Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
baby mam to za E!!!!!! akoze jaka som sikovna, juchuuuuuuuuuuu :-D toto ecko ma tesi najviac zo vsetkych doterajsich znamok :-D :-D :-D a este aj rozvrh mame aky fajny, ze stvrtky piatky volne :) ale zas v stredu tam budem od 9:00 do 18:00 s jednou hodinovou obedovou prestavko....to si zas uzijem...ale nevadi :) 4 dnovy vikend je viac nez super :-D ja sa tak strasne tesim :) akurat si idem vypisovat index na letny semester...tiez zaciname v pondelok.....ach jo, baby, fakt velka vdaka za podporu! neviem ako by som to bez vas zvladla, asi by som skoncila niekde na psychiatrii alebo co, vdaka :)
Odpovedať
Jo Dizinko, je to zakladka :-). V osme a devate tride je predmet administrativa, i ja uz jsem ji mela v devate tride. Veronice, gratuluji a uzivej si zaslouzenych prazdnin :-) . Jeste hodinu v praci a mam vikend, hura :-). Ted uz pozalivam kyticky a uz asi pracovat nebudu, uz se mi dneska nechce :-).
Odpovedať
ahojte, Veroni gratulujem. tak to už máš po skúškach nie? ach jaj aj ja by som chcela mať voľno, no teraz tak trocha mám, ale o 2týždne ma čaká ten ťažký opravák a ešte jedna skúška koncom februára. to je otrava. ale dnes je krásny deň aj keď som bola na strašne nudnej prednáške. zas budem musieť písať seminárku, to už aby som si ju vybrala a začala hľadať neaké zdroje. :-( to bude zas robota. nerada píšem seminárky.
Odpovedať
dakuejm baby :-) nenormalne sa tesiiiiiiiiim :-D eri, potom napis kedy presne ten hnusny opravak mas nech ta mozeme psychicky podporovat x-) a nemozes si porobit tahaky na tu skusku? nedalo by s opisovat? inak uz mam aj rozvrh :-) - streda brutal od 9-18 iba s jednou hodinovou prestavkou ale sak prezila som cez ZS prezijem aj teraz....no a vo stvrtok len jedno cviko o pol piatej vecer a v piatok totalne volno :-) sa tesim :-) konecne budem mat cas behat po lekaroch :-D a hlavne robit, nech mam tu letenku cim skor z krku. No a ostatne predmety mame tak decentne na pondelok a na utorok rozhodene. Tak som velmi rada ze ten rozvrh tak dobre dopadol :-) O chvilku idem s kamoskou na Nestydu, som zvedava co to bude zac, potom budem referovat ak chcete :-) Inak aj vam dnes tak krasne svieti slniecko? Uplne naaaaaadherne je :-) Aj teplucko :-) aj priroda mi gratuluje, to je jake super :-D
Odpovedať
vieš čo tie baby čo opisovali nespravili, ale nie preto, že by ich nachytal jednoducho sa nievie podľa čoho ten chlap známkuje.
Odpovedať
no tak to fakt nastve :-|
Odpovedať
Profilova fotka
catue baby...uz som s milacikom..dnes sme tu mali jeho neterky, princeznicky male, tak nam bolo veselo. prave sme dopozerali. veronice, janko je este na marodke stale s tou rukou. uz ju ma odpuchnutu, ale este maroduje. na kontrolu ide az koncom februara, tak bude vediet ako na tom je, ale urcite este bude dlho marodovat...mozno do marca, mozno do maja...uvidime. ale bola by som rada, keby uz bol zdravy, pomalicky treba zacat chystat svadbu... prajem vam vsetkym pekny vikend 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, v prvé řadě Ti, Veri, gratuluju k ukončenému semestru. Jsi nesmírně šikovná, žes to tak skvěle zvládla :-) Jani, užij si výlet a koncerty. Ve čtvrtek to dobře dopadne ;-) Eri, už máte letní semestr, že chodíš na přednášky? Vladi, až teď jsem si všimla, jaké jste vybrali krásné datum x-) Ještě máte spoustu času na přípravy. Co se Jankovi stalo s rukou? Přeji brzké uzdravení. Mně se svatba v roce 2010 asi určitě nesplní (promiň, Beo :-N). Bydlet spolu však můžeme i bez papíru :-) A snad se nám podaří sestěhovat se už letos. Holky, zase jsem nemocná. Vždycky jsem měla dobrou imunitu. Před 14 dny jsem od bráchy chytla angínu a teď "snad" jen nějakou virózu. Co má tu novou kost, tak je věčně nachcípaný a já to pak od něj chytám. Už mně to štve :-| ]-( Užijte si víkend!
Odpovedať
ahojte, Elis hej, už sme začali s prednáškami z letného semestra. tieto sú celkom fajn, aj profáci sú pohodový. nemal by byť problém so skúškami. jediný profák nám robí naprieky ale on to robí aj v Ba. nikto nechápe, že prečo. no to je jedno. neako budeme musieť spraviť. vravím to síce neskoro, ale aj my sme si mali najprv zariadiť bývanie, svadba mohla počkať. no čo už. Vilimu som predvčerom navrhla, že ak ma zoberú na 2stupeň štúdia mohla by som brigádovať a on by mohol tiež robiť a za tie dva roky by sme si niečo našetrili, aby sme sa mohli odsťahovať.
Odpovedať
vladka, drahemu skore uzdravenie zelam, uz je nejak moc dlho marod, nie? uch, uz aby to bolo vsetko ok... elis, mno tak mi to tak vychadza ze od januara sme tu tusim vsetky presli nejakou chorobou :-D :-| skore uzdravenie!!! cajickuj a odpocivaj ;-) eri, vzdy sa najde niekto kto sa ti snazi zneprijemnit zivot na skole...vid nasa mineralogia....ale vsak co, sme mlade a silne takze to zvladneme :-D x-) babulky dnes je tak krasne :-) som sa aj pesi na autobus tri zastavky presla :-) ale uz ma picha koleno a pobolieva hlava takze pre bratislavu hlasim v najblizsich hodinach zrazky...ale hlavne ze bolo vcera a dnes pekne, uplne ma to straasne moc potesilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vsetkym gratulujem ku skuskam a kto nema, drzim palce. Ja mam :-D to znamena 5 semestrov vysokej, no, uz len jedno skuskove, bakalarska praca, bakalarske statnice, primacky na druhy stupen a bude... Hehe...a potom uz len dva roky :-D Ako sa mate? Elis, svadba nie je vsetko, hlavne ze sa mate radi ;-) Ako sa ma Dominkin Jakubko??? Idem hladat fotky na kona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, Elis,Veronice , jankovi opuchla ruka este koncom oktobra a ma tam zrazeninu (trombozu), preto maroduje...uz je mu dlho doma...tak snad to bude uz vo februari OK. ved sa o nho pekne staram :-) dnes som mu aj hranolky so syrom spravila ;-) inac pred chvilou som sa zobudila, lebo sme si trosku zdriemli... dnes som aj bakalarku pisala, uz koncim prvu kapitolu 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte holky, opožděně gratuluju Elis k narozeninám,myslím,žes psala,že máš 9.2.,ne?a proto se Ti naše výročí 6.bude dobře pamatovat.Výlet byl skvělej,ohromně jsme si ho užili,konečně jsme na sebe měli čas,miláček mi pak říkal,že by na takové výlety se mnou jezdil každý víkend :-D uvažuju,že dnešní koncert asi oželím a budu se učit tu italštinu,ať to ve čtvrtek dám v pohodě,dnešek mi neuteče,ty kamarády můžu klidně vidět na koncertě za měsíc,ale zítřek a Marka Gearyho si ujít nenechám,je to takové sluníčko,mám ho strašně ráda a po takových akcích se mi vždycky začne zase o dost víc chtít do Irska,doufám,že to v létě vyjde! Vladi,to jsi dobrá,že už máš první kapitolu,taky bych měla konečně s tím pohnout,o víkendu bude čas,tak se na to vrhnu. charlize: vy děláte přijímačky na navazující studium?nás berou bez zkoušek
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. nam v pondelok zacal letný semester a vyzera to tak, ze to bude asi najhorsi semester. mame 5zapoctov, 5skusok a asi aj 5 seminarok, skratený iba 11tyzdnovy semester, k tomu musim este pisat bakalarku a potom samozrejme statnice...ufff :-| to bude asi dost narocne. inac sme si vymysleli novy datum svadby, lebo vsetci nam hovorili, 31.7. (2010) bude velmi horuco a vsetky kolace sa nam pokazia...tak sme si vymysleli 28.8.2010...snad bude menej teplo a vsetkym to bude vyhovovat :) ... samozrejme pokial nam dovtedy do toho nieco nepride a svadba nebude skor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi,to je moc hezké datum,držím palce,my máme předběžně 22.6.2012.
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsme doteď s přítelem šmirglovali a natírali futra. Zítra budeme jeste po práci pokračovat v tomhle a čtvrtek, pátek už se vrhneme do větších oprav. V první řadě asi budeme dělat úplně nový záchod a potom budou na řadě podlahy :-) . Jinak já bych taky chtěla svatbu v roce 2010 v létě. Ale to teprve uvidíme, když přítel nerad něco plánuje dlouho dopředu. Tak se nechám překvapit :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! vladi, mě taky teď v pondělí začal semestr.. a už po dvou dnech mě začal opouštět optimismus :-N ale snad se to vstřebá :-) teďka čekám na přednášku, tak se flákám na netu. petunko, no jo, že mě to nenapadlo dřív, taky jsme na zš měli různý volitelný předměty (jeden jsme si museli zvolit).. 2010 je pěkný kulatý rok ;-) ať vám jde práce od ruky! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, děkuju za přání :-) Ano, narozky jsem měla v pondělí. Moc jsem si je ale neužila, protože jsem ležela :-( Ale teď už je mi lépe. Tak vám dodatečně gratuluju k výročí :-) Vladi, snad se přítel brzy uzdraví. Petunko, pěkně se zabydlujete ;-) Rok sňatku taky nechávám na příteli. Ráda se nechám překvapit :-) Snad vám ten kulatý rok vyjde.
Odpovedať
Elis, taky opožděně gratuluji k narozeninám ;-) . Tak jsme dneska koupili podlahu do obýváku...převážně všude bychom chtěli plovoucí podlahu, akorát do ložnice si dáme koberec, protože tam je taková trošku hrbatá zem. Jinak o víkendu jsme koupili stěnu do obýváku...je taková tmavší hnědá, skoro do černa a veškerý dvířka má pěkně červený. Moc se nám líbila, tak jsme jí vzali. Už máme taky sedačku, ta je černá kožená s bílým prošitím...a co mě překvapilo, tak je pěkně teploučká...myslela jsem, že kožená sedačka bude studená...ale tahle krášně hřeje a taky myslím, že bude lepší na údržbu než látková. Chtěla bych obývák sladit tak nějak do černo-červeno-bílé :-) . Máme v plánu vymalovat stěnu za sedačkou tmavě červenou, ostatní stěny budou bílé. Takže za černo-červenou obývací stěnou bude bílá zeď.
Odpovedať
elis, tiez sa pridavam k neskoro gratulujucim :-N dufam ze uz si zdrava :-) vladi, s tymi 5 skuskami a zapoctami sme na tom podobne akurat ja to mam bez bakalarky a len 2 seminarky....ale sak to sa podda :-) ty to urcite zvladnes a ja ked som uz zvladla 10 zapoctov a 10 skusok v ZS tak polovica z toho mi snad nebude robit az taky problem x-) :-D dizi, tak to mne sa skola pacila az do dnesnej druhej prednasky :-D akoze dovi dopoooooo ale doslova....v piatok sa zacinam ucit bo inak fakt neviem ako by som to zvladla potom....dnes sme zapisali 6 stran samych pojmov a rozdelovaciek a vobec...pred desiatimi minutami nam oficialne skoncilo cviko ale pustila nas o hodku skor.....ach...strasne...a nehovorim o tom ze v papierku som nechala 20eur za skripta bo v kniznici si akurat tie dve baby co stali predo mnou zobrali posledne kusy knih co som potrebovala ]-( aaale co....preda sa :-D inak vcera mi volala kamaratka ze ci jej teda idem v sobotu na tu svadbu, ludia, ja som v tom zhone co som mala uplne zabudla ze sa vydava....tak sa teraz tesim na svadbu, aj pozvanku ku stolu sme s braskom dostali tak sa pojdeme zabavit, uz sa veeeeelice tesim :-) zajtra si idem kupit nejaky vrsok k ciernym nohaviciam bo si nemam co obliect....a inak uz mam vikend :-D toto sa mi faaaaakt paci :-D petunka, mate aj fotky na streche? ze by sme ti tu sedacku a stenu omrkli x-) znie to super ale nejak si to neviem predstavit :-N hovorim, po tom prvom semestri mam dost zdegenerovany mozog :-D tak nech vam ta prerabka ide od ruky a nic sa vam nepokazi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, ta přestavba obýváku zní skvěle, tak nám to pak vyblískni, ať máme co obdivovat ;-) Holky, děkuju za přání. I když jste "postgratulanti", potěšily jste mě :-D Veri, horečku už nemám. Jen kašel a jsem ještě trochu nachlazená. Ale zítra jdu do školy i do práce. Celkem se i těším na spolužáky. S některými jsem se neviděla měsíc... V letním mám 8 zkoušek. Tolik jsem teda ještě neměla. Z dalších 5 předmětů mám zápočty. Bude to zabijácký semestr. Veri, máš na to nějaký recept? Můj obdiv k Tobě je čím dál tím větší :-S :-D
Odpovedať
elis, recept? he, asi najst si nejaku motivaciu - mojou motivaciou bolo ze notebook som si kupila vlastne skrz skolu a reku aby som ho nekupovala zbytocne tak to proste musim zvladnut :-D No a potom - idem si za svojim snom tak sa snazim ako to len ide :-) Ja skor obdivujem veronicku ci kto to tu pisal ze robi dve skoly a ma/mala 17 skusok....to je neco.... ale i ked mame teraz len tych 5 skusok, (vlastne 4 ale jeden test bude uz v pondelok, z jazyka...) tak tie dve skusky budu asi horsie nez vsetkych 10 v ZS dokopy :-S zajtra sa zacinam ucit bo inak si neviem predstavit ako to zvladnem....ale sak, zvladnem, aneb co ta nezabije to ta posilni :-D a dalsiu vec co som zistila co som na VS, ze tu treba proste bojovat...i ked niekedy potim krv a cely tyzden nespim ale ten pocit potom je uzasny x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute.. ja uz makam na seminarke...Cenové stratégie donáškových služieb...celkom sranda. sme na to dve, spoluziacka pise teoriu a ja robim prakticku cast, monitorujem pizzerie v bratislave, vsetky co maju svoju internetovu stranku. ale je v tom jeden problem, takuto vec nemoze robit hladny clovek, tak mi slinky stekali kolo piatej, ze som si musela uvarit cestoviny, inac by som ziedla cely notebook s tymi obrazkami. nakoniec si asi obejedname dajaku pizzu... ja som mala dneska posledne cviko, stvrtok, piatok mam len prednasky. veronice, aj ja by som isla na dajaku svadbu sa vytancovat...len tie moje setsernice sa nejako nemaju k cinu
Odpovedať
ahojte baby, ste to tu pekne rozbehli ani čítať nestíham. trocha som sa v tom stratila. :-) Petunka som zvedavá ako to bude celé dokopy vyzerať. mohla by si potom dať neaké fotky? Vladi, cenové stratégie? to patrí do strategického marketingu. mňa ten predmet absolútne nebaví. aj keď je v podstate o tom istom dookola. jednou vetou: ako predbehnúť konkureciu. z toho mám opravák budúci piatok. Jani u nás sa robia prijímačky aj na druhý stupeň, ale ak máš známky do priemeru tuším 1,5 (ale tým si nie som istá) tak ťa zoberú bez prijímačok. Veroni ešte dobre že ti tú svadbu pripomenuli. ;-) Elis už si teda zdravá? my sme včera vybavili drahému nový OP, mal ho ako šalátové vydanie. :-S mali sme ísť aj na večeru, ale bol prechladnutý a necítil sa dobre. tak sme si kúpili gyros a doma zjedli. :-D baby nepridáte sa aj na Facebook.com ??? ;-)
Odpovedať
Určitě si založím i album na modré střeše, ale až ten byt bude vypadat trošku k světu :-) . Teď se tam všude akorát práší...takže potom se vám budu určitě průběžně chlubit ;-) . Dneska má přítel volno, takže tam začnou s jeho tatínkem nejspíš dělat nový záchod a dávat do koupelny topení (takový ten "žebřík"). Nechám se překvapit, až dojdu z práce.
Odpovedať
eri, facebook som si zrusila bo mi odtial prisla nejaka pliaga....som na portali unister , to je pre vsetkych studentov vysokych skol od vsadial, skus omrknut :) neviem aku to ma koncovku ale ked to hodis do googla tak ti to urcite najde elis, no ani nehovor :-D dnes si idem kupit s maminkou nejaku fesnu bluzecku, len cakam na maminku, je dnes prvykrat na skusku v novej praci a bola z toho dost nervozna tak som zvedava ako sa jej paci :) tu pracu co tam robila 10 rokov zrusili prevadzku tak teraz je na PNke....dufam ze tato nova sa jej bude pacit bo ona chudatko ani nespava ked meni robotu..... dnes bol super den :) pekne som sa vyspinkala a potom sla na strednu pozriet triednu, sme sa tam zisli 5 spoluziacok a priviedli sme aj jednu spoluziacku z vysky tak nam obdivovala ze ake to tam mame pekne a tak :-D a co vy ostatne? ako sa inak mate? :-)
Odpovedať
unister mám, ale ani tam moc nechodím. je to také oničom.
Odpovedať
nj, prave som si o tom precitala jeden blog :D ty brdo, ten clovek mal bud zlu naladu alebo ho navsteva tej stranky fakt tak rozhodila :-D
Odpovedať
aký blog?
Odpovedať
daj si do googla unister a hned nejaky druhy link
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?