Ročník 1988 ;-)

15. nov 201233780
  • Ahojte, tak ja uz mam po dalsej skuske, uz len posledna, jupiii 😵 Dufam, ze sa mi to aj podari...

• aaaaaaaaahojteeeeeeeeeeeee 🙂
    som tu dobre dlho nebola...ale to viete...skola, skusky a tak....so skuskami som len zacala bo od 18.5. sme mali do konca maja nejake tereny, tie posledne sme boli v slovenskom raji takze skuskovat sa ani nedalo a na predterminoch som chytila chripku takze tiez nula bodov....ale tak z terenov mam Acka, jednu skusku mam uz tiez urobenu ale neviem na ake pismenko - ale mam ju urcite, to som si ista, no a jednu som robila ale na FX 😛 nevadi, opravim v stredu 🙂 No a teraz mam pondelok, utorok aj v stredu skusky tak sa iba drtim a drtim nech mam 16.6. posledne dve a mozem zacat prazdninovat, snad sa mi to vsetko takto pekne podari....z tych poslednych dvoch mam najvacsi strach ale sak uvidime....

domini, super ze sa uz budete stahovat 🙂 konecne do vlastneho, to musi byt super 🙂

vitam vsetky nove 🙂

a idem dalej sprtat....ide to pomaly ale aspon si toho viac pamatam....
    jo a drahy ma Ing. statnice presne na moje narodky vo stvrtok 🙂 tak sme teraz v knihach obaja....drzte palce 🙂 aj ja drzim vam vsetkym a aurinko ticho zavidim koniec skuskoveho 21.5., super 🙂

tak ahojtteeeeee🙂

• ahoj,já mám poslední zápočet 15.6,tak si s veronice budeme vzájemně držet palce,viď? píšu toho 15.6.opravu jednoho předmětu,co máme povinný,takže to musím dát,mám z toho docela nervy,ale snad to bude v pohodě.Tenhle týden jsem si aspoň trochu spravila náladu a byla jsem dvakrát na skvělém koncertě (Liam O´Maonlaí a Markéta Irglová),jedno lepší než druhé,vždycky jsme se vzájemně moc rádi viděli a byl čas si popovídat,tak super 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojda
    veronice: u nas to slo opravdu rychle. meli jsme moznost 3 predterminu a vsechny vysly! ale vidam jeste spoustu lidi na nadrazi jak do brna vyrazeji, chudacci... ted jsem doma a nemam zadnou brigadu. alespon chodim na samosber jahod. za 4 dny vydelano 1000korun. ale to vstavani ve 4 a bolave nohy, ruce a zada jsou kruta dan. doufam, ze me to dostatecne motivuje k tom, abych se poradne ucila a nemusela tak skoncit naporad...
    jo a ja zase loni maturovala na milackovy narozeniny =)

ja byla o vikendu taky na super akci. Jam Rock v Zamberku. proste parada. jen jsme s milackem ve stanech hrozne vymrzli. zimni bunda, tri mikiny a dve tricka+troje kalhoty pres sebe a zimni ponozky opravdu nestacili a je zazrak, ze nejsme nemocni. ale krasny zazitek. na krystofech a support lesbiens jsme stali primo pod molem u podia a ja mam richarda krajca vyfocenyho ze vzdalenosti necely 1,5m. luxuuus. mimochodem je to vazne krasnej chlap.

preju vsem, at to zkouskove cele zvladnete a mate krasne prazdniny.

• no damy, prisla som sa vam pochvalit - vo stvrtok som mala narodky a drahy mi v pondelok vravi ze pre mna este nema darcek no a nakolko mal na moje narodky statnice tak mu vravim ze chcem len aby zostatnicoval a ze este jednu zltu ruzu a budem stastna 🙂 no a viete co mi ten moj Ing. spravil? Vo stvrtok po statniciach (spravil 🙂 ) sme isli ku nam na tortu co som mu spravila, on siel potom este na vyhodnotenie a ja do prace. Pridem vecer domov, otvorim dvere na izbe a hadajte co - 21 uplne uzasnych zltych ruzi 🙂 no ja som zostala uplne bez dychu 🙂 🙂 🙂 no hotova som este teraz, tolko vela krasnych kvetin mi este nikto nikdy nedal 🙂 mam to ja ale romantika 🙂 🙂 🙂

inak skola ide straaaaaasne pomaly...este stale 5 skusok, z toho jednu (anglinu) som si nechala na august, chcem to spravit nech sa s tym netrapim az do tretiaku....ach jo...tak velmi chcem prazdniny 😞

vam sa ako dari? co nove? 🙂

• Ahojte,
    dosla som Vas kuku bo Vas zanedbavam 🙂, ale po skuskovom sa polepsim.
    Normalne Vam zavidim 🙂 Veronice tie ruze a Aurinko tebe, ze mas po skuskach. Mne ostali este tri. 😦 ale uz sa mi vazne nechce.

A pochvalim sa Vam aj ja. Vcera mi vybrali stehy a uz sa ucim chodit a celkom mi to ide. 🙂 Bolo to v nemocnici dost sranda, no zvladla som a zivot ide dalej 🙂

Tak sa tu majte pekne idem studovat Rimske pravo 😠 😠 😠

• ahojte,
    veronice,tak to ti závidím, máš zlatého milého,fakt 🙂 já se učím na poslední zkoušku v pondělí,držte mi pěsti,potřebuju to dát!!! pak jenom dopsat bakalářku a bude konečně klid. takyuž se mi do toho moc nechce,ale utěšuje mě,že to bude poslední zkouška.
    Tak se mějte,přeju vám štěstíčko a držte pěsti!!!

• veronicka tak ty uz mas aj po operacii? no super 🙂 tak hlavne pekne pomalicky, nepretaz si tu nohu, neni to sranda ale sak to ti uz asi vraviet nemusim 🙂 drzim palce na to pravo!

princi, aj tebe vela stastia! juj uz nech to mame vsetky za sebou 🙂

• Ahojte 🙂

Tak ja uz mam po tom 😵 Dneska som zrobila poslednu skusku, uz mam pred sebou len prazdniny a 3. rocnik (a bakalarku so statnicami 😦slight_smile: 😃 😃.

Drzim am vsetkym palceky, aby ste mali co najskor pokoj 😉

• Jůů, vůbec nevím, že je tu tahle diskuze. Můžu se přidat k 88? 🙂

• ahojte,
    jachm vitaj. 🙂

ako baby? ja mám na krku ešte 3skúšky, ale čo chvíľa idem na dovču. 🙂 na fb som dala pár fotiek ako sme pokročili s domčekom.

čo vy?

• Já jsem naštěstí dozkouškovala už 2.6., takže se můžu věnovat přípravám...

Ericca: máš super heslo pro život! přesně tím se řídím,i když spousta lidí nechápe 🙂

• tak to sa máš. aj ja by som už chcela mať pokoj od skúšok, ale ešte v pondelok a utorok mám skúšky.
    tak áno všetko sa dá len treba chcieť. mne sa to už veľa krát osvedčilo, aj keď sem tam bolo treba aj š´ťastia. 😉

• Teda měla jsem takový divný pocit,že se budu vdávat a spousta lidí to bude komentovat, že jsem moc mladá a studuju atd, ale koukám Ericca, že ty už jsi rok vdaná...super... 😉

• Ahoj Jachm, vitaj.

Ericca, drzim ti strasne moc palceky, nech uz mas aj ty prazdniny 😉 A to mas za 2 dni 3 skusky?

• Sponzor fóra
  • caute...
    ja som tu len raz za cas...len kuk a utekam. v stredu mam statnice, tak sa ucim, kolko vladzem...ale vacsinou uz nevladzem...
    veronice, pekne ta tvoj drahy prekvapil na narodky... 🙂

• jachm kašli na ľudí, aj u nás to pár inteligentov komentovala. museli si zvyknúť. 😃

Riana, ďakujem. pondelok a v utorok mám skúšky. sú to riadne termíny. jeden opravák mám ešte.

• ahoj holky,omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla,řeším teď věci kolem školy,zachraňuju si studentskou existenci,tak doufám,že to vyjde.Držím palce na zbývající zkoušky,to zvládnete!!!

• ahojte babulky..mozem sa k vam pridat?????

• teuflerin: vítej,jasně,že se můžeš přidat 🙂 pověz nám něco o sobě

• tak vekovo som rovnako ako vy...vsak 😃 ....koncim teraz druhy rocnik na vysokej..v piatok mam este dufam ze posldneu skusku...mam priatela styri a pol roka.....akurat po nasej dovolenke sa stahujeme do podnajmu..konecne.....pred par dnami sme sa dohodli ze chceme mat o rok v lete svadbu 😉 tak to ideme zacat riesit....no a inak neviem co take by ste chceli vediet.....popytajte sa kludne hocico

• Teuflerin, ako sa voláš? po väčšine sa tu oslovujeme už menom, ja som Erika.
    a akú by ste chceli mať svadbu? velkú, malú, v kostole, ...

• ahoj erika..som kristina...no a svadbu?este nviem, ale velku urcite nie...taku akurat do 50hosti by mi stacilo....a zatial sme sa bavioli o urade, no nakoniec sme zabehli do kostola a si to bude mozno aj tam, to uz na vzajomnej dhode....ako kazda normalna baba mam uz urcitu predstavu, vyzdoba, uces, farby......len uz to zrealizovat

• Ahoj Kristina, gratuluju k rozhodnutí a přeju pevné nervy při zařizování 😉

• aj my sme mali do 50 ľudí. úplne to stačilo. tam aj tie výdavky sú ešte ako tak v norme.

• Ahoj Kristino,taky gratuluju k rozhodnutí a držím palce. Jsem Janka. sice jsem trošku starší než vy,ale holky tady jsou moc fajn,tak jsem tu zůstala 🙂

• tak som rada ze ste ma tu uvitali..a o com tu bezi tak vasa diskusia????a vsetkym dakujem

• o všetkom. svadba, škola, práca, plány do budúcna a tak. 🙂

• Já jsem se ještě nepředstavila 😬 Jsem taky Jana 🙂
    Holky, musím se vám pochlubit, včera přišly prstýnky, konečně. Strašně jsem se bála, že nám nebudou sedět a k mýmu obrovskýmu nadšení seděly! Jenomže když jsme je večer měli znovu na ruce, tak příteli padal 😃 Celkem vtipný, prostě musí přibrat, protože menší už by nepřetáhl přes kloub 😃

• Jé,mám tu jmenovkyni,tak to je super 🙂 Jani,koukám,že jsi z Brna,odkud?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém