Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, gratulujem k praci, aj ja idem zajtra na jeden pohovor, tak som zvedava, co to bude. ;-) Ale teraz to uz budem inak riesit, nie ako ta prva praca, kde som dala po prvom dni vypoved. Bea, vy to mate na tej vasej fakulte cudne. My sme si vybrali tri temy - kazdu z inej katedry, a z toho nam potom urcili jednu. Nely, gratulujem k domceku a dufam, ze sa vam babatko podari. Do noveho domceka aj babatko parti. ;-) Ewelynka, aj ja studujem ekonomiku podniku. :-)
Odpovedať
Ďakujem baby Bea budem tridiť farebné plasty na recykláciu a také drobnosti. som zvedavá aké to bude. Naly krásny domček, teším sa s vami a budem držať place aby bolo aj bábo. Ewelynka ja som tiež na ekonomickej OF. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vobec som nemala čas sem chodiť, hrozné, buď robím, alebo som v škole alebo spím :-D Nely krásny domček, aj my strašne chceme dom ale bližšie pri prahe keďže chodím dennodenne do centra...a k bábetku držím prsty, určite sa to podarí, ale musí to byť pre vás ťažké čakať :-( Erika gratulujem k robote a o čo presne ide? :-) baby vy sa chystáte končiť normálne v šiestom semestri? u nás to je vraj nemožné, a končí sa až v 4 ročníku..teda pár ľudí to zvádne ale čo my ostatní smrtelnící :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri prepáč, musím sa naučiť čítať :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.. ericca, vidíš, vidíš...prišlo na moje slová.. :-D ..gratulujem k Ačku aj k práci.. ;-) ..to ti je sveta žiť! :-D Nely, pripájam sa: domček vyzerá čarovne..zdá sa, že vám to vyšlo podľa predstáv, myslím hlavne vzdialenosť.. ;-) a k bábätku budem silno, silno držať prsty a modliť sa, aby sa zadarilo.. x-) Čo sa týka tém, tak my si musíme vybrať tému na diplomovku do konca októbra. Každá katedra zverejnila svoje témy a my si máme možnosť vybrať ktorú chceme, ale keďže niektorí študenti sú extrémne snaživý, nám normálnym to nie vždy vyjde podľa predstáv.. :-N Vybrala som si tému u profky, ktorá má mesačnú PN-ku, takže radosť je dvojnásobná.. :-D ..ešte že existuje ten net.. :-p ..chudera, asi sedí doma len pri pc a odpisuje na maily.. :-N ..no čo už, keď nezverejnila svoje súkromne číslo? ..domov za ňou azda nepôjdem.. :-D Ak mi to potvrdí, tak moja téma znie: Priestor a výtvarné objekty v základnej škole. Som zvedavá aký výskum vymyslím.. :-p ..ale teším sa, že mám šancu na reparát, pretože moja bakalárka bola značne odfláknutá.. :-x ..držte sa.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja som dnes mala konzultaciu, mozem pisat SVOCku, odbor taky, ako sa chystam studovat na druhom stupni, co ma tesi - aspon budem zorientovana na druhom stupni :-D do buduceho tyzdna mi teta vymysli temu, cela bola natesena aj za mna, tak sa tesim :-D Eri, to bude fajn, hlavne, ze nejaka brigada, casom sa mozno aj nieco ine ukaze. ja stale nic, co Gabika? podarilo sa? Vladi, moc som nepochopila, co ten stvrty rocnik? to akoze nestihas alebo co? my by sme si ten rok navyse museli zaplatit, a to teda dakujem, neprosim :-D to si radsej maknem teraz, hehe. ludka, to mas peknu temu. ja dufam, ze mne teta vyberie nieco sympaticke, nechala som to na nej, vraj z toho bude aj bakalarka, aj diplomovka :-) a mozno buduci rok budu tie vysoke skoly dve, uz som sa prakticky rozhodla :-D
Odpovedať
:-) Vladi v pohode. Bea hlavne, že som konečne vôbec niečo našla. ;-) uvidím ako mi to pôjde.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, aj tak super, ved ja si nemozem nic najst :-( Vladka, vsetko najlepsie k meninam.....
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, ja som dnes bola na pohovore v jednej uctovnickej firme. Zajtra sa maju ozvat, ze ci ma prijmu, alebo nie. Dufam, ze to bude ok. Ty stale nic? Hladas nieco konkretne, alebo vsetko, co by sa hodilo? Erika, urcite ti to pojde dobre, ved si sikovna... Vladka aj ja sa pripajam ku gratulacii. Vsetko naj! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, tak to budes mat fajn. ja hladam nieco administrativne, pripadne ten telesales, to mi vyhovuje casovo...najviac kvoli casu, a hlavne aj trochu za peniaze. ale maloco mi vyhovuje, ked najdem inzerat, ked aj napisem na dobre, napisu ze chcu piatacku, no neviem. uvidim este. ked budes o niecom pocut, vies kde ma najdes :-D
Odpovedať
Vladi všetko najlepšie :-) :-) :-) Bea určite niečo nájdeš, skús cez brigádnici.sk podľa mňa to je najlepšie spoločnosť čo dohadzuje brigády. ja som v blave takto cez brigadnici.sk bola v bratislavských tlačiarniach a mohla som ísť hocikedy.
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, ja som stale pozerala profesia.sk a topjobs.sk. Tam je vela ponuk, rozposlala som velmi vela CV... Skus stale priebezne pozerat, urcite si nieco najdes. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kocky, ved ano, ja sa snazim, hladam, na profesii, aj na top jobs, niekde ma len pobavia, inde odignoruju, dalsie sa nepaci mne. ale buduci tyzden to doklepem do zdarneho konca, som sa rozhodla prave :-D ked uz mam tu bakalarku, tak aj pracu zmaknem. tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, urcite to zmaknes, nieco si najdes a budete si spolu s Tomom zarabat na rekonstrukciu a neskor na svadbu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ďakujem :-) :-) Bea, proste treba nám 180 kreditov na uzatvorenie a na bakalárku máme až 1 semester a popri nej máme hrozne veľa skúšok a jednu súbornú, tak sa to proste vačšinou pretiahne... ale neplatí sa za to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, konecne mam aj ja robotu. Od novebra pracujem v jednej uctovnickej firme, tak som zvedava, ake to bude... ;-) Dufam, ze budem popri skole zvladat ucit sa aj nieco navyse... Vladka, to mate fakt dost blbe... Mna by asi porazilo, keby som si mala skolu predlzit o jeden rok... :-N
Odpovedať
ahojte Gabi to je super. :-) ja mám zas hustý rozvrh, práve keď som sa potešila, že si niečo zarobím. :-| tak ale čo už. aj skúšky sa mi nahromadila, nakaždý týždeň jedna. :-( pomóóóóóc
Odpovedať
Profilova fotka
errica, neboj, to bude dobré.. ;-) ..ja som mala minulý rok v skúškovom období 4 skúšky, 2 zápočty a ešte 3-dňový pobyt v rámci jedného predmetu, počas ktorého boli termíny na iné skúšky, čiže snažila som sa to skĺbiť čo najideálnejšie a vieš čo mi z toho vyšlo? 1.týždeň: pondelok, utorok, štvrtok a piatok skúška... :-N a druhý týždeň: pondelok a piatok... a vieš čo? ..všetko som spravila.. ;-) ..sestra mi povedala, že ak toto zvládnem, ona sama mi jeden diplom dá.. :-D :-D ..držím ti mocno prsty...ale sľúb, že budeš držať trošku aj ty mne.. :-D
Odpovedať
jasné, že ti budem držať palce. to je samozrejmosť u mňa. :-) len ja mám problém s lenivosťou pri učení, som strašne nedisciplinovaná. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
diky.. ;-) ..už keď som si to vynútila.. :-N ..na mňa nemáš..ja sa obvykle učím deň pred skúškou.. :-N ..niekedy dva dni..hoci sa na to chystám v týždňovom predstihu, nie som schopná si k tomu sadnúť a seriózne sa učiť..nejde mi to do hlavy.. :-x :-D ..takže nie si sama.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, drzim vam obom palce, nech vam skusky vyjdu... Ves ste sikovne, vsak?! A je jedno, kolko sa ucite, hlavne je, ze to urobite. ;-) Erika, dakujem. Potom sa casom pochval, aka je robota, ked uz budes zabehnuta.
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika, diky.. x-) ..horšie je to na štátniciach..niet šanca ujsť.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Keby sa dalo, tak ja uteciem... Hned. Som strasne stresujuci clovek a taketo veci ma uplne rozhodia! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dakujem..v pondelok ideme podpisat kupno predajnu zmluvu a do konca mesiaca musime dokocit obyvacku podlahu a stahujeme, sa tak tesim :-D co sa tyka babetka, uvidime, buduci mesiac budem urcite tehu, aj keby len na 2tyzdne tak budem..ideme na KET :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. som dnes upiekla 48 muffinov a jeden kolac :-D taka som spokojna, pecenie ma hrozne upokojuje, mam z neho taky domaci pocit :-) len keby som to dokazala nejest, to by bolo... Nely, takto sa na to nesmies pozerat, KET vyjde urcite, a ked budes mysliet na embrijka, tak to bude pohodove krasne tehu... ak sa mozem spytat, kolko embryji? drzkaj sa, to bude dobre, len mysli pozitivne, my ti budeme drzat palce! gabika, gratulujem, tak to bude dobra brigada :-) to urcite hravo zvladnes;-) erika, nestresuj, to sa spravi, ved su to len skusky 8-) zvladas, uz si zvladla 2 semestre, tak preco nie tento :-) ludka, aj ja ti budem drzat palce, ale ved ty mas uz aspon nieco za sebou, malicko pred sebou, tak co. Vladi, my to mame rovnako, no stiham, tento semester som si obehala volitelne, aby mi sadli kredity, a buduci rok uz budem na Ing a mozno este raz na Bc :-D snad to dako dopadne, mozno sa mi to len zda, ale to nemas proti nam moc skusok;-) zvladnes;-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize neviem kolko, mame 5zamrazeny a zalezi do toho ako sa rozmrazia a budu sa vyvijat, tak to sa dozviem az v den transferu :-D ale mohlo by to vyjst, som kludna, ziadne stresy uz, hypo mame schvalenu a len radost dokoncievat si domcek teraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, tak nakoniec to budu spokojne dvojicky Nely :-D drzim palceky, ste v super rozpolozeni teraz, takze pohodicka, no to by bolo super. budem na teba mysliet... nejake vitaminy papas? ci az potom? hlavne sa drzte...
Odpovedať
Ludka tak ja som taka ista co sa ucenia tyka, vzdy sa chystam a ostane to na poslednu chvilu. :-N Bea musim si zas privyknut na tie mensie stresy pred skuskou, potom to uz bude v pohode. Nely velmi ti budem drzat palce nech sa vam dari.
Odpovedať
Profilova fotka
charliz papam GS mamavit..:))) a potom uvidime, dam vam vediet, len uz by mohla aj mrcha mrchata prist :-D dneska sme si dokonca boli pozriet podlahu do obyvacky, dekor Orech a stoji len 99kc M2 co je uplne super cena a budeme si tam asi davat rovno aj podlahove kurenie, ktore nas vyjde do obyvacky asi na 6500kc :)))
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ericca :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?