Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte, ja som sa teraz vrátila zo záhrady. ja som okopala celú záhradu. :-D aj som unavená, Aďa som naháňala aby nič nevyparatil, natierali sme dosky čo pôjdu na strechu zo spodu. v sobotu sme nič nespravili pkrem tej záhrady poobede. mala by som sa ísť učiť PF na utorňajšiu zápočtovú písomku ale vôbec sa mi nechce. Bea parkety sú krásne. my sme sa ešte stále nerozhodli akú farbu. :-D ak všetko dobre pôjde tak vo štvrtok po obede by sme ich mali konečne kúpiť. Nely super. budeš mať aj šatky aj vlásky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej zavitali ste :-D :-D beus ale jasne ze povinnosti treba mat, to len ja slamena vdova, starky cely vikend robil :-D :-D ta vies, nuda... my sme boli vcera trosku zaparit..na jednej obycajne najvecsej tanecnej show na svete kde bolo len 17 500ludi :-D taka pohodicka :-D :-D :-D ericc, tak so satkami je problem, nemaju ich v mojej velkosti tak uvazujem ze objedna ine zase, no uvidim, zatial mi nenapisala ta holka maila ci budu a stihnu prist abo ne.. tak uvidime.. dneska som videla jedny uuuzasne zlte v jednom obchode a starky ich hned zavrhol, ale on o tom nevie ze sa na ne este pojdem pozriet (teda na cenu v rpvom rade :-D) a vlasky si este rozmyslim..uvidim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá... Teraz som objavila túto tému... Tiež som rok 87, a za 4 mesiačky svadba... niekto povie, že to je zavčasu, ale však načo máme čakať? :-) Každý človek to vníma inak, niekto stretne pravú lásku v 18, niekto v 30... Môj miláčik má 27, čiže aj trošku vekový rozdiel máme, ale čím starší, tým skúsenejší a rozumnejši :-)
Odpovedať
Brissula vitaj, porozprávaj nám ako ste na tom s prípravami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee tak milacik umyva auto a ja trosku mozem za netom zase sediet :-D :-D :-D brissula vitaj a nic nepytaj :-D :-D sak nam nieco povedz o sebe...studujes, ci pracujes...ako dlho ste spolu, byvate spolu sami aleo pri rodicoch niektorych a take veci.. ako ste na tom s pripravami, kolko ludi budete mat a tak :-D :-D :-D :-D ci sa tesite alebo ne (srandujem) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. My sme dnes zavarili a zamrazili jahody. A poobede sme zase trochu porobili v byte, kuchyna uz je prazdna, obili sme tie debilne dlazdicky, bez toho uz sme nemohli pokracovat. A teraz uz to pojde supom, do konca mesiaca byvame x-) Brissula, vitaj medzi nami, kocky uz ta vyzvali, tak nam napis co a ako :-) Nelynka, videla som fotky na FB, to musela byt perfektna akcia :-D ste si to trochu uzili, a saty este pokukaj, mozno ti nieco padne do oka. Keby si skocila v Prahe do Peek&Clopenburg? Ja som tie moje kupila tam, maju perfektne akcie teraz, tam kupis 6 tisicove saty za slabe dva (ako ja :-D ) Popozeraj. Urcite na nieco narazis. Erika, kde idete kupovat parkety? My sme kupili v mercury markete, mali uplne uzasne ceny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Ďakujem za privítanie... :) No tak s miláčikom sme už spolu vyše dvoch rokov a skoro od začiatku si už pomaličky plánujeme svadbu. Tak čo už všetko máme: zajednaná sála v oravskej Lesnej, je to sála v hoteli, je to tam pekné nové a celý servis v tom :) to ma najviac teší, čiže už aj obsluha, kuchárky... Pred dvomi týždňami nám konečne prišli obrúčky, len ich musím este pofotiť a dať do albumu, sú neskutočne krásne z kombinovaného zlata. Potom máme DJ, kameru, Už aj šatky mám, jeeej som im rada, lebo už som myslela, že sa mi nič