Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holčiny, jak pak se dneska máme??
Odpovedať
ahoj. tady v brně se pěkně rozpršelo, máme jít o geodézii měřit ven, tak nevím. jsem se bála, že zmrznem, ale my spíš zmoknem. dneska jsem koupila miláčkovi dárek k vánocům, zaujal mě okamžitě, tak jsem neváhala... odpoledne-po měření-pojedeme do ikey, chceme našim se ségrou dát pořádnej dárek k vánocům, tak jedem okouknout, co jsme si vybraly. no a pak pujdu počítat, protože máme hodně úkolů a pořád je odkládám... co vy ostatní? nás bakalářka čeká až za dva roky, máme 4letýho bakaláře, tak je ještě dost času...
Odpovedať
Profilova fotka
aurinko: dneska leje hrozně a všude a ajky darek mas pro miláčka? inspiruj nas :o))
Odpovedať
Taky potřebuju inspiraci, holky poraďte! :-)
Odpovedať
Jinak vally: gratuluju a vítám tě mezi vdané :-D
Odpovedať
nevím jestli vás inspiruju, ale pochlubit se můžu. přál si čepici na zimu, přivydělává si jako instruktor snowboardingu a na tom kopci mu je kolikrát pořádná zima (i když jinak chodí celou zimu jen v tričku a bundě, která teda není nikterak teplá). ale hlavu musí mít v teple, aby nenastydly dutiny a nebyl nemocný. no a taky si přál víkendový kurz snowkitingu, už s kitem jezdí druhý rok, ale hned po dvou měsících si zlomil pažní kost napůl, takže má teď strach a radši si nechá poradit, než to skoušet metodou pokus, omyl (spíš pokus, operace-dráty v ruce). další dárky vymýšlím... holky už u některé z vás sněžilo??? já už se nemůžu dočkat!
Odpovedať
Profilova fotka
aurinko: tak to jsi mě moc neinspirovala!! ale mas moc dobre napady!! ja jsem zatím vbymyslela 12 lahví vína...
Odpovedať
Ahojte :-) astraia, no este na tom nepracujem, cakam, kedy mi to aj pisomne zo skoly potvrdia. Este nemam urceneho ani veduceho BP, len tak na slepo zacat pisat nemam odvahu :-D neviem, ci je to nejak extra zaujimave, dufam, ze to co najskor potom dam dohromady - Vyvoj dopravnej infrastruktury v Nemecku :-)
Odpovedať
Teda inspirace na dárek fakt moc neispirovala :-) něco dalšího nahoďte... ;-) A sníh ještě neee!!! Já jsem si dneska připadala jako blázen, když jsem vytahovala z šatny zimní bundu a teď i boty, čepici si vůbec neodvažuju vzít :-)
Odpovedať
U nas uz je po kotniky! Neee, brrr, nesnasim to! Aurinko, a ty za to muzes, tys to privolala! :-D
Odpovedať
já se fakt omlouvám, taky jsem dneska nadávala. přítel bydlí v Orlických horách a večer jsme jeli k němu, protože vozíme ještě kamarády domů a dost jsme se zdrželi na cestě z Brna, jak chumelilo. ráno se vzbudím a auto nebylo vidět pod tou kupou sněhu. a s letňákama se fakt z hor jet nedalo. pořád chumelilo, tak jsme jeli krokem, cestou odhazovali pár popadaných větví v silnici, ale už jsem doma. fakt jsem se těšila, až v pořádku dojedu až k rodince. cesou jsem nakoupila rozmražovač, lopatu a košťátko na příští hromadu sněhu, protože další příval sněhu asi v klidu nepřekonáme...
Odpovedať
Ahojtee..môžem sa k vám pridať? tiež som 88
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj sashenoo, to víš, že můžeš. plánuješ svatbu, nebo jen sníš (tak jako já)? studuješ ještě? něco o sobě třeba prozraď... btw jsem se bála, že už naše téma upadne v zapomnění...
Odpovedať
Ahojte :-) Vitaj Sashenaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky nové slečny/ paní!! holky nějak nam to tu upada!! co třeba kupujete manželovi na vanoce? :)
Odpovedať
Ahojte! Taky teda koukám, že plynulost diskuze nic moc :-( Já absolutně nemám inspiraci!!!! Nejhorší je, že manžel má víceméně narozky a vánoce zároveň!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, trochu vám rozšířím řady, jsem srpnová :)
Odpovedať
anieanne vítej mezi námi ;-) Koukám, že Tě to v brzké době čeká. Doufám, že přípravy jdou podle plánu a nejsi v tom sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Díky =) No, celé je to takové trochu hekické, jelikož jsme se rozhodli asi před čtrnácti dny. Ale co, termín zamluvený, fotograf a prstýnky objednané, na šaty se jedu podívat v sobotu, tak snad to klapne.. :)
Odpovedať
Tak to moc držím palečky, hlavně jestli máš nějakou podporu od rodiny, kamarádů a tak. Věř mi, nestojí za to se nervovat ;-) A takový rychlosvatby bývají nejlepší, já právě moc nechápu, jak někdo může organizovat svatbu rok dopředu:-) My jsme to měli tak možná nějakej průměr - 3 měsíce.
Odpovedať
Profilova fotka
my teda měli mezi zasnubami a svatbou rok a měsíc, chtěla sem červen a za měsíc by to nešlo (zasnuby byli v květnu) tak se pak muselo počkat no :D ale bylo to fajn a svtaba neměla chybu!!
Odpovedať
Hm, tak my jsme jaksi zásnuby vynechali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dreana: Hey, my to měli úplně stejně - zásnuby v květnu, a svatba měla být příští červen :) To až nedávno nám hráblo a uděláme to už v listopadu.
Odpovedať
Profilova fotka
anie´: no vidíš a ja jsem rada stresu mam i takhle dost a dost ... tak at to vyjde!! jach: jak to?
Odpovedať
Já vlastně ani nevím, nějak jsme měli jiný starosti a hlavně jsme to ani nepovažovali úplně za důležitý (mimo to jsem ani nechtěla zásnubní prstýnek, protože mi to přišlo zbytečný - určitě je to hezký, ale spíš pro někoho, kdo si na to potpí, my jsme to brali víc praktičtějším způsobem)
Odpovedať
Profilova fotka
Já třeba dostala prstýnek jako dáreček k půlročnímu výročí =)
Odpovedať
ahoj. já dostala prstýnek po 5ti měsících, ale teď oba vidíme, že to bylo hrozně urychlený. teď to byly tři roky a pořád jsem svobodná... už to ani moc neberu jako zasnoubení, i když mě to moc mrzí, ale zatím jsme na to nebyli dostatečně připravení. i když už byla svatba rozplánovaná.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já jsem si dneska vybrala upa úúúžasný šatičky :-*
Odpovedať
No, to je právě ono, já jsem dostala prstýnek po půl roce k mým prvním narozeninám, který jsme spolu slavili a nebylo to rozhodně braný jako zásnubní, ale prostě jako takový malý symbol, že jsem jeho :-) (byl velký, takže ho nosím na pravé ruce na prostředníčku) Právě proto mi přišlo zbytečný mít prstýnek další jako zásnubní, protože by mi bylo líto kdybych ho musela vyhostit z prsteníčku jinam(obávám se, že jinde by mi stejně pak neseděl) a nahradit ho snubním. Prostě jsem to brala dost prakticky.
Odpovedať
ani: tak dej do fotoalba, ať se taky můžeme pokochat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?