Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
     🙂

• babenky ani neviete ako moc moc mi chybate 😢 😢 😢 😢 😢 😢

• mavajte sa krasne 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobre ranko 😉

Idem pracovat, mozno sa k vam dnes dostanem. Pekny den zelam

• ekolu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja a rypať

• ahojte...aj vy mi chýbate... 😞 😞 😞 vidím,že sa tu stretávame každá v inom čase 😐

• zdraviiiiiiiiiiiiiim

• ako dobre, ze sa to nevola "Nuda v praci" lebo ja sa sem v praci uz nedostanem 😞 😞 😞 ale oslniva dama som aj doma 😵 😵 😵 teda dufam 😃

• mavajte sa krasne 🙂 papa

• Dobre ranko 😉 (z mojho PC 🙂 huraaaaaaa 🙂 🙂

• Ahojte babenky....no ako sa mavate? 😉 🙂

• Ahooooj Juli 😉
    Cakam, kto sa prida, ale teba by som tu necekala. Konecne ta vidim na novej foto 🙂
    Ale celkom sa da. A ty mas co nove?

• Ja, ani nic nove zatial nemam... 😉 V piatok mam dovolenku, tak dneska to tu mienim trochen flakat, nejak nemam chut pracovat... 😬 😬 😬
    A zasa to tu mame take akčné, dneska 2 kolegyne dávajú výpoved.. 😞 😞 😞 😞 😞 Cely kolektiv sa nam rozbil, odkedy odisiel v januari nas byvaly sef...novy sef kazdy mesiac dakoho vyhodi ale tieto 2 idu dobrovolne, tak dneska to tu bude take smutné.....
    Troška som si vás tu čítala, ale nejak ja vás tu poriedko, kam vsetky babenky zmizli? 😬 😉

• Inak aj ty mas super foto Mirka... 😉 🙂 Toto je uplne cerstva foto zo vcera, takze hentak nejak momentalne vypadam.. 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• A Silvinka sa tu dnes neukáže? 😬 😉 😎

• Sponzor fóra
  • ahojte kočky! Pridávam sa k vám 😉 Ako sa tešííííím že ste tu 😵 😵 😵

• ahojky Lubka... 😉 🙂 😵

Dufam, ze dneska sa mi podari s vami trochen poklebetit... 😉 😎

• idem teraz vybaviť nejaké papierovačky, zbehnúť za námestníkom, čoskoro sa dúfam ozvem 😎

• ahoj, Lubka 😉

Juli, ja som si fotku dala minuly tyzden, ale fotena bola v septembri.

Neviem, kde sa tula Silvia.

• Tiez mam v piatok dovolenku a tiez cely buduci tyzden. Dufam, ze bude dobre pocasie.

• No Mirka, ty si si to super vymyslela...kolko dovolenky, super.. 😉 😵 😵 😵 😵 😵
    Aj sa niekam chystate, ci si budes uzivat domka? 😉

Ja mam dovolenku len v piatok ale tesim, sa 4 dni volna....ale neoddychnem si...Zajtra chceme ist do Bojnic s dvojickami, v piatok idem gratulovat kamoske na svadbu, v sobotu mam oslavu a tak..takze to bude také akčné volno.. 😃 😃 😃

• Juli, ideme si uz teraz uzit letnu dovolenku - od nedele. Mas narodky? 😬

• Hej mam narodky v piatok - zasa o rok starsia... 😃 😃 😃

A kam idete Mirka, ak to nie je tajomstvo? 😉

• Do Lipt. Jana. http://www.avena.sk/indexSK.html

Tak ti v predstihu zelam vsetko najlepsie, vela zdravicka, stasticka a nech sa ti splnia vsetky tvoje sny 😉

• Dakujem Mirka, si zlatučká..... 🙂 🙂 🙂

Jéj, super, tak si oddýchnite riadne na dovolenke..aj počasíčko je super, tak len nech vám vydrží aj buduci týždeň... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• aj ja sa pridávam s gratuláciou Juli...všetko všetko naj! 😵 😵 😵
    jeeeej, mirka, vám tam bude fajnovo 😉 😵 vyzerá to parádne 🙂

• Ekol, dakujem aj tebe.. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
    Ja ale nemam rada narodky..asi som divná, ale nemam to rada.. 😬 😬 😬 😬 len mi to pripomina, ze ako starnem.. 😃 😃 😃 😃 a nemam rada osobne gratulacie...to je take trapne.. 😬

• 😃 😃 😃 😃 😃 som sa dobre nasmiala...je to super 😃 😃 😃 a kto Ti príde blahoželať? 🙂 mňa chytali mdloby keď mi zablahoželali v januári k 27 😛 😮 vôbec sa na to necítim 😬 😃 😃 😃

• No dojdu svokrovci a moje svagrinky a tak....no ale fakt to nemusim... 😒
    Ja budem mat o rok menej ako ty Ekol... 😉 🙂 Kolega mi povedal ze uz som v "klube chorých vrán.." 😃 😃 😃 Ze do 25-ky su to milučke dievčatká a po 25-tke choré vrany, dobre som sa na tom pobavila.. 😃 😃 😃

• krasne ranko, juli vsetko najnajnaj k narodeninam. 😉

akoze sa mate? my mame v piatok celozavodne volno a prave sme objavili asi nas novy kanclik. nikto nam vsak zatila nic nepovedal. tak nevieme ci je to pre nas alebo pre niekoho ineho. 😕

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém