Vysadenie antikoncepcie. Čo to so mnou urobí?

18. jan 201724860
  • mne to lekarka odporucila vysadit. no len neviem ako budem zvladat tie bolesti co mam pri menstruacii, nehovoriac o tom ze dieta si momentalne dovolit nemozeme 😐

  • muze to mit ruzny priciny, ja mam treba natekly uzliny pokazdy kdyz mam aft takze to muze byt fakt z cehokoliv...jinak co mam zkusenost ja tak pokud cloveku neco je tak v prvni rade ti doktori doporuci vysadit antiko automaticky nikdy sem je neposlechla abych si to zbytecne nerozhazela a nakonec zjistili ze je to uplne o necem jinym...

  • zelinka.. tak si kup vitex a ber poupalku, ja mela desne bolesti pri MS, teplota, krece, zvraceni, prujem des bes a po tomhle a par vitaminech pohodicka

  • Sponzor fóra
  • no ano to mi spomynala lekarka, ze to moze byt z cohokolvek. len ja ich mam zvecsene na slabinach tak hned aj obvodacka povedala ze najprv bude treba gynekologicke vysetrenia. a na nete som sa dozvedela ze na slabinach sa mozu zvecsit aj ked si holis chlpky v oblasti bikin a podrazdis si pokozku. no ale clovek sa jasne hned vidi na onkologii 😐 ja som snad chytila vsetky odtiene zelenej ked som si to nasla.
    ostava my len dufat ze to nebude to najhorsie. a ked bude, tak to budem musiet nejak zvladnut. objavila som to hned, lebo uzliny si kontrolujem stale.....

  • aha tak ve slabinach to nemivam jen na krku...

  • on staci i blbej chripkovej virus, takze tezko soudit, muze to byt z HA ale i z neceho jineho

  • sanmonbibi ja som mala takuto menstruaciu naposledy a to beriem HAk, ja som myslela ze zomriem od bolesti. tyzden predtym som brala antibiotika a mala som horucky a aj po mens. ma strasne boleli vajecniky.
    bud je ta Hak nejake fakt dobre svinstvo alebo som mala nejaky zapal ktory s anedoliecil.
    pri inych antikach som taky problem nemala

  • na a od toho zarasteneho nechtu ma nohe ma boli cely palec 😃

  • no to asi nebude HA haha

  • no ale zeby od toho sa mi zvecsili uzliny 😃 do prdele... 🤔

  • z HA verim ale z palce????? 😐 😃

  • tak baby hlasim sa. mam vysledky testov. Krvny obraz perfektny,Leukocity v norme,bilirubin 32,3 , cholesterol 5,97 😃 a to mam 54 kg pri vyske 169 😃 takze ako vzdy na vine je stres a HAk. mam sa nestresovat , stravovat dietne (zijem na ryzi a salatoch 😃 ) a mam vysadit HAK.
    nefajcim nepijem a uz ani nesexujem 😃

  • delali ti hormonovy test? taky by nebyl na skodu.ja mela cholesterol 6,8 kdyz jsem byla na HA a to vazim 49 kilo, no des

  • neviem, presne ci je to hormonovy test ale robila mi njaky test na HAk, to s tym cholesterolom trochu nechapem 😬
    kazdopadne zaver znel , vysadit. ale to sa mi moc nepozdava 🤔

  • HA zvyšuje cholesterol v krvi. 😉

  • Sponzor fóra
  • Holky,může HA způsobovat vyšší výskyt mykóz?Už nevím co mám dělat..začalo to po změně HA a už mám pip....rozežranou od těch všech čípků....

  • macinka...může..... 😞
    já neberu HAK 7 měsíců a žádný takový mykozy, které byly předtím běžné, nemám...fakt...

  • jj me po vysazeni uplne prestaly 😐

  • leishmania: myslím, že ne... teda aspoň v mém případě. Beru HA dlouho... a mezitím jsem měla období (cca rok) těch problémů... ale už asi rok a půl nemám... a beru HA pořád...

    Nemůže to být něčím jiným? 😃 Nebo asi jenom já jsem vůči HA imunní (co se týká vedlejších účinků, co se týká hlavního účinku tak funguje stoprocentně 🙂

  • martinka nepomylila si si temu, lebo leishmania sa vyjadrovala v teme od Anicky vo volnej diskusii 😃

  • Omyl... to nebylo leishmanii... ale pro Macinku 2... omlouvám se 🙂

    Jak kopíruju ty nicky, tak mi zůstal ve schránce... to byla chyba... díky za upozornění 😕

  • Stejně po svatbě chci vysadit...tak za 4 měsíce uvidím....zatím zkouším bylinné očistné kapky.Díky

  • macinka, muze a hodne to dela. je to casty vedlejsi ucinek je to i v pribalovem letaku. to dela syntetickej estrogen, zvysuje kvasinky v tvem tele. potom muzes mit mykozy, zanety mocaku, usi,zubu a takovej ucpanej nos 😐

  • panebože....já to nějak nenašla v letáku..nebo špatně četla....
    nejradši bych s tím švihla do koše!

  • ahojte, ja som vysadila HAK pred cca 2 tyzdnami po 6 rokoch uzivania, posledne 3-4 roky som brala yasminelle. Ale co som si vsimla, ze asi sa mi zadrziava voda v tele. Ma niekto s tym skusenosti? som sa rano napila cistej vody a citila som sa ako nafuknuty balon. po tych 2 tyzdnoch vysadenia mam na pase +6 cm a to som nezmenila ani stravovacie navyky, citim sa taka nafuknuta stale ... toto nie je normalne
    Nemate nejaky tip ako sa zbavit toho zadrziavania vody?

  • urobila si tvojmu organizmu obrovský šok po tolkých rokoch užívania hormónov.musíš počkať kým sa tvoje telo dostane do normálneho stavu aké by malo byť za normáolnych okolností bez začatia užívania antikoncepcie.jediné riešenie čakať a tak trochu pomôcť s čistiacimi čajmi.najlepšia klasická žihlava.ja som po vysadení pribrala 7 kg a úspešne to klesá -a trvalo to pol roka kým sa mi váha zastavila a začala klesať.

  • macinka mozna to u vas neni v letacich, tady jo, jsem v usa. HA je tu cislo jedna pricinou kvasinek. zacni bez kvasinkovou dietu, a omez prisun cukru, to mne velice pomohlo, zadny kremy a cipky ti moc nepomuzou

  • vivana..já neberu HAK od září , a mám pocit jako bych přibírala pořád dál adál..... 😒 😒 😒 😒 😒

  • ahojte 🙂 ja som vysadila HAK pred 8 mesiacmi a nepribrala som ani kilo...strazim si vahu a sem tam ci aj pocvicim brusaky, ja mam zase velke problemy s vynechavanim menstruac. cyklu po vysadeni 😞

  • hellunko jak je ti? byla jsi u dr?

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém