Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • majcik drzim palce nech vsetko dobre dopadne a nech ste cela rodinka zdrava a stasna 😉 😉 😉

• ozaj majcik uz viete co budete 🤔 😵

• ja tu mam dnes dost perno... budem stat hodne pri kopirke ked nie pri nej tak prerabat cca 200 zmluv tak aby som to do stvrtku stihla

• Sponzor fóra
  • Dakujem 🙂

Nie, pohlavie zatial nevieme (mozno sa dozvieme az pri porode).
    Idem zase makat, som uz iba 3 dni v praci, no roboty je vyse hlavy ... tak sa majte. Dam vediet, ked to pride na svet 🙂

• Ako sa vam dari? 🤔

• ach mirka...je to všetko na 2 veci 😞 Tebe sa darí viac? 😎

• Nestazujem sa, Lubka, ale tesim sa na obed. Budem trochu dlhsie, bo idem aj na urady. Dnes nerobim zlozite veci. 🙂 Zelam vydarenejsi zvysok pracovnej doby 😉

• no piate cez deviate tu mam na stole na hadzane 😞 ale inak to ide...

ku koncu mesiaca je deadline pre 3 ci 4 rozbehnutych uloh a projektov /takze kto si co povie to dotlacam, vyhladavam, fotim atd... ako ze ved ja nemam co na robote 😠 / a este to prerabanie zmluv co mam robit ja ...

• aj ja sa uz tesim na obedik 😃 😃 😃

• a desne mi tu chrapci radio 😠 😠 😠 nie a nie vyladit nic ine nez lokalnu stanicu co je des, hruza, katastrofa 😬 😬 😬 😬 😬

• Hadam to dako prezijes, Qietok, ako kazdy mesiac 😐
    Myslim na vas 😵
    Idem na obedik, dobru chut aj vam

• no sak inu moznost ani nemam 😃

• ale ked sem mozem napisat tak mi je hned lepsie 😵

• no hlavne ze som sa tesila na obed 😬 😬 😬 a sefovi dosla navsteva 😠 😞 😢

• tak prezuvam tu 😛

PS halvne nenapadne 😐 😐 😐

• Sponzor fóra
  • jaaaaaaj sak ja uz ani pisat neviem ....

hlavne nenapadne 😛 😴

• dobrú chuť vám obom... 😉 kolega šiel tiež na obed,tak si dávam chvíľku pauzu kým pôjdem aj ja 😵 čo dobrého máte? 😎

• chapeme, Qietok 😉

Lubka, dnes som mala morcaci rezen v ovsenych vlockach so zem. kasou ... vyborne

• ja sampionove rizoto 🙂

• vonku je krasne a mne ide gebulu rozdrapit 😞 😞 😞 tak mi tresti v hlave 😢 😢 😢

• aj tu je kraaasne... sice aj vcera bolo a kratko pred odchodom z prace sa zatiahlo, ale neprsalo
    tiez ma boli hlava 😐

• a dost pijes, Qietok?

• myslim ze hej 😬 sak pomaly uz viac odbehujem 😬 😬 😬 jak pracujem 😃 😴

• ale este si idem zaliat caj 🙂 snad pomoze

• aky cajik si si dala?

• PU-ERH CAJ

• ach jaj caps lock 😦 😦 😦

• tiez ho vypinam, ked sem idem

• no som medzisaom pracovala v nasom IS a tam ho musim mat zapnuty a dako som to nepostrehla 😬

• no, som kvalitne vypatlana 😴 😛 ja buvala by som 😴 😴 😴

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém