Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
fpoho, sak nejak to uz snad obkecam :)
Odpovedať
Profilova fotka
ztaím mi ještě nic nepřišlo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
veronice:IP asi jsem se v té adrese přepsala,tak jsem to poslala ještě jednou
Odpovedať
princez, adresu si napisala dobre, ale asi to potrva kym to pride na seznam....ale nahodila som to na net, mozes si to odtial stiahnut, kuk ip
Odpovedať
....mas?
Odpovedať
Profilova fotka
jj
Odpovedať
super, vdakaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, to je úúúžasná zpráva! x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, moc gratuluju. :-) I všem ostatním k zdařeným zkouškám. Jste šikulky! Petunko, to je super, že to vyšlo. :-) x-) Já jsem dneska měla zkoušku z makroekonomomie. A mám za C. :-) Teď už mi "zbývají" opravný.. Hlavně tu matiku potřebuju udělat!!!! Za chvilku se jdu učit...
Odpovedať
Holky, děkuju :-) . Uz se moc tesime, jak si budeme vybavovat byt. Hned o vikendu se pojedeme poohlednout do Brna, co by se nam libilo, co kde maji atd.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti,taky moc gratuluju a ať se Vám hezky bydlí.taky už bych chtěla bydlet s tím svým,ale to hned tak nebude :-S ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Janicka ma vyzvala, ze som sa dlho neukazala :-D no mam toho vela, som rada, ze obcas stihnem napisat do 87 :-) skusky v plnom prude, dnes bola najtazsia, ale pochybujem, ze sa podarila. A potom uz len jednu. Medzitym som stale v praci :-D ale od februara ideme s Tomom prerabat byt, uz mame vybrate podlahy, farby na steny aj nabytok. Tak budeme konecne sami a samostatni...prinesie to sice kopec vydavkov a starosti, ale sme radi, stoji to za to. A ako krasne ubieha ten cas, uz sa mame len nieco vyse roka do svadby x-) A ako sa ma Dominika? Jakubko? O ostatnych citam, nech sa vam len pekne dari....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby.. tak mna caka uz len jedna skuska...v utorok. potom pojdem domov na chvilocku a vo februari brigada.. eri...na Zakhyntose je super. ja som tam bola s rodicmi v lete 2005 a bolo fajne. do ktorej casti idete? my sme boli na Laganase... bea...aj ja by som uz chcela riesit spolocne byvanie...ale zatial je to este veeelmi daleko...nejak chybaju peniazky. vsetkym blahozelam ku skuskam...uz to sa to skuskove pomaly blizi ku koncu, tak to vydrzme!!!
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: moc děkuju,žer ses ozvala Vladi,u nás je společné bydlení taky zatím daleko a já bych ho tak moc chtěla,ale říká se,že kdo si počká,ten se dočká,ne?
Odpovedať
Vladi mi ideme do Agios Sostis, čo je hneď vedľa Laganasu. takže sa ti tam páčilo? boli ste pozrieť aj karety?
Odpovedať
Janiiiiiiiii, mam to za Beeeeeeeeee!!!!! este raz ti mocktrat dakujem za ten preklad!!!! To becko mam hlavne vdaka tebe ;-) uch, tak sa tesim :) polovicu mam teda uz za sebou....este 5 a bude to vsuchu....ale uz som z toho aj dost nanervy, ale sak nevadi, aj horsie veci som uz prezila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, Jani, gratuluju vám ke společnému béčku :-D Dizinko, Tobě k C. Jste šikulky! Beo, Tys tu už dlouho nebyla :-) Je fajn, že se už s Tomem zabydlujete. Kdy se nejspíš sestěhujete?
Odpovedať
Tak holky, zitra si jdeme s pritelem navecer pro klice od bytu a nasledne do nej :-) . Ale ja jeste dopoledne mam za ukol vybrat nam ktery (mame totiz i na vyber a to ze dvou bytu). Takze je mozny, ze uz o vikendu budeme malovat ;-) .
Odpovedať
elis, dakujeme :-) :-D peti, to je supeeeeeer :-), vlastne byvanicko, waw :-) velmi vam to prajem :-)
Odpovedať
Petunka to skvelé :-) potom daj neaké fotky na modru strechu nech sa pokocháme. ;-)
Odpovedať
Nebojte, dám fotky :-) . Akorát můj taťka nám to nepřeje, na rovinu mi řekl, že se mu to nelíbí a že se neuživíme (přitom budeme mít dohromady měsíčně cca 40000kč čistýho, což myslím že je hodně dobrý). Ach jo, taťka mě zklamal a tímhle u mě úplně zkončil. Teď se naši hádají. A kdy myslíte, že se naši spolu stěhovali? Když mamce bylo něco málo přes dvacet. Ale na to už si vzpomenout nechce! Taťkovi se prostě nikdy nic nelíbí a pořád mě a moje dva bráchy jenom uráží, nikdy nás za nic nepochválil. Má takovou tu majetnickou zastaralou povahu. Mylím, že by moje mamka, za to že s takovým chlapem vydrží, měla mít nad hlavou už dávno svatozář. Ale stejně mám mnohem větší radost a z taťky si nic nedělám. Mamka mi celej život říká, ať ho beru "jedním uchem sem, jedním uchem tam".
Odpovedať
Profilova fotka
eri...skor karety boli pozriet nas :-) . priplavali velmi blizko asi dva dni po sebe a raz sme boli na clne sa povozit...fakt, je tam nadhernem boli sme spokojni aj s ubytovanim, byvali sme v studiu a varili si sami, ale stalo to za to... Peti...len si vyber dobry bytik, potom tam stravite vela casu, tak aby ste sa tam citili prijemne...
Odpovedať
petunka, pozeram ze s tatkami mame totalne uplne rovnaky problem :-D :-S ale sak ono ich to prejde ked nas budu viest k oltaru, teda aspon ja mam taku teoriu x-) =-) :-D a co sa tyka toho ze sa neuzivite, tak tatkovi kludne povedz ze nasi zarabaju dokopy tak 30tisic, ked je lepsi mesiac tak 35tisic OBAJA SPOLU MESACNE a maju dve deti na vysokej skole, trojizbovy byt, auto a mnoho inych veci a je nam fajn ;-) a to zijeme v hlavnom meste.... 40 000kc je krasna suma :-)
Odpovedať
Holky, budu se snazit vybrat ten lepsi byt :-) . Oba jsou 3+1, jsou veliky a jsou oba uplne stejny, ale stejne myslim, ze kazdy bude v trochu jinym stavu. Takze se budu divat na to, jak vypada z tohohle pohledu. Veronice, nasi taky daji dohromady mesicne tak tech 30tisic. A jeste mi tatka rekl, ze vypadam hrozne, ze nevypadam vubec zdrave, ze jsu chuda atd. Nechapu kde na tom byl... Jemu se totiz nelibi vubec nikdo, proti kazdymu neco ma. Pritom ja jsem normalni zdrava holka a vychrtla uz vubec, myslim ze mam uplne normalni postavu. Kaslu na neho, at si rika a mysli o me co chce. Ale i presto vsechno ho stejne mam nekde uvnitr rada.
Odpovedať
petunko, sak aj ja ho mam rada, len ma niekedy fakt dost vytoci a rozculi....naposledy pred tyzdnom...ale sak uz je to za nami....a ty, aspon budes mat konecne pokoj ked sa odstahujes :-) baby, sprtam na zajtrajsiu skusku...to su vam take dristy, najblizsieho pol roka nechcem slovo biodiverzita ani len pocut! drzte mi palce...zajtra 11:30...snad to uz konecne dam....
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, gratuluju ke společnému stěhování :-) V dobrém vám závidím velké prostory. Byt, do kterého se budeme stěhovat my, je taky 3+1, ale podle bytu, ve kterém jsem bydlela jako holka, je malý a moc se mi nelíbí. No nic, budeme se muset snažit, ať jednou postavíme domeček :-) Některé povahy prostě jsou takové. Nikdo se jim nezdá dost dobrý, na všem najdou vždy nějakou mouchu... Tvůj tatík ale má to štěstí, že má tak super děti a manželku, protože jinak by mu hrozilo, že skončí sám. On to tak ale nemyslí, jen se prostě nenaučil chválit. To, že Tě odrazuje od stěhování, umocňuje ještě ten fakt, že si vlastně uvědomuje, že už ho ke své existenci nepotřebuješ, dovedeš se o sebe postarat sama a že mu Tě odvádí jiný muž, no. A 40000,- je opravdu hodně slušné. Veri, zítra od 11:30 držím pěsti!
Odpovedať
Veronice, taky budu drzet pesti! Pak se ozvi! Elis, a kdy se budete stehovat? My mame v planu zustat v byte jenom nejakou dobu (cca par let), proste si vyzkouset spolu bydlet, jak nam to pujde atd. A potom by jsme taky chteli zacit stavet nas domecek. Tak uvidime no, jak se nam to oboum povede :-) . Ano Elis, kdyby si mamka nevzala tatky, tak by opravdu zustal sam. Babicka mu totiz zacala hledat vhodnou manzelku sama (ta nejvetsi podminka byla, ze musi byt katolicka, coz mamka neni). Ale protoze mel tatka mamku rad, tak nejednou utekl z domu za mou mamkou. Kdyz byl tatka v mem veku, tak mu rodice delali presne ty problemy, co tatka dela dnes nam. Ale na to si ted nechce vzpomenout. Proste, kdyz se mel spatne on, proc my by jsme se meli mit jinak, ze? A stejne vam dekuju, ze si se mnou takhle povykladate. Nekdy je zivot proste slozitej.
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, možná, že si taťka ani nechce připustit, že ve svém chování kopíruje své rodiče. Nemysli na to. Máš štěstí, že je mamka na Tvé straně. Kdyby oba táhli za jeden provaz, bylo by to peklo. Člověk se na všechno musí dívat z té lepší stránky :-D A od toho tady přece jsme, abychom si vykládaly, no ni? :-D My se budeme stěhovat někdy v létě. Rodiče s bratrem od přítele staví domeček. Už mají hrubou stavbu a v létě by se měli stěhovat, takže nám uvolní byt. Zpočátku ale nebudeme v bytě bydlet natrvalo. Prostě jen tak občas. Je totiž problém s klavírem- do bytu ho stěhovat nechci. Především kvůli sousedům. S sebou si vezmu elektrický a budu se snažit chodit hrát k našim. Uvidíme, jak nám to spolu půjde. Taky chceme spolu bydlet hlavně z toho důvodu, abychom si ověřili, že se nezastřelíme :-D
Odpovedať
ahojte, Veroni držím ti palce, nech máš ďalšiu skúšku z krku. Petunka z toho si nič nerob. tvoja mamka má prevdu s takými to ľuďmi sa ináč nedá len jedným uchom dnu druhým von. svokor je taký istý, svokru nikdy za nič nepochváli len sa do nej naváža. čo sa toho platu týka, neviem aké sú ceny energií u vás, ale podľa mňa z takého platu určite vyžijete. Elis veď to budete mať len zatiaľ a potom si aj vy nájdete to svoje pravé bývanie. ;-) ja sa drtím, už celý týždeň na skúšku, ale je to hrozné. samé delenie, kritériá a podobá sa to ako vajce vajcu. x-druhov analýz a čo ja vie čoho ešte. profák povedal, že bude dávať iba také základné veci no aj tak to nevidím ružovo. :-S :-(
Odpovedať
dievcata ej bistu, dobre ste drzali palce x-) mam to za C :-) cize uz len 4 skusky....sa mi paci ako to pekne odpadava :-) zajtra prosim drzte palce od deviatej ale este intenzivnejsie ako dnes, mam tu nestastnu mineralogiu...akoze je to za 2 kredity a robia z toho taky cirkus az no....a vynada este aj tym co spravili....mam z toho obavy tak na mna prosim myslite.... eri, kedy to vlastne mas? budem na teba mysliet :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?