Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahojte :) bistu, dobre dlho som musela listovat nez som vas nasla :P ako prazdninujete? co vsetko uz mate za sebou? Ja som od 5.jula niekde inde :P Nitra, Muran, Slovensky raj a vcera som sa vratila z Oravy. Este ma cakaju na par dni Tatry ale to z bude len oddychovka a leto zavrsim skuskami z angliny a fylogenezy nizsich rastlin...fuj...ale tak dobre mi bolo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Veronice a samozrejme aj vy ostatne :)... ja som tu dnes zabludila len tak naodou. momentalne som doma. v juli som mala brigadu. teraz oddychujem. o tyzden idem k milacikovi a tak...pohodicka pohoda...
Odpovedať
Ahojky, no u nás to tak nějak vrcholí, nejenom přípravy, ale i nervozita a strach, tak to podle toho taky vypadá :-( :-) S mamkou jsme se stihli za poslední týden pohádat tak 5x :-( Už aby to bylo za náma! Na konci srpna vyrážíme do Španělska na svatebku, na to se fakt těším :-)
Odpovedať
Ahojky holky, hlásím se Vám už jako vdaná paní :-) Kdepak všechny se všechny touláte?
Odpovedať
Ahojte, jachm- vsetko naj ku svadbe, bola si krasna nevesta :) a ostatne kde sa zasivate? Dufam, ze ste prezili take fajn prazdniny ako ja. Bola som na jazykovom kurze v Rime a mala som sa uzasne, normalne si vobec neviem tu na Slovesnku zvyknut :) Velmi mi Taliansko chyba a dufam, ze sa tam coskoro vratim. A teraz sup do reality, caka ma v auguste este jedna skuska, teda ak vobec, lebo dali termin len pre 40 ludi a nas je asi 200 co ju nemame a jasne, ze som sa nestihla zapisat. No uvidime jak to dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... ja som mala fajn prazdninky s jednym mensim problemom, ale vyzera to tak, ze je to uz vpoho...ale inac som s milym a oddychujeme...:)
Odpovedať
Ahojky, děkujeme za přání! Já jsem ráda, že už je to za náma, je to krásný, ale myslím, že jednou za život to bohatě stačí :-) Moje prázdniny byly zatím spíš pracovního a přípravného rázu, teď nás konečně čeká dovolená, takže doufám, že se tam zrelaxuju. Co se týče školy, tak jsem na ni úplně zapomněla, takže to bude hodně zajimávý vrátit se zpátky k učení, práci a nervům... Mějte se fajn!
Odpovedať
Ahoj Erika.Gratulujem ti k svadbe.Ako sa mas?Ako sa ma Siska?Pozdravujem celu tvoju rodinku.Pametas sa na mna este?Volam sa Eduard.Este raz ti gratulujem.pa
Odpovedať
ahoj, Edo. pamätám sa. :-) ďakujem za gratuláciu.
Odpovedať
ako sa mas?
Odpovedať
Ahojte :-) Uz ani nepamatam, kedy som naposledy sem napisala :-N Ale ovela castejsie iba pridem mrknut :-N
Odpovedať
Ahojte, mne sa zacina zase kolotoc praca-skola :-p :-D Aj sa bojim, aj tesim. Vcera som si nahlasila temu na bakalarku, takze nieco z krku uz mam. Vcera, uz dost neskoro vecer, som zistila, ze jeden ujo profak mi nezapisal znamku do systemu, takze teraz sa ten predmet javi ako neurobeny :-p Ale uz som mu aj napisala. Zevraj by to malo byt v pohode, len sa musim dotrepat do skoly. Este netusim, kedy to stihnem :-( Do toho by uz jedna profesorka chcela davat zaciatkom oktobra skusku, mam na tri predmety vypracovat par otazok a ja faaakt netusim, kedy to ja urobim, ked sa mi treba okrem skoly venovat aj mnohym inym veciam a odlozit na neskor sa to neda... 8-( Ale inak sa ma mooooc fajn :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj holky. tak mě už dneska taky začal další semestr... je to vážně hrůza a to byl teprve první den... opakujeme jeden předmět z prvního semestru. školu mám každý den od 8 do 18. dokonce jsem se těšila, že budeme jezdit do školy v pondělí ráno, ale nestihnem to. abysme neměli až do 8mi, musíme dojízdět už v neděli. fuj. ale naštěstí jsme si pořídili s Miškou auto, tak nemusíme spolíhat na Český dráhy, který jsou mimochodem tak drahý, že se nám to auto i ve dvou vyplatilo. dneska jsem se div nerozbrečela, když jsem si vzpomněla na to, jak jsme před dvěma rokama vážně plánovali svatbu (zamluvili jsme si i kostel) a pak to celý padlo. je mi to moc líto, byla jsem tak natěšená... a co vaše studium?
