Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

15. jún 201139860
  • filipovi: však počkej, i na porod přijde řada 😃

• Jo, jo, na to taky dojde řada, ale teď dostudovat a pak najít místo - to bude asi oříšek... 😐

• janca123: Myslíš? Ještě místo nemáš?

• Sponzor fóra
  • Kamirka: bohužel nemám 😞

• Baby,mate este niekto statnice po 15.6. ? Nejako vas nestiham citat 😃 ci v tom nie som sama 😃

• adelii ja mam 17.

• adelii: já mám druhé státnice 16. nebo 17. 6.

• Teda holky, závidím víc času, ale zároveň to už chci mít za sebou... 😉

• janca123: Já bohužel smazala věci z IP, ale jsi to Ty ze stejné školy s JČ a tak, že? Nebo se pletu? Nebo počkej, že studuješ to samé, co moje kámoška? Mám v tom maglajz 😞 Promiň...
    Mi včera volali z dalších dvou škol-jedna romská-tam nic a teď se jdu na jednu mrknout, ale místo už mám jinde jisté 😬

• Kami: IP

• adelii ja mám niekedy od 15. do 26. 6. takže nie si sama

• hafhaf 🙂 gratulace, vydrž ještě chvíli a budeš to mít za sebou

• Ahoj holky, tak se k Vam pridavam, muzu? 🙂 Statnice mam nekdy mezi 22.-26.6, zatim se jeste presne nevi. Sice si rikam, ze bych mohla pomalu neco delat, ale ta lenost je desna potvora 😃

Vsem holcenam, ktere to maji za sebou gratuluju 😉

• laala - tak jak? Já to čtu až dnes a musím říct - klobouk dolů. Tak ať všechno dobře klapne... 😉

• naivka - ahoj, konec cervna? Casu dost 😉

• Sponzor fóra
  • Naivka: to máš ještě opravdu čas 😉

• Fatin,taky si rikam,ze casu dost, stejne to pak budu na posledni chvili vsecko dohanet 😃

• naivka - taky do doháním na poslední chvíli 😉 No doháním - spíš tak různě bloumám, přemýšlím nad zajímavějšími činnostmi než jsou státnice a říkám si, že to nějak dopadne. 😉

• ahojky, tak jsem dnes obhájila svůj rok a půl času stráveného nad publikační činností (DP) 😃
    Zítra to bude horší - první státnice 😕

• Ostravanci: velká gratulace 😉 A na zítra držím pěsti!

• ostravanci - gratuluji a také držím pěsti na zítra, ale neboj, to dáš 😉

• Ahoj holky, tak dlouho sem nakukuji a říkám si, jak je to uklidňující, dkyž v tom člověk není sám...až jsme se rozhodla napsat...dneska mě tak nějak rozhodily kolegyně...
    Čeká mě státnice z geografie..sice 18.6., takže je ještě čas...ale...učení je snad den ode dne těžší, teda spíš se "dokopat"... sice první okruh mám za sebou, ještě opáčko a pak hurá na další a pak na další...ale. Víkendy mi vypadly, sestra svatba, narozeniny, a to mě možná stresuje...

Ale na druhou stranu si říkám, že to stejně záleží na štěstí, na štěstí u otázek a na náladě komise, možná spíš ta nálada zkoušejících převažuje...
    Už jsem i ve fázi, kdy si říkám, že to není to nejdůležitější, samozřejmě to chci udělat, ale když náhodou ne, tak se svět nezboří...možná prot, že si užívám miminka v bříšku a nechci ho nějak stresovat...

Všem, které to máte už za sebou, gratuluji a vám, které na to ještě čekáte hodně štěstí 🙂

naivka: napsala si to moc dobře, lenost je fakt potvora..u mě je to tak, že nejsem ani tak líná, ale jak na co, raději dělám cokoliv jiného než učení.. 😒

• Renat2: máš pravdu, je to hodně založeno na štěstí a náladě komise - samozřejmě, že to není všechno, ale roli to hraje. Taky se uklidňuju, že když to nedopadne, tak to prostě nedopadne... Oprava to jistí! A máš pravdu, miminko si stres nezaslouží 😉 A neboj, tahle diskuze má blahodárné účinky 😉

• Jani: tak to jsem ráda, ono se vždycky líp mluví s lidma, co mají podobný osud 🙂
    Já se dnes vůbec nemohu soustředit, spolužáci dělají právě dnes němčinu (kterou já jsem si odložila) a je to snad horší, než kdybych ta seděla já.

• čekám na zkoušku, už to začalo, je přede mnou kolega. Má pro mě přijít do kanceláře, až skončí, zatím je tam deset minut 😞

• tak už je tam dvacet minut. Ach bože.

• Laala: teda, takové průbežné zpravodajství... to je napínavé. Jistě už jsi na řadě, tak držím pěsti!
    Renat2: jj, taky mě diskuze uklidňuje 😉

• laala - to je přímé zpravodajství ze zkoušky? Neboj, to zvládneš 😉

• renat2 - miminko si ty stresy určitě nezaslouží a když to máš až v půli června, tak klid, času máš dost a určitě se to zvládneš naučit. Myslím, že si tu všechny říkáme - když to nevyjde teď, oprava to jistí... A je to fakt, ale člověk by to chtěl mít úspěšně za sebou nejlépe hned 🙂

• holky, já tu zkoušku mám - ale byla to strašná ostuda 😞 Oni se rozhodovali, zda mi to dát nebo ne a myslím, že jen kvůli svatbě mi to dali. Skoro nic jsem nevěděla. Stydím se sama nad sebou...musím si spoustu věcí doplnit. Ani z toho nemám radost, protože si připadám blbá 😞 Asi takhle - každému řekli hned, že to udělal, jedinou mě poslali za dveře, že se musí poradít 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov