Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Bea to máš dobre vymyslené :-) Katka naša škodovka bola podobná, ale teraz už má opravenú prevodovku aj brzdy tažke pohoda. inak nemám ten pocit, že kto sa naučí na škodovke vie jazdiť na hocičom. svokor odkedy má forda tak so škodoukou nevie jazdiť :-D jednoducho si odvykol.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Tak my uz mame aj menu v restike, dnes sme boli, pohoda. Tesia sa na nas :-D aj my na nich. Juj kocky, tesim sa, uz je to tak blizko!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Ja som tiež 1987-cka........... ako som si zbezne presla tych 149 stran, tak je tu par stalic..... gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj medzi nami Griddler, a pochval sa, napis nieco o sebe :-) My sa tu tak schadzame este od casu, co som netusila, ze vobec budem mat svadbu... a teraz ju mam prakticky o 10 dni :-D dost rychlo to zbehlo. Spravila som dnes podlozku pod obrucky, lebo nechcem vankusik. Tak mam radost. Musim si pohnut s niektorymi vecami, mam pocit, ze sa to blizi nejako rychlo zienky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Griddler, aj ja ta vitam medzi nami! ;-) Bea, riadne si to uzivaj, potom uz budes vydata pani! :-) Chi, dobre to znie, ale pristane ti to, hlavne, ked sa mate tak radi! Sa tesim na fotky!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja vas priebezne citam, s prispievanim je to uz horsie ;-) Bea, drzim palce, uz sa vam to krati, ake mas pocity ako nastavajuca pani manzelka? x-) tesiiim sa na foto ;-) ostatnym prajem pekne leto a vela oddychu od skoly/prace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem vam za mile privitanie :-N inak volam sa Ivana charlize cize bea? ak som to dobre pochopila, aj ja drzim palusky, nech vsetko dopadne podla vasich predstav, a musim priznat, ze ti tisko zavidim..... s priatelom sme spolu necelych 7 rokov a az teraz sa nejako dostavame k myslienke na svadbu.... asi to tak ma byt....vsetko po poriadku ci jak :-D priatel pracuje v zahranici uz druhy rok, takze je to dost tazke, da sa povedat, ze vacsinu casu som sama ;-( ja tiez pracujem, ale iba na pol uvazku.... taka bida... chceme byt spolu, takze zrejme pojdem za nim, doma infarktove stavy, kto takto funguje, ten pochopi :-) tak vam vsetkym prajem pekny den papa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ja sa citim dobre, dakujem za opytanie :-) trochu ma to uz mata, ale neustalou svadobnou aktivitou to potlacam :-D trochu som nervozna, ci vsetko vyjde ako ma, ci bude liat, ci budu mat vsetci dobru naladu, ci sa nieco nepokazi... mama mi uz vynadala, ze sa nema co pokazit, tak co stresujem :-D ale pohoda, vsetci sa tesia, aj Tomo sa tesi, aj druzicky, aj rodicia. Nakoniec zrejme pride aj Tomov synovec, tak ponesie obrucky. Ja idem zajtra ponakupovat este nejake drobnosti co mi treba a stvrtok ide nasa Prada (pes :-) ) na operaciu, tak budem zo 4 dni s nou sediet doma, tak nech nemusim nikam behat. Mno, a to je laj vsetko. Ivka, to je v pohode, nasetrite na svadbu a planovat ju mozete aj 2 roky, ver mi, nic tym nepokazis, ja som nad nou rozmyslala asi 2 roky a potom som mala vsetko zariadene za 2 tyzdne :-D je to fajn. A urcite chod za priatelom, zarobis aj ty, kde je? Vies trochu jazyk? Ved to by malo byt ok, dobra skusenost...ak ta tu nic nedrzi, skola, skvela praca, tak preco by si tu mala bez neho trcat? Danulik, ty sem naozaj dost malo chodis :-D ved sem-tam nieco napis... ako sa vam dari? Co nove? Gabika, uzivaj leto, fotky budu, ked budes mat chut a cas, tak sa kludne aj na svadbu zastav :-D budem rada.
Odpovedať
Profilova fotka
no chodim sem dost casto, ale vacsinou slintam len nad obrazkami :-N a velmi sa do diskusie nezapajam, lebo som potom az prilis svadobne naladena a to mi skodi :-D nove mam to, ze konecne mam popri skole aj pracu na polovicny uvazok, takze sa uz lahsie dycha. A inak sa nam dari celkom fajn, uz konecne aj moj drahy ma obcas tendenciu zacat debatu o svadbe, tak sa tesim z toho x-) terminovo sme az buduci rok, ale ved sami viete, ako to cele strasne rychlo bezi, a ked sa k tomu prida piatak, diplomka, statnice atd atd... taak setrime peniazky a ja tu zbieram inspiracie.. a suhlasim s tebou, Bea, ze ked mas predstavu v hlave, nie je problem zorganizovat svadbu aj za dva tyzdne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, rada by som sa zastavila, ale nie som teraz v Bratislave... :-| A ani neviem, kedy sa tam najskor dostanem, mozno az na zapis. Aj ja mam novinku, co sa tyka prace. Od 15. jula pojdem na mesiac do Tatrabanky - len na vypomoc, ale aspon mi poukazuju, ako to tam funguje, aby som sa zasa naucila nieco nove. A ak bude spokojna a aj oni so mnou, tak sa pokusim vybavit si staz aj cez rok. :-) Ivka, Bea ma pravdu, ak ta tu toho vela nedrzi, tak urcite chod za priatelom. Ved vratit sa mozes hocikedy... ;-) Baby, to nemyslite vazne, ked raz, tak urcite to nechcem zorganizovat za 2 tyzdne... :-( Ja si to chcem uzivat, co najdlhsie a vyblaznit sa pri tom... 8-)
Odpovedať
ahojte, ste toho dosť popísali kým som tu nebola. Ivanka vitaj medzi nami. :-) neviem ako u vás ale tu sa práve strhla avizovaná letná búrka. dúfam, že to rýchle prejde a nebude zlé počasie celý týždeň. som chcela konečne ísť kúpať. doteraz na to nebolo počasie a vlastne ani čas. :-N Ivka ja tiež ssúhlasím s babami ak vieš trocha jazyk a určite si šikovná baba, skús to. vycestuj za priatelom. keď sa nezadarí, prídeš domov. aspoň budeš mať aj skúsenosti keď sa teda zadarí. čo sa organizovanie svadby týka, ja som všetko riešila za pochodu. ak by som to spravila ako Bea. najprv plánovala potom konečne všetko vybavila. veľa vecí by vyzeralo úplne inak na našej svadbe. čo by ani nebolo na škodu veci. ale u nás je to už aj tak jedno. :-D btw som musela vyhodiť svoju svadobnú kyticu. už mi ju začínali rozožierať všeliaké chrobáčiky a rozpadávala sa mi. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Ja som vas prave precitala, a Gabika, neboj, aj tak to zorganizujes za 2 tyzdne. Ved pripravy trvaju dlho, zacinas o tom premyslas, prebehnes par stranok, kamosom ides na svadbu, premyslas co spravit ako, netradicne, tradicne, inak... a vsetko tisic krat premyslis a zmenis, ako ja :-D a cas stale bezi, plynie, raz sa len obzries a zistis (ako sa ja vcera) ze ked sme si dohodli svadbu, mali sme na metriku vyse tisic dni (1041) a teraz je to 9 :-D strasne to leti. A gratulujem k tej TB, to je super, po skole ta rovno zamestnaju a mas pokoj. Eri, skoda kytice ;-) ale chrobaciky su fuj... mas peknucke fotky, staci. Ja si nebudem susit, nakoniec si dam asi gerbery. Som najnovsie vymyslela, nevedela som sa rozhodnut...ani neviem, kedy to pojdem vybavit, nakoniec budem kvety na svadbu vybavovat posledny tyzden (nie, este nemam) no nevadi - ja moc na kvety nie som... Pekny den vam, tu sa ochladilo, ale je jasno, takze pohoda...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babky :-D Dnes depkovsky den.... zamracene, prsi,.... akurat fakt tak na dobru depku ;-( Priatel je v Nemecku a kedze ja neviem po nemecky ani ceknut, tak je troska problem, ucim sa, ale ide to dost tazko...... :-S Ked sme boli v Anglicku tak to bolo bez problemov, obaja sme jazyk vedeli, takze bolo super.... Nejako to musim zvladnut, ved co mi ine ostava, ze? :-) Ale idem za priatelom 11.jula, iba tak ako na dovcu, ta som mocno stastna 8-) a 30.jula ideme na nasu prvu spolocnu dovolenku - tesim sa, tak sa tesim..... tak zatial papapapa
Odpovedať
Profilova fotka
Juj kocky, mne to tak strasne uteka...dnes som bola na poslednej skuske siat, vsetko ok, pripavene, menovky dorabam, zajtra potvrdit urad a kvety :-) Ako sa mate? Ja sa tesim, ale v podstate uz to chcem mat za sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, bea, ani nevies, ako sa tesim za teba :-N tomu mojmu v pravidelnych intervaloch hovorim, ze jedna kocka z msky (akoze ty) bude mat zachvilku svadbu...ze to taaak rychlo ubehlo...a ze normalne tie dlhodobe pripravy musia byt super, kedze uz si ich vydavajuca neplanuje zopakovat na svoju svadbu :-D ...a on hra hlucheho a slepeho... nuz ale tesim sa na tvoj report zo svadobneho dna a tiez na vase wedding photos ;-) ...a uz len par dni a si pani x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, par dni a budem pani a uz teraz sa bojim, ze sa neotocim, ked ma niekto oslovi novym menom :-D Inak Danul, my sme zacali presne tak isto, najprv som rozpravala Tomovi toto na nete, henta kamaratka, neskor to bolo ze fuuuj, toto je aka skareda nevesta, ale tato je celkom pekna, co povies :-D a uz to islo. Pekne sa to zacalo nabalovat, stale viac reci, napadov, myslienok, a zrazu to bolo na svete, sup a pripravy. Dlho to trvalo, ked sa to tak vezme, fakt vyse 2 rokov, a teraz je to par dni, ach. Fotky budu, ja si ich vezmem od fotografky hned vecer, ked prideme domov, takze vam nahram :-) A spisem dlhosiahly report o tom, co sa podarilo a ake to bolo, ale mozem vas vsetky ubezpecit, ze ani polovica veci mi nevysla tak, ako som si myslela, ze na tom budem trvat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aale uz teraz sa tesim na sobotu (prip.nedelu) :-N no my tak nejako postupne, vidim, ze ma este paniku v ociach, ked hovorim viac o svadbe,ale nepomozem si. pre mna totiz presne plati to motto, co mas napisane v pase x-) a neboj, ani polovica veci mozno sice nevysla, ale o to to bude krajsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, pekne. Bea, uz budes medzi vydatymi! Tesim sa s tebou! Bea, ak si pamatas, tak ja som tiez rozpravala o svadbe svojmu byvalemu! A ako to dopadlo? Nepochopil, ze nerozpravam o svojej svadbe, ale o mojom vysnivanom zamestnani, kde by som bola take nieco ako "svadobna agentka"... A nejako sa to nabalovalo a nabalovalo na nase problemy, az kym som si pred rokom povedala dost a skoncila to! Neskor som sa dozvedela, ze ma novu frajerku a velmi ma to trapilo... Opat som si riadne poplakala, lebo som si uvedomila, ze som bola sprosta - sorry za vyraz. A asi tak pred dvoma mesiacmi som si povedala, ze sa stanem karieristkou, ze si vybudujem peknu karieru, ze mi bude lepsie. Ale teraz som najstastnejsia v zivote, lebo mam pri sebe niekoho uzasneho a na kom mi velmi zalezi... :-) Neviem, co som tym chcela povedat, ale asi len tolko, ze vsetko krasne pride vtedy, ked to najmenej cakame, takze Danulik, aj ty sa urcite dockas a bude to nadherne... ;-) A aj ja sa tesim velmi na foto, Bea. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika, to je supeeeer! Strasne sa tesim! :-) To je parada, mam z teba radost, naozaj :-D Pekne si uzivaj leto a vobec vsetko okolo toho ;-) Parada. Vsetko nakoniec dobre dopadne. Tesim sa, myslim na leto, na prazdniny, na cestovanie, svadba fajn, ale az tak moc ma to netaha, lebo ked na to budem mysliet, tak budem nervozna :-D nahram vam fotky, dufam, ze co najskor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kocky, lucim sa, snad sa sem dostanem v nedelu a nahodim nejake fotky, na FB skusim po niekom poslat, takze tam urcite, kto bude zvedavy :-D Drzte mi palce, nech to uz nejako dopadne, strasne rychlo to preslo, ani sa mi nechce verit, ze uz je to tu, dokelu, ani som sa nenazdala. Tak, vidime sa, vravim, drzte palce! :-) Cafte.
Odpovedať
Profilova fotka
bea, veelmi na vas myslim a drzim palce x-) uzite si zajtrajsi den, je len vas, tak nech vam vyjde presne tak, ako ste si ho vysnivali 8-)
Odpovedať
zatial este slecna bea drzim silno palce aby vsetko vyslo minimalne podla Vasich predstav, aby to bol pre Vas oboch najkrajsi den D... hlavne malo stresu a vela lasky a zabavy x-) uz sa tesim na foto a dojmy, urcite budete obaja rozpravkovi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, to co ma znamenat, ze nejako dopadne! Urcite to dopadne na jednotku. Urcite bude pre vas tento den tym najstastnejsim vo vasom zivote! Drzim palce a nech sa vam dari na spolocnej ceste zivotom! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
CAUTE!!! Mate pravdu, bolo to skvele, krasne, uzasne, ja som bola krasna, Tomas bol krasny, vsetci sa tesili, aj plakali - ja som neplakala :-D tak dam vam strucny priebeh, fotky snad o chvilu nejake Tomas spacha a nahram aspon zopar zatial... Rano sme vybehli na trh pre kvety, teta presne robila, co som jej povedala, takze kytica bola podla mojich predstav a za par korun, ziadne tisice, este som dostala zlavu a kvety navyse... Potom sme zdobili auta so svedkynou, namalovala som sa, ucesala, bol hrozny hic :-) Dosli svokrovci, doniesli uzasnu tortu a kolace, prisla fotografka, obliekla som saty, Tomas ma videl az hotovu a tesil sa, pacilo sa mu. Potom ma videl len oco a bol uuuplne dojaty :-) Tak sme sa pofotili, len v Starom meste, lebo bolo malo casu a horuco na hovado, ale mne to vobec nevadi, bolo to lepsie ako dnes, fuci a je chladno...by ma odfuklo... :-D Potom na obrad, tam sme sa vsetci zisli, klavirista krasne hral, dosla kopa ludi, aj taki, co som necakala, obrad bol akurat, ani dlhy, ani kratky a ked oddavajuci hovoril daco o detoch, tak kamoskin maly sa zasmial, tak to bolo super, vsetci sa usmievali. Basnicka bola na konci presne taka, aku som chcela. A potom obed, perfektny, restauracia najlepsia na svete, uzasny personal, osobny pristup, vsetci stastni, jedlo skvele. Presun domov, doma s celou velkou rodinou kava, torta, kolace, potom zmrzlina, studene misy, Tomasova teta odisla, ostali rodicia a moja teta, pohoda, kecali sme do noci dlho dlho. Rano sme vstali, kecali s rodicmi dalej, dali sme ranajky, kolace a isli na vylet do Eurovei. Ak vam nieco napada, pytajte sa, my ideme na plaz s tortou pre kamosov, tak sa tesime, aj ked som riadne unavena teda :-D Bolo to super, nic sa nepokazilo, citila som sa skvelo a krasne, vsetci nas fotili po celom meste :-) Bolo to fajn, naozaj. Vlastne, ani mi nenapada, co by nevyslo. Aha a za svedkov nam isli moja naj kamoska a brat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prve fotky v albume, dalsie neskor, ideme zurovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pani Bea :-D krááásne fotky... blahoželám a užite si tento okamih...a vlastne aj všetky ďalšie, ktoré vám manželstvo prinesie x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. beusik bola si nadherna nevesticka, a aj zenoch bol krasavec, velmi vam to pristalo, myslela som na vas a vybavila vam pocasicko :-D :-D som rada ze vam to krasne vyslo, to je dolezite ze to bolo presne take ako ste si naplanovali a teraz si uz len uzivajte mladomanzelsky zivot a snad coskoro pridu aj maly mocarnikovci :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:) zdravim vas vsetky:) pridava sa dalsia '87 z dalekeo irska:) s priatelom sme spolu tak vselijak uz skoro 5 rokov, zasnubeni rok aj pol a konecne sme sa dohodli na termine sobasa..takze nas velky den bude 11.06.2011 :) velmi sa tesime a pomalicky zaciname s pripravami:)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, tak ako som ti uz pisala, opat gratulujem! ;-) Ako si uzivas prve manzelske dni? Urcite super, co? :-) Michalka, vitam ta medzi nami a tiez gratulujem k uspesnemu urceniu datumu! ;-) Povedz nam nieco o sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem kocky! Zatial je to pohoda, upratujeme, pomaly sa z toho vsetkeho spamatavame, zajtra odchadzame na svadobnu cestu, tak budeme konecne trochu oddychovat. Citim sa stale rovnako :-) Ale je to fajn, hlavne, ze je to uz za nami a mozeme si uzivat leto teraz, budeme vela cestovat a oddychovat... Vitaj Michalka, dufam, ze sa ti u nas bude pacit :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?