Odpovedať
Studium je velice vtipné :-) Dneska jsem se dozvěděla větší část toho, co mám za ten semestr stihnout a nevím, jestli mě to víc rozesmutnilo nebo pobavilo :-) Mám jeden obor prezenčně, jeden dálkově + praxi a nějaká ta práce, takže sumasumárum jsem doma každý den tak v šest :-| Aurinko, chápu tě po tom co všechno jsem před svatbou absolvovala, bych to asi nepřežila, kdyby to pak nevyšlo. Plánujete někdy v příštích letech svatbičku?
Odpovedať
no buď se rozejdeme, nebo vezmeme. jako Miška pořád mluví tak jako, že by sme se jednou vzali, ale teď je to zbytečný. byl by s tím problém, když oba studujeme, žádný příjem, společný bydlení, nic. nechápu, jak to můžeš všechno stíhat. ale asi to bude i tím, že já mám ve škole ke každé přednášce povinné cvičení, které se musí absolvovat, aby byl vůbec zápočet. hodně lidí studuje školu, kde tolik cvičení není, takže se to dá stihnout. spíš jde o to se učit, do školy se moc nemusí (jen porovnávám s kamarádkou, studuje práva a v Olomouci je jen dva dny v týdnu-nepovinně, já tu musím být 4dny po 10ti hodinách, polovina povinně). máš toho hodně k vypracování na doma?
Odpovedať
spolužačka (teda vlastně se říká kolegyně) se bude 24.dubna vdávat. přítel te%d nastoupil k nám na vysokou do prváku, už má za sebou DiS, sama kámoška dělá se mnou druhák. jsem si říkala, že to asi problém není vdát se během školy, ale nedokážu si představit, jak to řeší na sociálce. a přijde mi to dost blbý chtít po rodičích dál finanční pomoc ke studiu a přitom se od nich odtrhnout...
Odpovedať
Ahojte babulky :-) Jachm, aurinko, no mate toho teda dost, uff. Ja sa zase pasujem z pracou a skolou dialkovo. Uz som na to zvyknuta, ale teraz to v 3 rocniku bude zaujimave - postihat vsetky skusky naraz, vsak odovzdat bakalarku, ucit sa na statnice a pritom bezne do prace chodit. Ale zvladlo vela inych ludi v mojom okoli, dokonca este omnoho starsi, tak co by som ja nezvladla, vsakze? ;-)
Odpovedať
aurinko: No, u nás je to tak, když už jsi začala s tím, že oba studujete, že taky oba studujeme...sociálku jsme si vyřídili, je to teda nic moc,ale když teď bereme přídavky oba, tak aspoň něco ( bylo mi vysvětleno, že teď už to nezáleží na příjmech rodičů, ale našich,protože jsme vlastně nová rodina, takže jsme přídavky samozřejmě dostali oba) a nemyslím si, že by to nešlo nějak zvládnout ( třeba já, když se budu snažit a dostanu od školy kromě ubytovacího a sociálního stipendia i prospěchový, tak za ten rok budu mít tak 30 tisíc, což není zrovna málo ), každopádně to strašně záleží na tom, jak se s tím ten pár popere a taky moc na podpoře okolí, u nás jsou obojí rodiče skvělí, takže zatím je to bez problémů, uvidíme jak to půjde dál... co se týče školy, tak je zase pravda, že na pajdáku toho není zase tolik jako třeba na těch právech, ale mám spoustu věcí k vypracování doma v tomto semestru, takže z toho vůbec nejsem nadšená, dneska jsem tak strašně unavená, že jsem úplně regulerně usínala po cestě domů ve vlaku a asi jsem vypadala dost vtipně :-) ( co si budeme povídat, je to taky tím, že mám pocit, že musím zvládnout všechno a snažím se být všude a pak to tak vypadá :-))
Odpovedať
aurinko: Aha, tak teď jsem si znovu přečetla tvoje příspěvky a vidím, že jsem se v něčem trochu sekla, tak snad si to přebereš, tak jak to má být :-) Co ty teda studuješ?
