Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
No, přímo z Brna ne, ale kousek odtud, tak 20 minut busem :-) Znáš Brno?
Odpovedať
Profilova fotka
No jasně,jsem ta škole 4.rok,tak jsem tu fakt doma,trávím tu skoro veškerý čas.odkud že jsi?
Odpovedať
Ahojte, ako sa dneska mate? Konecne piatok. Tento tyzden mi neuveritelne rychlo zbehol. Jani a coze tak o druhej v noci este na nete? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, jsem poslední dobou nějaká sova,tak asi proto :-)
Odpovedať
A potom dopoludnia vyspavas? :-D. Dneska som si kupila predne aj zadne svetielko, cyklomer, novu flasku na bicykel. Mam na plane sa ist v nedelu po "x rokoch" pobicyklovat. Tento rok som este na bicykli nesedela :-N.
Odpovedať
Jani, asi je zbytečný uvádět jméno vesnice, 100% neznáš ;-) , ale je to směrem dolů, tzn. Tuřany atd. Co děláš za školu?
Odpovedať
riana: tak ať ti výjde počasí, já jsem taky trošku (haha) nakupovala, jsem byla včera s kámoškou ve městě po děsně dlouhé době a koupila jsem si šatičky na posvatební párty, prádlo a košilku na svatební noc a dalších milion blbostí a dost opovážlivě jsem ztenčila své momentální finance :-)
Odpovedať
Profilova fotka
riana: ani ne,to jsem dělávala dřív :-) Jai,studuju španělštinu na FF MU,už brzo snad budu dělat Bc.státnice,už se na to těším :-)
Odpovedať
No uz po pol jednej a ja tu este strasim. Bude krute rano :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Všechny vás moc a moc zdravím!!! Nebyla jsem tu straaašně moc dlouho, tak mi prosím povězte, co je nového. Nechce se mi to všechno číst. Máte už všechny vysokoškolačky prázdniny? Pište, zatím pa!
Odpovedať
Jo, tak na fildě :-) Já jsem na pajdáku, mám za sebou prvák specky a letos ještě přidávám dálkově sociální pedagogiku, abych se nenudila jako vdaná :-D
Odpovedať
Dobre ranko :-) Elis, co sa mna tyka, tak prazdninkujem x-) A co mas ty nove? ;-) Cez vikend som bola s priatelom, ale bolo take nanic pocasie, co sme planovali pobudnut vonku na bicykloch, tak sa nic nekonalo :-|. Ale aj tak bolo super, ked sme mohli byt takto viac spolu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Riano, já taky prázdninkuju. Za chvíli pojedu pokecat s kámoškama, pak jen do práce odevzdat přihlášky dětí a potom za spolužačkou řádně zakončit semestr (doposud v souvislosti s končícím školním rokem na to nebyl čas). S přítelem nám počasí taky kazí plány. Chtěli jsme si udělat výlet do Rožnova a zkouknout tamní hotely, páč tam chceme jet na dovolenou a nechceme kupovat zajíce v pytli. V děšti se nám ale fakt nechtělo. Mějte se!
Odpovedať
Ahojte, uz delsi dobu jsem tu nebyla...ale uz tri mesice bydlime s pritelem sami a zatim jsme se nezabili :-) . Jak bude vic casu, urcite Vam povim vic. Jachm, muzu se te zeptat, odkud presne jsi? Ja bydlim tak 30minut jizne od Brna.
Odpovedať
ahojte, tak ja mám konečne prázdniny. dnes som mala poslednú skúšku. vo štvrtok budem mať výsledky. už som z polovice zbalená na dovolenku, už len drobnosti treba doladiť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tak to super! Blahopřeji ke společnému bydlení ;-) Eri, taky už prázdninuju. Je to fajn pocit, že? Určitě jsi to tu už psala, ale kam jedete na dovolenku? Zítra jdu bráchovi na promoce. Je z něho inža :-D Tak jsem na něho zvědavá :-)
Odpovedať
ahojda. holky to je děs. bez brigády, začíná mi hrabat. pořád nic nemůžu sehnat. chodila jsem sbírat jahody, ale už odrostly, maliny se taky sbírají, ale vůbec by se mi nevyplatilo dojíždění... takže jsem doma a chytám nerva. už se snad i těším do školy. ale jen malinko... 11. jedeme s přítelem a bandou lidí na vodu, ještě dneska se neví, kam to vlastně pojedeme... docela blbý... no a pak pojedeme první víkend v srpnu na hody za miláčkovo příbuznýma, na ty se moc těším... a už budou dětem končit prázdniny. po pravdě řečeno ani nevím, kdy začíná semestr nám =) jachm: taky jsem jana z brna (během semestru) =)
Odpovedať
Ahojky holky, tak všem přeju pěkný prázdniny, hlavně aby vyšlo počasí na ty dovolenky ;-) Peti, pokud znáš Sokolnice, tak jsi blízko ;-)
Odpovedať
Jani, tak trochu to v tom vašem okolí (Telnice,Újezd,Měnín atd.) znám... Já bydlím ve Velkých Němčicích (Židlochovice-Nosislav-Velké Němčice). Konečně je tady někdo docela kousek ode mně :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky, Peti,no já to mám tak celkem kousek taky,i když bydlím v Brně jako takovým :-)
Odpovedať
ahojte, Elis ideme na Zakynthos. už sa veľmi teším. no a pocit, že mám voľno je skvelý. ja som musela zrušiť brigádu čo som mala na august, ale nevadí. aspoň môžem začať s bakalárkou a začnem zbierať info. :-)
Odpovedať
Peti, tak to jsme opravdu kousek :-) Koukám je nás tu "brňaček" dost :-) Ericca:Tiše závidím, tak ať vám to výjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, taky v dobrém závidím. Je tam prý nádherně. Tak si to moc užijte! Já ještě ani nevím, na jaké téma budu psát bakalářku. mám však už určený program na další semestr a přijímačky na magistra, takže musím celé prázdniny hrát :-( A s tou kosmetikou už neděláš? já brigádu ani nesháněla, protože mám Mary Kay.
Odpovedať
Elis, s Herbalifom som to zabalila už dávnejšie. nadarmo sú to skvelé výrobky keď sú pre bežných ľudí drahé. no Zakynthosu sa neviem dočkať. akurát sa musím rýchlo vyliečiť, skolila ma viróza. včera som mala horúčku, na dnes našťastie zmizla. bioparox rýchle zabral. ;-) no a skúšky už mám definitívne z krku.
Odpovedať
A co vy, ostatní? Taky se chystáte na dovču nebo budou prázdniny spíše pracovního rázu? ;-)
Odpovedať
my na dovoleny nejezdime protoze na to nejsou penize. ani to pro nas nema vyznam, kdyz cele leto trpime... pristi sobotu vyrazime na vodacky vylet, prima straveny tyden. pak k pribuznym na hody, moc se tesim. ale neukamenujte me, stejne se tesim, az uz napadne snih a budu na vrcholu blaha!
Odpovedať
Profilova fotka
Aurinko, Ty jsi typicky zimní typ!!! :-D to já jsem ráda, že je teplo ;-) Eri, tak snad už budeš brzy úplně v pořádku. Mary Kay je taky pro hodně lidí drahá, ale i tak ji kupují. Když máš tu základní péči, vychází Tě na 5 Kč denně. Chytrá ženská si to spočítá. Kosmetika totiž vydrží 5 až 6 měsíců. S přítelem pojedeme tady k nám, do Rožnova. Je tam moc pěkný hotel s nabídkou welness pobytu. Loni jsme měli něco podobného, akorát na Ostravici. Přítel letos kupoval auto, tak jsme nechtěli nic drahého. Příští rok mu ale bude 30, tak to si prý zajedeme někam dál :-)
Odpovedať
Do Rožnova pod Radhoštěm? V Beskydech jsme byli loni a bylo to super, letos to spojíme se svatební cestou, tak uvidíme kam nakonec zamíříme, ale vypadá to na Chorvatsko nebo Španělsko (přítel fotbalový nadšenec miluje Barcelonu :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby... uz som tu dlho nebola. ale mozem sa pochvalit, ze uz mam takmer dva tyzdne po statniciach - uspesne. vo stvrtok ma cakaju promocie na bakalara :). cez leto som ostala v Bratislave. mam brigadu, tak si aspon cosi zarobim a tak... s mojim milacikom sme cez vikendy a riadne si uzivame to, ze sa uz nemusim ucit... jachm, aj moj miluje Barcelonu a hlavne Thierry Henry-ho ;-)
Odpovedať
vladkulienka: koukám, že máte svatbu za rok...já jsem vždycky úplně konsternovaná, když vidím, jak to všichni plánují tak dopředu...co se tak dopředu zařizuje?...nemyslím to nějak pichlavě, ale jenom by mě to zajímalo, protože já jsem byly požádána o ruku v květnu a v srpnu je svatba....asi jsem divná :-) :-| Jinak všechny zdravím a přeju pěkné dovolenky!!! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?