Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika, kde si, uz je rozvrh :-D inak, uz by si mohla prist, aj do prace.... :-D
Odpovedať
inak sme sa minule len tak rozpravali s matkom a tiez rozmyslame, ze svadbu budeme mat v lete 2010 :-) ale este sa uvidi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, super, to bude taky akcny rok :-D bude vela svadieb no, preco nie :-D ja som skusala Toma zlomit na tento rok, na jesen, ale neda sa :-( co uz s nim... vydrzim :-)
Odpovedať
ste to tu tak rozbehli, že neviem na čo mám skôr reagovať. :-D Aďa ideme teda na Zakynthos do Agios Sostis, letecky, na 11dní v júli cez Tip travel. ples si uži, ja by som ešte išla, ale v okolí momentálne žiaden nie je. čo sa chudnutia týka, ja nemusím chudnúť len by som si mala trocha svaly vyformovať, moc ich nevidno. Bea ja nikdy nemám rozvrh, vždy sa ho dozviem behom týždňa. buď rad, že máš neaký. :-p
Odpovedať
Bea, ani nehovor... dufam, ze to vyjde.. ty si to ktory mesiac predstavujes, hm? ale ja som taka koza,ze ja uz mam skoro vsetko vybrate.. az na saty a tak.. ale kvety, farby, kostol... :-) keby to moj cital, tak aj odpadne.. ja som sa idvala a este rozvrh nemam...
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som rada za rozvrh, je to prekvapive, ale vysiel nam pekny, dufam, ze uz ostane... mne je jedno kedy, ale ze mozem chodit do prace, to je dolezite :-) Adka, september, tiez mam urcite predstavy, ale bojim sa este sa ist pytat a tak, aby ma neposlali do haja, ze mi nic nemozu rezervovat a tak... ja sa tesim na ten byt teraz, snazim sa sustredit na to, aby som sa zbytocne nezrala svadbou ked na nu nemozem nic chystat, a na babo, lebo to este nejde no...
Odpovedať
Hm, to chapem. ja sa pytat mozem az po poziadani o ruku :-D a to fakt netusim kedy bude. zatial sa len tak o tom rozpravame. A kolko izbovy je vlastne ten vas bytik? Co idete ako prve zariadzovat? Akurat som sa s maminou bavila a tak ideme kupovat podlahy do obyvacky a buducej detskej izby. Len neviem, ze aku farbu si mam vybrat. Vsade mame buk, ale do obyvacky by som chcela nieco tmavsie, ako ceresnu, jeslu a tak.. no uvidime, ze co bude na vyber. sama som zvedava :-) ty mas ake konkretne predstavy o bytiku?
Odpovedať
Profilova fotka
Adik, to ja som sa k tomu postavila opacne, najprv vsetko navrhla a teraz uz len cakam na poziadanie o ruku :-D ale som tak nenapadne navrhla, ze by mohla byt uz tento rok na jesen, ked uz budeme spolu byvat, ale zial, poslal ma... no ze o rok :-D Bytik... je trojizbovy, ale prerabat budeme teraz len dlazky, vymalujeme a kupime si novy nabytok, v lete prerobime kuchynu a buduci rok kupelnu, tu tretiu izbu a este k tomu mame "pivnicu", resp. je to práčovňa (chcela som to napisat ze pracovna, ale potom som zistila, ze nie pracovňa ale práčovňa :-D ) a tu by sme chceli prerabat s kupelnou... tam chce oco saunu ci co, ale ja tam mam pracku a snury na vesanie... a v lete este spolu s kuchynou prerabame v zahrade terasu. Plany velike :-D Podlahy mame vybrate visnu, ceresna nam bola moc svetla, toto je cervensie, ked to kupim, dam fotky :-) A prerabka... najprv byt treba vypratat, uplne dohola...vymalujeme - obyvka oranzova, spalna zelena, kupelna neviem, asi biela, kuchyna daka biela kava...zachod a komora su zlte, predsien neviem. Nabytok mame vybraty, do obyvky bielu sedacku, dve cierne kniznice, stolik cierny so sklom, kreslo, telka....do spalne "staru" postel, skrinu a toaletny stolik a nove komody...to je aj vsetko, pre zaciatok :-D a potom v lete tu kuchynu...dake fotky su na streche, tam je ale len ten povyberany nabytok tusim....
Odpovedať
hmm, no znie to dobre :-) my mame spalnu bledomodru, kupelnu bielo-ruzovu, predsien alebo ako to nazvat..tak ta je zlta, kuchyna zatial biela, obyvacka by mala byt bordovo-biela, detska izbicka tiez biela, s nou nejdeme asi ani nic robit a zatial bude sluzit ako hostovska... zatial to mam rozmyslene takto a potom sa uvidi.. ale tiez sa uz tesim. drahy navrhol taku super kuchynu, ze mnaaaaaam :-) a uz som si nasla aj chladnicku, tak uvidim, ze ako to dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, super, a kuchynu idete robit tento rok? My sme chceli kupit teraz, maju celkom dobre akcie, aj sme boli nejake popozerat... rozmysleli sme si to, lebo by toho bolo na nas moc naraz, musime po troske... ked bude zariadene vsetko co treba na byvanie, zacneme sa obzerat po kuchyni, ta moze byt aj na splatky, takze nevadi, ked uz neostanu prachy... vsetko ostatne uz musi byt hotove... kuchyna tam je, da sa pouzivat, takze pocka. a kupelnu, tu prerobime buduci rok, aj s pracovnou :-D tesiiiim, heeej :-D A spalnu mam na dve alternativy, jednu na teraz, na 3 roky asi a potom druhu, kde bude postel inde, a vedla postielka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, tak ste sa teda rozkecali, vidim ze najnovisa tema je prerabka, tak vam poviem co sa nam stalo.. no naplnil sa nam septik, tak sme volali hovnocuc.prisiel ujko, pozrel, ze tam su dve rury na jdenu pasuje jeho hadica, druha je velka, a my ani sajna ktora rura je na vytahovanie septiku, tak davaj kupit redukciu...tak vcera prisiel, nasroboval najprv na tu malu tu jeho hadicu, taha taha a nic...tak sme nasadili redukciu na tu velku taha taha a nic, tak si hovorim, super, hovna mi plavu popod doma nevieme ich vytiahnut, starym majitelom sa nedovolame, lebo maju bud vypnute telefony alebo vobec nedvihaju bo su pokrk v dlhoch a zhanaju ich exekutori..tak sme to teda vyhrali zase.. bude kupit novy septik a postavit ho pred dverami alebo rozbit celu kupelku a urobit novu ruru na ten stary, tak si vyberte co je lepsie... ]-( ]-( ]-( fakt ma z nich ide rozdrapit, piseme im SMS aby vedeli ze sme to my a aj tak seru a nedvihaju, tak idem zhanat adresu na nich a pojdeme na navstevu a budu mat
Odpovedať
cawte baby ;-) ste sa rozpisali... ja by som sem tiez hodila fotky bytu, ale nieje to blbe ked sme tu len v prenajme? zas na druhej strane je pravda, ze sme ho cely prerobili... ked sme sem dosli nebolo tu absolutne nic, len biele steny, prazdne izby a kuchynska linka... vsetko ostatne sme premalovali a podoplnali :-D tak co mozem mozem?? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
slnickko podľa mňa môžeš....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) Tak sme dnes kupili podlahy, zajtra ideme pre ne :-D x-) su cervene, višňa, aj listy, aj koncovky, aj taku penu pod to, aby sme odizolovali a vyrovnali podlahu. No mam radost. Nelka, to je naozaj hrozne ]-( najdite ich, ved to nemoze byt len tak... drzim palce, nech sa to cim skor vyriesi.... Katkaa, jasne, hod fotecky, uz sa tesim, som zvedava :-)
Odpovedať
ahojte baby, moc sa mi nechce čítať čo ste popísali, fakt sorry, ale som dosť mimo. som vstávala o 6tej. čo u mňa nie je zvyk. skúšku som nespravila, nemala som šancu. bol to strašný zabiják z 51 ľudí spravilo 6. ako skúšajúci nám narovinu povedal, že ľahšiu písomku už mať nebudeme. no ak toto bola ľahká tú ťažkú si neviem predstaviť. =-) no čo už, teraz sa musím učiť na opravák MO. to je aspoň záživnejšie. tak sa tu majte. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika drz sa, neboj nic, to sa podda, kazdy sa tvari, na prvy raz neda a opravaky v pohode ;-) neboj nic, chce to len vydrzat :-) asi o tom je cela tato skola.... ja to tak vidim....
Odpovedať
no neviem nevie, ale dúfam, že máš pravdu a na opraváku to dám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, jasne ze das...v pohode, uvidis :-) to mas tak, kto bol napr. na VETku uz piaty raz, uz ho ani neskusali, rovno mu to dali... ja som to sice nepotrebovala, snazim sa naucit a na opravak sa aj naucim, ale clovek nikdy nevie, kedy sa mu to zide 8-) :-D
Odpovedať
áno. len nie každý je taký. niekto robí aj naprieky, nech sa učíš koľko chceš nepustí ťa.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Tak my uz mame doma parkety aj vsetko co k nim treba a kupili sme si aj garnize :-D To som si ani neplanovala, len som isla pozriet, a presne take ako sme chceli a potrebovali mali v akcii :-D :-D tak sme ich rovno kupili, ked sme mali take stastie... buduci tyzden kupime farbu a ide sa na vec :-D 8-) Ako sa mate? Dari sa? Drzim palce, nech uz to skuskove skonci, ja este v utorok a ten dalsi tyzden opravak, tak nech uz je minimalne Valentin, nech si to vsetky uzijeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to si teda užijeme ten Valentín :) sesternica sa vydáva, takže to bude zábava :)
Odpovedať
ahojte, Luna veď budete mať hostinu skoro zadarmo. :-p a na druhý deň si spravíte Valentína. Bea naši chcú ísť tiež kúpiť parkety, len sa ešte nevie kedy. peniaze už sú vyhradené. potom daj fotky keď budete mať položené parkety. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no potom to dodatočne oslávime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, odporucam na tisic percent Mercury Market, to je na Roznavskej pri Mobelixe. My sme teraz presli uplne vsetko, kde predavaju parkety, a tu maju najvacsi vyber aj najlepsie ceny, fakt super... Lunana, tak to bude super, Valentin na svadbe... my asi pojdeme niekam do kina alebo tak, nieco dobre spapame :-) Tomas ma potom 28.2. narodky, tak to spravime riadnu oslavu, tortu...este nejaky darcek poriadny vymysliet :-D
Odpovedať
Ahojte. Tak ja mam konecne tu hnusnu anglinu za sebou a za B :-D Taaak sa tesim.. uz len jedna skuska a mam pokoj.. a potom uz len vypotit nejaku schopnu bakalarku... My asi tiez pojdeme v najblizsej dobe kupovat tie parkety.. tak som zvedava. este to tam musime vymalovat..a cez leto spravime na vonku dlazbu. uz sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adiii, gratulujem, to je super ;-) ja dufam, ze po zajtrajsku sa k tebe pridam do skupiny "Uz len jedna skuska a vypotit bakalarku" :-D a bude pokoj. My budeme v lete robit terasu, ale chceme drevene kocky davat, take rosty, tak budeme potom popijat kavicku na terase x-) Ozaj, viete co mame nove? Zajednali sme si morciatko z jednej chovnej stanice x-)
Odpovedať
Adi super. :-) gratulujem. Bea otec má známeho takže zľavu máme istú. v stredu ideme niečo popozerať. mama chce neaké svetlejšie parkety. už sme našli nového chlapíka čo nám spraví fasádu len nám ešte ten druhý dlhuje časť peňazí, otec je už z toho nervózny. väčšinu nám síce vrátil, ale aj tak. :-/ morčiatko? ako morské prasiatko?
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ano :-D mame skrecka, ale chceme morcata, tak najprv jednu, potom druhu a casom babatka a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pupalky, tak vam gratulujem k skuskam a aj k podlaham :-D my uz ako viete strecha hotova, zajtra pride teta odhadkina, slubila nam ze to nejako porobime aby nam pustili zvysne peniazky nech uz mame od banky pokoj a od ich terminov a neviem coho este... hrozne sa tesim, dneska tiez ideme este kupovat podlahu do jedalne, nech sa zajtra s nou kus potrapim a mozno ukecam stareho a kupime aj stolicky do jedalne, ale to este uvidime, radsej by som postielku aby sme kupili bo sa mi uz lozit po rebriku nechce :-D :-D :-D charliz moj Fero ma 27.2. narodky, 30rokov bude mat, tak nieco vymyslam :-D :-D a valentin? ten bude drahy travit v praci a ja za internetom, co ma fakt hrooozne tesi :-( pride domov, milacku milujem ta, co mame papat a uz cumi telku a ja som sklo ]-( takze nas valentin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, vy teda napredujete..nestíham čítať.. :-N ..aj my plánujeme na jar terasu, už presne vieme ako bude vyzerať, z čoho pozostávať a čo sa v nej bude nachádzať :-D ..z haly prejdeme na krytú, zatvorenú terasu a vedľa nej bude ešte nezatvorená, len zastrešená terasa :-D vyjadrujem sa ako mongol, čo? :-D dúfam, že ste ma pochopili..a tá zatvorená bude vykurovaná, čiže v nej budeme môcť sedieť za každého počasia a v tej druhej len keď bude vonku pražiť.. :-D bea, to máte super postupnosť.. :-D aj ja si myslím, že človek sa naučí zodpovednosti za živého tvora najlepšie pri nejakom zvieratku..to nie je ako tamagoči.. :-D ..naša Maggie vyžaduje dvakrát denne stravu, večer púšťať na výbeh, ráno zase chytať :-D ..odpratávať za ňou čo našpiní..to je Peťova záležitosť :-D :-D ..skrátka musíš s ňou rátať každý deň..aj keď sme šli v lete na dovolenku, vybavili sme jej pestúna :-D :-D ..a teraz chudinka nechápala ten silvestrovský cirkus, Peťov ocko ju potom hľadal a utišoval.. ..a starať sa o zviera je ešte lepšie ako o chlapa..dáš mu nažrať a je spokojný :-D :-D ..nezlostí ťa, špiní len na jedno miesto.. :-D vieš čo môžeš od neho očakávať.. :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?