Ročník 1988 ;-)

15. nov 201233780
  • ahojky aurinko, ako sa nam mas? 🙂
    no...bola som v robotke 🙂 tesim sa ze ma tam zobrali 🙂 aj ma to bavi, aj si dobre zarobim, no co viac som si mohla priat?

katchetka vitaj 🙂 my sa planujeme vziat ale este to nie je take ze o rok alebo o dva....drahy konci skolu o rok a ja len buduci rok zacinam vysku a ze sa budem vydavat si viem predstavit tak najskor ked budem Bc. ... zatial je nam aj takto spolu dobre i keby sme najradsej boli stale spolu ale ako hovori nasa slovencinarka, najskor miluj studovanie, potom studuj milovanie 😃 vsetci sa na tom smejeme ale hold, niec na tom je 😵

vy sa kedy chystate zobrat? 🙂

• baby, zaslala som svoj životopis, teraz budem čakať už len na odpoveď. uvidíme či budem mať prácu alebo nie.

• veronice,máme takovou krásnou představu 20.9.2009,ale je to všechno ještě ve hvězdách,nejvíc záleží na penězích,budu totiž nastupovat na VŠ a miláček mě musí uživit a ještě k tomu budeme spravovat ohromný barák,abychom tam pak mohli žít...takže je to všechno zatím jenom takové krásné snění,ale musím přiznat,že mě to ohromně baví 😃 Ty maturuješ už letos nebo až příští rok?

• Sponzor fóra
  • katchetka to budes na tom ako ja teraz, az na ten barak co mi nemame 😵 neboj, da sa to zvladnut. nam trochu pomahaju rodicia. platia veceru pre hosti.

• ericca, drzim palce nech ti pride nejaka super extra dobra ponuka 😵

katchetka, pekna predstava, budem drzat palce aby vam vysla 🙂
    no a maturujem presne na den o 4 tyzdne....ale na VS ma uz prjali takze uz si vlastne idem len pre papier 😛 😃 ale rada by som aby ten papier (maturitne vysvedcko) aj nejak vyzeral tak sa snazim ucit ale nejak mi to nejde....teda okrem bioly, do tej som ja totalny magor 😃 ze dominika 😵

no nic, pokracujem v uceni, majte sa krasne zatial 🙂 obcas sem mrknem

• no uvidíme,kdyžtak to asi budeme muset přesunout na léto 2010,to jsme plánovali původně,akorát zjišťujeme,že už to bez sebe nemůžeme vydržet,takže chceme svatbu co možná nejdřív...tak snad by to mohlo vyjít...

• no oki...tak sem budem cumet castejsie 😃 😵

hmmm...noooo....v lete 2010 by som uz teoreticky mohla byt zasnubena 😬 ale sak uvidime.... 😵

• dakujem, dufam, ze mi vyjde aj skuska aj ta praca na A 🙂

• ahojte, je tu dnes niekto? ja som spravila skúšku, teším sa jak malá, som myslela, že nedám.

• ahoj, gratulujem 😉

• ďakujem 🙂 🙂 🙂
    ako sa máš?

• v pohode, včera som bola v škole, dnes mám voľno 😉 a ty? čo máš nové okrem skúšky? ako svadba?

• teraz už so svadbou moc nepohnem. drahému treba skrátiť nohavice, pozrieť neaké topánky pre neho. ja idem skúšať o týždeň popolnočné. kozmetičku mám rezervovanú, musím s ňou dohodnúť už len skúšku líčenia a spýtať sa jej či príde ona za mnou alebo mám ísť ja za ňou. dokúpiť jedno pierko pre starejšieho. a také drobnosti.

• takže pohoda, že?

• jj, pohoda, teraz ma zamestnáva skôr škola. a snažím sa nájsť si neakú robotu alebo brigádu. 🙂

• Sponzor fóra
  • tak držím palce pri hladaní, ja som doma a bludim po nete, vieš nuda 😉

• poznám, ja si sťahujem Chirurgov (Greys Anathomy) už som mala skoro všetky 3série keď sa mi pokazil komp a všetko sa zmazalo.

• ahojky 😃

• ahojte 🙂
    ani dnes tu nikto nebude?

• ahoj ericca, aj ked 88 niesom ale tu som

• nevadí 🙂 hlavne že si tu.

• a co robis?

• momentálne sa nudím, nemám čo robiť. 😃

• sa ti to uz krati svadbicku mate co nevidiet ja mam este 5 mesiacov

• to je ešte ďaleko, ale uvidíš ako rýchle ti to ubehne. ja som si v januáry tiež myslela koľko času, a utieklo to ani neviem kedy. 🤔 🙂

• ja zavidim, ze planujete, ja by som sa tiez rada niecim takym zabavala 😃 a Eri, zavidim ti, ze sa nudis, ja by som sa mala ucit...ale nejdem sa...a vecer idem zubarke - neznasam zubarky 😞

• Bea učiť by som sa mala aj ja o dva týžden mám skúšku z hospodárskej geografie a nič neviem, neviem si zapamätať tie delenia, priemysle, ťažby, mestá.... 😒 😞

• no, ja mam buduci tyzden aspon volno, tak sa budem ucit postupne a vsetko, snad to na nieco bude....a Tomo ma skusku z nemciny, tak sa budem aj s nim trochu. a potom tak dve do tyzdna, hlavne to prezit 🙂

• mne stačí prežiť tú geografiu, potom už len financie a mena s informatikou. 2zápočty z info (word,exel), zápočet z angliny, rétoriky a končím.

• no ja uz mam skusku z pocitacovych sieti, este obchodne pravo, programovanie, statistiku, poistnu matiku, a nenavidene uctovnictvo, toho sa bojim asi najviac 😞 ale tak, musime to prezit, buduci rok to snad bude lepsie....snad 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém