Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ericca, drzim palce, nech ti to vyjde :) charlize, ano ano, mam akademicky ale dnes som sa sla ucit do skoly, aj zajtra pojdem a banujem ze som nechodila od pondelka - ovela viac som sa naucila elis, oki, takze musime dokopat tych nasich a rok 2010 je nas :-D x-) inak objavila som sposob ako sa nestresovat - budem ratat dni do prazdnin, nie do maturity - takze, juchuchuuuuuuuuuuuuuu o 6 dni praaaaaaaaaaaaazdniny, vlastne uz o 5 a nieco :-D :-D :-D - huh, hned je svet krahsi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, nadělila jsem si toho dost, no. Ale jedna zkouška je z komorní hry (se spolužačkou hrajeme na dva klavíry), takže to je o něčem jiném, než o šprtání :-) Veri, jasan, se těším, až si budeme sdělovat své předsvatební přípravy :-D Který měsíc by ti vyhovoval? Mně tak červenec až září. No jo, krásné to jsou plány. Kdyby nás ti naši chlapi slyšeli... :-D Eri, držím pěsti, ať Ti pohovor dobře dopadne. Však Ty jim ukážeš! ;-)
Odpovedať
ahojte, tak idem na to, dufam ze to dobre dopadne. :-.
Odpovedať
baby mám brigádu a možno ju budem môcť vykonávať aj popri škole. 38sk/hod alebo 4sk/ks v tlačiarni.
Odpovedať
elis, mne sa paci datum 3. jula (cervenca) 2010. Pekne, nie? x-) jaaaj no bodaj by nas poculi x-) ericca, 38sk na hodinu???? To v akom mieste brigadujes?? V blave by ta za taky peniaz ani nepozdravili :-D Ale ja viem, iny kraj, iny mrav... Inak ja budem mat brigadku tu co mam v tom salone a po maturite ma sesterka na recepciu potrebujem a tam budem robit 4 hodiny denne za 80sk na hodinu :) sa tesim, aspon si este daco zarobim kym odletim :-) Inak ako sa mate? Ja uz mam len 5 dni do prazdnin :-D
Odpovedať
a me snad prazdniny zacnou za tydeen, ale ja si nejak neuvedomuju ze zacnou prazdniny spis ziju fakt jen tou maturitou. veru uz to umis? ja jakz takz
Odpovedať
aurinko, zo sloviny viem polovicu a dalej sa to ani neplanujem ucit, strasne ma to rozculuje....anglinu som dnes zacala a planujem to dnes aj cele dorazit (anglinu si len citam, sak to nejak snad obkecam), biolu viem vsetko fpoho, z toho bude najhorsie dvojka ale ja si verim na tu jednotku x-) no a noska? viem dve temy + nejake veci okolo...to planujem dorazit v utorok...teraz na to fakt nemam nervy...ale tak prejdem, to som si ista, az taka duta nie som x-)
Odpovedať
ja mam nejvetsi problem s matikou, vubec si na ni neverim, par veci ano, ale zbytek snad doladim v pondeli s pritelem, ktery mi slibil pomoc. zrovna tu hledam nejake veci, ktere bych mohla rict kdyz si nevzpomenu na tu teoretickou cast v odbornych predmetech, taky planuju hodne okecavat,a le bojim se, ze se budou vyptavat az nebudu vedet a to budu v haji
Odpovedať
ale neboj, nam profesor povedal, ze pokial mu nepovieme ze nieco nevieme tak do nas nebude rypat ale ak mu to poviem tak sa mi bude snazit dokazat ze to neviem x-) takze hlavne rozpravaj, aj odveci ale rozpravaj x-) ktore dni maturujes?
Odpovedať
ve ctvrtek ja uz to mam natrenovane, proste mluvit mluvit mluvit i kdyby to melo byt o trochu necem jinem, ale ono to pak bude jiny kdyz budu vedet, ze je to naostro a ze me posloucha tolik lidi. a navic kdyz stojim pred nekym, kdo opravdu hodne vi, tak jsem hrozne nervozni, porad neco mackam v ruce a hlavne ZRUDNUU. nemam to rada, kdyz mi hori tvare a musim se jeste soustredit na neco jinyho!
Odpovedať
ja uz budem vo stvrtok na triednej opekacke x-) ale budem na teba mysliet, potom urcite napis ze ako si dopadla ;-) a neboj, nejak to zvladneme.... :-)
Odpovedať
ja se dycky uklidnuju tim, ze to zvladli i jiny, tak to snad zvladnem taky. dobre napisu, jdu se zase ucit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak tak, presne to som si aj ja hovorila ked som robila prijimacky a vodicak x-) :-D a funguje to x-) idem aj ja na tu anglinu nech to mam z krku...tak paaa :-)
Odpovedať
Ahojte, vidím že maturitu zasa preberate ;-) ja som v takom stave rezignacie, že už na to kašlem, nič sa neučím, neviem si nájst nič čo by ma donutilo...celý den sa ponevieram po dome a už potrebujem niekam vypadnut. Normálne vam zavidim, že si viete k tomu tak sadnut a učit sa. Ja si max. niečo prečitam, to je všetko. Dúfam, že si vytiahnem niečo lahšie a prejdem...alebo ešte 2. šanca september 8-( ja sa nechcem vôbec teraz stresovať a asi tie hormony ma tak ukludnuju, že mi to ani nejde :-) možno keby sa stresujem, tak by ma to donutilo.
Odpovedať
no ja si k tomu aj sadnem, aj sa ucim, ale nikdy mi to nevydrzi viac ako 4 hodiny :-D (denne....) Ale tak zatial to vyzera tak ze stiham...teda az na tu slovinu...to sa akoze uz fakt nemienim ucit dalej....ma z toho chyta mrcha nemoc :-p 8-( a neboj, zvladnes to, zaaaadny september, v juni oslavujeme hromadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, sme tu pisali o tych datumoch svadby, tak som si spomenula na toto :-) si precitajte, mne sa to teda strasne pacilo. Nehovorim, ze je to zasadne a jedine spravne, ale je to mile :-) snad potesi. "Nejlepší by bylo, kdyby datum Vaší svatby obsahovalo čísla osm a devět nebo celkový součet číslic by měl činit osm nebo devět. Podle Feng Shui a starých čínských tradic je číslo osm velmi příznivé číslo pro lásku a číslo devět vyjadřuje věčnost. Úplně nejlepší datum by bylo osmnáctého, protože obsahuje obě čísla, ale také sedmnáctého, dvacátéhošestého, dvacátéhosedmého, osmého a devátého." A vobec, tolko veci ovplyvnenych inymi, je to parada. Ja neviem termin, lebo neviem rok :-( uz ma to mrzi, by som si chcela daco konkretnejsie vymyslat. Tak zatial aspon takto. Ericca, gratulujem k brigade, paradicka;-) ja budem v lete robit web-stranky, aspon dako pretravim cas. Dominika, ako sa mate? Vsetko v pohode? Nie si moc unavena?
Odpovedať
no kocky, ja sa hlasim posledny krat ako maturantka....planujem sa drtit cely vikend...nakuknem sem len ked budem fakt v krize bo inak fakt nestiham :-| 8-( tak sa mi tu mavajte krasne, drzte palce, aj ja drzim vsetkym skuskujucim a ozvem sa v pondelok ze ako som dopadla prvy den....(ak prezijem :-D ) tak ahojte :-)
Odpovedať
ahojte, charli mame sa dobre, aj ked mi býva ešte zle, ale dá sa to vydržat. Hlavne ked si poobede pospím :-) veron, držím palce pri učení, takto za týžden aj ja už asi budem stresovať a budem sa snažiť dohnať zameškane. Nám dnes akurát došiel program na to účtovníctvo, neviem či som vám spomínala, že od júna ho začínam robiť. Tak asi sa dnes s ním trošku zabavím a dúfam, že si nájdem chvílu aj na učenie. Inak čo sa týka dátumov svadby, ja som s mojím spokojná 11.1. lahko zapametatelný :-D Zajtra by sme chceli isť do Viedne na taký menší výlet, tak dúfam, že bude pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar holky, Charlize, je to pěkné. Mně se ale líbí 21., protože v tento den jsme spolu začali chodit. Pokaždé, když je v kalendáři 21., vzpomenu si na to :-) Ale není nic špatného na tom, pozichrovat si manželství po všech stránkách ;-) Veri, se těším, až nám v pondělí oznámíš, že si konečně můžeš užívat 4 měsíců prázdnin. Trošku závidím ]-( Ale v dobrém! :-D Domi, je dobře, že se nestresuješ. Tomu malému je jedno, za kolik maminka udělá maturu. Udělat to uděláš, toho se neboj. Víte už pohlaví? Jsem baba zvědavá, no :-) Auri, to víš, že maturu taky zvládneš. Ve čtvrtek mám zkoušku, tak na sebe můžem vzájemně myslet. Eri, gratuluju k brigádě! Jdu se učit, ať ve čtvrtek nevyletím. Mějte se, baby!
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, kocky, ake som ja mala pekne poobedie dneska. Bol u nas na navsteve kamos s 2rocnym synatorom, taky bohovsky chlapcek. Tak sme oberali ceresne, celi sme boli spinavi a perfektne sme sa zabavili, aj s mojou mamou sme sa hrali s autickami a tak, maly sikulko, pozna znacky aut a tak si natiahne ocka a hovori ze Hyundai :-D sa mu ani domov nechcelo, reval, tak sme mu museli slubit, ze moze zase prist a budeme sa hrat :-D to keby bolo na mne, ja chcem take hned...a nie sa tu na blbe skusky ucit...Dominika, zavidim :-) ma to uz nebavi, stale len potom, potom, cakat na nieco, vzdy si hovorim, ze to co bude potom, uz bude lepsie a ono nic :-/ no snad sa to raz zlomi. Idem sa ucit, nenavidim skuskove... Elis, my oslavujeme kazde "vymesacie" :-D teda deviateho, poobzeram sa po nejakom datume vtedy :-) 9.10.2010? mesiac pred stvrtym vyrocim? Len ci tento bude chciet svadbu pocas skoly..... :-N Drzim vsetkym palceky...
Odpovedať
Ďakujem, dúfam, že to bude dobrá brigáda. Veronice v kn, tu si nemôžem moc vyberať. Baby ja som mala taký pekný víkend a dnes sme sa pohádali samozrejme. nechcelo sa mi ísť naspäť do mesta, ale samozrejme drahý musí pozerať f1 a načo by on trčal so mnou v záhrade s mojimi rodičmi a synovcom. taká som nasraná, že to až bolí. trčím v tomto paneláku pomaly 24h denne a on mi nedopraje ani tie dva dni na záhrade. nabudúce pôjdem sama a hotovo.
Odpovedať
ahojte... hlasim sa vycerpana a so strasne divnymi pocitmi....aj sa tesim, aj nie, aj si myslim ze vsetko viem, aj nie....o tri hodky idem robit vecernu ocitu a potom buvi buvi....ci prejdem? prejdem, az taka duta nie som...ale ako prejdem, to je uz otazne...uz aj maminka sa zo mna divi ze co som sa este nerozrevala ale tak nejaka kludna som :-) v piatok som bola na mladeznickej omsi a uplne ma to nenormalne povzbudilo....aj sme sa dohodli so spoluziackami ze zajtra prideme rano na siedmu do skoly a dame ruzenec. Neviem ktore ste tu veriace, ktore nie, ale mozem vam povedat, ze ten moj pokoj bude asi tym piatkovym pozehnanim - bol sviatok panny marie pomocnice krestanov. Mozno ma chytia stresy az rano v elektricke ale ja verim ze nie. Ved o co ide. Maminky som sa pytala ci sa bude moc hnevat ked prejdem na styrky a ona ze vobec nie...ze hlavne nech prejdem tak som este pokojnejsia :-) Kazdopadne, nic nie je len tak...drzte mi prosim palce...zajtra 12:40 si taham anglinu a 16:10 biolu. Na tu sa normalne aj tesim :-) v piatok ma triedna skusala a bolo super :-) No a kym pridem zajtra domov tak by som uz aj vysledky mala mat....okolo takej siestej tak potom vam napisem ze ako som dopadla... Idem sa este trochu biolu poucit a zopakovat (ta ekologia je fakt hnus :-p ). dominika, ty mas asi teraz akademicky, vsak? drzim palce a hlavne ziadne stresy, urcite prejdes aj ty aj ja, ty mas este maleho pomocnika tak si na tom este lepsie nez ja :-) drz sa! tak ahojte a pekny vecer vsetkym! :-) vasa zajtramaturujuca veronice
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, budu na Tebe mooooc myslet. To dáš, neboj. A určo za míň, než za 16 :-) Tě tak tipuju na vyznamko ;-) Eri, hlavu vzhůru. Chlapi a sport...co na to říct, no. Ten můj zase závodně hraje fotbal a neexistuje, aby chyběl na zápase či dokonce na tréninku. Též mě to štve, že přede mnou dává přednost fotbalu, ale co... Chlapi to tak neberou, že ten jejich vyvolený sport je pro ně přednější, to ne. Nás milujou, sportem žijou.. Jsou zkrátka jiní. My se kvůli tomu nehádáme. Aspoň mám čas sama na sebe ;-) Vždy je dobré si na všem najít nějaké pozitivum. A navíc, sport mému miláčkovi opravdu prospívá. Vždycky předu blahem, když si můžu pomačkat to jeho pevné tělo :-N :-D Příště si ho nech jít a zůstaň s rodiči na zahrádce ;-) Dneska se mi nedaří se učit. Chtěla jsem zvládnout 5 okruhů, zatím umím jen 2 a půl. I na klavír jsem toho chtěla udělat víc... za 3 týdny zkoušky a já nemám program hotový :-( Hlavně nestresovat, že? 8-( Všem držím pěsti, ať se daří. Veri, Tobě dvojnásobně!
Odpovedať
Veronice, držím palce zajtra ;-) Elis, ďakujem máš pravdu. potrebovala som to zo seba dostať.
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, drz sa. To zmaknes pohodovo, aj znamocky budu dobre, ved oni ti radi pomozu aj prilepsia. A hodnotia ta predsa za 4 roky, a ty si bola urcite vzorna studentka :-D Ja som sa tak snazila ucit...ale ste ma, baby, uplne nakazili tym rokom 2010...preco ste s tym zacali? ]-( teraz mam toho plnu hlavu... a uz som na to asi prisla - 18.9.2010, co poviete? uz len to dako setrne oznamit buducemu manzelovi :-D ale to az po skuskach, aby ho to moc nerozhodilo.... :-D drzte sa, ja sa idem tvarit, ze sa ucim a rozmyslat nad tym datumom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, já s tím začala :-N 18.9.2010 je hezké. Líbí se mi ta postupka (8, 9, 10). Když už jsme u toho, taky jsem projela kalendář v mobilu a padlo mi do oka 21.8.2010. To bychom byli spolu přesně 5 let a 7 měsíců x-) Ježíííš, a kdo se teď má učit! :-D :-p |-|
Odpovedať
Baby vy ste sa úplne zblbly (v dobrom to myslím) :-) s tými dátumamy, a vychádza to na sobotu? alebo chcete mať v iný deň svadby?
Odpovedať
ahojte, veron ano teraz mám akademický. Baby nemáte niektorá z vás niečo o cestovnom ruchu? význam a členenie CR, formy CR, základné a doplnkové vybavenie CR...nikde to nemôžem nájsť... veron držím palce, ozvi sa ako si dopadla. Inak my sme mali svadbu v piatok a je to super. V sobotu ešte zhon a nedela pohodička ;-) môžem odporučit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som pozerala soboty, lebo uvazujeme, ze budeme mat svadbu v L.Hradku, a to by nasi museli dojst, a teda by sme tam mohli aj spat... ale je mozne aj na piatok to hodit, ale uz som nenasla taky pekny datum s postupkou :-D Elis, ja mam toho pln hlavu :-) som zvedava, co na to povie Tomo, ked mu to raz oznamim....si to vypytam k narodkam, ze nechcem darcek, len aby s tym suhlasil...a to sa neodmieta :-D :-D Drzim palce k maturam a skuskam :-) to zvladame...ja mam zajtra, ale tu nespravim, teda jedine nahodou, nic neviem :-N
Odpovedať
dominika s tým ti neviem pomôcť ešte sme také niečo nepreberali. zajtra má drahý narodky a on mi povedal, že nič nechce. viem že túži po novom pc ale tak toľko money nemám tak by som chcela neakú milú drobnosť. pomôžte.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?