Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ja na stuzkovu a na tablo nemam pekne sppomienky :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, Charlize, tablo jste měli pestré a dost velké ;-) My též měli obrovské. byla jsem ale někde dole. Výkladní skříň jsme taky sháněli na poslední chvíli a dovolili nám ho strčit do nějakého skejťáckého obchodu s hakisákama atd. Na skle byly nějaké nápisy a jeden mi šel trochu přes obličej. Jsem vypadala jako Zoro :-D Ericca, já nemám púěkné vzpomínky na celou maturitu :-N Holky, v sobotu se jedeme podívat do jedné chovné stanice na 8 týdenní štěňátka. Pokud se nám nějaké bude líbit, hned si ho vezmeme domů. Aspoň nějaká útěcha... Veronice, ať se květinka podaří. Pokud bude hezká, až se budu vdávat, udělám Ti kšeft :-D
Odpovedať
elis a co su to za psiky? aka rasa? veroni nech sa ti zajtra dari. ;-)
Odpovedať
ja mam na stuzkovu krasne spomienky, zopakovala by som si ju :) a na tablo tiez, vyzera fakt super :P a je take - no proste nase! sak uvidite :) elis, no berem, ale jedine ze by si chcela papierovu kyticu na svadbu :D:D:D eri, dakujem :) inak mas uz nejake aktualne spravy ohladom tej skusajucej?? ako teraz poriesite tu skusku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, němečtí ovčáci. Před tím jsme měli taky vlčáka. Ono když má člověk nějakou rasu, je na ní fixovaný a už nechce jinou (teda většinou to tak bývá). Jsem se dozvěděla, že mám zítra zkoušku =-) Profák je dobrý, že to napíše den předem. Není toho ale moc (na příští termíny přidá další okruhy). Tak mám na večer o zábavu postaráno :-N Veronice, tak na svatbu asi ne, ale na funus si ji objednám :-D (No teda) :-p
Odpovedať
jednoducho na nas zabudla, nebudeme sa s nou hadat, dohodne sa nahradny termin. krsny mali tiez vzdy vlciakov, teraz maju taku malu sucku, o velkeho psa by sa nevedeli starat. je velmi ziva a neposedna. teraz mi oznamili, ze opravak z financnej matiky mam 10.6. styri dni pred svadbou. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, tak to budeš myšlenkami někde úúúplně jinde, co? Neboj, to zvládneš. Já se jdu konečně učit. Doteď jsem koukala na telku, já hloupá :-N Tak *DOBROU*
Odpovedať
ericca to je den pred mojimi 20 narodkami :-D budem na teba mysliet ;-) no howgh, konecne hotovo.....zajtra vam hodim kvietok do albumu aby ste videli aka som sikovna :P tak teda dobruuuuuu
Odpovedať
ahojte, tak vy budete dnes všetky v škole?
Odpovedať
ja uz nie sooooooooooooooooooooooooooooom :-D juuuuj damy, perfektne bolo a ten zbor co som tam mala! uch, super :-) tesim sa ako dobre nam to vyslo :-) idem sa asi nieco ucot aby sa nepovedalo...he :-p :-D tak ahojte zatim :-)
Odpovedať
mno tak sa vam hlasim z upozornenim ze ked budete nahodou zajtra nejak okolo obeda chodit po bratislave v starom meste a uvidite vrieskajucich studentov na table v veeeelkym plysovym sobom a na hlavach s parohami, tak to nevypustili pacientov z pezinka ale to je nasa trieda :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja uz sa tak tesim :-p :-D idem do vane a nalezite sa pripravit na moj oficialne posledny stredoskolsky den :-) :-( uz teraz mi je za niektorymi ludmi fakt velmi smutno.... inak co tak dat niekedy v juni stretko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak Veronice, Ty máš zítra poslední zvonění, ju? Tak to je veselé, užij si to a moc nebul ;-) Já byla ráda, že ze školy konečně vypadnu. Jednak kvůli kolektivu a jednak kvůli tomu, že jsem se těšila, až budu studovat něco, co mě opravdu baví x-) Sraz je dobrý nápad. Ale já na Slovnesku nikdy sama nebyla. bojim, bojim (nezkouším to, aby byl sraz v ČR. Přece jenom jste v přesile :-N ). Ericca, já byla celý den v tahu. Dělala jsem zápočet a zkoušku. Zápočet mám a zkoušející mi do indexu napsal, že jsem výborný :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
moja bývala škola je v telke! :-) Spojená škola Tokajická. to je sranda! veronice to sa môžeme stretnúť! aká škola??? elis toje super ;-) ja idem k lekárke na krv a odniesť vzorky, ide mi robiť komplexné vyšetrenie. sa jej nezdá že za túto zimu som bola zas 3x chorá. som ako malé decko, furt neaká angína a spol sa na mňa lepia. :-S
Odpovedať
ahojte, tak to stretko by som aj ja privitala ;-) ja som už 4.den u našich v Trenčíne.ešte som mohla chvilu spať, ale po... sa mi pes 8-( a ja ked sa rozoberiem a potom idem spať tak som celý den ako bez duše...pôjdem sa dať dnes konečne ostrihať, lebo už mi vlasy nijako nedržia, len dúfam, že natrafim na nejaku šikovnu kaderníčku :-) ja už som rada. že je po škole, ale ešte v pondelok tam idem kvôli výsledkom, pretože som tam volala a sú tam "strašne ochotní ludia", ktorým sa taží naklepať do počítača rodne č. a povedať mi dve vety.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, tak ať vyšetření dobře dopadne. Domi, snad budeš mít štěstí na dobrou kadeřnici. Tobě ale stejně musím slušet úplně všechno ;-) Chceš jít na krátko nebo jen zkrátit?
Odpovedať
Domi pevné nervy traba mať pri takých "ochotných ľuďoch". potom sa nám ukáž keď budeš ostrihaná. Elis výsledky budem mať v stredu alebo štvrtok. ale tak blbo mi pichla ihlu a keď vymieňala tie flaštičky tak to tiež dosť bolelo. :-S teraz tam mám modrinu.
Odpovedať
elis, nevadi, mozno sa niekedy aj CR stretneme - niekedy v septembri sa chystam do prahy na vylet s drahym ;-) posledny den bol super :) ani sme naplakali...nie ze by sme nemali za cim ale tak v takej pohodicke sme sa rozisli....dve hodky sme behali kade tade po meste a potom sme zakotvili v jednom podniku odkial som o piatej odisla bo o chvilku mam jedno stretko, ale bolo super :):):) a sme sa dohodli ze hned po maturite pojdeme opekat a oslavovat a taaaak :):):) ja sa uz taaaak velmi tesim :) o 10 dni...uch..... oki, idem sa teda este nieco poucit, potom prec, potom poucit, potom spat a zajtra zacinam... tak sa majte a drzim vsetkym palce na skusky aj na maturity :)
Odpovedať
ahojte, tak už som ostrihana, dopadlo to celkom dobre, si myslim :-) ešte ma nevidel ten môj, tak uvidime čo povie, už sa na neho teším 3 dni bol v ČR...hodím aj foto, ale ešte som u našich tak až ked dojdem domov, ale nie je to žiadna super zmena, akuraát z dlžky nejakých 8 cm a trochu prestrihane... veron- my sa chystame do prahy už min. 2roky a stale nič :-) ale tento rok to musíme stihnuť, už sa môžem aj tu pochvaliť. V decembri budeme mať mimi :-D v utorok sme to oznámili aj našim, už sa volajú babka a dedko...
Odpovedať
Profilova fotka
Dominiko, moc gratuluju, mamino!!!! :-D Mám obrovskou radost!
Odpovedať
domini, tak predsa si to nevydrzala do juna? :-D a ja uz som ti chcela navrhnut ze to mozete na den deti oznamit, ze to by bolo celkom mile x-) tak ti teda este raz gratulujem a teda hlavne vela zdravicka tebe aj fazulke v brusku :):):)
Odpovedať
dakujem baby, ste zlaté. Nevydržala som to, mám aj foto tak som im to ukázala :-) bola som tam 5 dní a neviem ako by som sa vydržala pretvarovať, že mi je super, ked mi je celý čas zle...a už som si aj vypočula ako moja babka rodila, hruza :-D
Odpovedať
domini to mas fpoho, ja si vypocujem ako ma mamina rodila vzdy ked nechcem nieco spravit...to je take maminkine citove vydieranie ze napriklad: " 9 a pol mesiaca som ta nosila jak taka slonica!, 24 hodin som ta rodila!, utierala som ti spinavy zadok vyse 3 rokov A TY NECHCES IST SO SMETAMI???!!!" ale musim s polutovanim povedat ze to na mna zabera....pricom vzdy dufam ze porodim jak moja suseda prvorodicka za 6 hodin se vsim vsudy.... :-D x-)
Odpovedať
to dúfam aj ja :-) mna to bude určite menej bolieť ako toho môjho, on ani rodiť nebude, ale bolieť ho to bude :-) neviem si predstaviť že by rodili chlapi, to by sme nikdy asi deti nemali...a akurát mi tu hovorí o výške, sa mu dobre hovorí. Aby som sa starala o dieťa, domácnosť a do toho výška...Tak na to si netrúfam, tento rok určite nie, možno ked trochu podrastie. Som mu povedala, že ak mu doma chýba nervózna baba, tak mu ju môžem znázorniť, aby si vedel predstaviť ako by to u nás vypadalo. A tým sme debatu výška uzavreli 8-(
Odpovedať
he, dobre si mu dala :-D ale sak fakt...co ho to napadlo teraz......ani on by to nezvladol.... inak ako sa dnes mas? co nove? ja drtim drtim ale moc to neprehanam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Dominika gratlujem, prajem vsetko dobre, drzim vsetky paste, aby ste krasne rastli a ticho zavidim:-) ja by som vymenila vysku za matersku hned.... :-) Veronice, drzim palce, vsetko dobre dopadne;-) len klud...ale o teba sa nebojim...kde mate to tablo? :-) Ericca, diky za ip, uvidime este ako to vsetko dopadne s nami....hadam dobre :-) Idem sa ja este ucit, straasne sa mi nechce, nemam na nic chut :-) teda okrem cokolady, ale ta mi k uceniu nepomoze...:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme si přivezli štěňátko :-) x-) Jmenuje se Zidane, což je celkem sranda, protože jsme fotbalová rodina :-D je drobnější, než náš předchozí pes, ale velmi sympatický. Všude za námi chodí a za vše je moc a moc vděčný. Mně je o mnoho líp, když teď máme jeho. Už se domů budu opět těšit, protože budu vědět, že tam na mě někdo čeká. Veronice, charlize, ať se vám daří s učením. Ještě chvíli a budete to mít ÚSPĚŠNĚ za sebou. Dominiko, jak se cítíš. Jeee, to povím tomu mojemu, že má vrstevnice bude mít bejbíno. Eri, kde jsi? :-D
Odpovedať
Ahojte, ja som bola štvrtok piatok v ba, cez víkend na záhrade okopávala a sadila planty :-D baby vyskúšala som v Nicole šaty Pronovias Domingo, ako keby ich na mňa šili. aj by som tie svoje za ne vymenila, ale tú cenu som nerozdýchala "pouhých" 17.990,- skoro ma kleplo. ale nevadí, som spokojná že som ich mala na sebe :-D :-D :-D ku šťastiu mi to úplne stačí 8-) domček som nepofotila, nemala som čas. s drahým sme sa dohodli, že idem zháňať info o hypotékach, úveroch a finančnej podpore pre rodiny ak si chcete kúpiť byt. ak niečo viete o tom pls poradte mi kde mám začať. viem, že sa dá prihlásiť aj na neaký zoznam čo má mesto, kde sa pridelujú byty (viete dúfam na čo myslím). štvrtok mám prednášku, v piatok zápočet z angliny, nechce sa mi to učiť. :-N čo už...
Odpovedať
ahojte :) o chvilu zacinam drtit ja to volam ze nocna smena :-D vcera, vlastne dnes som drtila do stvrt na tri a poviem vam ze som zistila ze vecer mi to ide omnoho lepsie :-) charlize, tablo mame na dunajskej v cestovke vedla adidasu...vedla tesca na kamennom...taky jelen :-D juuuj, ale perfektne bolo :-) elis, to je super ze mas steniatko a to meno je proste originalne :-D tak nech sa mu dari a nech mate z neho radost :-) erica, no co, hadam mi nechces povedat ze nemas po ruke 18 tisic??? :-D :-D :-D Ja som mala pozicane z Nicol saty ná stuzkovu a citila som sa v nich uzasne :-)
Odpovedať
elis, aj mne nech sa darí, za 2 týžne mám maturity :-p inak mám taký pocit, že každým dňom mi je horšie od žalúdka a tie pachy ble :-D práve sme sa vrátili z prechádzky, tak som čmuchala ako pes :-D charlize dakujem :-) no aj ja by som sa mala prinútiť sa učiť, ale asi mi to docvakne až budúci týžden :-S erika chystáte sa bývať vo svojom?
Odpovedať
dominicka, ja to mam o tyzden a este mi to furt nedocvaklo :-D :-x :-S ja sa myslim ze mi to docvakne rano v pondelok cestou do skoly..... no oki, zacinam nocnu stafetu...dnes si dame celu psycholu, pravo a politologiu ak stihnem som sa rozhodla :) inak kurnik, vcera som dobrala antibiotika a zas ma hrdlo boli ]-( idem cajickovat...tak bru nocku a papa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?