Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to dufam aj ja, ze nam to na nieco bude :-P teda ze aspon pracu vdaka tomu najdeme daku dobru...alebo aspon lepsiu, ked uz nie dobru. Ale ked bude mat Tomo dobru pracu, tak mne to bude jedno, ja budem mat svojich 5 tisic od statu a bude mi na materskej dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chaarli a Tomo niekde studuje alebo uz pracuje?
Odpovedať
jááj tak to by som aj ja brala, ale dlho by som nevydržala doma nič nerobiť. aj keď dieťa je práca na plný úväzok doživotne. baby mne tu prihára, celé doobedie nám pečie na izbu. doobeda tu bol fajn chládok, teraz sa tu nedá vydržať.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca aj nam pieklo cely den slniecko a teraz uz nejako zaslo, manzel isiel na nocnu tak som sama..mame steniatko doma, tak mam taky nacvik na babenko, xi :-D ine nerobim len vytieram mlacky od nej, ale uz je zlata, uz vydrzi celu noc, ked sa snou ide rano okolo siestej von...a kaka zasadne uz von (spon nieco) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, s Tomom sme spoluziaci, ale on popri tom robi uctovnika, brigadnicky. My sme taki akcni :-P teda, snazime sa. Nam je dobre, mame hrube mury, ale spavame v podkrovi a tam je na skapanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlie tak to je dobre...a kolko ta brigadnicky zarobi za mesiac? ak sa smiem opytat..
Odpovedať
nelynka a máš aspoň neakú predstavu o VŠ?
Odpovedať
Profilova fotka
nely, Tomo ma 100 Sk/hod, ale chodi kazdy mesiac inak, zavisi od skoly a v lete nerobi, od maja do augusta. Ale tak, do 80 hod mesacne, viac nestihame... ja ked som brigadovala, tak som 80 hod odrobila v praci a brala si domov pracu na vecer. Takze som zarabala slusne. Som zvedava, ci si este niekedy najdem taku dobru brigadu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericca praveze nemam...ale tak snad casom nieco najdem..
Odpovedať
ok. ja asi radšej idem. zajtra mám skúšku a zas som sa nič nenaučila. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, drzime palce, daj potom vediet :-) len sa pekne uc, mas tak akurat ekonomicky casu, vecer :-P ale ty to zvladnes;-) Nely, tak moc nehladaj, mozno ta nieco oslovi len tak, spontanne...
Odpovedať
Profilova fotka
charlie tak to celkom ide...na studenta to je super... :-D dobre ericca..tak sa bez do toho aspon pozriet..papa a drzim palceky na skuske.. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj ja idem, kosit zahradu :-P Ale pridem este vecer :-D cely den mi nesiel net, musim si to vynahradit..... No, slnko zaslo, idem robit :-D majte sa pekne, dojdem vas zas otravovat.
Odpovedať
Profilova fotka
tak papap charlie... :-D
Odpovedať
Caute kocky :) Nelynka vitam ta tu medzi nami :) Krasne foto. Kocka si nasla kockosa ;-) No vy ste tu toho popisali. Ja som doteraz sedela na zahrade, lebo stryko mal narodeniny, tak som sa zase nic nenaucila.. No snad zajtra... :-p Bea, a preco si vlastne nechala tu brigadu, ked si dobre zarobila? A inak mas fakt pravdu s tym, ze ked nemas prax, tak mozes ist do kelu. Ja som brigadovala v Socialnej poistovni, no teraz nerobim nic.. Si musim nieco najst.. Ale take, kde sa velmi nenarobim 8-) A s tym ucenim, pracou a domacnostou je to naozaj huste. Inak som si vsimla, ze ti co sa najviac snazia a studdium si oddru, tak to maju to iste, ako ti co na to dlabu.. Napr. niektore spoluziacky sa neucia, kaslu na to, ja sa to ucim ako tapa a aj tak maju tu istu znamku.. Ja by som nechcela byt tak strasne poctiva ako som. Ja by som chcela byt totalny flegmos, ktoremu je vsetko jedno a svvet je prenho gombicka. No nie.. Ja musim mat vsetko na 100 % a stresujem pre kazdu kravinu.. Ste niektora taka ako ja? Lebo ja by som najradsej niekedy navstivila cvokara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som tu, to som zvedava, ci aj vy... Adi, ja som skor taka racionalne zodpovedna, niektore veci sice neprehanam, ale niektore proste musim urobit... ako chodit na cvika :-( ale co, prezijeme, snad sa nam to raz vrati...
Odpovedať
ale hej, co by sa nevratilo :-) no len ja som taky chronicky stresovac... to ma naozaj stve.
Odpovedať
Profilova fotka
vrati, budeme zodpovedne manzelky a mamy, budeme mat za to krasne a spokojne deti a urcite aj domy ... jeeej, ja uz sa tak tesim :-D uz aby to bolo :-) a uz mas vsetko na dovolenku???
Odpovedať
no vsetko ani nie. este nejake drobnosti. vcera sme boli na nakupoch do 21.00 a som bola tak mrtva ked som prisla. a aj tak sme nic moc nekupili. Matko sa vytesuje, ja to iste, kupili sme si veci na potapanie a budeme sa snazit si to tam co najviac uzit :-) este si chcem kupit nejake pekne topanky, ale inak je to v pohode. sa strasne tesim. ved sem potom hodim foto, alebo na pokec.. a ty ako? my sme vcera kosili :-) teda matko :-D sa opalil ako keby prisiel od mora.
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak len pekne pozhanaj, nech ti nic nechyba, aby ste si to uzili poriadne. tesim sa na fotky, ved uz sa vam to krati. My sa tiez mozno niekam dostaneme, a ked nie, nevadi, si to uzijeme aj na Liptove :-P som pokosila, tak to tu zase trochu vyzera, na chvilu...to je taka starost, tato zahrada... ked budem mat vlastnu, tak ju budem mat teda zasadne inak upravenu....ja som preto az tak neskoro kosila, aby som to bez upalu prezila, to uz nemusim zazit :-P
Odpovedať
a ako by si chcela mat zariadenu zahradu? my mame tuje, velku lipu co este prastary otec zasadil a pomaly to tu dokupujem a presadzam ;-) ale mame teraz taky problem, pretoze zacali pri nas stavat ten zilinsky akoze mrakodrap, ktory ma mat 24 poschodi a byt tam stoji 11 melonov.. tak nam je krasne vidiet do zahrady ]-( nepochpoim to ako to mohli dovolit. ved tam kde ja byvam je lokalita cisto len rodinnych domov a nam tu prastia najvyssiu opachu v ZA. ale ked sa chcel nietko nabalit, tak mu v tomto state asi nik nezabrani.. a uz sa tesim, ked napustime bazencok a budeme sa splachotat na zahrade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,princess dakujem za privitanie :-D ja by som strasne chcela hojdacku, bazenik, okolo plota tujky nasadene a samozrejme moj drahy gril :-D a altanok...a veeela deti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, my mame zahradu pred aj za domom, vpredu je travnik, v strede velka stara ceresna, po kraji jablone, a mama si tam zacala teraz sadit take male buriny...lenze ten travnik nie je rovny, je hrbaty, takze sa zle kosi. a mama si sadi tie debilinky hocikde po trave a ja sa im musim vyhybat, ona mi nadava, ze jej ich kosim. chapete? len tak, v strede travnika 5 cm kvetinka....blbost. a vzadu je taky svah, cely porasteny jej burinkami. ja by som nechala vpredu len tu velku ceresnu a holy travnik, tam sa da dat bazenik alebo aj nic, terasa, sedenie. ak burinu, tak po kraji. ked budem mat svoju zahradu, tak budeme mat velky travnik, nejake ovocne stromy, bylinky a mozno nejaku zeleninu, paradajky. a hojdacku a drevene preliezky, Tomo slubil, ze urobi :-D
Odpovedať
no aj my tak. mame velky travnik, zopar stromov a to je vsetko. a ny tie burinky by si mamina mala naozaj najst ine miesto. napr. nech si spravi skalku.. babule mam problem, lebo musim najst temu, kde sa pisalo o digitalnych zrkadlovkach.. a nemozem ju najst ani tu ani na konikovi.. zase je nieco s vyhladavacom.. a ja ju chceeeem :) lebo som nasla super stranku, kde fotak co tu stoji 40 000, tak tam vyjde okolo 15 000 sk.
Odpovedať
Profilova fotka
No hladaj :-D uz si nasla? kupujes fotak? aj ja si raz kupim taky, uzasny, uz sa tesim :-D ale az ked vyrastiem :-) Nasla som krasne obrucky. Ceny som nepozerala. Ale vlastne sme uz aj vybrali, ktore sa nam pacia obom velmi...take by boli pekne :-D Mama ma aj skalku, ale ona to chce proste na tom travniku, tak co uz s nou :-D
Odpovedať
No tak jej to tam nechaj a potom jej len povies, ze si to omylom pokosila :-D Nam sa strasne pacia jedny obrucky - mam ich aj v albume. Jemu modre a mne biele :-) No my mame fotak, ale chceli sme zrkadlovku. No ale moje zlato zistilo, ze ta netova firma je podvod. Nasiel clanok o tom, ze v UK existuje firma, ktora ti za 50 libier mesacne vytvori imaginarne tel. cislo, adresu, stranku a bankovy ucet.a ty im posles peniaze napr. za fotak, co si chces kupit - mali tam skvele ceny, ale tovar nedostanes. A ked sa budes chciet stazovat a zalovat ich, tak nemas koho... no osieracky.. tak z toho fotka nebude nic, ale navadiiiii :-) idem kuknut tvoj album :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no popozeraj, idem pozret ja tie tvoje obrucky :-D napisem komentar. prave sme sa s jednou kamoskou dohodli, ze sa vydame v septembri 2010, tak drzte palce, nech si o par mesiacov napisem, ze Svadba: 18.9.2010 :-D :-D :-D juuu, to by bolo skvele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, tie su krasne. Ale Tomasa by som na kamen neukecala, to by on nenosil...sa spytal, ci musi :-D zlaty, povedala som hned, ze nie... Tie, kde je napisane Pacia sa nam, tak tie su na 99% najlepsie zatial...ale vcera som nasla tie, co su dnes pridane, tie su doost zaujimave. Ale neviem, ci aj v praxi nositelne :-) a cenovo dostupne, tie vybrate su aj dost lacne a rucna praca :-D No, ved uvidime, ako to dopadne :-)
Odpovedať
Ahojte, našli ste si krásne snubáčiky. :-) my máme veľkú záhradu za domom a menšiu pre. vpredu máme grušpán starý, malú kvetinovú záhradku a neaké hrozná biele nám tam rastú. vzadu máme len stromy od jablone po višňu, a zeleninu.
Odpovedať
Ahojte. No aj my chceme nasadit ceresnu. Aspon z nej nieco bude. Ja sa uz pomaly aj ucim, snad to dnes stihnem... Bea, tie obrucky v tvojom albume su peknucke :-) Ale ja stale vyberam nove a nove varianty, takze vobec neviem, ze co raz budeme mat. Ok, idem sa drtit. Tak zatial papa 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?