Odpovedať
jachm: vidíš na to jsem zapomněla, že vlastně přibude i sociální stipendium (dostávám jen ubytovací, přítel i sociální). takže by to něco vynášelo... studuju stavební inženýrství, přítel taky. nějak to ještě domyslíme.
Odpovedať
jachm: ještě jestli se můžu optat, to dostáváte přídavky, i když už jako by děti nejste (myslím tím, že jste už manželé)? moc se v těhlech sociálních věcech nevyznám, počítala jsem si to na přidavkový kalkulačce, a tam to možný je, ale já to moc nechápu...
Odpovedať
ťeď jsem Ti napsala odpověď a zase jsem ji nějakým nedopatřením smazala, takže ještě jednou :-) Já jsem taky vůbec netušila, že na to budeme mít nárok, naši na mě přídavky, jakožto na studenta brali a manželovým rodičům to nevycházelo, takže ti ne...mamka mě donutila jít se zeptat přímo na sociálku, co se stane, když budeme manželé a tam mi paní rovnou řekla, že na to budeme mít nárok oba dva, protože jsme nová rodina a oba studujeme todíž jsme nezaopatření ;-) akorát je s tím strašný papírování :-(
Odpovedať
Ahojky :-) Posuvam temu o kustik vyssie ;-) Ja uz skuskujem v plnom prude, prva skuska za mnou, o par dni dalsia :-p
Odpovedať
ahoj, riana ty už děláš zkoušky? nás teda čekají až v lednu. ve škole je to záhul, za měsíc musíme nahlásit, jaký obor chceme studovat v příštích 2,5letech... tak uvidíme... já už rozhodnutá jsem, miláček se ještě nemůže rozhodnout. přeci jenom je stavařem teprve rok a kousek, tak je to těžký. ještě by to chtělo sehnat nějakou brigádu. chceme jet s Miškou o letních prázdinách zase za hranice se někam podívat, ale nejsou zatím penízky...
Odpovedať
Aaahoj holky, uz si ani nepamatuju, kdy jsem sem naposledy psala, ale je to uz pekne daavno :-) Jak se vsechny mate? Koukam, ze vas taky trapi skola, to jsme na tom podobne. Jenom teda, riano, koukam, ze uz mas zkousky =-) My teda mame taky zkouskove az v lednu, pres semestr jedine nejaky nedodelavky a nepovedky :-) Aurinko: Studujes v Olmiku? A co?
Odpovedať
astraia7: ahoj, nee, studujeme s přítelem v Brně, stavební fakultu, druhý ročník stavebního inženýrství... z prvního semestru opakujeme jeden předmět, ale zkoušku můžeme udělat až s ostatníma, tzn. v lednu... docela se už těším na vánoce, už aj řešíme dárečky a tak... co studuješ ty?
Odpovedať
Ahooj děvčata tak já jsem ročník 89 a svatbu mám už měsíc za sebou ;-)
Odpovedať
vally: Gratulace! Moc vam to sluselo ;-) aurinko: Ja studuju v Olomouci medicinu. No jo a taky mam skolu 4 dny v tydnu (hlavne povinny cvika, ktere jsi zminovala), takze des :-) Nejvic me to stvalo vloni, kdy prijela spolubydlici na dva dny a umirala, ze ma "dnes TRI predmety!" :-D Klobouk dolu pred vami za stavebni inzenyrstvi, a vlastne pred vsemi, kteri tady studuji techniku nebo ekonomku...
Odpovedať
Ahojte babulky, no ja som dialkarka a v zimnom semestri nam skuskove zacina v posledny septembrovy tyzden, takze preto tie skusky tak skoro. Naviac, teraz som tretiacka (cize bakalarka, statnice) tak som rada, ze hned takto ficime, aj niektori profaci chcu mat aspon od nas pokoj. Takze tak :-D
Odpovedať
riana: Aha, tak to jo...mozna je to tak lepsi- ze to mate vic rozlozene v case... Me nastesti bakalarka ani diplomka (aspon myslim =-) ) neceka a jsem za to rada- takze ti budu drzet palce, at se to vsechno podari. Uz na tom pracujes? Nejake zajimave tema? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?