Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
tak to máš toho viac ako ja, my máme dokopy asi 30predmetov, väčšinu sme mali v zimnom.
Odpovedať
ahojte, kde ste sa všetky stratili? ;-)
Odpovedať
Ahoj, ja som tu. :-p som prišla zo školy,mali sme angličtinu :-S
Odpovedať
ahojte :) aj ja som tu ale vlastne uz ani nie, utekam na omsu, pridem okolo pol deviatej...ak tu niektora budete, mozeme pokecat :) cafte sa zatial :)
Odpovedať
ahojte, ako sa mate baby?
Odpovedať
ahoj ericca :) no co ti poviem, uz len 22 dni a z obrazu zostane ram :-D (cize zo mna troska)...ale nie, nejak to prezijem :) a ty ako? nemas nejaky tip ako sa rychlo a efektivne naucit slovinu na maturity? Ja sa do toho nejak nie a nie dostat....
Odpovedať
ja neviem, mna slovina bavila takze som sa ju naucila na hodinach. ja som bola na koncertoch a perfektne som sa zabavala. :-) dnes idem tiez na 2koncerty.
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, ved slovencina sa uci sama:) a budete aj rozoberat text? Lebo to ta musi zachranit predsa :-D Je fakt, ze zdanie niekedy klame....ale maturitu treba hlavne prezit. A navyse, moja hviezdna kamaratka, co mala vzdy same 1 a na maturite dokonca trojky.... trochu ju to vzalo, ale potom pochopila, ze o nic nejde :-D
Odpovedať
odporucam pozret gramatiku, litiku zvladnes ak ta to co i len trosku bavi a mysliet ti to urcite mysli. ;-)
Odpovedať
jaj kiež by to aj u mna platilo, že stačí pozrieť gramatiku...ja to mám presne naopak, gramatika no problem, ale litika...
Odpovedať
dominika uč sa to ako rozprávky :-)
Odpovedať
ericca kukala som tvoje albumy mas tam krasne veci vybrate. Ja ked uz mam pocit ze som konecne nieco vybrala tak to o chvilu zas zmenim no snad sa rozhodnem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som strašne dlho rozmýšlala či vymeniť moje svadobné, sem tam ešte zapochybujem. :-D
Odpovedať
ahojda holky strasny nedokazu se naucit na maturu, asi se to nenaucim!
Odpovedať
ahoj, neboj to zvládneš ;-)
Odpovedať
jo no uvidime. mam poradnou radost, vzali me bez prijimacek na vysokou huraaaaa
Odpovedať
gratulujem! :-) a na akú ťa prijali?
Odpovedať
na stavebni fakultu do brna (jsem ted na stavebni prumyslovce)
Odpovedať
architektúra? alebo niečo iné?
Odpovedať
nee, stavebni inzenyrstvi. na architekturu by me nevzali ptz neumim kreslit
Odpovedať
tak hlavne nech ťa to baví, potom to pôjde ako po masle.
Odpovedať
prvak je cednik, takze uvidime jak to dopadne... snad dobre... vzali i pritele, tak si snad pomuzeme a zvladneme to...
Odpovedať
to bude zaujímavé. mám spolužiakov, ktorý spolu chodia, ale učia sa zvlášť.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme spoluziaci, dokonca z kruzku a ucime sa aj spolu, aj zvlast. hlavne si vieme vela pomoct navzajom, velka vyhoda :) aurinko, gratulujem, teraz sa ti bude ucit lepsie, ked uz vies, ze to ma pokracovanie :-D
Odpovedať
Ahoj holky,tak co je u vás nového?? aurinko:gratuluju,určitě sis pořádně vydechla,co :-) Holky maturantky,já vám tak závidím,hned bych maturovala místo vás,jenom abych konečně vypadla z toho našeho ústavu,už se skoro nemůžu dočkat!!!Doufám,že aspoň vy to máte trochu lepší ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem se tu neukázala. Mám teď toho hodně ve škole (jako my všechny, že :-) ) a taky mám těsně před koncertem, takže hraju jak najatá. Dneska jsem měla poměrně nepříjemný výstup s tátou svého přítele. Prostě si moc nesedíme, on se rád napije a to je pak ještě více nesnesitelný než za střízliva. Já si prostě některé věci nenechám líbit a něco jsem mu k jeho chování řekla. Píchla jsem do vosího hnízda a už to jelo. Je mi teď z toho mizerně. Přítel říkal, že taťka o tom mluvil ještě doma. Samozřejmě Peťa je na mojí straně. Já ale prostě nesnesu fakt, že jsem se nezachovala nijak špatně, neslušně, a on mě přes to pomlouvá ;-( Jsem se potřebovala někomu svěřit. Pozítří koncert a já tu teď bulím...
Odpovedať
ahojte :) nocna sova sa hlasi....som tu len tak na skok a idem do hajan bo vcera som sa moc nevyspala - boli sme s drahym v divadle na Skroteni zlej zeny - vrelo odporucam, Morova a Mastalir proste nemaju chybu :-D co sa ucenia tyka, pozeram, ze uz nas je tu viac tak trochu na nervy :-D :-S baby, musime to zvládnut :-) ako hovori nasa byvala matikarka - vsak sme zeny! ;-) inak akurat som dopisala jednu temu na slovinu a idem do hajan... tak sa mi majte krasne, drzte sa, ucte sa a poriadne sa vyspite lebo dobry spanok - vsetko dobre x-) papa jo a elis, asi to je tazke ale snaz sa to co najskor vypustit z hlavy...svokrovci su raz taki....(cest vynimkam :-) ) Hlavne ze je priatel na tvojej strane :-) Drzim palce aby sa vsetko vyriesilo ak to pojde a vela zdaru na koncerte! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, děkuju :-) S tím spánkem jsi měla pravdu. Dnes se už na to dívám trochu jinak. A přesně tak. Jsme ženy, tak to přece všechno zvládneme! ;-)
Odpovedať
elis ak sa mala pravdu tak sa nemáš prečo trápiť. ;-) ja zvyknem mať takéto hádky z otcom, on vždy má neakú pripomienku (prečo je niečo tak keď on to zvykne robiť ináč, a pod.) tak ja sa s ním väčšinou pohádam, ale on prekrúti moje slová, je z toho hodinová hádka kým mu vysvetlím podstatu veci. :-D ale ináč pohoda. nie je to úplne to isté ja viem. aký budeš mať koncert? veroni, ja trčím celý týždeň doma o to viac sa mi nechce učiť. :-S
Odpovedať
ahojte :) eri, to poznam, doma sa proste do toho nemozem dokopat...dnes som sa naucila dve temy cestou do a zo skoly :) Sice nic moc ked to s vami hadze zo strany na stranu ale taky dobry pocit mam zo seba ze som to takto pekne stihla :) No a od dnes sa zacinam uz aj tu nestastnu nosku ucit.... ale nejak sa mi toci hlava....asi z toho pocasia...uz by sa to mohlo konecne ukludnit a unormalnit....este si pockam na troch zmrznutych ale dufam ze Zofia ich naozaj ukludni :-) no idem ja...majte s akrasne :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?