Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlie krabicku na slovensku, my sme v cechach..ale dufam ze tie ceny pridaju aj sem a snad si vstupi do svedomia, ved nechcem od neho aby prestal z jedneho dna na druhy, to sa ani neda..ale aby to aspon zacal obmedzovat..som mu povedala, chces chodit do roboty na aute? prestan fajcit a mas 2000kc na benzin :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, ja som pred svabou nespala skoro cely tyzden, ale nie preto ze som nemohla ale som nestihala :-D nestihali sme to lebo na SVK sme prisli len tyzden pred..v pondelok pred svabou sme zoznamovali rodicov :-D a len v stredu som sla do KE..to som si sama robila este doma pierka pre svadobcanov a to bola teda fuska, ale stala za to :-D :-D :-D a v den svadby som sa nevedela zobudit, este pri kadernicke som zaspavala..a to sa mi vypomstilo, lebo zo svadobnej vecere som toho vela nezjedla..ale ked som sa stazovala v utorok mamke, ze som mala na to taku chut a nemohla som, bo mi dvihalo zaludok, tak mi uvarila presne to iste :-D
Odpovedať
Bea, no mna to nijak extra nenadchlo... Ale tak si pozriem, ked nie je co ine :-p Mna zacala bavit ordinacia :-D Ale teraz na telku nemam ani moc cas. Akurat teraz si pozriem Skaredu Betty. A je to ;-) A kedy sa ti vrati Tomo? Inak kocky... Som tu niekde citala o neverach.. Co by ste urobili, keby ste zistili,ze vas ten vas podviedol alebo podvadza. Odpustili by ste? Ci nie?
Odpovedať
Ada ja by som asi odpoustila, ale zavisi to od celkovej situacie. mozno by som mu nevedela znova verit. neviem. Nely tak ja sa budem snazit byt oddychnuta, ci sa mi to podari vam poviem potom. ale chcem si celu svadbu uzit, nie sa stresovat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sme dnes boli s rodinkou v Brne, taky mensi vylet, pohodicka...nic moc ine nemali ako tu, kupila som si akurat plavkove gatky rezervne :-D Nely, tak to si si riadne makla, s tou svadbou :-D hlavne, ze ste to pekne zvladli, uz to mate za sebou. Ale ved spomienky ostali pekne, nie? A to staci :-) Ericca, neboj nic, urco si svadbu uzijes, preco nie. Ved to mas naplanovane, len to neber ako zaberak ale ako Vas krasny den, ktory si chcete uzit... uz si nervozna? Pekna fotka;-) Adi, Betty som obcas pozeravala, ja milujem Priatelov, paci sa mi Grace Anatomy, aj Zufale manzelky boli fajn, a obcas kriminalky pozriem :-) A tak, aj ine sa da pozerat, ked je cas... A s tou neverou teda neviem... nikdy som nad tym tak realne nerozmyslala, neverim, ze Tomas by nieco take spravil. Ale ked si to tak predstavim...musela by som vediet okolnosti, ale ako Eri pise, s tou doverou by to bolo dost tazke a moje ego by utrpelo, davala by som si to za vinu...radsej si to nebudem predstavovat....:-P Tomas pride v utorok, dnes mi pisal, ze sa mu snivalo, ze sme cakali babatko, a ze to bolo pekne :-D a ja som dnes vsade videla babatka, skoro som sa zjancila, ja chcem babatko!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ericca dobre premyslas..ja ani neviem ako mi to preslo, bolo to rychle ale strasne krasne..fakt som v zivote nevidela Fera tak ziarit ako v ten den..jak slniecko na hnoji :-D :-D charliz veru spomienky su nadherne..na to ze som po obrade chcela ist domov spat a potom aj o 22h som uz chcela odist a rano o siedmej ma nevedeli odtiahnut domov :-D :-D :-D fakt to bolo super a uz otravujem Fera kedy si to zase zopakujeme :-D :-D :-D :-D baby s tou neverou..hm..no tazko povedat...vzdy som si hovorila, ze ked k tomu pride tak dostane dotycny aj dotycna cez hubu, ked ma ale podviedol byvaly, tak som sa ho s usmevom opytala ci chce zostat somnou alebo nie..a ked mi povedal ze uz zacal chodit s tou co ma podviedol, tak mi to aj bolo luto, ale nechala som to tak..a som stastna..potom som len zistila, ze to nebolo prvykrat, ale len raz sa mi priznal... keby to urobil Fero, tak neviem..asi by som si tu dotycnu nasla a dala jej poriadne cez papulu.. a jemu som slubila, ze ked take nieco urobi, tak pride o ..... :-D ale zalezi aj od toho, co myslite pod neverou, ci uz len pohlady, dotyky, bozky alebo sex...jaa uz penim, len si pise s nejakou holkou co nepoznam, aj ked je to jeho stara kamaratka, ale je to potencionalny nepriatel, tak kontrola musi byt :-D :-D ale myslim, ze pokial by som nebola ja na vine, tak by to neurobil..chlap to robi len preto, ze uz sa neciti s tym druhym tak ako by to potreboval, ze mu ten druhy nedava to co by chcel a potreboval a to iste u zenskych..poviem vam, ked somnou Fero prestal spavat koli tej chorobe a teraz mame sex raz za mesiac, tak tiez mi parkrat mysel usla, ze by som ho podviedla..ale je to hlupost, svedomie by mi nedovolilo sa ineho ani len dotknut a uz vobec nie pobozkat alebo sex...to by som si neodpustila do konca zivota... |-|
Odpovedať
Nely, uplne s tebou suhlasim. Kontrola musi byt :-) Ale v miere :-p Ja tiez idem vyskocit z koze, ked sa len nejaka nanho pozrie.. A keby ma podviedol, tak by som neodpustila, a este by dostal bitku.. A nielen on. Ta dotycna by sa v zrkadle nespoznala. A ako Bea povedala, verit by som mu nikdy neverila... Nikdy. Ked by chcel ist za druhou, nech sa paci. Ale ku mne by sa uz nemal sancu dostat. Ja by som takisto nedokazala podviest... Nie som ten typ. Matko je moja prva laska, a tak to aj ostane.. Ja som strasne stastna. A nemam potrebu hladat este nejake dobrodzustva...
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, ale je nevera len fyzicka? Mne osobne mi mozno viac vadilo, aj ked tomu tak lahko nezabranim -teda, snad ano - taka myslienkova... aj ked ktovie. Neviem si ale predstavit, ja neviem, co je chyba, v kom, ked je jeden z partnerov neverny. Ak chlap potrebuje sex, ked doma nema, tak sa to da predsa kompenzovat inak. Ak su na to dovody, tak to predsa cakas, napr ze nemozete kvoli tehu alebo chorobe... to keby nechcel vydrzat, tak o takeho chlapa ani nestojim....nie sme spolu predsa kvoli sexu. my dvaja teda urcite nie :-D A ja strasne ziarlim, mne len Tomo napise, ze siel spat o pol jednej, lebo na icq stretol spoluziacku byvalu, tak pokecali, ma ide aj rozdrapit... a na byvalu som ziarlila neskutocne, teraz uz len trochu...velmi sa ovladam, snazim, nech nie som neprijemna a neskodim sama sebe :-D
Odpovedať
Jeej, Bea :-D Aj ja som na byvalu ziarlila.. A mala som dovod, lebo mu stale volala ako taka krava. No stacili 2 neprijemne sms a ta mrcha sa stiahla.. A viete co ubohe spravila? Si dala fotky, ze bola s novym frajerom na Kube.. a hlavne, ze tam vidno grecke lode a grecku vlajku. ale neva. Asi si chcela dokazat, ze je nieco viac.. No nie je 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kaslat na byvale...ked som bola prvy raz u Toma na navsteve, 3 mesiace sme boli spolu, tak mal na policke taku cedulku, Tomas a Nada... to bola menovka zo stola, zo stuzkovej.... ma skoro porazilo, nic som nepovedala, som sa tvarila, ze som si to nevsimla, cely vecer v posteli revala... on to potom schoval, nevedel, ze som to videla a asi po pol roku som mu to povedala, skor som vobec nedokazala o tom hovorit :-D on vraj ani nevedel, ze to tam ma, ze on nebyva moc v izbe... a hlavne, sa hovori, ze prva frajerka je pre chlapa taka "posvatna" a kecy, ako na nu bude vzdy spominat, oni spolu boli kratko, ale on ju ako lubil a tak, mi rozpraval - sme sa o tom bavili, este sme spolu neboli - a mna to stale zralo, obcas si napisali a tak... Mne pomohlo az to, ze som mu to vsetko narovinu povedala, ako ma to strasne stve, ako ziarlim a aj ked viem, ze nezmyselne, tak ziarlim a bojim sa, co ked ju raz stretne a tak.... a on ze nie nie, nemam sa bat... no tak ziarlim menej :-D ale ne ze ne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja ani tak neziarlim na byvale, ale skorej ma seru veci, ktore pri nich pre neho boli samozrejmost a somnou robit tie veci nechce!! a co sa tyka tej prvej lasky, hm..no...ako on s jeho prvou mali spolu dieta, ked siel na vojnu ona zostala tehotna a ked sa vratil, tak si ona medzitym nasla ineho..malinka mala 3 roky ked zomrela..takze vpodstate ich uz nespaja nic, ale stale to mam pred ocami, ze to dieta mal s nejakou inou...aj ked je tomu uz 10rokov... co sa tyka tej druhej, boli spolu 5 rokov a mali sa brat..a 3 mesiace pred svadbou sa rozisli, nasla som fotky co boli spolu na dovolenke a tak a divila som sa, preco si ich vzal do Prahy vtedy, ked som za nim prisla ja..ako pochopila by som, keby si ich vzal predtym ale ked som prisla ja? som mu to povedala, ze sa mi to nepaci, ze to nechapem, ale odpovede som sa nedockala...stale ked ich vidim, tak mi to pripada, akoby bol s nou stastnejsi ako somnou, neviem preco...tretiu ani neratam, lebo to je stripterka! :-D a to sa cudujem, ze ja nemozem ist von v tricku co mi vidno podprdu bez toho aby som pocuvala blbe reci a ona sa vyzliekala pred inymi a nic jej nepovedal..ale zase mam radost, ze sa s nou rozisiel koli mne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Nely.. No fiiiha. Zaujimavy zivotopis. Ale teraz je to v pohode, no nie? Asi nasiel to, co hladal ;-) A urcite mu na tebe zalezi, ked ta nechce pustit v takom tricku :-D To aj ten moj. Si idem kupit tricko, kde je celkom fajn vystrih, tak si neodpusti poznamku, ze to budes nosit, len ked pojdes so mnou :-) Inak ee. Ale ze by ma obmedzoval, tak to nie. Ale proste ziarli ;-) Minule sme boli na kupku, tak stale hovoril, ze ako sa na mna cumia a tak.. Pre mna len dobre no nie? Sebavedomie islo zaraz o macik hore :-p Bea, no to bolo huste. ja som zase typ, ktory povie hned co si mysli, co ho trapi. Kebyze ja vidim taku tabulku, tak ju hodim sama do kosa so slovami, ked chces byt so mnou, tak toto nechcem vidiet. Napr. co dostal takeho trapneho cinakovskeho plysaka... tak aj ten skoncil v kosi, ale to urobil sam od seba :-D Ja by som nezniesla, aby mal nieco od byvalej. Ale to bola taka krava.. Strasne mu ublizovala, podvazdla ho, len on to nevidel. No uz je to davno prec. Aj ked ma to trapi.. Neviem preco, ale aj tak. Ziarlit ziarlim, aj ked nie je naco.. zatial. Ale aj tak. No nepochpim tu kravu.. stale dava o sebe vedieet.. a viete co je najhorsie? ze moj sa o nu absolutne nezaujima, ale ja hej.. ale zo dna na den je to lepsie. predtym som kvoli tomu plakavala do vankusa. a este tie jej ubohe reci, ze ci ju pozve na svadbu, ze nech jej da moje t.c., ze chce byt so mnou kamoska, a pritom mu sama hovorila, ze ako ma nenavidi, ze som p..a. a tak :-| on na nu davno zabudol, ale mna to trapi. sorry, ze som sa tu takto vykecala. inak kocky, ako ste sa z vasim zoznamili? myslim.. ako ste zistili, ze vas chce. Bea, ty si ho asi spoznala v skole, co??? :-D Ale ako si zistila, ze z toho nieco bude? :-) My sme sa spoznali na nete 8-) A nikdy som tam nechodila s cielom najst si priatela.. A takto to dopadlo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme sa zoznamili na diske..vedela som ze prvy semester nedokoncim, nech sa snazim ako chcem, tak som sa uz na to zvysoa vykaslala a povedala som, ze si idem uzivat ten posledny mesiac v KE..chodili sme s kamoskou do jedneho baru, hraval tam taky fesak dj ale strasny kurevnik...ale pacil sa mi, vztah som nechcela, lebo nie davno predtym som jeden skoncila, ktory mi dost ublizoval... zoznamila som sa s mojim svagrom,ktory ma zacal oblbovat, ze sa mu pacim a tak ale ked som zistila ze ma 33 tak mi to bolo jedno..a vobec nebol moj typ, stale som ho odkurovala, ze ci sa niekedy uz videl v zrkadle :-N raz tak v utorok sme sli na disku a odrazu tam vedla toho mojho dj-a stal nejaky cloviecik..mala som posledny tyzden take tyky ze som stale cumela hore na dj-a a akoze ho balila pohladom, no a ten cloviecik si to nejako inak vysvetlil...ale sa mi zacal pacit..potom prisiel svagor, ze toje moj brat! a ja ze fesak.. videla som ze sa zbalil (manzel) tak som sla za nim, ze kam ide..a on uplne hotovi, lebo sme sa nepoznali a hned sa ho kamaratpytal ze ci ma pozna... doma mu svagor hned, ze nech da ruky odomna prec, ze som jeho :-D :-D :-D na druhy den oslavoval manzel narodky, tak se sa ta stretli, dali sme sa nejako do reci...vymenili sme si cisla a dohosli ze v utorok sa stredneme zase tam...tak sme sa v utorok stretli a ten dj bol stale v tom ze ho chcem, tak za nami lozil ako chvostik... manzel mal ale priatelku v Prahe, stripterku :-D , tak som stale vahala, ze co ako...lebo to nieje moja parketa rozbijat vztahy, ale ked mi povedal, ze si uzvybral, a ze chce byt avzdy somnou..a raz si ma vezme (to som ho vysmiala) tak mi nebolo treba dvakrat vravet...xi...bol to jediny clovek v mojom zivote s ktorym som si vedela predtavit buducnost a mat s nim deti... v stredu sme si akoze dohodli rande do ineho baru a tam sa to vpodstate zacalo...prisiel piatok a sli sme vsetci traja (ja, manzel a dj) von..chcela som od dj-a nejaku hudbu tak som ho zavolal na ku mne do izby na intak, co mojho manzla nasralo a strasne ziarlil...v ten den strasne prsalo...a jemu strasne čvachtala topanka.. som si trosku pospala, a ked som sa zobudila, zistila som ze mi strasne chyba..tak som mu poslala sms : ja viem ze ti bude čvachtat topanka, ale chybas mi..neprides za mnou? o pol hodku som mu volala, a on uplne taky zostal ze co sa deje...a ze za 15minut bude pri mne.. a odvtedy sme nejako spolu..zostal somnou spat celu noc na intaku a rano mu len tatko volala, ze kde je, a manzel ze u kamarata..tk mi prislo smiesne... dva tyzdne na to sa somnou zoznamili jeho rodicia (ja snimi nie, lebo som spala :-D ) a o mesiac sme sa zoznamili uz naozaj, to som odchadzala s manzelom do Prahy.. boooze, akoby to bolo vcera :-D :-D :-D :-D ale som sa rozpislaaa :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaja..polka strany :-D :-D :-D inak baby...vyskusajte toto: http://tak.kx.cz/japanese_iq_test.html naozaj to ide, vyslo mi to a aj moj kolega v praci to urobil parkrat...
Odpovedať
vy ste sa ale rozkecli :-D ja za neveru považujem od flirtu po sex všetko. je aj tzv. psychicka nevera, ale keďže nikto nikomu nevidí do hlavy to neriešim. pokiaľ sa fantázia nepremení na realitu nie je v tom nič zlé. veď aj podľa psychológov a sexuológov je fantazírovanie zdravé a oživuje sexuálny život tak čo. Nelynka ten test som už raz robila a teraz neviem prísť na to ako som to vyriešila :-N my máme dnes výročie x-) sme včera boli na skvelom koncerte, bolo to strašne fajn. dostala som raňajky do postele, neskutočne veľa nežností. a v salóne kde mám rezervované šaty sú jedny nové s vlečkou, chcem ich pondelok vyskúšať, a ak v nich budem vyzerať k svetu vymením ich za tie terajšie rezrvované. :-D teda musia byť aj voľné na 14.6.
Odpovedať
Hehe, nely.. skusala som, ale nejde mi to - teda nejde mi pohnut tou pltou. neviem co s tym je. vobec to nereaguje. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
princes, ked chces pohnut pltou musis kliknut na tu cervenu tgulicku na tycke pri plti... :-D
Odpovedať
som klikala o dusu, a neslo mi to ]-( neviem preco.
Odpovedať
Nely a ty si vedela spravit ten test?
Odpovedať
Profilova fotka
princes a mala si nalozeneho bud jedneho rodica alebo policajta?? len oni mozu riadit lod... a ked ho tam mas tak klikni na tu cervenu gulicku a pojde to...
Odpovedať
Profilova fotka
ericca ano, spravila som to..chcel som to poslat aj kolegom na maila ale neslo mi to skopirovat... :-D :-D aj kolega to urobil. 4krat za sebou..
Odpovedať
uz mi to slo. som to zvladla. ale teda nic lahke :-p
Odpovedať
teraz sa trapi drahy ;-) ale tak 10 minut a bolo to hotove :-) kym som vobec pochopila, ze o co tam ide :-D
Odpovedať
Profilova fotka
princess presne..nie je to lahke ale treba skusat a premyslat kto s kym a ako... :-D a ked to chces robit druhy krat tak musis zase premyslat, to sa mina tom paci :-D
Odpovedať
mne sa nad tym nechce rozmyslat, povedzte mi riesenie pls :-D :-D :-D
Odpovedať
no hej, je to zaujimave. :-) dakujem. aspon som si rozpumpovala mozgove zavity 8-) a co robite dnes?? aj u vas bola taka hrozna burka v noci? Lebo v ZA hrmelo, blyskalo sa...
Odpovedať
Profilova fotka
eriicca na riesenie musis prist sama... :-D :-D :-D
Odpovedať
To je strasneee. Drahy to tiez robi, lebo je doma na nete, tak som mu poslala link a teraz na mna kasle a riesi to :-D Som si dala, hehe.
Odpovedať
u nas je cely den zamracene ale dusno takze asi bude prsat. tak kaslem na to nemam dnes nervy na taketo testy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://freeweb.siol.net/danej/riverIQ... skuska...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?