Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • jj kratke sa daju kedy ides ja idem 2.2 😃 😃 😃 😃 😃

• ani ja som na plese nebola, ale myslim, ze podla etikety sa kratke saty nehodia. Sice, ide o to, na akej urovni bude ples.

• ja milujem dlhe saty

• Sponzor fóra
  • ja neviem ale ked ma spolocenska akcia v nazve ples mne uplne samozrejme nabene dlha sukna, roba a nahodeny chlap 😵

• aj ja len dlheeee
    naposledy som mala minisuknu asi v polovici ZS 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na ples zda sa mi to take rozpravkoveeeeeeeeeee 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• podla mna by mal byt rozdiel minimalne v obleceni, uroven stolvania a zabavy na plese by mala byt podla mna vyssia ako na zabave

ved aj na pozvanke inak vynikne ples polovnikov ako len na plagate oznamena polovnicka zabava

• tak tak, Qietok 😉

• mna kamoska volala na ples /ze sak ved tam nebudem sama 😬 😬 😬 / ale ked nemam s kym ist...

• silvi,idem 26.1. Bude to iba taký ples na dedine u babky...tak ešte asi zbehnem k našim na sídlisko pozrieť aké mi tam ostali v skrini 😬 😛 aby ma tam celá dedina nepoohovárala...iba preto som sa pýtala,že keď som chodila na plesy na výške tak ženy prišli v kadečom...hehe 😬 😃 raz sa mi tam dokonca stalo,že sa zvýšil niekomu lístok na ples a len tak na poslednú chvíľu ma zavolali a nič som na intráku nemala...tak ma baby poobliekali do toho čo mali...sukňu,blúzku,sandálky...cheche...ale to bol ozaj iba taký vysokoškolský ples 😉 😃 😃 😃

• no ekolu ale na dedinsky reprezentacny ples by si si mala inu robu zaobstrat nech te neodzubava cele dzedzina ze panicka z mesta nevie co sa patri 😃 😃 😃

• Lubka, a k to poriada ples? Na dedinsky by to mozno slo - ved to asi nebude ziaden reprezentacny ples. A nechces si nejake pozicat?

• Každý rok tam robia plesy,žiadne nóbl...skôr ako dedinská svadba bez nevesty... 😛 😃 hrá živá hudba...požičiavať si nechcem...mám ešte bordové šaty z promócií,no chcela som troška zmenu...tie bordové som nosila všade... 😬 😛 😃 ale nevadí...šak tam ma aj tak už nikto nepozná...akurát že budem mať ďalšie fotky v bordových...hehe 😃 😃 😃

• Tak vezmi zelene a bude.
    Ja som si raz na dedinsku zabavu zobrala cierne dlhe saty a potom som nestihala zasnut, v com vselicom ti ludia (zenske) neprisli 😕 😠

• ekolu pokial je to dedinska fasiangova zabava tak kludne zelene 😉

• Sponzor fóra
  • ber si zelene na dedinsku zabavu prosim ta aj tak budes najkrasia

• za chvilku idem na obedik
    dobru chut vsetkym hladoskam

• oooo...ďakujem...silvi,ja dnes budem červená ako paradajka 😬
    mirka,tak nejak...na dedine to asi až tak neberú...my sme sa minulý rok so švagrinou strašne napučili od smiechu z niektorých žien...chceli byť extravagantné a keďže tam majú jednu kaderníčku v dedine,tak mali skoro každá takú divotvornú sieťku na hlave...sme sa nemohli narehotať 😉 😛 😃 😃 😃

• Ekolu 😃 😃

papkate, papkate? 🤔

• ja uz som po

• eštelen idem na obedík,mirka...no nikto nepísal 😞 😐 čo si mala fajnového? 🙂

• tak my sme papkali
    dala som si bryndzove pirohy so smotanou, slaninkou a cibulkou - maju dni slovenskej kuchyne a zemiakovu polievku
    Vy co mate, Lubka? Varila si?

• och jooooooooooooooj nech uz je ples!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• mňam,mirka!
    ja som spravila zeleninové rizotko s hubami...no manželík bol u svokrovcov,tak darmo im vravel že varím...doniesol kapustu s mäskom a zemiaky+polievku... 😬 😴 neviem kedy to všetko pojeme...dnes sme mali v pláne ísť na pizzu 😒 keď máme to výročie...a zajtra mi prídu blahoželať naši,aj brat s manželkou tak som chcela robiť divinu...aspoň mohla svokra zavolať,nech nevarím 😒

• hmmm 😒 tiez nemam rada, ked svokra vela nabali a potom neviem, co s tym
    ked sme sli od nej na Novy rok, trochu sme sa o tom pohadali

Vydrz, Sis, vydrz

• hmm 😞 😞 😞 😞

• ... urcite to bude stat za to 😉

• ešte pracujete?dnes som šla neskôr na obedík,lebo manželík mal poradu... 😐 a ja trubka som si nevzala dáždnik a po ceste ma chytil dážď 😞 ...som kučierka 😉 😵 ale mne sa to páči 😵

• jasneee
    aj u nas prsiii a chvilami dost

• a na víkendík čo plánujete? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém