Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Profilova fotka
som to 2x napisala(sorry)
Odpovedať
hondar - ono v tom rozcileni se neni cemu divit ;-) Tak doufejme, ze bude mit dobrou naladu a da Ti to :-)
Odpovedať
:-) :-) :-) :-) holky moje zlaté , mám matiku úspěšně za sebou, diskuze je kouzelná, děkuji oc za podporu, držte se, dva dny odpočívám a slibuji na holý pupek :-) , že se tu češtinu do 12.6. naučím a pak už začnu žít a ne jen přežívat, huráááááááááááááááááááááááááááá, huráááááááá, hurááááá
Odpovedať
Profilova fotka
svikma: gratulujeeeeeem :-)
Odpovedať
Gratulace veliká :-)
Odpovedať
svikma: Jsem říkala, že to půjde ;-) A můžu všem říci, že jsem svikmu dnes poznala a je moc velká sympaťanda a uměla to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
svikma gratuluji!!! jé já už chci takyyyyy :-D :-D :-D
Odpovedať
kamirka :-) ;-) ;-) ještě krůček a máme to, to je legrace, my se poznáme tady na diskuzi a studujeme stejný obor , na stejné škole:-)), dnes jsi byla pro nás vyklepané ratlíčky veeeeeliiiikou oporou, takže díky i tobě kamirko :-) , chichi :-)
Odpovedať
bejka83 :-) petrusinka :-) prothera :-) holky děkuji :-D :-D :-D a dnes jsem se rozhodla , že budu po týdnu i pořádně vařit, jdu pro suroviny, mnam, prý se na to sprominutím :přežerem: ;-)
Odpovedať
Svikma: gratuluju! Fakt s Kamirkou studujete stejný obor, jo? No teda, ten svět je malý....
Odpovedať
hondar u nás se stalo něco podobného, poslouchej , taky vedoucí práce 1 proti proděkance , taky práce na jiné katedře a holčina si to obhájila, určitě to nevzávej, nic horšího, než , že to budeš muset předělat se nestane a,ale ta tvá odvaha oponovat a stát si za svým určitě má smysl, a pokud jsi práci psala, máš k ní vztah, tak by mělo být jedno na jaké katedře se píše, nenech se zaskočit jejich kolegiálními vztahy, jdi do toho , opravdu taky se zdálo, že nikdo nepůjde proti proděkance a vidíš, prostě to tak někdy je, tak nevzdávej se a stůj si za svým, práci si jistě věnovala kus sebe, tak se nemáš ,ale opravdu nemáš za co stydět a bát se, bojuj , držím pěsti :-)
Odpovedať
Svikma: ty se pak budeš 14 dní učit na tu druhou státnici a ještě jsi to zatím neviděla?
Odpovedať
Článok sa načítava...
janca123 :-) díkydíky, jojo fakt a opravdu :-)
Odpovedať
Já se jen ptám, ať se ujistím, že se to dá a že nejsem jediný blázen, začala jsem se lehce učit dnes a od 8.6. mě to čeká... :-N Takže to vůůůbec nebylo míněno zle ;-)
Odpovedať
janca123 no tak něco jistě jo,ale ten základ tam je od zkoušek a tak ,takže ne, že bych neviděla,ale musím zapojit noční i denní chvilky a chvíle, ach jo , to zase bude, ale nejvíce času mi vzala matika, nebot u mě je to o pamětném učení a mnemotechnických pomůckách prostě, no , takže něco viděla něco neviděla, ale musím to tam nasypat a taky věřím, že budu čerpat i z praxe, aspon něco
Odpovedať
Jasně, taky jsem se pět let učila, ale připadá mi, že začínám od nuly :-D
Odpovedať
janca123 :-) jedu si prostě step by step, víc hlava nebere
Odpovedať
Svikma: jasně, jinak to nejde... Snad to dopadne a budeme mít konečně klid!
Odpovedať
janca123no vidíš, tak to jistě napíšu i já tedkom v neděli :-)
Odpovedať
janca123 jojojo klid i konečně úklid :-)
Odpovedať
janca123 vychází mi to na 19 -20 dnů, akže to není takový šok, dostala jsi mě s těmi 14 dny, proto jsem se šla mrknout do kalendáře, chichi pro jistotu :-)
Odpovedať
svikma: gratulace!! Tedy ale matika brr to jsem měla naposled na gymplu a nechybí mi :-D Myslím že v poslední době se zde objevím jen abych pogratulovala dalším úspěšným, to je ale frustrující :-D Ale všem to upřímně přeji ;-) Já už toho mám plné zuby toho učení a toho tlaku ...čas se krátí
Odpovedať
ostravanci :-) děkuji, neboj , dnes mám křídla motýlí, ale chápu tě, bojuj, bojujme holky,at konečně můžeme žít a ne jen přežívat ;-)
Odpovedať
svikma: přesně tak, žít a nejen přežívat... mám tolik plánů na věci, na které x měsíců není čas ...
Odpovedať
pro odlehčení ... máte nebo měly jste nějaké plány, čím se odměníte až to dáte? Že si třeba koupíte něco, po čem dlouho pokukujete nebo podobně? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem si slíbila jako odměnu velkou oslavu se známými x-) x-) x-) moc se těším a prostě musím to udělat, ať to můžem uspořádat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
svikma: Moc gratuluju!!! :-) ostravanci: Mě odměnil manžel. Hned jak jsem to udělala tak mi přišla sms že mám doma pod polštářem dáreček.. x-) No a byly tam penízky, který miláček tajně za poslední 3 měsíce naškudlil a že si mám za odměnu něco krásnýho koupit. Mi ale věřil, dal je tam už ráno než jsem šla na poslední státnici :-D Tak to vidím na nějaký super šatičky na promoci, nějaký šperk a možná i nějaká ta knížka. Konečně můžu číst co chci a ne co musim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ostravanci: my pôjdeme s drahým niekde na predĺžený víkend, sami dvaja. Obaja teraz štátnicujeme, tak budeme mať spoločnú odmenu. A v auguste to vo veľkom roztočíme na našej svadbe :-D
Odpovedať
petissek :-) děkuji za ranní plivaneček, pomohl :-)
Odpovedať
Profilova fotka
svikma: To né ten plivaneček, to ta diskuze přeci :-D. Jen tak dál 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?