Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
koukám že přibylo spousty nových lidí, to je super :-) jojo také jsem si myslela že jsem jedniná z 88 kdo se bude vdávat...naštěstí je nás víc :-D dneska jsem si koupila nové botky na svatbu...koukněte v albu úplně na konci, jsou nááádherné a moc moc pohodlné!!! mám radost
Odpovedať
super boticky, aspon ta nebudu boliet nozky. :-) veroni ucim sa ale ide to pomaly straaaasne pomalyyyy...
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, studuju na hudební škole hru na klavír, takže klavírní koncert. Dneska jsem si myslela, že budu hodně hrát, ale nechtělo se mi. Zítra už to ale bude na ostro, tak se mi bude muset chtít ]-( Knoflicek, krásné botky sis vybrala ;-)
Odpovedať
by som si rada vypocula ten koncert. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak přijeď do Ostravy :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D aj by som isla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já uvítám každou známou tvář ;-) :-D
Odpovedať
uprimne, rada by som isla ak by to bolo mozne. ale momentalne mam starosti s ucenim. a ani neviem ci by som trafila. :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Však já vím ;-) Taky bych Tě těžko hledala :-D Drž mi dnes palce. Tréma trochu může být, nervozita neeee!
Odpovedať
ok. budu na tebe myslet. ;-) zlom vaz.
Odpovedať
Profilova fotka
Děkujiii. A Tobě ať se daří s učením. Zase to ale moc nepřeháněj ;-)
Odpovedať
nedarí, som z toho na nervy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Neboj, to zvládneš. Já dneska kvůli koncertu nešla na zápočet. Musela bych jet tam a zase zpátky domů a pak zase do Ostravy. Projezdila bych min. 90 min (kdyby mi vyšly spoje). Takže moje profka mi to zařídila, abych nemusela na ten zápočet. Ale vůbec nevím, kdy si ho napíšu a jestli se mi pak u zkoušky nebude mstít (ta je už přísští týden). Takže mám z toho trochu bobky, ale před koncertem musím být v klidu. Takže žádné rozčilování. Takže se nenervikuj, ono to pak půjde lépe, uvidíš ;-)
Odpovedať
ja sa nenervujem, len mám strašný problém so zapamätaním si regiónov jednotlivých krajinách a mám k tomu priradiť aj priemysel ťažbu mestá. v geografii som nikdy nebola dobrá.
Odpovedať
Profilova fotka
Jejej, tak tohle mi taky nikdy nešlo. Něco takového jsme dělali v zaměpise na gymplu. Krom průmyslu jsme ještě museli znát zemědělství. Především v tom zemědělství existují alespoň někde logické spoje (nížina, hornatina, okolí řeky atd.) Ale ten průmysl je fakt hnus. A kdy máš zkoušku?
Odpovedať
presne, to je ono čo sa teraz učím. skúška je budúci týdeň 13ho. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, to je ještě spousta času! ;-) Fakt to zvládneš, neboj. Já na Tebe budu myslet. Já asi budu mít 14. dva zápočty a jednu zkoušku. Ale dneska stresovat nesmím, až zítra :-D
Odpovedať
z čoho máš zápočty?
Odpovedať
elis, drzim palce nech ti koncert vyjde! :-) jeeeejda a geografiu mi ani nespominajte....to som nikdy nemusela a nikdy ma to nebavilo...bleee :-p drzim ti palce ericca aby si to zvladla :)
Odpovedať
ahoj, veroni zachvíľu mi z toho rupne. :-|
Odpovedať
ahojte, erika nebudeš sama 8-( ja už som zmierená s tým, že to bude až v septembri...
Odpovedať
pohoda mám ešte opravák a môžem aj preniesť. :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, děkuju za podporu. Koncert dopadl skvěle (i když malé chybičky byly :-N ). dokonce jeden profesor říkal že nehraju na první, ale na čtvrtý ročník. Tak to mě potěšilo moc. I moje profka byla spokojená. Ericca. Zápočet budu mít z hudební teorie (prý 100 otázek :-o ) a z doprovazečské praxe (to by mělo být v klidu, budu korepetovat zpěvačku). No a zkouška zase z hudební teorie. Snad už to je s tou geografií lepší. Ono se dobře radí, ale nezapoměň odpočívat. Někdy po menším odpočinku se učí rychleji ;-) Budu držet pěsti. Veronice: Děkuju :-)
Odpovedať
Ďakujem, ja oddychujem veď si s vami píšem. to je pre mňa menší relax. 8-) čítala som o tej tajnej svadbe, ťažká to romantika. málo takých chlapov behá po svete. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juju, já to mám pročtené celé. Fakt mě ale mrzí chování některých holek. Hledají na Honzových příspěvcích mouchy, aby ostatní přesvědčili o tom, že je Honza pouhým výmyslem, nebo aby ho shodili. O tomhle přece diskuze nejsou :-S
Odpovedať
vieš čoraz viac ľudí túži po tom čo nemôžu mať, a tak závidia, závidia a nevedia s tým čo robiť, tak ohovárajú. to je chovanie, kt si buď uvedomia alebo nie. ak hej môžu to zmeniť ak nie tak sa to len zhoršuje. ako sem tam aj ja závidím, ale potom si povie veď ja mám čo som vždy chcela. niekto to nevie spraviť. potom to tak aj dopadne. nechce sa mi to celé čítať ale zhruba som to prebehla očami.
Odpovedať
Profilova fotka
Některé reakce (hlavně ze včerejška) mě dost nemile překvapily. Ale pak se to naštěstí uklidnilo. Ale některé holky jsou fakt slepičky...
Odpovedať
ženské si rady rýpnu keď je do čoho, ináč fakt ako si môže byť istý že to nečíta? alebo neaká jej kamoška?
Odpovedať
ahojte, o kom sa to tu bavíte? čosi mi tu ušlo...eri, tak to máš dobré s tými skúškami, škoda že aj maturity sa nedajú hned opraviť, ale až o 3 mesiace :-| ja viem 4 otázky z 85 a neviem sa vôbec sústrediť, som z toho nervólzna...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domi, bavíme se tady o téhle diskuzi: http://www.beremese.cz/forum/show.php... A Domi, kdy máš maturitu? Já toho též uměla strašně málo, navíc jsem se musela naučit 110 otázek :-p Je ale pravda, že vždycky něco řekneš. Takže hlavu vzhůru, zvládneš to. Navíc máš můj obdiv. Být vdaná a při tom maturovat... Budu držet pěsti! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?