Ročník 1988 ;-)

15. nov 201233780
  • tak to máš toho viac ako ja, my máme dokopy asi 30predmetov, väčšinu sme mali v zimnom.

• ahojte, kde ste sa všetky stratili? 😉

• Ahoj, ja som tu. 😛 som prišla zo školy,mali sme angličtinu 😒

• Sponzor fóra
  • ahojte 🙂 aj ja som tu ale vlastne uz ani nie, utekam na omsu, pridem okolo pol deviatej...ak tu niektora budete, mozeme pokecat 🙂
    cafte sa zatial 🙂

• ahojte, ako sa mate baby?

• ahoj ericca 🙂
    no co ti poviem, uz len 22 dni a z obrazu zostane ram 😃 (cize zo mna troska)...ale nie, nejak to prezijem 🙂
    a ty ako? nemas nejaky tip ako sa rychlo a efektivne naucit slovinu na maturity? Ja sa do toho nejak nie a nie dostat....

• ja neviem, mna slovina bavila takze som sa ju naucila na hodinach.
    ja som bola na koncertoch a perfektne som sa zabavala. 🙂 dnes idem tiez na 2koncerty.

• Veronice, ved slovencina sa uci sama🙂 a budete aj rozoberat text? Lebo to ta musi zachranit predsa 😃
    Je fakt, ze zdanie niekedy klame....ale maturitu treba hlavne prezit. A navyse, moja hviezdna kamaratka, co mala vzdy same 1 a na maturite dokonca trojky.... trochu ju to vzalo, ale potom pochopila, ze o nic nejde 😃

• odporucam pozret gramatiku, litiku zvladnes ak ta to co i len trosku bavi a mysliet ti to urcite mysli. 😉

• jaj kiež by to aj u mna platilo, že stačí pozrieť gramatiku...ja to mám presne naopak, gramatika no problem, ale litika...

• dominika uč sa to ako rozprávky 🙂

• ericca kukala som tvoje albumy mas tam krasne veci vybrate. Ja ked uz mam pocit ze som konecne nieco vybrala tak to o chvilu zas zmenim no snad sa rozhodnem.

• ja som strašne dlho rozmýšlala či vymeniť moje svadobné, sem tam ešte zapochybujem. 😃

• ahojda holky strasny nedokazu se naucit na maturu, asi se to nenaucim!

• ahoj, neboj to zvládneš 😉

• Sponzor fóra
  • jo no uvidime.
    mam poradnou radost, vzali me bez prijimacek na vysokou huraaaaa

• gratulujem! 🙂 a na akú ťa prijali?

• na stavebni fakultu do brna (jsem ted na stavebni prumyslovce)

• architektúra? alebo niečo iné?

• nee, stavebni inzenyrstvi. na architekturu by me nevzali ptz neumim kreslit

• tak hlavne nech ťa to baví, potom to pôjde ako po masle.

• prvak je cednik, takze uvidime jak to dopadne... snad dobre... vzali i pritele, tak si snad pomuzeme a zvladneme to...

• to bude zaujímavé. mám spolužiakov, ktorý spolu chodia, ale učia sa zvlášť.

• my sme spoluziaci, dokonca z kruzku a ucime sa aj spolu, aj zvlast. hlavne si vieme vela pomoct navzajom, velka vyhoda 🙂
    aurinko, gratulujem, teraz sa ti bude ucit lepsie, ked uz vies, ze to ma pokracovanie 😃

• Ahoj holky,tak co je u vás nového??
    aurinko:gratuluju,určitě sis pořádně vydechla,co 🙂
    Holky maturantky,já vám tak závidím,hned bych maturovala místo vás,jenom abych konečně vypadla z toho našeho ústavu,už se skoro nemůžu dočkat!!!Doufám,že aspoň vy to máte trochu lepší 😉

• Ahoj holky,

dlouho jsem se tu neukázala. Mám teď toho hodně ve škole (jako my všechny, že 🙂 ) a taky mám těsně před koncertem, takže hraju jak najatá.

Dneska jsem měla poměrně nepříjemný výstup s tátou svého přítele. Prostě si moc nesedíme, on se rád napije a to je pak ještě více nesnesitelný než za střízliva. Já si prostě některé věci nenechám líbit a něco jsem mu k jeho chování řekla. Píchla jsem do vosího hnízda a už to jelo. Je mi teď z toho mizerně. Přítel říkal, že taťka o tom mluvil ještě doma. Samozřejmě Peťa je na mojí straně. Já ale prostě nesnesu fakt, že jsem se nezachovala nijak špatně, neslušně, a on mě přes to pomlouvá 😢

Jsem se potřebovala někomu svěřit. Pozítří koncert a já tu teď bulím...

• ahojte 🙂

nocna sova sa hlasi....som tu len tak na skok a idem do hajan bo vcera som sa moc nevyspala - boli sme s drahym v divadle na Skroteni zlej zeny - vrelo odporucam, Morova a Mastalir proste nemaju chybu 😃
    co sa ucenia tyka, pozeram, ze uz nas je tu viac tak trochu na nervy 😃 😒 baby, musime to zvládnut 🙂 ako hovori nasa byvala matikarka - vsak sme zeny! 😉 inak akurat som dopisala jednu temu na slovinu a idem do hajan...

tak sa mi majte krasne, drzte sa, ucte sa a poriadne sa vyspite lebo dobry spanok - vsetko dobre 😵
    papa

jo a elis, asi to je tazke ale snaz sa to co najskor vypustit z hlavy...svokrovci su raz taki....(cest vynimkam 🙂 ) Hlavne ze je priatel na tvojej strane 🙂 Drzim palce aby sa vsetko vyriesilo ak to pojde a vela zdaru na koncerte! 🙂

• Veronice, děkuju 🙂 S tím spánkem jsi měla pravdu. Dnes se už na to dívám trochu jinak. A přesně tak. Jsme ženy, tak to přece všechno zvládneme! 😉

• elis ak sa mala pravdu tak sa nemáš prečo trápiť. 😉 ja zvyknem mať takéto hádky z otcom, on vždy má neakú pripomienku (prečo je niečo tak keď on to zvykne robiť ináč, a pod.) tak ja sa s ním väčšinou pohádam, ale on prekrúti moje slová, je z toho hodinová hádka kým mu vysvetlím podstatu veci. 😃 ale ináč pohoda. nie je to úplne to isté ja viem.

aký budeš mať koncert?

veroni, ja trčím celý týždeň doma o to viac sa mi nechce učiť. 😒

• ahojte 🙂

eri, to poznam, doma sa proste do toho nemozem dokopat...dnes som sa naucila dve temy cestou do a zo skoly 🙂 Sice nic moc ked to s vami hadze zo strany na stranu ale taky dobry pocit mam zo seba ze som to takto pekne stihla 🙂 No a od dnes sa zacinam uz aj tu nestastnu nosku ucit....

ale nejak sa mi toci hlava....asi z toho pocasia...uz by sa to mohlo konecne ukludnit a unormalnit....este si pockam na troch zmrznutych ale dufam ze Zofia ich naozaj ukludni 🙂

no idem ja...majte s akrasne 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém