Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Tak hlavně, že to máš ne? Mysli teď na svatbu ;-)
Odpovedať
Děkuji holky, já už to dnes asi nespasím, tak si dávám odpočinkový den, možná večer ještě něco přečtu, v tomhle vedru to stejně moc nejde. laala: gratuluji, nevím, ci si dělala za zkoušku, nebo už státnici ?? ale i tak je to super.
Odpovedať
ahoj holky, já se snažím učit, ale v tomhle vedru mi to nejde nejlépe. Za týden v tuto dobu už snad budu vědět na čem jsem :-p Laala: to neřeš ;-) buď ráda, že to máš. Vím, že máš teď asi blbý pocit, ale za pár dní si ani nevzpomeneš a budeš ráda, že to máš za sebou a můžeš se těšit na svatbu. renat2: máš pravdu, miminko je důležitější než nějaká státnice, tak žádný stresy.. i když to říká zrovna ta pravá :-S
Odpovedať
Profilova fotka
renat, doktorskou státnici. Já jsem měla příšrerný strach, prostě děsný, byla jsem celou dobu nervní, neřekla jsem věci, které jsem v duchu věděla a znala... odpověděla jsem správně tak na třetinu otázek, možná ani ne. Stydím se, se nebudu moct projít před pedagogama po chodbě :-( Jsem odhodlaná si to všechno doplnit... všem díky za podporu, přeju pevný nervy u zkoušek :-)
Odpovedať
Laala: vykašli se na to, ale rozumím ti. Mně u prvních státnic vypadly úplně triviální věci a taky jsem na to pár dní myslela, že je to ostuda, ale už na to kašlu, nemá cenu se tím trápit, mám to a to je hlavní! ;-)
Odpovedať
A samozřejme gratuluju!
Odpovedať
laala - gratuluju a nic si z toho nedělej ;-) Stres holt udělá taky svý...
Odpovedať
laala: ;-) Doděláš to, ať to je ok a bude...Asi ses na to moc nekoukla, jak jsi psala...ale je hlavní, že to máš! ;-) Jsi paní doktorka :) Tak to neřeš ;-) Moc Ti gratuluji a tiše závidím, stačilo by mi Mgr. :-N (jsem skromná, že? :-D )
Odpovedať
laala: nech to plavat, mas to! gratuluju! Ja jsem tu prvni statnici mela taky za tri. I kdyz jsem se na to teda ani nahodou necitila. Prvni tydny po tom me to dost zralo a ted si rikam, ze je to jedno - je to proste odskrtnuty a mam to za sebou ;-) . renat: taky to dneska nejak nejde, uz vcera jsem to zabalila drive nez jsem mela. ]-( dotaz: nevim co mam dat kamosce k promoci (?) - ona nenosi sperky a ani podobna zkraslovadla, a me proste nic jinyho nenapada. :-N
Odpovedať
filipovi: Ty budeš něco dávat kamarádce k promoci??? Já teda dostanu něco od našich a přítele-říkal :-N ale od kamarádky? To mě vůbec nenapadlo, že se to tak dělá :-N Ale jestli jo, tak honem s nápady, bude totiž třeba něco koupit v tom případě =-)
Odpovedať
tohle je moje nejlepsi kamaradka. Jinak si myslim, ze postaci kyticka nebo neco malyho sladkyho treba. Kdyby to byl jen spoluzacka nebo tak, tak bych ji asi jen poblahoprala. Manzel dostal na svy promoci od rodiny nejaky kyticky a maly darecky, kamaradi mu nedavali nic.
Odpovedať
Tak my se odpoledne šli projít a trochu jsem vyvětrala hlavu, takže si aspoň půlku otázek přečtu a zítra zbytek, teď je u okna dobře, tak snad to půjde :-) Ahoj Radu :-) Jak to jde? teda koukám, že si taky dneska učení bojkotovala, co? Od nás byli dnes na měčině a mají to všichni kromě jedné, což teda zírám, odvážným štěstí přeje ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
renat: noo, dneska nis mos, musim se na to ted vrhnout, udelala jsem si caj a jde se na to. Ale jak tak koukam ven, tam je jeste ceka kolecko s s truhlikama do garaze pro jistotu.
Odpovedať
Funguje to tady x-) x-) x-) x-) x-) Mam to za dve x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Laala - gratuluju... a z okna si nic nedelej, vsak oni vedi, ze to se stava ;-)
Odpovedať
zirafka: Gratulace ;-)
Odpovedať
Zirafka: gratulace!!
Odpovedať
Diky :-)
Odpovedať
Moc gratujulu :-)
Odpovedať
zirafka105 :-) ;-) jsi šikulka, gratuluji lala ;-) :-) opravdu jde jen o fajfku, máš to a to je hlavní- přežila jsi to :-)
Odpovedať
kamirka :-) nemůžu se pořádně nakopnout a ještě padá net, no , uvidímeale jsou to samé zbytečné věci, ach jo jak jsi dopadla ve škole? :-)
Odpovedať
ostravanci :-) gratuluji k diplomce a neboj , dnes to jistě taky odfajfkuješ, myslím na tebe :-)
Odpovedať
svikma: Tak jak jsi na tom? Když tak napiš meil ;-) já už umím do literatury 8 otázek, bacha na mě :-D ve škole jsem dopadla celkem dobře, ale chce mi dát vědět až do poloviny června, takže nic a už kývnu jinde. Jinak by po mě taky chtěla 2-3krát týdně kurz pro děti od tří hodin, na to se můžu...Mamka tež říkala, že vidí bezdětnou a už ji využijou :-D
Odpovedať
ok písnu mail ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsem to včera konečně dala tu jednu státnici co mi v lednu nevyšla jsem včera dala na druhý a poslední pokus takže jsem mooooooooooc šŤastná a všem co to už daly gratuluju a zbytku držím pěsti!
Odpovedať
zirafka a fridolinek! supr! velka gratulace!. a tedka nozky hore a poradnou oslavu!
Odpovedať
fridolinek :-) huráááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovedať
Moc gratuluji všem úspěšným, to je super!!
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem všetkym,co to maju za sebou.Ja ciastocne tiez.Zial ta diplomova praca o ktorej som pisala na strane99 sa napokon skutocne nedala obhajit,ale hlavne,ze sa uz nemusim ucit :) A este odkaz pre Laalu:nebud hlupa...u nas sa prave dobrym studentkam nedarilo a dostali zle znamky kvoli tomu,ze boli vystresovane a mali vypadky...to sa moze stat kazdemu.Nikdy ziadna skuska objektivne neukaze ake ma student vedomosti a myslim,ze kazdy profesor,ktory ta ucil a pozna ta si o tebe nic zle mysliet nebude.a keby aj moze ti to byt uplne jedno.Mas to :-D
Odpovedať
fridolinko a zirafko, velika gratulace :-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?