viem kazda sa intenzivne venujete svojmu uzasnemu chlapovi ze :-D bea ty si spominala ze si na doma pestovane bylinky a tak... vies mi poradit ako mam v byte pestovat petrzlen (kupeny v kvetinaci z obchodu)? uz som mala 2 krat a po prineseni z obchodu mi v byte vydrzal len par dni a kaput... ako casto ho zalievat popripade kde ho mam mat polozeny? na priamom slnku ci v tieni, pri radiatori alebo v chladnejsom, mam mu zmenit hlinu?? alebo ostatne babuse ked viete poradte... dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, ja mam na priamom slnku a polievam kazdy den a je nadherny, mocny, uplne ze by sa dal uz aj do polievky ako petrzlen polozit :-D a hlinu som mu nemenila, vyzera, ze mu je dobre. Rozhodne slnko a kazdy den zalievka, my sme ho dokonca uplne ostrihali az po zem, ked bol taky vyrasteny a narastol znova a je raz taky :-) takze asi tak. A inak sme mali super rande s Gabikou a Erikou :-D je to taka sranda vidat sa osobne, tolko toho o sebe vieme, vela sme spolu prezili a teraz sa vidiet nazivo, je to super. Ako sa ostatne mate? Co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Katka a fotky uz konecne dake nahraj! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zienky moje a kdeze ste zakopane? Ci bolo moc pekne vonku, aby ste sedeli pri pécé? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak ja teraz behám vybavujem zháňam... a seminárky musím stihnúť až tri na tento týždeň, robota v nedohľadne. o tom toľko.
Odpovedať
bea neuveris mi ale ja nemam doma ani jednu fotku :-( zabudla som usb doma na vychode u kamosa ktory tiez foti a mal nam stiahnut jeho fotkyl, a uz dva tyzdne cakam ze ho posle postou no nejak sa nema k cinu :-S tento vikend a zatial aj tyzden je fakt krasne pocasie, uplne ma to nabija energiou ked je vonku tak pekne x-) skoda len ze cely den zabijem v miestnosti 5x3 m a von kukam len cez okno... rasto cez vikend robil tak som si doma spravila poriadky konecne :-N a v nedelu poobede ked skoncil sme skocili do lesa na huby, nieco malo sa nam postastilo a prechadzka bola super... tak tolko ja, hodte aj vy nieco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skoda, Katka, tak snad casom ;-) budeme sa tesit :-) Ty, ale ja som prvy mesiac po svadbe stravila pozeranim fotiek, to by som neprezila :-D Ako sa ma petrzlen? :-D Ja som na prednaske z Hospodarskej diplomacie a brutalne sa nudim, uplne ze koneeeec, jaka nuda :-D A to tu mam trcat do osmej dnes :-(
Odpovedať
ja pozeram dvd a pretacam si to na oblubene pasaze :-D petrzlen zije ale nie velmi sa mu dari, vedne...
Odpovedať
Profilova fotka
A dobre ho polievas? Kazdy den? A je na slnku?
Odpovedať
Jáj baby, už sa teším na zajtra. sa vidíme tam kde vždy :-) škoda, že ostatnými sa nevieme stretnúť. ale aspoň takto s Beou a Gabikou :-) :-) :-)
Odpovedať
eri dobru chut vam vsetkym zelam ;-) bea polievam podla instrukcii ale hadaj na com prisla... nacapala som uz viackrat mata (kocura) ako ho oziera brutalne :-D chyba mu trava tak si to kompenzuje petrzlenom...
Odpovedať
Katka tak mu zaobstaraj vlastný petržlen :-D asi mu chýbajú nejaké vitamíny alebo má zlé trávenie. vtedy zvyknú žrať zelené. no stretla som sa len s Beou, Gabika nestíhala.
Odpovedať
Profilova fotka
kati kup mu travu pre macky,maju to v kazdom chovprodukte..my sme to macke kupovali kym bola v byte a teraz si uz chodi na travu na zahradu :D alebo ho vezmite na voditko a vybehnite na luku dade s nim :D
Odpovedať
nely tu travu sme uz mali a nezral... ked on je cely taky divny, ja supem zemiaky a on mi ukradne supu a zozerie ju... za kukuricou, hraskom ci fazulou z plechovky sa ide potrhat, raz pozral aj huby co sa susili... a neuverite ale zozral aj kyslu uhorku :-D sice len polku ale aj tak, uz ste to videli u macky? fakt za zeleninou je jak divy, ale masu da aj tak prednost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte. To je v pohode, zvieratko vegetarian :-) Tomov pes, co maju doma, najradsej kradne v zahrade jablka a slivky... nasa Prada je teda priebercivejsia :-D Katka, ked sa dostanes k tym fotkam, daj vediet ;-) Ako sa inak mate? Ja robim seminarky, oddychujeme, presadili sme kvety a kupili sme si striesku nad dvere, uz len namontovat... do Vianoc snad bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati mam jednu taku macku doma, a o dusenej mrkve alebo mrkve z chiny ani nehovorim.. kukuricu miluje a hranolkyyyy... a ze vytahuje a zere supky to je u maciek normalne.. beus, nasa Sany miluje visne a Deny nam chodil kradnut redkovky zo zahrdky..normalne vytrhol zo zeme a zozral (samozrejme bez vnate,,) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka, ma proste zdrave navyky ten tvoj zverinec :-D to je dobre, vitaminy treba. Prada ma rada kosti, co jej normalne zacali nosit susedove macky, macky ohlodaju chrupavky a take hole kosti jej donesu do zahrady, ze tu mas :-D sranda. A ty ako? Pekne sa vsetko vyvija k lepsiemu? Ako sa inak mate?
Odpovedať
ahojte zeny :-) citam, ze vasi zivocichovia su velmi dobre nauceni.. :-DDDD ten moj ohrnie nos nad vsetkym. nenormalne. ja sa zajtra chystam skusat satyyyyyyyyy, takze sa nenormalne tesim.. som strasne zvedava. potom hodim nejake fotecky :-) inak vsetko po starom, pomaly zhrnam, uz mam nejake prkotinky nakupene, drahemu som konecne splasila topanky od Batu. na 4 krat.. ako ta firma to ma u mna riadne nahnute.. tie trapasy co porobili. no des. katkaaaaaa, a tie fotky su kde, hm???? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, no to je uzasne, ze ides na saty, tesime sa na fotky! Som ta dlho nevidela, ako sa inak mas? A cim ta nasral Bata? Erika, Gabika, zajtra ste v skole? Ja mozem len po 9:00, lebo idem na prenos z konferencie... takze sa mozno neuvidime :-(
Odpovedať
ahojte, u mňa všetko po starom. tento semester ma čaká už iba jedna seminárka, 3 som stihla už odovzdať :-D a od budúceho týždňa sa na mňa valia všelijaké písomky, previerky, zápočty a spol. :-S Bea zajtra som v škole. hneď ráno mám prvú prednášku a druhá neviem či odpadne alebo budeme musieť ísť na prenos z konferencie. na stránke fakulty nič nie je a spolužiaci majú protichodné info ohľadne zajtrajška. ale rada by som vás videla baby. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja dnes sviatkujem doma, ked uz mame na skole taky velky "sviatok". :-) Aj tak som mala mat len jednu prednasku, kde nam mala prist nahrada, lebo prednasajuca musi byt na konferencii. Bea, potom daj vediet, aka bola konferencia, ja som sa tiez na nu chystala, ale nejaka som chorlava, tak aj preto som doma. A ked uz hovorite o tych zvieratkach, tak asi by som si mala nejake to zvieratko zaobstarat. Robim poriadky, aj v chladnicke a je mi tak luto, ze musim niektore veci pozahadzovat, taky psik by to este rad spapal. :-N Adi, super, ze uz skusas, som zvedava na fotky! Ja mam vsetko po starom, akurat cez vikend sme riadne oslavovali - tato mal 50, tak riadna rodinna akcia az do 4:00 rano. Riadne sme sa zabavili, vytancovali, poklabosili, no super bolo. A hlavne bola to taka mala generalka bratovej svadby, uz len Matina strana tam chybala. :-) Moj drahy odisiel v nedelu na skolenie, tak som bola teraz sama, ale dnes sa ma uz vratit, tak sa taaaaaaaaaak tesiiiiiiiiim......... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, konferencia bola super, boli sme tam 4 hodiny a ani sme si nevsimli. Najprv bola prorektorka, potom dekani z Uni z Warsawy, Viedne, Budapesti, potom riaditel SAV, potom nas najlepsi profesor Stanek, a potom este jeden Francuz, tiez z dakej skoly, ale toho sme uz celeho nestihli, bo sme mali cviko. Fakt super, zhasli sme si v B107 a sme mali uplne kino, malicko ludi tam bolo. Takze sme nemuseli mat hnusne cviko - cim sa mi odsuva seminarka, hura, a nudnu prednasku :-) Dost dobre. Mam rada konferencie. Tak sa drzte, mne uz zacal vikend, tak sa celkom tesim, trochu oddychu nezaskodi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?