Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Ja mam statnice zo slovenciny... :-S Lenze ja uz som mala skoncit pred dvoma rokmi... a za ten cas som bola schopna spravit len polovicu... Lebo som mala odbor pedagogika/slovencina a pedagogiku mam skoncenu, diplomovku obhajenu a teraz tu slovencinu...som stale na nu kaslala, ze vsak ved potom a tak, a zistila som, ze som spravila sprostost..lebo teraz mam uz poslednu sancu a je to strasne blby pocit.. a samozrejme... v auguste svadba... takze popri uceni myslim skor na obrucky,vyzdobu, oznamenia, zasadaci poriadok a podobne prijemnejsie veci, ako na slovencinu... ;-(
Odpovedať
Jezis baby,ja sa vobec neviem dokopat k tomu sakris...strasne...stale mi beha po rozume svadba-riesim topanky,nemozem zohnat,navyse ma rozculuje vyzdoba-mame tyrkysovu a nemozem nic zohnat sakris... Sirene,ano chodila som paralelne slovinu-vytvarku a psychologiu,psychu teraz dokoncujem... Lubi,tak tu slovinu ti nezavidim :-S Ale neboj,zvadnes to...ono strasne zalezi od komisie... Inak,ja som mala vzdy stastie vytiahnut si to,co som najmenej vedela,ci uz na mature alebo na statniciach |-| Nastastie,teraz mame pisomne...ale zase o to horsie,ked ked si nebudem vediet spomenut,tak mi nikto nenapovie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, přidávám se k vám.. v pondělí mám státnice, v červenci svatbu a min. týden jsem nastoupila do nové práce a v červnu ještě soudy s bývalým manželem.... uffff hrozně se bojím.. dokonce jsem začala o týden dřív menstruovat... závidím všem, co to mají za sebou... mám strach, že když neudělám, tak si všichni budou myslet, že jsem úplně blbá....
Odpovedať
Smoli,to nejde o to,ci je niekto blby alebo nie,ide o stastie...na statniciach som zazila,ze holka,co mala celych 5 rokov same jednotky,jednoducho pohorela,a to dokonca 2x teraz ide na tretie opravne!!! Takisto spoluziacka,vzdy bola strasne zodpovedna,na prve statnice nesla kvoli tomu,ze jej dal prerobit dipku,ona by to stihla,lenze to chcela mat perfektne...tak isla az v auguste a nespravila... Je to urcite o tom stasti,aku mas komisiu atd...drzim palce...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojík holky! tak já se připojuji..jedny státnice jsem udělala minulý týden..v pondělí mám další a obhajobu a pak ještě 7. června a v červenci máme svatbu...jak mně se už nechce učit...:-/ asi jsme na tom všechny stejně:-/
Odpovedať
Profilova fotka
:-))) to teda!! ja uz bych se chtela venovat jen svatbe :-)
Odpovedať
Ahoj holky,taky se pridavam k statnicujicim, me cekaji statnice za 16dni a jsem z toho docela na nervy, nejvetsi motivaci je pro me ta vidina konce :)
Odpovedať
fireangel, to teda klobouk dolu pred tebou :-) sikulka ;-) holky, ja jdu 2/6 - zmocnila se me nemala panika.. nejak mi to neleze do hlavy.. :-(
Odpovedať
Taky se přidávám, jdu 1.6. a to ještě ke všemu možná, protože ještě nevím,jestli vůbec uzavřu klasifikaci:-(ale doufám,protože nechci jít v září.ale neleze to do havy:-(
Odpovedať
Štátnicujúce baby, veľmi Vám držím palce. Ja som minuly rok mala štátnice 3 týždne pred svadbou. Tiež som nevedela, či riešiť svadbu, alebo školu. Nakoniec sa prioritou stala škola aj keď téma svadba bola na každodennom poriadku. Veľmi Vám držím palce aj na štátniciach a aj pred oltárom ...
Odpovedať
Profilova fotka
holky ja to asi vzdam.. hrozne se bojim ze rupnu a bude to hrozna ostuda!!!!
Odpovedať
Hlavu hore,to bude dobre...zvladneme to...a ked nie,tak na to su opravaky :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte tak aj mňa to o chvíločku čaká a tak strašne sa mi nechce učiť pomooc :-| ja sa len spolieham, že komisiu budeme mať takú super ako na Bc :-) potom to bude pohodička ;-) ako ste na tom vy baby s učením???
Odpovedať
Tak ja to mam za tyzden a zatial som si tie veci len precitala,a to ich musim byt nabiflenna,lebo to bude formou testu na kazdu otazku pol minuty a odpovede budu zakeracke :-S A ucim sa? Neucim :-D Bud som na pc, alebo dorabam oznamka, alebo som v praci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne to nevzdavat! me to ceka cca za mesic, zacinam mit pocit, ze dny leti jak silene.. a hlava stale prazdna 8-( jeste me taky cekaji dve zkousky, buh vi, jak to dopadne, zda budu vubec moci statnicovat.. ale rikam si, ze prece nejde o zivot, je to "jen zkouska", jako nejaka prezentace nebo dulezity pohovor v praci. nejak se to zvladne! ;-)
Odpovedať
Reys mám to jako ty,čeká mi ještě v pondělí zkouška, a pak snad 1.6.státnice.pracuju na plnej úv.takže domů chodim v půl 7, a pak se učit je hrůza.mám od zítra až do stát.dovolenou, a asi mi z toho hrábne.sice nemám před svatbou, takže tohle neřešim, ale prodávám do toho byt,takže taky veselo:)tak budu nám všem držet palce, však mi to zmáknem:)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, holky, tak já idu v pondělí na státnice a obhajobu:-/ jak se mi nechce..a a vidina toho, že za 14 dní zase:-/ už chci svatební stresy;-) smolida: nic nevzdávat!
Odpovedať
Baby,tak v stredu obhajoba a stvrtok statnice...tak to vidim asi na august,ale aspon skusit to pojdem...a ked nic,kaslem na to,budem sa venovat konecne naplno pripravam na svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, ja tam jdu v pondeli v pul jedny.... hrozne se bojim, mam stazeny zaludek, pocit ze nic neumim a asi ctyri otazky jsem vubec nevidela... aspon to zkusim
Odpovedať
smolido, 4 otazky jsi nevidela, to zas neni tak hrozny preci ;-) to das, urcite jo a kdyz ne ted, tak v zari, hele nejde o zivot!
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda... ale uz me to tak nebavi.. a to je zitra hokej!!!!!!!!!!! :-)))) to uz se ucit nebudu nic vecer :-))
Odpovedať
Smoli,drz sa zajtra,uz nech to mas za sebou ;-) Ja sa snazim este dohnat,co sa da,ale nejak sa mi nechce :-D V nedelu sa predsa chodi po navstevach,no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky začínám pnikařit....hruza... zitra v pul jedny.....
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaa už sa to blíži 31. 5., no ale ako tak čítam vy to už máte za chvíľu =-)
Odpovedať
holky, ja 2/6.. ;-( smoli, drzime mooc palecky a dej vedet, ale je mi jasny, ze to das! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky... za chvili na to jedu!!! uz beham na wc.. busi mi srdce a mam pocit, ze i to co jsem vedela uz nevim ... hrozny.... ozvu se !!
Odpovedať
smoli tfuj tfuuj! drzim pesticky, ja uz se zas ucim.. hruuuzaaa..
Odpovedať
Profilova fotka
hoĺky!! mám to!!!!!!! :-))) hura :-))))))) hura :-))
Odpovedať
Smoli,moc gratulujem,skvele...este ta nieco caka,ci uz vsetko?? :-)
Odpovedať
smoli tak to moc moc gratulujuu! :-) ses sikula x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?