Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • ja sa uz tak straaaasne tesim na vikend

• Doobre ranko zajta som tu neni tak maaaaam dnes piatok

• provokater 😠 😃

• Sponzor fóra
  • Dobre ranko zienky 😉

Qietok, co ta caka cez vikend?

• 😃 😃 😃 😃 jj provokujem 😃 😃 😃 😃 😛

• mirka, dufa, ze nic a na to sa tak moc moc tesim, padam na nos potrebujem nabrat sil skor nez sa zacnem ucit na poslednu skusku

• chudinka mala mala by si sa& vyhajat poriadne

• tak nech ti nic do toho neskoci, Qietok 😉

• takze v sobotu chcem byt doma, trochen debordelizovat bytik, vegetit nalicit kamosku na ples a zas vegetit a v nedelu by som sa chcela zacat ucit

• aj mna by si mohla prist namalovat ja sa vobec neviem slavnostne malovat

• ani ja, ale na dedinsku plesozabavu to hadam zvladnem

• no kamoska sa nemaluje vobec, teda pouziva spiralu, takze nebude to moc vyrazne, bude to take jemne 🙂 uz som to bola skusat, len uz dost davno nebola na obocuku takze mi ten porast zavadzal...

• Ahojte 😵
    Ďakujem qietocek za rady 😉 😵
    No včera to bolo hrozné s tým netom... 😠 mne nielenže nešla táto stránka,ale žiadna... 😒 asi tu niečo na závode robili so sieťou alebo čo...lebo potom aj prúd vypli a teraz nechcem zakríknuť ale všetko fachčí 😬 😉 😵

• Ahoj Lubka 😉

• na dake velke vecerne licenie by som sa nedala 😬 podla man je to ples takej strednej triedy, ma tu urcite vysiu uroven ako dedinska zabava ale zas to nie je ples v divadle ci inych reprezentacnych priestoroch

• Sponzor fóra
  • aaa sakla 😠 😠 😠

• ahoj ekolu tesim sa ze aspom dakomu to fici 😉 mne to zas blbne a hadze ma na prvu stranu

• vazne Qietok? 😬 ved si dnes najukecanejsia

• aj ja sat uplne jemne malujem

• ja podľa nálady 😉 😃

• a podľa toho koľko mám ráno času... 😛 😃 😃 😃

• mirka, vies kolko krat ma to svihlo na prvu stranku 😠 😠 😠

• qietocek,mne to robilo včera...a potom sa už vôbec ani nedala otvoriť stránka 😐 😞

• Qietok, mne to robi, len ked dam do odpovedi iba smajliky

• ma vytaca ked pisem, pisem a potom mi to sem nevlozi a hodi na zaciatok

• nooo, je to dost na nervy 😠 😞
    ja som to niekedy vezmem do "schranky" ako ked chces nieco kopirovat a vlozit

• a o5 😠 😠 😠

mirka, to ja ked napisem /dobre rano, ranko ci uz so smajlom ci bez/ tak ma na prvu stranku hodi zarucene 😠

• mne sa to uz s normalnym textom dlhsie nestalo... tozvie kde je chyba, ked niekomu to ide a niekomu nie 😕

• tak to od urciteho caru robim aj ja 🙂 napisem text potom nalseduje dvojtah "ctrl+c" a az potom dam odoslat

• idem skusit cistych smajlov ze co sa bude diat 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém