Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, neboj, všechno bude dobré. Většina nevěst má před svatbou podobné pocity. Když se máte tak moc rádi (což opravdu máte, srší to z Tvých příspěvků), nemáš se čeho bát. Všechno bude OK. Určo Ti na ničem nepřidalo to zkouškové. Já už chci taky prázdniny!!!! Veri, ještě týden a budeš to mít za sebou. Já po matuře vygruntovala celý barák :-D Měla jsem takovou chuť do uklízení jako nikdy. A s jakou radostí jsem všechny sešity a učebnice nosila na půdu a říkala si: "Už je nikdy neotevřu!!!" :-D A ze všeho nejlepší jsou na tom ty 4 měsíce prázdnin! To už podruhé nebude ;-) Až se ozvou z veterinární komory, dám vědět. Jsem se dozvěděla, že ho můžeme i zažalovat. Sam měl všechny zkoušky, což mu přidávalo na ceně. Podobní vycvičení psi s papíry mají prý hodnotu 300 000,- . Takže by nám to klidně mohl zacvakat, kdybychom hozažalovali a vyhráli. Jenže nám o ty peníze nejde. Psíka nám to nevrátí :-( Ale bylo by to zadostiučinění ...
Odpovedať
Baby mňa práveže štve, že nemám čo robiť okrem učenia. okolo svadby som už všetko vybavila, tú hypotéku ešte vybaviť nemôžem, ani byt. takže ma to úplne zožiera. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, tak pekne behaj po nete a uvidis, kolko najdes zaujimavych veci o byvani a uveroch a podobne.... Mozno prave to bude na celom tomto najlepsie :-) Veronice, drz sa, bude to pohodicka, ale najhorsie je, ze od maturity po mne vysvedcko nikto nechcel. a mne sa to tak podarilo :-D Elis, drzte sa, aby vas to moc nezdeplo, taketo veci, hrozny stres... ale ta satisfakcia, ked vies, ze uz aspon dalsim neublizi... Dominika, drzte sa, hlavne nicim nestresuj, aby ste boli v pohode. Maturita, formalita, ale babatko :-D Mne sa dnes podarilo, takze mam skusku, uz/este len 3 + opravak...ale ved do konca juna casu dost :-D
Odpovedať
charlize, sak ja uz aj pomaly zacinam rezignovat....zo sloviny som prisla po realizmus a nejak sa mi nechce dalej...asi dam este modernu a ten realizmus a koncim....nejak na to nemam nervy a anglinu som este ani len nevidela tak zacnem asi s tou pomaly....panecku ja uz to chcem mat za seboooooou gratulujem ku skuske a zelam vela stastia na tie ostatne :-)
Odpovedať
angličtinu mi ani nespomínajte, neznášam ju a v piatok mám zápočet. mala by som sa do toho pozrieť. aj tú financiu a menu by som sa mala učiť to mám tiež už budúci týždeň. nám nie a nie dať tie termíny na informatiku a geografiu asi ešte aj v júli budem ma ťskúškové takýmto tempom. :-S
Odpovedať
bre ranko :-) ako sa mavame? ja uz zacinam byt mierne nervozna tak som si povedala ze dnes si dam biolu aby somsa ukludnila.... tak zavidim (ale iba v dobrom) veronicke ze uz to ma za sebou....aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ale o tyzden o takomto case uz budem 30 minut oslavovat :-D aj kamaratka mi vcera pisala ze zatial na same jednicky to ma....mne ani same jednotky netreba, len uz chcem mat po tooooooooooooooooooooom aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
mňa sa ešte stále drží tá hnusná depka a nie a nie ma pustiť :-S :-S :-S možno budem mať geografiu už 30.5. čo ma veľmi neteší lebo 29.5. mám financie a menu. bleee a ešte aj to hnusné počasie čo má byť neviem dokedy.
Odpovedať
fuha dnes je tu ale mŕtvo celý deň. =-)
Odpovedať
damy....a je to tu....zacina ma chytat panika....kurnik uz 4 kamaratky mi napisali ze zmaturovali.....AJ JA CHCEM!!!! buhuhuuuuuuuuuuu :-( eri, no podme sa nejak rozptylit.... :-)
Odpovedať
veronika uvidíš že to budeš mať za sebou tak rýchlo, že sa ani nenazdáš 8-)
Odpovedať
jaj ale ked ja by som chcela mat to za sebou uz aj hned :-D x-) a najviac ma stve ze ne a ne sa dokopat do toho ucenia....dnes som toho vela nespravila, vcera dokopy nic lebo mi bolo zle z toho pocasia no strasne :-(
Odpovedať
s učením som na tom rovnako radšej sedím pri nete :-N aj keď by som nemala
Odpovedať
Článok sa načítava...
ani mi nevrav....uch ale uz chcem byt takto o tyyyyyyzdeeeeeeeeeeeeeen chceeeeeeeeeeeeeeeeem uz som mala aj take stavy ze sak kaslem na to, nejak prejdem, uz sanebudem ucit ale zas na druhej strane nechcem vyzerat ako najvacsi blbecek na skole....
Odpovedať
no ja toto robím tiež, začnem sa učiť, potom prestanem lebo veď mám ešte čas a deň predtým stresujem, že ja blbá som sa nezačala učiť skôr. :-S a vždy neako prejdem. x-)
Odpovedať
he tak tieto stavy velmi dobre poznam :-D :-N x-) inak ja uz sa normalne aj na tu tvoju svadbu tesim - dufam ze das nejake fotecky na net este v nedelu ;-) :-D bo inak asi nezaspim :-D
Odpovedať
hneď v nedeľu asi ťažko najprv mi ich bude musieť kamarát poslať, bude fotiť digitálom, ale pre rodinu bude treba dať vyvolať fotky. posnažím sa čo najskôr.
Odpovedať
tesim tesim x-) inak moj drahy dnes zacal ze buduci tyzden zacinaju manzelske pripravy UPCcku ze teda stihame....tak mu vravim ze stihame ale ze zabudol na jednu, pre mna velmi podstatnu, vec (ze ma o ruku nepoziadal) a on ze sak to stiha :-D tak som zvedava co vymysli, v stredu po maturite idem za nim, ale ak ma zas okasle ze len recicky recicky a ciny nikde no nech si ma nezela x-) :-D :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D som zvedavá ako to dopadne
Odpovedať
no to aj ja veru :-D ale ako ho poznam tak nic nebude....ale sak ono to raz pride x-) ale sak mohol by ma aj buduci tyzden poziadat....termin dame trebars na....wait.....3. jula 2010 (to je taky velmi pekny datum, sa mi paci) x-) a hotovo....zatial by sme zhanali byvanie a druhy rok by sme vybavovali svadbu...no nedalo by sa? x-)
Odpovedať
jasné, že dalo :-) my bývanie asi odložíme na budúci rok, drahý je presvedčený, že by sme to neutiahli a že nám nedajú tú pôžičku. dokelu ale keď sa nepôjdeme spýtať do banky tak sa to ani nedozvieme. nechápem prečo mne neverí keď mu niečo poviem.
Odpovedať
tak sa ho nepytaj, zober sa a chod do banky....inak mam kamarata co by vam vedel pomoct co sa poziciek a tychto veci tyka...on s tym robi
Odpovedať
len ja neviem aký má on čistý príjem to sa vypočítava len neviem ako, mohla by som zobrať jeho výplatné pásky a ísť sama ale neviem neviem...
Odpovedať
mnooo...tak to by som zas neriskovala :-D :-N x-) ach jo...idem ja zas nieco robit nech nemam vycitky....tak paaaa
Odpovedať
ja som sa nic nenaucila, prisla navsteva.
Odpovedať
ahoj, veru ja bych uz zase chtela rict, to co ty-uz se nemusim ucit! jeste mi toho chybi tolik co jsem ani necetla!
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdaaar, Veru, já se chci taky vdávat v roce 2010. Se mi líbí ta desítka na konci :-D Já mám za týden zkoušku, tak mám v plánu se dnes začít učit. Pak mám v jednom týdnu hned 3 zkoušky: 2.6, 4,6. a 5.6. |-| Aaaach jooo!!! Zidan teď spí, musím se rychle naučit aspoň kousek. Tak papapa a ať se daří. Hlavně nestresovat!
Odpovedať
ahojky :-) tak dnes bolo super - doobeda noska, potom som si pospievala na omsi a potom biola do piatej v skole :-D ale dost sme toho prebrali tak sa tesim :-) idem zas nieco robit ked uz som dnes taka rozbehnuta, tak sa mavajte krasne, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak hrdo hlasim, dnesna skuska uspesne za mnou :-) Dost malo ludi urobilo, tak som spokojna. Hlavne, ze uz iba 3 X-) Elis, to si si nadelila, ten tyzden...ja ked mam dve, tak mam co robit, aby som sa donutila na tu druhu vobec ist :-P Veronice, a vy mate este skolu? Nemas akademicky?? Aurinko, neboj, to zvladnes,ved vysku uz mas slubenu, takze mas o motivaciu viac :-) Ericca, zajtra mas anglinu? Drzim palce. Potom daj vediet, co nove s byvanim;-) 2010 je pekny datum, najkrajsia by bola jesenna svadba 20.10.2010, nie? Ale u nas sa asi nic take nepodari, no mozem sa skusit spytat doma :-D
Odpovedať
Bea anglictinu nam zrusili, ochorela profka, ale tato nam aspon dala vediet :-D dnes som mala fajn den konecne 8-) ale drzte mi zajtra palce nech dostanem brigadu, idem na mensi pohovor.
Odpovedať
Profilova fotka
Drzime vsetky pasticky, len nech sa ti podari. Pekne im natlac do hlavy, ze si vzdelana vysokoskolacka 8-) Ved to tam budes urcite trochu vytrcat, nie? Ja ked v LM poviem, ze studujem na univerzite (to mam natrenovane, aby to dobre znelo:-P ) tak su vsetcia hotovi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?