Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
no chalan má pravdu :-D bohužiaľ tá stránka za moc nestojí.
Odpovedať
nj...tiez si myslim.....ale sak co uz no :-D
Odpovedať
mno, volala mi maminka ze o hodinu pojde odtial prec tak som sa pytala ze teda ako a ona ze zatial uplne super :-) juuuj tak som rada ze sa jej tam paci :-) drzte palce nech jej to vyjde x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky,tak se hlásím,že MÁM tu dnešní italštinu a tím pádem i ukončený semestr a můžu si užívat pár dní volna,v pondělí nám začínají přednášky.Včerejší koncert byl naprosto úúúúúžasný :-D
Odpovedať
supeeeeer janiiiii gratulujeeeeeeeeeeeeem :):):)
Odpovedať
Jani gratulujem, pekne si užit to voľno. pozri predošlú stránku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,děkuju!! Eri,ty máš taky Facebook?já taky!!!
Odpovedať
jasné, že mám. sú tam fajn hry a keď je blbé počasie a mám trocha voľna tak sa mám čím zabaviť. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak bychom se tam mohly najít,ne?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, moc gratuluju! Tak užívej zaslouženého volna ;-) Eri, ještě nejsem úplně 100% zdravá, ale dej mi pár dní a budu jak rybka :-D Pro změnu zas něco chytil ta´tka. Já se teď dopuju céčkem, ať už jsem konečně zdravá. Už ať je jaro!!!!!!!!!!! Veri, snad bude maminka v nové práci spokojená. Budu držet pěsti! Dneska jsem si za penízky od rodičů koupila prstýnek. Je nááádhernýýý! Chtěla jsem původně stříbrný, protože z bílého zlata jsou moc drahé. Ale narazila jsem na jeden obchod, kde měli 50% slevy. Hned mi padl do oka x-) Příterl mi chtěl taky koupit prstýnek- že spolu někam zajedem a já si vyberu. Ale co už, mám 10 prstů, no ne? :-D Mějte se!
Odpovedať
ahojte :) mno tak maminka je v praci velmi spokojna, ze vsetci su tam na nu mili, aj sekretarky ju na kavicku pozvali, proste ze super :) a sef sa jej asi 5 krat pytal ci naozaj pride aj zajtra, ze by boli radi keby tam ostala x-) takze zajtra ide na cely den. Juuuj tesim sa mov, velmi sa toho bala ale pekn jej to vyslo :) no a ja som si kupila taky pekny top s bolerkom, mno tazko to opisat :-D zajtra nafotim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,mockrát děkuju za gratulace,jste zlaté!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
dievcata, toto som vam musela prist napisat.....v pondelok idem na pracovny pohovor :-) reagovala som na jeden inzerat - praca na 8h tyzdenne, praca v kolektive, napln prace komunikacia a tvorba individualnych rieseni...no strasne som zvedava co to bude x-) ale vyzera to dobre a ked uz mam tie dva dni volna aspon ich zmysluplne vyuzijem :-) no bodaj by to bolo nieco fajne a vyslo mi to, drzte palce :-) no idem hajat aby som zajtra postihala pripravy na svadbu (nakup darcekov a taaak :-D ) kym pojdem do roboty....idem zastupovat na tu recepciu co som tam robila v juni.....tak bru nocku vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veroni,budu Ti moc držet palce.mně možná od podzimu vyjde práce pořadatele v jednom kulturním centru tady v Brně,tak jsem na to zvědavá,bude to super :-)
Odpovedať
ahojte, Veroni tak to máš super. budem držať palce. ;-) Jani dúfam, že aj tebe sa podarí tá práca. ja sa dnes už konečne pustím do toho učenia. kto vie, možno budúci piatok motyka vystrelí. :-D aj keď pochybujem. :-p
Odpovedať
bre ranko :) teda vlastne uz den :) vcera som bola taka stastna z toho mailu ze som si porad oprasila svoj zivotopis nech vyzera trocha serioznejsie :-D dievcata, mate niektora skusenosti s pisanim zivotopisu? pisala som ho podla vzoru na internete ale aj tak by ma potesilo keby mi ho niekto skontroloval....hm? :-)
Odpovedať
Veroni zapni sa na icq a prepošlem ti môj, podľa toho si to skontroluješ. ;-)
Odpovedať
som na icq ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky,pošlete mi do IP svoje ICQ čísla,dík
Odpovedať
Veroni prepáč, už som na icq. som mimo, Vili mi písal, že od 1.3. sa zníži stav zamestnancov na 40%, tak mi nie je 2x dobre.
Odpovedať
Ahojte babulky, v poslednych dnoch som velmo casu nemala. Toolko novych veci tu citam. Hlasim - vcera som bola na 2 skuskach - z jednej (zimny semester este) budu vysledky az buduci tyzden :-S a tu druhu som zrobila :-D, ta uz patri do letneho :-D :-D.
Odpovedať
ria, gratulujem, sikulka :-) eri, nevadi :-) ja som potom uz sla do prace a o chvilku sa poberiem chystat na tu svadbu ale ak budes na icq aj v nedelu, mohli by sme sa nejak spojit :-) jani, uz sa na tom pracuje ;-) jo a takuuuu kraaaasnuuuuu kyticku som jej kupila, no musim vam fu odfotit, zajtra vam to sem dam :-) tak ahojte zatim :-) (idem este mrknut mapu ako sa dostanem do modreho kostolika lebo sama tam idem prvykrat :-D dufam ze stihnem obrad :-D x-) :-N )
Odpovedať
mno tak sa hlasim :-) vysvadbena, vyjasena, no superne bolo :-) nevesta potom hodi aj sem nejake fotos tak vam poslem link ;-) ach jo, nasa zuzicka.....ale takeho v dobrom zmysle saleneho muza ma, no sranda, uplne sa k sebe hodia :-D x-) :-) mno ale ja idem teraz spravit nieco na obed bo maminka je strasne, ale fakt strasne chora, asi chripka alebo co :-( chudatko...ani rozpravat nevladze.......... tak idem robit a potom si lahnut a dospat vecer....papa a peknu nedielku zelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, Mari,gratuluju ke zkoušce,určitě jsi dala tu druhou taky.Veru,jsem ráda,že sis užila svatbu,já jdu na jednu 23.3 (teda pokud klapne termín,kamarádka mi má dát vědět,až si ho zamluví),se těšíím!!! já jsem o víkendu taky ležela,teď už to celkem jde,akorát mě ještě bolí v krku,ale to už se zvládne.
Odpovedať
veronice: a ake pocasie bolo na svadbe? Bo u nas teda vcera strasne fukalo. Bola som s priatelom na prechadzke a nejako mi to sadlo na hlasivky, uz sa pocujem, ako chrapcim. Sice mi priatel aj brat hovoria pravy opak, ale nech. Ked ja sa tak citim... princeznicko: a kamaratka si ide az teraz zajednavat termin? A svadba 23.3.? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
riana:nojo,oni se rozhodli někdy minulý týden,ona je totiž těhotná a chtěj stihnout svatbu ještě před porodem,tak jsem na to zvědavá.
Odpovedať
no pocasie bolo fakt hrozne....strasnaaaaaa zima, vetrisko a do toho trochu snehu...chudinka nevesta nam skoro zamrzla..ale nakoniec to zvladla :-) ria tak uz aj ty zacinas s tym hrdlom? baby, vidim to tak ze za chvilku budeme zas vsetky chore.....idem si dat asi nejake to ovocicko x-) inak teraz som spala tri hodky a citim sa uuuuzasne :-D
Odpovedať
Aha, takze tak. Ja zas hlasim, ze konecne niekto z domacich u mna zacinajucu chorobu zaregistroval. Mama. Jupiiii :-D
Odpovedať
veri: no uz aj ja zacinam :-) Skor mi to len na hlasivky zatial sada. Uvidime, ako sa to dalej vyvinie.
Odpovedať
A este sa musim pozalovat, babulky :-( Priatel ma do toho studeneho vetra taha a ked mu poviem nie, tak sa mi div ze neurazi. A ked mal on pred tyzdnom obycajnu nadchu, tak koniec sveta ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?