Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

15. jún 201139860
  • ostravanci: Žádnej strach. Obhajoba je fakt to nejmenší. Já se na ní vůbec nestačila připravit a pak sem tam blekotala pátý přes devátý a stejně mi nechali za jedna, tak se neboj 😉

• Ostravanci: s jedničkama se bát nemusíš vůbec 😃

• Tfuj tfuj tfuj, vsem drzim palce 🙂

Ostravanci - neboj, to dopadne dobre, uvidis 🙂

• Sponzor fóra
  • ostravanci: zajtra držím palčeky 😉

• holky,držím vám všem palce,ať to zvládnete.
    ziraf,jak jsi dopadla s bakalářkou?kdy máš státnice?

• Bakalarka odevzdana minulou stredu... statnice zejtra... bojim bojim bojim... 😃

• A drepim u netu... hus, zirafo, bez se ucit... 😠 😠 😠

• Zirafka: držím na zítra pěsti! 😉

• Diky... tak nejak doufam v mocnou silu beremka... minule to vyslo, tak by ted mohlo taky 🙂 😃 Ale uz vazne jdu se srotit... 😉 🙂

• Vy jste odevzdávali bakalářku takhle brzo před státnicema?my do konce dubna,pokud chceš jít v červnu a do konce června,pokud v září (jako já).

• ahoj kočky, potvrzuji tradici téhle diskuze, ode dneška jsem Ing 😵

• prothera: je mi ctí, že můžu být první gratulant, paní inženýrko! 😵

• 😃 ooo děkuji, mě je zas velkou ctí přijímat gratulace 😃 😃 😃

• paní inženýrka, to je něco ..auto má z tuzexu a hromadu peněz ...! 😃
    Mě se tohle vždycky vybaví 😃

• prothera: taky moc gratuluju 🙂 krááása 😵
    já se teda do diskuse moc nezapojuju, vůbec nestíhám, tak doufám, že bude působit i tak 😬

• Sponzor fóra
  • prothera: gratulace 🙂
    fakt tahle diskuze funguje,což je super,tak doufám,že to bude platit i na podzim 🙂

• Prothera - gratulace 🙂 🙂 🙂 krasne si to uzij a oslav 🙂 🙂 🙂
    Princeznicka - u nas se odevzdava 3 tydny pred obhajobou, obhajoby jsou jindy nez je zaverecna zkouska... ja budu obhajovat 9.6., ale toho se nebojim... to bude v pohode 🙂 To ten zitrek bude maso...

• petrsuinka: působí, taky jsem sem "kvůli omezeným časovým možnostem" moc nechodila a stejně to mám, tak to vy ostatní, které to čeká, jistě budete mít též, přeju hodně štěstí a dobrou komisi!!!

ostravanci, jj, taky se mi vybavuje tahle scéna 😃 akorát že já na rozdíl té filmové inženýrky mám jen ten čerstvý titul 😃

• omlouvám se za zkomolení jména
    holky díky za gratulace, jdu relaxovat a pak jdu slavit 😵

• prothera - moooc gratuluju a zároveň závidím (ale v dobrém 😉 ) Tak to pěkně oslav, zasloužíš si to 🙂

• všem, co jdou zítra, držím moc palečky 😉

• Prothera: super, veliká gratulace!

• ziraf,to dáš,obhajoba je v pohodě.U nás je to právě jinak,my máme obhajobu a státnice v jeden den,budu to mít 8.nebo 9.9,podle toho,kolik nás bude,už to chci mít za sebou,docela se na to těším a docházím k názoru,že ve srovnání se spoustu různých hnusných zkoušek bude tohle v pohodě 🙂

• Ahojte, mám jednu otázočku, kde by som mala hľadať oponenta k bakalárskej práci? lebo môj vedúci mi o tom nič nepovedal, tak teraz neviem, kam sa obrátiť. Písala som na tému Vzdelávanie etnických menšín. Ďakujem

• lunana:oponenta ti přidělí!!!!

jinak já dnes úspěšně udělala první část státnic!!!

• lunana, mne konzultant tiez vravel nech si najdem oponenta... (niekoho z oboru, koho poznam) bohuzial ten koho som nasla nebol vhodny na tu temu, takze konzultant je povinny ti najst.. ty sa potom nestaras, len si pojdes vziat posudky 🙂

• Lunana - nekde ti oponenta pridelej, nekde si ho mas navrhnout sama... zeptej se vedouciho, ten bude vedet, jak to u vas chodi... pokud by sis ho mela navrhnout sama, tak nejlepsi je asi nekdo z ty samy katedry, idealne nejakej rozumnej clovek 🙂 na oponenta bakalarky nejsou kladeny nejak zvlast velky naroky 😉

• Ja som sa pýtala vedúceho a povedal mi, že si ho mám zohnať, len vtedy bol dosť vytočený, tak možno aj preto, no skúsim sa ho ešte spýtať. 🙂

• inak haf haf gratulujem 😉 dúfam, že aj ja to zmáknem

• lunana, tak poznas niekoho s VS a v tej oblasti aku mas temu, tak bude vhodny externy oponent...
    ale ak nenajdes, tak ti musi priradit niekoho, len ho vcas napr. mailom informuj ze sa ti nepodarilo zohnat...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém