Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

15. jún 201139860
  • som to 2x napisala(sorry)

• hondar - ono v tom rozcileni se neni cemu divit 😉 Tak doufejme, ze bude mit dobrou naladu a da Ti to 🙂

• 🙂 🙂 🙂 🙂 holky moje zlaté , mám matiku úspěšně za sebou, diskuze je kouzelná, děkuji oc za podporu, držte se, dva dny odpočívám a slibuji na holý pupek 🙂 , že se tu češtinu do 12.6. naučím a pak už začnu žít a ne jen přežívat, huráááááááááááááááááááááááááááá, huráááááááá, hurááááá

• Sponzor fóra
  • svikma: gratulujeeeeeem 🙂

• Gratulace veliká 🙂

• svikma: Jsem říkala, že to půjde 😉
    A můžu všem říci, že jsem svikmu dnes poznala a je moc velká sympaťanda a uměla to 🙂

• svikma gratuluji!!! jé já už chci takyyyyy 😃 😃 😃

• kamirka 🙂 😉 😉 ještě krůček a máme to, to je legrace, my se poznáme tady na diskuzi a studujeme stejný obor , na stejné škole🙂), dnes jsi byla pro nás vyklepané ratlíčky veeeeeliiiikou oporou, takže díky i tobě kamirko 🙂 , chichi 🙂

• bejka83 🙂
    petrusinka 🙂
    prothera 🙂

holky děkuji 😃 😃 😃 a dnes jsem se rozhodla , že budu po týdnu i pořádně vařit, jdu pro suroviny, mnam,
    prý se na to sprominutím 😛řežerem: 😉

• Svikma: gratuluju! Fakt s Kamirkou studujete stejný obor, jo? No teda, ten svět je malý....

• hondar u nás se stalo něco podobného, poslouchej , taky vedoucí práce 1 proti proděkance , taky práce na jiné katedře a holčina si to obhájila, určitě to nevzávej, nic horšího, než , že to budeš muset předělat se nestane a,ale ta tvá odvaha oponovat a stát si za svým určitě má smysl, a pokud jsi práci psala, máš k ní vztah, tak by mělo být jedno na jaké katedře se píše, nenech se zaskočit jejich kolegiálními vztahy, jdi do toho , opravdu taky se zdálo, že nikdo nepůjde proti proděkance a vidíš, prostě to tak někdy je, tak nevzdávej se a stůj si za svým, práci si jistě věnovala kus sebe, tak se nemáš ,ale opravdu nemáš za co stydět a bát se, bojuj , držím pěsti 🙂

• Svikma: ty se pak budeš 14 dní učit na tu druhou státnici a ještě jsi to zatím neviděla?

• janca123
    🙂 díkydíky, jojo fakt a opravdu 🙂

• Já se jen ptám, ať se ujistím, že se to dá a že nejsem jediný blázen, začala jsem se lehce učit dnes a od 8.6. mě to čeká... 😬 Takže to vůůůbec nebylo míněno zle 😉

• janca123 no tak něco jistě jo,ale ten základ tam je od zkoušek a tak ,takže ne, že bych neviděla,ale musím zapojit noční i denní chvilky a chvíle, ach jo , to zase bude, ale nejvíce času mi vzala matika, nebot u mě je to o pamětném učení a mnemotechnických pomůckách prostě, no , takže něco viděla něco neviděla, ale musím to tam nasypat a taky věřím, že budu čerpat i z praxe, aspon něco

• Sponzor fóra
  • Jasně, taky jsem se pět let učila, ale připadá mi, že začínám od nuly 😃

• janca123 🙂 jedu si prostě step by step, víc hlava nebere

• Svikma: jasně, jinak to nejde... Snad to dopadne a budeme mít konečně klid!

• janca123no vidíš, tak to jistě napíšu i já tedkom v neděli 🙂

• janca123 jojojo klid i konečně úklid 🙂

• janca123 vychází mi to na 19 -20 dnů, akže to není takový šok, dostala jsi mě s těmi 14 dny, proto jsem se šla mrknout do kalendáře, chichi pro jistotu 🙂

• svikma: gratulace!! Tedy ale matika brr to jsem měla naposled na gymplu a nechybí mi 😃
    Myslím že v poslední době se zde objevím jen abych pogratulovala dalším úspěšným, to je ale frustrující 😃 Ale všem to upřímně přeji 😉
    Já už toho mám plné zuby toho učení a toho tlaku ...čas se krátí

• ostravanci 🙂 děkuji, neboj , dnes mám křídla motýlí, ale chápu tě, bojuj, bojujme holky,at konečně můžeme žít a ne jen přežívat 😉

• svikma: přesně tak, žít a nejen přežívat... mám tolik plánů na věci, na které x měsíců není čas ...

• pro odlehčení ... máte nebo měly jste nějaké plány, čím se odměníte až to dáte? Že si třeba koupíte něco, po čem dlouho pokukujete nebo podobně? 🙂

• já jsem si slíbila jako odměnu velkou oslavu se známými 😵 😵 😵 moc se těším a prostě musím to udělat, ať to můžem uspořádat 😃

• svikma: Moc gratuluju!!! 🙂

ostravanci: Mě odměnil manžel. Hned jak jsem to udělala tak mi přišla sms že mám doma pod polštářem dáreček.. 😵 No a byly tam penízky, který miláček tajně za poslední 3 měsíce naškudlil a že si mám za odměnu něco krásnýho koupit. Mi ale věřil, dal je tam už ráno než jsem šla na poslední státnici 😃 Tak to vidím na nějaký super šatičky na promoci, nějaký šperk a možná i nějaká ta knížka. Konečně můžu číst co chci a ne co musim 🙂

• ostravanci: my pôjdeme s drahým niekde na predĺžený víkend, sami dvaja. Obaja teraz štátnicujeme, tak budeme mať spoločnú odmenu. A v auguste to vo veľkom roztočíme na našej svadbe 😃

• petissek 🙂 děkuji za ranní plivaneček, pomohl 🙂

• svikma: To né ten plivaneček, to ta diskuze přeci 😃. Jen tak dál 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov