Originálny darček na výročie svadby. Poraďte

Ahojte, skuste mi dat navhr na originalny darcek na 1. vyrocie svadby pre nevestu. Diky Mato
Odpovedať
pobyt na nejakom cool mieste - wellness, spa, horska chata, jazdenie na konoch, rychlokurz parasutizmu, prekvapit ju vybornymi delikatesami, sperkovnicou s nejakym "kamenom" vo vnutri... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Wellness víkend, deň krásy, fajnová orientálna masáž, nejakú tvoju hodne starú fotku v peknom ráme, alebo vasu spoločnú ciernobielu / sépiovú... alebo skús pozrieť rôzne témy tu ako Vianoce, darčeky, výročia, narodeniny, ... nájdeš tam tipov habadej.. ;-)
Odpovedať
mi sme akurat slavili prve vyrocie tuto sobotu,najprv sme isli na veceru do mexickej restiky,spicy sme zapili tequilou a potom moj muz mal koncert a hral na gitare pre mna x-) i ked skoro celu noc hral bolo to uzasne lebo viem ze hral pre mna :-) mozno ak ty vies na nieco hrat,alebo spievat -to by bolo romanticke prekvapko ;-)
Odpovedať
ja som dostala super darcek od manzela tesne po svadbe - hodinovy let nad Tatrami, Sp. hradom, a vobec celym okolim...nadherny pocit, fantasticky zazitok....takze ak je dobrodruznejsi typ, tak nevahaj ;-) ...alebo spolocne chvile vo virivke a saune ...
Odpovedať
let cez severny pol :-D :-D :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
sonicka_1 • Včera o 11:26 Ahojte, sme mlady par, (zacina to ako inzerat do sexzoznamky :-D ) Teraz sme mali vyrocie, no nestihali sme ani darceky ani nic tak sme si na to dali este tyzden, no problem je ze NEMAM SAJNU co mu mam kupit. Na minule vyrocie dostal pekne hodinky, teraz rozmyslam prsten ale co som pozerala vsetky vyzeraju nejak divne. Nemate nejaky iny typ? Som uz zufala.... :-| jachin • Včera o 12:00 http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... radlinka • Včera o 19:30 Sonicka - skus peknu retiazku, naramok, privesok...alebo napr. vikend straveny vo dvojici na krasnom mieste na Sk alebo mimo SK. Podla mna je to fajn dostat krasny poukaz a uzit si ho spolu vo dvojici na romantickom mieste :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Profilova fotka
Mne sa veľmi páči nápad s rovnakou tortou, ako bolo najvyššie poschodie vašej svadobnej torty
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
mne moj drahy na vyrocie dal vyrobit velmi originalny darcek privesok s nasimi odtlačkami prstov takto ho mam stale pri sebe aj ked je na sluzobnych cestach. Pozri si stranku topatouch.sk s tadial to objednaval :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Určite by bol super víkend niekde v romantickom hoteli. Kúp na superlove masážne olejíčky a urob jej večer krásnu masáž pri sviečkach.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?