Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte.. takze ja mam po skusani, uz viem, ze mi absolutne nejde snehobiela farba... cele to skusanie bola velka fraska... saty neboli pekne, cislovanie divne, a ja som sa citila totalne komicky :-x vobec nie ako nevesta... mama zhrozena, ja tiez... takze ale aspon viem, ze mi ide odtien ivory :-) idem hladat dalej... ved mam kopec casu. fotky nestoja za nic, na kazdej sa tvarim hrozne... proste, je na mne vidiet, ze si to fakt "uzivam". takze po lepsej skusenosti vam fotky rada ukazem, ale tieto nechcem vidiet ani ja sama :-D a pristup predavacky... no comment. tvrdila mi, ze mne snehobiela ide, aj ked na mne totalne kricala.... ale tak sa jej necudujem, ked mali v ponuke len 2 ivory odtiene, ktore mi sli, ale strih bol tiez strasny.. takze ked chce niekto predat, skusa vseto.. . ale dakujem, nie na mna.. ja chcem byt peknaaaaaa :-)
Odpovedať
Aďa a to kde si bola skúšať??? :-N
Odpovedať
v ZA je jeden novy salon.. nejdem menovat... nech si kazdy urobi nazor. nevadi.... ale uz mam na ruke jeden uchvatny kusok, zajtra idem skusat :-) takze sa uvidi, ci to nakoniec nie su tie prave.... to by bola ina nahodicka 8-) inak co sa tyka ZA, tak tu nie je veru bohvieco na vyber... zajtra teda idem skusat do BB k jednej kocke.. uvidim, ze ako mi padnu. Bea, co sa tyka Batu, tak drahy si tam vybral krasne topanocky. padli do okna mne, a aj jemu. nemali jeho cislo, tak predavacka povedala, ze nam kurier doruci o 3 dni topanky, ake chceme... tak cakame.. prisli, ale ake??? jedna topanka z inej koze, druha z inej koze.. a aj odtien ciernej bol odlisny... tak sme ich vratili.. potom prisli druhy krat, ale skoro som spadla z noh... namiesto cierneho stepovania, bolo biele... takze absolutne nie!!! ved to neboli tie co v obchode, ako ja som uz mala nervy... ze ci si z nas robia srandu alebo co... nakoniec, ked sa drahy vracal z ciech, tak sa po ceste zastavil v inom meste, a tam ich splasil... :-) takze aspon to mame... :-D :-N a ja konecne vikendujem... zacala som chodit na zumbu, paradicka.. potrebujem sa dat dokopy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Adik, tak to mas nevesele zazitky s tymi satami :-N Snad uz cez vikend si lepsie pochodila, skusenost to je na nieco, ale dobra asi nie :-p Ja som mala obrovske stastie, kedze si neznasam skusat saty, ze som prisla do prveho salonu, pristup tetusky tam bol uzasny, saty nadherne a odvtedy len kade chodim, tade odporucam, strasne som tam bola spokojna. A moje saty boli proste moje saty, ze ano 8-) bez upravy, prva som ich mala, este s visackou....to bola radost. A tiez neboli biele, a na fotkach je to super. Lebo aby ste vedeli, dali sme si urobit fotoknihy a tam Tomova biela kosela teda vyzera... keby som ja mala take biele saty, tak tie fotky stoja za dve veci. S tymi topankami - presne toho som sa vzdy bala, ked mi u Batu povedali, ze mi moje cislo poslu...este som to neriskla a po tvojich skusenostiach ani nerisknem :-D Ako sa ostatne mate?
Odpovedať
no kocky, tak vam cela stastna oznamujem, ze saty uz maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :-D ;-) x-) x-) x-) bola to laska na prvy pohlad... su uzasn. k mojmu zavoju, ktory doma uz drzim rok, su uplne fantasticke... ako keby od toho... skoro som odpadla, ked som ich videla na zivo :-) ivory, s vleckou.. no jedna basen :-) nemyslela som si, ze saty splasim tak skoro. ale tu vazne nebolo o com :-) kamoska sa skoro rozplakala, ked ma v tom videla, ze taka som krasna... tak som sa vam tu musela prist pochvalit, ze mam o jednu (a riadnu) starost menej :-N kupila som ich za tolko, kolko by som dala za pozicanie, cize som totalne spokojna.. :-D
Odpovedať
Ada tie saty su prekrasne x-) x-) x-) co sa batu tyka ani mi snimi nemame dobre skusenosti. sestra si tam kupila cizmy po tyzdny sa jej rozpadli. opravit sa to nedalo jej cislo uz nemali, ale aspon peniaze dostala naspat. inak u mna stale nic nove.
Odpovedať
erika, dakujem :-) no Bata sa cely pokazil, napisala som im riadnu staznost... fakt ma to vytocilo. aby si zo zakaznikov robili dobry den. to fakt svet nevidel. ale kedze tie topanky drahy chcel, tak ich aj zohnal.. a su super. som len zvedava, ze kolko vydrzia :-D po tych vasich skusenostiach 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja som po vikende riadne unavena... V piatok sme boli v kine - Ja, zloduch - velmi pekna rozpravka, aj sme sa riadne nasmiali. :-D Vcera sme boli vo Viedni pozriet centrum, navstivili sme aj Hofburg a tak... A dnes nas boli kuknut nasi, tak sme s nimi pobehali kade-tade, nakupili nejake veci. A teraz s drahym uz len oddychujeme. :-) Adi, velmi krasne saty, viem si ich na tebe predstavit a urcite si v nich nadherna. Ja u Batu nekupujem, ako za tie ceny to nie je ziadna kvalita a este som tam nikdy nenasla topanky, ktore by ma fakt dostali. :-|
Odpovedať
Tak to je tiež pravda, že ani ja som ešte nenašla pre seba boty u Baťu. Teraz mi tak napadlo, aj mamine topánky od Baťu sa rozpadli asi po mesiaci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Hey kocky, zdravim vas :-) Ja mam super skolsky tyzden, mame beanku zajtra, takze skolu mam 3 hodky, potom vecer je beanka a to my ideme s manzelom na peknu veceru, sme si rezervovali restiku, lebo sa nam podarilo zohnat kupon na 50% zlavu na pizzu, v stredu rande s babami nebude (sorry) lebo mame dekanske az do 13:30!!! Po beanke. Som uplne ze prekvapena, tak dlho volno este nebolo. Ale dobre, to mam len jedno cviko potom :-D A vo stvrtok ideme do LM, takze v piatok zase pizza :-D huraaaa. Ozaj a kamarati, co sme im boli nedavno na svadbe, budu mat v marci Natalku :-) Tak vas zdravim a pekne usmev :-D
Odpovedať
Bea je isté, že máme rektorské piatok aj utorok? no a pizzu s manželom si pekne užite obaja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, neviem, ako v piatok, ale pocula som od nasho clena parlamentu, ze v utorok je rektorske... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
cawte :-) poslusne hlasim ze sa mi podarilo nahrat fotky, komenty dopisem zajtra :-D takze mozete kukuckovat a komentovat ;-) zatial len od kamosov, profi dodam neskor...
Odpovedať
Profilova fotka
Adi tie šaty sú úplne božské x-) fakt nádherné, nemáš fotku v nich?
Odpovedať
Profilova fotka
Voľno počas sviatkov V piatok 26.10. nám dekan NHF udeľuje dekanské voľno. Na utorok 2.11.2010 je pridelené rektorské voľno.
Odpovedať
Profilova fotka
A pekne sme si uzili veceru, teraz sme prisli, sme sa najedli, skoro sme praskli :-D parada. Katka, idem pookukavat :-D
Odpovedať
vladi, dakujem. foto som ani nestihla :-) to bola rychlovka hihi. len odskusat, zobrat a frcat domov :-D ale posnazim sa to napravit. kati, paradne fotecky :-) vy sa inak mate teraz, same volno :-) tak si to uzite. aj ja chceeeeeeeem. namiesto toho som zahrabana v papieroch a domov pridem totalne vypluta...
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, to ty sa mas, ziadna skola, vyhrabes sa z papierov a uz ziadna na doma. Ja som od rana do vecera v skole, porobim si veci doma a sup pisat seminarky a diplomovky a to ani nehovorim, ked pride skuskove :-p ja by som menila hned! :-D Katka, krasne fotky, mi tak napadlo, ze teba nemam na fejsbuku, tak by som ta asi jedinu tuto z bab ani nespoznala, ostatne uz som videla na tolkych obrazkoch, ze niekedy normalne vaham, ci sa vlastne pozname len z netu :-D Tak ja idem pokracovat, daco som porobila k dipomovke, idem to poupravovat a potom k nasim na chvilu, zajtra ideme na vikend do LM, tak s nimi nebudem :-)
Odpovedať
bea dik :-) sa tesim na profi, tie budu dufam jeej ;-) inac mna keby si momentalne aj stretla nazivo tak by si ma oproti tym svadobnym fotkam nespoznala... bohuzial to je kruta realita mojho vzhladu :-D kamosi mi pisali ze ma naspoznavaju :-D a teda aj ja som mala problem... ale ved tak to ma byt, nevesta ma byt najkrajsia ze x-) inac co sa roboty tyka mate pravdu z casti obidve, bea to ma o hubu s tym ze ma seminarky, na skuskove sa ucit po nociach ci vikendoch nieje nic moc... ale zas trcat v praci to tiez nieje ziadna vyhra :-N ja som skusila obe sucasne a rozhodla som sa pre pracu, na skolu som leniva a oberala ma o volny cas (cez vikend v sobotu v skole a jediny volny den nedela, po veceroch sa ucit to bolo o hubu :-| )
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, to ano,bola si krasna :-) Budes mat paradnu pamiatku... A s robotou, ja kym som chodila aj do prace, aj do skoly, tak by som sa jednoznacne rozhodla pre pracu. O urcitej hodine padla a proste som mala volno, mohla som ist s babami von a rano zase do prace. A po praci mas vzdy volno. To je krasa oproti skole, v skole stravis ten pracovny cas a musis jej venovat aj volny. Len je to velmi aj o tom, co robis. Niekoho skola bavi a rad tam chodi a tak, niekto zas neznasa svoju pracu. Mne sa pacilo v callcentre do urcitej doby, boli sme skvely kolektiv, tesila som sa kazde rano na spolocny cas a na vsetku tu robotu, mala som ju fakt rada. Skolu neznasam. Takze pre mna je jednoznacna volba radsej praca :-D
Odpovedať
ahojte, baby najlepšie by bolo nič nerobiť. :-D inak mne by sa normálne páčilo práca chyžnej, tento týždeň som bola len tak upratať byt. počúvala som rádio a upratovala. čo musím doma robiť normálne ale tu ma za to platili. :-D
Odpovedať
ahojte, dlhšie som tu nebola :-) Teda bola som na MS, ale som len riešila čo bolo nutné. Nejak nemám vôbec čas. Práve preto, čo tu riešite :-D Ja som od PO do PIA od deviatej do pol šiestej v práci, potom prídem domov a riešim veci do školy. Slnieckko, vôbec sa ti nečudujem, že si si vybrala len jednu možnosť. Ja sa cítim tak akurát pred odkvicnutím... Chvala bohu toto je posledný rok (pevne verím :-D ) potom už mi ostane iba práca. Nedokážem si ani len predstaviť, že budem mať toľko voľného času a všetku dovolenku, ktorú som čerpala na chodenie na skúšky... A do toho som si dala ešte takú "vsuvku" - svadbu, aby som toho nemala málo a nevypadla z tempa :-D Takže hádam koncom mája budem štátnicovať a v auguste sa svadbiť. Len možno budem šedivá nevesta :-N
Odpovedať
jeej kast svadbit je pekne slovo, krajsie ako vydavat :-D a neboj nic, farieb na vlasy je dnes habadej :-N
Odpovedať
slnieckko, už teraz som si niekoľko krát našla šedivý vlas na hlave, tak už to asi začína :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja ked som robila, tak ma to viac vycerpavalo, ako chodit do skoly. Sice som koncila o druhej, tretej a potom uz len volno. Ale vstavat kazdy den na siestu, to nebolo pre mna... Tak snad ked dostudujem, si najdem pracu, kde nebudem musiet chodit tak skoro. :-) A vobec nemam predstavu, co by som chcela robit, uz som sa aj hrala s myslienkou, ze by som si studium predlzila a isla na doktorantske, ale co ja viem?! :-| Ale viem, co by som nechcela robit - vcera sme boli s drahym na pohotovosti na Kramaroch a prisla tam jedna pani, ako by nic, ze si odsekla palec a za nou docupital manzel s palcom v utierke... :-S No nebolo mi vsetko jedno a namiesto doprovodu sa zo mna mohol stat pacient, takze asi som skor kancelarsky typ! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky.. co mate nove? zase som tu dlho nebola..nejako nestiham.. v januari sa vraciame na slovensko, nastalo, bojim sa, co a jak bude, ako s robotou, ako dlho budeme na nejaku cakat a setko dohromady, ako sa budeme znasat s rodicmi a tak.. ale tak verim, ze nam padne kus kamena zo srdca, predsalen, zmena prostredia.. gabi to si mala bomba zazitooook :)))))))))))))) ja by som este chcela ten palec videt :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Nely, to bude urcite fajn, zmena vzduchu pomoze, a snad sa rychlo postavite na vlastne nohy, neboj! Hlavne, ze poriesite najnutnejsie a bude zase pokoj, trochu radosti a tak. Gabika, uvidis, do leta sa este vselico moze zmenit, Tomas tiez rozmysla nad PhD, ale pockame do leta, az potom sa rozhodneme. Kast, ze si sa aj ukazala po dlhej dobe ;-) Ostatne vas zdravim, mame krasne pocasie, tak sa tesme z tohto druheho babieho leta (ci co to je :-D )
Odpovedať
charlize: No, náročné obdobie... v práci toho je vyše hlavy, v škole extrém - posledný ročník, tak to tu zanedbávam. Vždy prídem len po radu čo a ako, odporúčania a zase bežím preč :-N Ako sa tu máte? Charlize, ty kvázy taká čerstvo vydatá, vyšlo všetko podľa predstáv??? Dúfam že áno a že bolo super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kast, nad ocakavanie :-D Aj co som cakala, ze sa moze pokazit, tak sa podarilo. Vsetko super. Nemam sice nejaky extra pocit, ze som vydata, vsetko ostalo tak v pohode, ako bolo, ale je nam dobre. v skole na prvej hodine vsetci kukali, ked citali v prezencke moje nove meno, ze kto to je :-p ale inak pohoda :-) byt vydata je super, zotrela som jednu prvacku na zachodoch minule, bola drza, ze slecna, my tu cakame v rade... a ja na nu ze PANI a aby si sa nepocikala... :-D tak mi zacala vykat :-D ze prepacte. Takze to ma vyhody :-D Ale svadba bola super, oplatilo sa naplanovat vsetko do posledneho detailu, stalo to za to. Len to rychlo ubehlo :-) Drz sa, nech ti to pekne odsypa, o chvilu mame pokoj od skoly, musime to prezit ;-)
Odpovedať
charlize, tak to je super, že dopadlo všetko nad očakávania :-) Gratulujem :-D Heh, to si ju pekne odpísala :-D Mne by sa to asi nepodarilo, lebo vyzerám ešte na menej než mám. To väčšinou keď poviem že chodím externe do školy, tak každý tipuje prvý ročník ]-( A ja že nieeee, piaty :-D :-D Ale aspoň keď budem stará, budem vyzerať na mladšie 8-) ty si teraz tiež v poslednom ročníku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?