Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Eri, tak se taky pridavam s gratulaci :-) . U nas dneska ma svatek Nela-Hromnice, to je skoro stejny jako Erika :-D .
Odpovedať
peti mas pravdu, aj to tak rovnako znie a vyzera :-D :-D ako sa inak mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
erika..vsetko najlepsie k meninam :-)
Odpovedať
ďakujem fakt je to rovnaké :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, sice později, ale přeci :-D Ti přeju všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, stále tolik lásky, úspěchů ve škole i v soukromém životě a splnění těch nejtajnějších i méně tajných přání ;-) Asi si díky slovenské přesile v této diskuzi pořídím slovenský kalendář :-D ;-) Ať příště nejsem s gratulací pozadu. I když...někdy jsem pozadu i u českých oslavenkyň :-D holky, ani jsem nevěděla, že se nás tu sejde tolik vyznavaček hudby. Jste skvělé. Až budu mít koncert na Slovensku, určitě dám echo :-D Dneska mám rande s houslistkou a moc jsem to necvičila. Bude to taková listařina :-D Ajejej, snad mě nezaškrtí :-D PAPA a dnešním zkoušeným přeju hodně štěstí! Dejde pak vědět, Veroničky, jak jste dopadly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, kdy se dozvíš výsledek zkoušky? Myslela jsem na Tebe ;-)
Odpovedať
bre ranko :-) mno tak ja som sa po polhodine konecne vykopala z postele, dala si sprsku, vytlacim este par tahakov a idem sa aspon tych 10 stran naucit...pisem o druhej tak by som to mala stihnut...tak drzte palce :-) Veronicka, drz sa! Zvladneme to :-) pap holky
Odpovedať
Veronice, mam se dobre. Dneska jsme si s pritelem koupili sedacku. A o vikendu uz zacneme poradne na byte makat :-) . Nakoupili jsme potrebne veci na malovani, spreje na radiatory, na okna, na futra atd. Jinak ted jeste sedim v praci, protoze jsme dneska meli Zapis do prvni tridy. Takovy malinkaty srandovni miminka jsou ty deti :-) . No proste rocnik narozeni 2003. Za chvilku uz ale pujdu domu.
Odpovedať
ahojte :-) mno, takze zajdem si ja do skolicky este aj vo stvrtok :-D :-S akoze takeeee veci tam dala ze to si clovek uz ani nevymysli....takze to vidim maximalne tak na 30 bodov...viac uuuurcite nie....sak uvidim zajtra vysledky.....ale urcite som nespravila.....nevadi :-D svet sa nezruti...skusim vo stvrtok...idem si teraz oddychnut, uz treti den sa mi brutalne toci hlava, sproste pocasie.... petunka takze vy uz o chvilku budete vlastne aj byvat ;-) to je super :-)
Odpovedať
ahojte, ja som dnes zas trčala v škole do druhej, ale už po prvej prestávke som prestala vnímať ešte k tomu celý deň lialo, my premokli boty aj keď neviem ako sa mi to podarilo. baby ja dúfam, že ste spravili. potom dajte vedieť keď budete mať výsledky. Petunka aj ty učíš v škole? v poslednej dobe strácam prehľad, kto, kde, čo robí. :-N ale zas ma to teší, že sme sa tu zišli. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice,to mě mrzí,že jsi to zkoušku nedala,já tu včerejší taky ne,ale svět se vážně nezboří,teď jsem se začala učit italštinu,abych to 12.2.dala a měla jsem pokoj,hlavně dost kreditů dál.Tobě držím ve čtvrtek palce,přítel má ve čtvrtek taky zkoušku :-D
Odpovedať
Eri, ve skole sice pracuji, ale ne jako ucitelka, ale jako ekonomka :-) . Takze mam nastarosti ucetnictvi, administrativu a tak celkove "papirovani".
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Peti,jak už to děláš dlouho?
Odpovedať
Jani, od prosince :-) . Je to teprve chvilku. Ale hrozne me to bavi :-), a doufam ze jeste dlouho bude. A taky jsem dostala od pana reditele nabidku, ze jestli chci, tak muzu vyucovat administrativu :-) . Takze bych i treba ctyri hodiny tydne v pracovni dobe mohla ucit. To by me taky hrozne moc bavilo!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je skvělý,to Ti přeju.Mně osobně by administrativa,ať už jakákoliv moc nebavila,ale zase bych třeba ráda dělala v cestovce nebo tak a co vím od kamarádek,tak je to hlavně o administrativě,na to dělat průvodkyni nemám povahu.i když kdoví,nikdy neříkej nikdy,dokud to nezkusíš,co?jak ses k tomu dostala?
Odpovedať
No ona sla ta pani, co tam delala prede mnou na materskou. To misto bylo volny, ja byla na pracaku, dozvedel se to pan reditel a hned me bral...ani se me nikdo neptal, jestli tam chci jit delat...proste uz to bylo jisty :-) . Takze jsem neabsolvovala zadny pohovor, nic. A jeste k tomu to mam asi minutu pesky od baraku (jenom vyjdu na kopecek). Delam sama kompletni ucetnictvi, ziskam praxi ve statni sprave. Mam proste radost. A taky by me jako absolventku vzaly maximalne nekam jako asistentku, no a ja ted delam primo ekonomku :-).
