Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Len vymyslaj, co by si robila keby si nemohla vymyslat...ja vymyslam furt, o svadbe, o byvani, s tymi detmi sa krotim, lebo to ma moc depta, moc po nich tuzim a nie je to dobre... radsej to byvanie, lebo to je tak nerealne momentalne, ze si mozem tak akurat vymyslat :-D A svadba je tiez fajn, s Tomom sme pozerali obrucky, aj sme dake vybrali...som zistila ze to ani neni take drahe :-D tak sme zacali setrit, setrime, raz to na nieco minieme :-D podla mna by si si mala ist tie saty este raz vyskusat... to by bolo dobre :-D
Odpovedať
vyskusat a potom hodit do albumiku ze by sme ti ich odobrili :-p :-D ale nie, sak je to na tebe :-) hlavne aby si sa v nich dobre citila ;-) charlize, juuuuj mat tak aspon spolocne byvanie....ja uz som tiez strasne nazhavena na vsetko ale najskor musim o 15 dni zmaturovat, potom 5 rokov skola a az potom babo...svadbu by som si vsak vedela predstavit uz aj o rok :-D x-) :-N :-x
Odpovedať
oni su v albume oboje a uz som raz bola skusat, bo som vymyslala este vo februari. :-D my by sme tiez potrebovali byvat s vami, nie je dobre byt dlho s rodicmi pod jednou strechou ci s mojimi alebo s jeho rodicmi. ja mam totiz taky zasadny problem, moji rodicia ma beru ako sebe rovnu, mozem im povedat svoj nazor, aj sa s nimi pohadat a potom si to znova vysvetlit. medzi drahym a jeho rodicmi platia celkom ine pravidla. a mne sa to celkom nepaci, ale kym byvame pod ich strechov tak mozem akurat tak h... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, videla som album na strechce :) este daco pridaj, pridem vecer pozret...musim sa ist zase ucit, zajtra mame uctovnictvo...drzte palce, aj ja vam drzim!
Odpovedať
nemam viac fotiek musim cez vikend nafotit. to je dom co stavaju rodicia, ale chceli by sme tam ist byvat. juj ja tebe drzim palce na uctovnictvo, ty mne na hospodarsku geografiu. :-)
Odpovedať
aj ja som videla ;-) ani som si nevšimla meno, ale spoznala som ta aj tvojeho nastavajuceho ;-)
Odpovedať
ako dnes som isla na skusku, rano vystresovana, s malou dusickou, ze viem len USA... cakame. pol desiatej, profka nikde sme si mysleli, za meska sa to uz stalo. tristvrte stale nikde, tak predseda rocnika vola, nevie sa jej dovolat. zavolala nasej profke co nas ma na starosti. ta nema cas to riesit, ona ma prednasku. o desiatej sa vacsina zdvihla a odisla. zamcania este cakaju ci pride prednasajuca alebo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
No Ericca, tak mas aspon cas sa to doucit...to milujem, tie stresy... ja som dnes nedala, opravak v juni, ani mi to nevadi dako, bolo to tazke dost a nestihala som. Tomo ma za B :) Ja mam takeho chytreho chlapa :-D
Odpovedať
no neviem... možno nám to totiž hodí na zajtra alebo až na jún :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ak zajtra, tak drzim pasticky, ak v juni, tak to bude super, nie? :) Ja idem este vyskusat Toma nemcinu, ma zajtra skusku chudacik, a on jazyky taaak neznasa...:) Ericca, a ten dom, vasi kde stavaju? Ze by ste byvali casom s nimi? To by mohlo byt celkom fajn...my sa tak intenzivnejsie bavime o tom byvani teraz, nie je to lahke rozhodnutie, este to chvilu potrva, takze si to aspon mozeme premysliet faaakt dokladne :)
Odpovedať
no vyzera to tak, ze zajtra zostavam doma. este stale ziadne spravy, pre istotu som si nastavila na rano budik. nasi neviem ci sa budu stahovat do domu, povodne to mala byt vykendova chatka, ale ked vybavovali povolenie, do dediny planovali len rodine domy a toto bol najmensi rozmer.
Odpovedať
Profilova fotka
Takze oni tam nechcu byvat natrvalo? To by bolo super, nie, by ste im to tam "strazili" cez tyzden a oni by vas mohlo obcas cez vikend prist pozriet.... :-D parada... my zas budeme urcite mat hostovsku izbu, aby mohli nasi chodit na nejaky cas vzdy za nami, hehe :) a ak ostaneme nahodou byvat pri Blave, tak rovnako, aby mohli zase svokrovci chodit...:-D no pekne sme to zacali vymyslat, este to prezit, kym to vsetko bude aktualne....:) a co saty, uz si si vybrala ktore si nechas ? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
necham tie ktore som aj mala, tie signorine. snazila som sa najst fotku siat na modelke, ale netusim aka je to znacka a podla modelu mi to vyhodi vsetky spanielky :-D chcela som dat fotku na porovnanie ako je to v niektorych albumoch. rodicia mozno sa nastahuju mozno nie, zatial je to vykendovy domcek.
Odpovedať
haloo, haloo :) a co tu nik neprispieva ha? ja idem akurat kuknut steniatka. mame ich 6 :-D uz sa taaaak tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
No ahoj Adka, to ty sem neprispievas :-D Ja som tu kazdy den :-) Gratukujem k steniatkam, daj vediet, ked das fotky do albumu :-) Ja skuskujem, je to hroza, nic sa mi nechce, som nejaka nachcipana ci chora, prechodim to zas... no radost. A co nove? My vlastne aj nic, mozno po skuskach bude zas o com pisat...:-)
Odpovedať
ja tu tiež sliedim každý deň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee, ja nic nestiham, skusky hrozne a vela :-D takze po skuskovom to tu uzije, to sa nebojte :-p
Odpovedať
ja to tu uz o 10 dni rozbehnem :-D drzim palce vsetkym maturujucim a skuskujucim :-D x-)
Odpovedať
Na fotkach sa pracuje. ked dam, hned poviem :-) Ale su nadherne. Na zozratie :-N Kolko skusok vam este zostava? Mne este 2 :-S Uz nech je potoooom. A potom bude super krasne slnecne zamilovane leto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Adka, ty sa mas, ja mam zajtra, stvrtok, dalsi utorok, este jednu nenahlasenu, lebo ten chruno nam nechce dat dopredu terminy, mantak jeden, a opravak 10.6. a strasne dufam, ze ten opravak bude koniec skuskoveho...uz teraz som na nervy, neznasam celu skolu a vsetko...tak ma to nebaviiii....
Odpovedať
Bea, no to mas take pocity ako ja. ja som uz tolko krat chcela tento semester s celou skolou prastit.... nebavi ma to. som z nej len nervozna, vystresovana a strasne neprijemna.. uz nech je potom. A to ucenie.. Niekedy mam pocit, ze mi nic nechce ist do tej hlavy.. :-| A profaci ma tiez vedia riadne vytocit.. a s tymi terminmi... no otras. Skuskove je proste fuuuj ]-(
Odpovedať
Ahojte, ja mám v piatok zápočet z angliny, budúci týždeň skúšku z financie a meny, finančnú matiku až 10.6. a informatiku a hospodársku nemám termín. potom končím so skúškami a zápočtami. baby držím všetkým palce, nech to máme už za sebou. Bea dík za ip.
Odpovedať
Profilova fotka
Adik, co skuskove, uz cela skola je fuuuj, ja to neznasam...dneska som spravila sice, ale dobry pocit veskery zadny, Tomo nema, takze skuskove nam trva do konca juna, opravak mu dala 24.6. To uz bude Ericca vydata :-P Stvrtok mame skusku, ktoru zatial spravilo 30% ludi, ona dava sice test, vsetci sme sa tesili, ze to bude lahke...a ona, spina, take otazky...no mozno budeme mat stastie, padnu nam otazky a nam sa podari urobit na 56% ale skor ne :-P Este 3+opravak, snad to prezijem...do konca juna casu dost, aj tak sa nemam kam ponahlat, deti mat nemozem, svadbu planovat nemozem, na dovolenku nejdem...nie je o co stat...dokelu, mam depku jak hrom...
Odpovedať
Bea depka je sviňa rýchle sa jej zbav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa snazim, ale to nejde tak lahko, uz mam toho plne zuby...ale prezijem, potom bude zase dobre :-D keby som mohla aspon dake pekne veci planovat a tak, by mi bolo lepsie...ale nemam co :-D
Odpovedať
a čo so svadbou? ako ste na tom?
Odpovedať
Hm.. Kocky, aj ja mam depku. To je normalne. A kebyze nejdeme na tu dovolenku, tak ma asi fatk vystrie. najlepsie by bolo Bea, keby si si s Tomom naplanovala nejaky romanticky vikend.. Niekam prec, na chatu alebo tak... A hned bude lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, sorry ze sa do toho miešam, ale tiez podporujem nazor princess, treba vypadnut, ja mam sice uz cely letny semester za sebou, ale najtazsiu skusku zo zimneho som si nechala na teraz :-p takze este mam co robit - do buducej stredy... ale potom mám prazdniny. lenze mojmu Petkovi len vtedy zacina skuskove, takze neviem ako naplanujeme svadbu, aspon ze uz kopu veci mame :-D ericca, ty uz mas asi vse vybavene, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja depku mám akurát z toho hnusného počasia...už týždeň nesvieti slnko... mám zajtra skúšku z feminismu, v sobotu biologie člověka, v pondelok antrpologii a potom ešte tri 8-) okrem toho dvakrát do týždňa aerobik, tiež za kredity, takže mám nonstop svalovku chacha ...držím palce všetkým x-)
Odpovedať
včera som vravela, že sa treba zbaviť depky a dnes si na mňa sviňa zasadla. to je z toho počasia, keby svietilo slniečko som v pohode, ale takto. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?