nehodí :) V nedeľu sme si boli zajednať jednu milú pani na výzdobu, tak sme sa konečne s drahým zhodli, že to bude fialkovo-biela... krásna farba :) A ešte sa nám pracuje na výrobe oznámení, aj poháriky este pojdeme zohnať a hlavne miláčikovi oblek. Ale do našej svadby to určite všetko stihneme... Ľudí na svadbe budeme mať asi 150, chceli sme menej, no ale nedá sa ubrať, obaja máme veľku rodinu a u nás na dedine je to normálne, že mávajú toľko ľudí.. A či študujem alebo pracujem? No tak oboje, som na externom štúdiu UKF v NR, len chodievam len na prednášky do Trstenej, a už som ukončila druhý rok. A popri tom aj pracujem, čo si aspoň na skolu zarobím :)... Tak ak som niečo zabudla, tak sa pytajte :-) P.S: Jasnačka, že sa tešíme,konečne už budeme spolu, lebo moja zásadová mamina nechce aby sme boli spolu v noci pred svadbou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :) chodievam vás len čítať, lebo nemôžem tráviť veľa času na nete, keďže potom sa mi nechce učiť :-N brissula vitaj u nás :) kde v Oravskej lesnej bývaš? My tam chodievame na chatu už straaaašne dlhé roky
Odpovedať
Profilova fotka
NO približne bývam tam, ako je kostol. cca 1km odtiaľ, ale nie je to ďaleko. A kam chodievaš na chatu? tak ich j straaaaašne vela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja viem :) my chodíme hore od kostola strednou cestou :) a tam až dozadu na Barborku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aha tak to tam poznam, sice ja som tam "chatovať" este nebola :) ale viem kde to je, my chodievame este dalej od tej Barborky... je tam taka nova a tam chceme ist aj sa lucit so slobodou :))
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj, viem, tá je hrozne pekná, minule sme tam boli s drahým očumovať po okolí :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No je to taká nová chatka, a je full vybavená, super, teraz tamurobili aj nejaky posed vonku... No ešte sa musíme opytať majiteľa, či nám ju požičia... Ale hádam áno, lebo potom nám nič iné nezostáva, ako ísť na našu chatku - bez vody a elektriny, mimo civilizácie, len stromy a zver dookola :)) to radšej nie, strach v noci :D:D:D
Odpovedať
Profilova fotka
No to poznám, aj my chodievame na také chaty, no čo som počula, tá jeho chata, je ževraj dosť drahá...
Odpovedať
Profilova fotka
vieš čo ani neviem koľko berie za ňu, ale drahy sa s ním pozná tak nám hádam zľaví :D a keď ho pozveš, že nech príde, tak sa mu to ráta... veľmi rád príde na také akcie - to je taký typ manžela :D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj,no to musí byť radosť mať ho doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
On má doma 10 detí... malých detí.. niektoré si vezme zo sebou (vzorný manžel) ale ako tak sledujem, manželka mu to toleruje... No ten môj by u mňa dávno skončil :)
Odpovedať
Profilova fotka
Podobne som na tom, tiež by si nemohol takto chodiť :-) ale desať detí?hmmm.... to sa mi zdá aj na Oravu dosť :)
Odpovedať
ahojte babule Brissula tak to máte super zariadené. aké šaty si si vybrala? Luna to poznám, ani mne sa nechce učiť keď mám zapnutý komp. :-D furt len očumujem či niektorá z vás niečo nenapísala alebo som na FB. :-N Bea tuším Parkettplus, je to na Kopčianskej. inak spravila som zápočet 18b z 20. :-) teraz sa musím učiť na podnikové hospodárstvo. švrtok o 12 mám opravák.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca drzim paluchy... aby skuska vysla a gratulujem.... Ja uz mam hotovo tento rok od skoly... nastastie... a uz aj statnice z NJ za mnou...hurraaa Šatky mam take jednoduche, bez ramienok, presne na postavu mi sadli... nemam ani foto, lebo pani v svadobke si to nepriala a na nete zatial nie su, je to nova kolekcia. Len sa neviem rozhodnut medzi dvomi, v auguste sa uvidí. :-) dufam... :-) A tých 10 detí... to je teda dosť, on asi chce mať futbalovú jedenástku, tak este jedno mu chýba... A oni si to môzu aj financne urcite dovolit...Nieze by sme si my nemohli dovolit, len by som nechcela dopadnut ako jeho zena, krcove zily, hrube nohy, a same rizikove tehotenstva... Je to na ukor zdravia...Ale kazdeho je to vec...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte beus to teda bola fasa akcia, prada kazdy znami zavidel ze sme sa tam dostali.. saty uz neriesim, este stale sa mi neozvali ci stihnu prist alebo nie..a uz mam sto chuti tam napisat ze rusim objednavku nakolko som v prahe videla jedne kraaaasne satky jaaaaaaaaj a lacnejsie ako tieto..len vyskusat ale nechcem bo by som lutovala potom tie fialove kedy prisli.. skusim im napisat co mi odpisu a basta... tak a nejako sa nechytam uz na vase temy..tak neviem co napisat.. akurat este ericca drzim prstiky na opravak a gratulujem k zapoctu ;-)
Odpovedať
ahojte, kde ste všetci? =-) Nely, Brissula ďakujem. Nely v podstate ani ja nemám moc o čom písať. stále to isté, škola, niečo okolo záhrady, oslavy cez víkend s kamošmi. jedine keď sa vrátim po dovolenke bude o čom. 8-) nám teraz gestorka zas vymýšla program na leto. máme mať s ňou jeden predmet. vymýšlala, že nech ideme s ňou na výlet za 100eur na 3dni do Egeru. samozrejme, že sme to odmietli. tak budem mať zas prednášky cez víkend. ale ešte stále lacnejšie ako ten výlet. :-D ďalej chce aby sme od 20.júla nabehli na tri dni zas upratovať školu ako minulý rok + spraviť neaký preklad a analýzu podniku. takže to budem mať krásne leto keď sa vrátime z Grécka.
Odpovedať
Profilova fotka
Eric aspoň sa nudiť nebudeš cez prázdniny :-D aspoň, že vám vedia vymyslieť program, my máme 13.7. prijímačky a potom nič celé leto :-) Môžem sa nudiť až do októbra, potom svadba a už sa nebude kedy nudiť 8-) ale na takú nejakú dovolenku asi drahého nahovorím, no uvidíme ako na tom budeme s peniazmi, keďže chceme na zimu začať prerábať, tak možno to je iba môj nereálny sen...no uvidíme
Odpovedať
Luna, takýto program som si neprosila. ja som sa tešila, že júl budem mať voľno a v auguste brigádu. takto mi to dosť kazý plány. komu sa chce robiť analýzu podniku? u nás to využívajú max tak veľké reťazce.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som to ani nevedela urobiť, tak máš aspoň skúsenosť do života ;-)
Odpovedať
robiť analýzu neviem ani ja, teóriu som sa síce učila, ale to mi moc nepomôže. fakt neviem na čo je to vôbec dobré. asi len na to aby nás mali s čím otravovať.
Odpovedať
Profilova fotka
určite, však to je škola...tá stále len s niečím otravuje :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ericc ale mne skorej slo o tu skolu ze ja nemam o com pisat, vy ste tu setky studentky a same skusky, prijmacky a zapocty a neviem co.. a ja sa proste na to nechytam kezde sa ma to vobec netyka..
Odpovedať
ja viem, ale keď si to tak vezmeš ono to bolo zaujímavé možno v prvom ročníku. teraz je to furt to isté a už ma ani neštve či spravím na riadnom, či na opravnom termíne alebo až v ďalšom roku. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne to nebolo zaujimave ani v prvom semestri preto som odisla :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?