Odpovedať
baby, mne uz tolko ludi trepe do hlavy ze som to spravila ze tomu zacinam verit....ale aj tak si myslim ze som nespravila....o take tri hodky by mali byt vysledky....kokos...ja ked som to spravila tak sa v sobotu na stretavke fakt ozerem..... :-D a vy ako? co porabate?
Odpovedať
Veronice, ja dneska cely den v praci pripravuji veci na nedelni Karneval. Chystam listky do tomboly, vstupenky atd. Od rana tiskam razitkama - motylky, prasatka, domecky. Asi se budes divit, ale uz nemuzu hnout prstama. Takze se ted davam chvilku pauzu a pak budu pokracovat. Ale aspon mam dneska takovy oddychovy den ;-) .
Odpovedať
mno tak to si viem celkom dobre predstavit petunko, tiez som parkrat pripravovala taketo akcie, teraz by sme mali v sobotu pripravovat karneval ale bohuzial sa nemozem zapojit....sak nabuduce....mame stretavku so spoluziackami, uz sa tesiiiiim :-) sme sa nevideli od oktobra....
Odpovedať
Profilova fotka
veronice, tak ako teda? spravila si?
Odpovedať
Profilova fotka
Jasně,Veru,dej vědět.
Odpovedať
mno spravila .... na 13,5 z 80 .... ale nevadi...dnes idem znovu zabojovat...ale to v utorok sa fakt nedalo...dala nejaky divny test a priemerny pocet bodov bol takych 16-20 taakze tak...presli len 6ti a to tiez s "odratou hubou" takze tak....mno idem sa este nieco poucit, o pol hodku vyrazam a o desiatej mi drzte palce!
Odpovedať
Veroni teraz to už dáš neboj. profákom veľakrát prepne a dávajú divné testy. ;-) potom daj vedieť ako si dopadla. Petunka tak to máš fajn keď máš aj takúto ponuku učiť, máš si z čoho vybrať. :-)
Odpovedať
no dievcata, dobre ste drzali palce :) vysledky budu sice az vecer ale mam strasne dobry pocit z toho :) mooooozno bude aj lepsie ako Ecko...co som vedela som napisala, ostatne som opisala :-D tak ale hold co uz...tato skuska sa uz ani inak neda....ale hlavne ze mam dobry pocit, myslim si ze tentokrat to tam je :-) potom vam napisem ked budu vysledky :) ale oficialne vyhlasujem - MAM PRAZDNINY!!!! :):):) a to ma tesi zo vsetkeho najviac :) sladke nicnerobenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veronice blahozelam. super uz to mas z krku, tak si teraz pekne oddychni a na skripta sa ani nepozri, neopovaz sa ich co i len dotknut a prelozit z miesta na miesto!!! ;-) Baby, zajtra idem k Jankovi. po dvanastich dnoch opat spolu...juj jak sa tesim. uz som sa osprchovala, umyla vlasy, nakremovala, vytrhala obocie, nalakovala nechty (sice len priesvitnym lakom) a uz sa na nho tesim. :-) kolko dokaze spravit, ked som dlhsie bez neho, normalne som aj obocie vytrhala :-D :-D :-D idem sa pobalit, cosi este snad napisem do bakalarky a buvat. zajtra idem rovno z roboty na vlak :-) x-) x-)
Odpovedať
rozkaz sefe! na skripta ani len nepozrem, aaaaaani za svet x-) to je super ze budete zas spolu, ozaj, ta ruka ci prst ci co to mal bolave sa uz zahojilo?
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,tak to je skvělý,že máš prázdniny,já je budu mít až příští čtvrtek v poledne.Ve čtvrtek píšu tu italštinu a musím to dát,abych měla dost kreditů,ale myslím,že to bude v pohodě.Zítra jedeme s milým na víkendový výlet,tak se těším,aspoň budeme víc spolu než jsme byli doteď.Taky bych měla začít s bakalářkou,ach jo :-|
Odpovedať
jani, joj velmi na teba myslim nech uz to mas aj ty vsetko za sebou :-) ale treba aj oddychovat tak si ten vylet poriadne uzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,díky moc,na ten výlet se těším,v úterý a ve středu jdu večer na koncerty,tak se na to mooc těším a věřím,že to bude všechno v pohodě.
Odpovedať
Profilova fotka
veronice, gratuluju k ukončení semestru :-) pořádně si užij zasloužené prázdniny ;-) Mě už prázdniny pomalu končí, v pondělí začíná letní semestr. 8-( :-p V neděli jsem si sestavovala rozvrh.. mno sice nic moc, ale aspoň mám pátky volný. :-) Pokud teda nedojde k nějaké změně. Dneska jsem se byla konečně zaregistrovat k dospělácké obvodní doktorce, což jsem měla udělat už před rokem.. petunko, kdybych nebyla na vš, tak bych takovou práci taky brala :-) máš to fajn.. a ta škola je základka? protože mi nějak nejde do hlavy koho tam budeš učit administrativu..??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?