Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
1
157
158
Bea ty si aká akčná. idem sa tam teda mrknúť. ;-) ako to že ti nejde pridať Gabiku??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak dlho som tu nebola a ked som sem zavitala, tak, ze stranka sa preraba... :-) No, ale bola som zvyknuta na tu staru, aj ked aj tato verzia je zaujimava... Bea, vstup do skupiny je len na pozvanie? Neviem, preco ma to nechce... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sem nemusite pisat, len keby nieco alebo keby niekto novy chcel prist... taku mam radost, konecne si nemusim davat pozor na usta! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, vidim, ze uz ste aj vy v sukromnej, ja len ze sa s vami podelim o moju radost, kedze som sem obcas zavitala 8-) mame konecne termin: 1.10.2011 - kraaasny datum x-) tak sa tesiiim :) tak ja zas idem k uceniu, majte pekny den ;)
Odpovedať
@danulicek blahoželám, konečne môžeš začať aj niečo rezervovať a objednávať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ericca no veru, konečne tu len nesnívam, ale reálne aj pozerám a vymýšľam :-N ja som sa len s vami chcela podelit o radost :-D
Odpovedať
pekny datum aj ja som taky mala ale zmenila som ho..gratulujem :-)
Odpovedať
@danulicek jasné, veď to je radosť veľká. normálne ma chytila nostalgia, keďže ja mám už dva roky po svadbe :-N už som to x-krát hovorila, ale ja by som si to tak rada zopakovala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danulicek budeme sa vydavat v rovnaky den? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vavenecka noo, moj drahy zacal vymyslat, takze moje nadsenie preslo po par dnoch :-N skor nie ako ano, ale este stale to mame otvorene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danulicek :DDD ten tvoj chlap ;-) tak len pekne porozmyslajte,az uz zacneme planovat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@vavenecka no...tolko vybera, az nakoniec preberie ... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@danulicek chi,no len nech pekne poslúcha :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
87micky na hrad!!!! :) :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Dnes som si len tak spomenula na túto skupinu. Hm, ako tak pozerám, tak to tu už dlhšie nežije... Baby, ako sa máte? :-)
Odpovedať
1
157
158
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?