Zasadací poriadok na svadbe - ako by mal vyzerať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojček nevestičky, robíte niektorá aj zasadací poriadok? Ak áno, dajte nejaké typy... ako by to malo vyzerať... :-(
Odpovedať
1
2
@orchidea121 ahpj a nepredava nahodou???
Odpovedať
Pre inspiraciu pripajame aj zopar nasich zasadacich poriadkov, ktore sme realizovali v ramci svadobnych vyzdob :-) Co sa tyka prenajmu, mame k dispozicii bielo-strieborny a zlaty ram, pripadne stojan na zasadaci poriadok, aktualnu ponuku aj ceny najdete tu: http://issuu.com/decor2love/docs/ponu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@caramellka ahoj prosim ta viem ze je to dost davno ale ako ste riesili stoli pre 40 ludi? Mali ste v tvare T?
Odpovedať
Profilova fotka
@luciasnajnarova Ahoj, stoly sme mali v tvare U.
Odpovedať
Dakujem velmi pekne
Odpovedať
@caramellka dakujem velmi pekne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, mali ste niekto na svadbe len menovky s číslom stola a hostia sa usadili k stolu na miesto, ktoré chceli?!? Mate s takýmto štýlom niekto skúsenosti? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@mrchas Ahoj na kamarátovej svadbe to tak bolo. Pri okrúhlych stoloch.
Odpovedať
@amelie22 a aké boli reakcií hostí, resp. Ako to fungovalo, dobre? Ďakujem za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mrchas viac ako polovica hostí bola zahraničná, takže som to nijako bližšie neštudovala, skôr sa ja v prvom momente pozrela že jaj kde sú menovky alebo potom keď som žiadne nevidela tak mi hneď trklo, že tak asi teda si môžme sadnúť hocikde. A ďalej som sa nad tým nepozastavovala. Naopak, tuším som sa mi topáčilo, že sme boli pri stole prví a mohli sme si vybrať kde si chceme sadnúť, s lepším výhľadom. kto prvý príde ten prvý berie :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mrchas tiez som bola na jednej takej svadbe a bolo to v pohode, posadali sme si ako sme chceli, ale sak aj tak postupom casu sme sa popresuvali, takze nic strasne :-)
Odpovedať
@zuzulka86 presne som nad tym dnes premyslala, ze ako spravit zasadaci poriadok tak, aby to bolo prehladne a každy sa rýchlo nasiel lebo tie hľadačky kde som napísaný/á je hrozný.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mrchas @marienka1125 ja som sa rozhodla len pre takú tabuľu, nakoľko mi prišli menovky úplne zbytočnou investíciou :) nikto sa nesťažoval,nikto sa nepobil, bez problémov sa vedeli všetci hostia usadiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa rozhodli, že si urobíme zasadací poriadok tak že sa budeme fotiť s kartičkami kde bude číslo stola a pod fotku napíšeme mená a vytlačíme a dáme do rámu:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
https://mojasvadba.zoznam.sk/market/p...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@zuzulka86 Myslim ze hosti by mal niekto usadzat ako napr. starejsi/ organizator a tak v tomto pripade nenastane ziadny chaos
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, zaujimalo by ma kde ste posadili alebo posadite kameramana, starejsieho, dj, hudbu a fotografa na svadbe. Sedeli pri hostoch alebo mali separat stol? My budeme mat dlhe stoly pre 20 ludi a preto by ma to zaujimalo
Odpovedať
@Jahnna_Vargova My sme mali okrúhle stoly. Kameraman, fotografka, DJ sedeli pri samostatnom stole pri parkete, aby to mali blízko aj k DJ pultu a "centru diania". Môžeš sa poradiť aj priamo na mieste hostiny aké majú skúsenosti a kde najčastejšie dávajú stôl pre týchto ľudí. Nám to takto poradili v hoteli a bolo to super.
Odpovedať
Profilova fotka
@jahnna_vargova toto zaujima aj mna, lebo tiez budeme mať dlhe stoly 🙂 Ale možno je to ozaj najlepsi napad ich posadit na koniec, čo najbližšie k parketu.
Odpovedať
@mrchas napad je to dobry pri okruhlych stoloch ze vlastne len napises kto sedi pri akom a nema konkretne miesto. Pri obdlznikovych stoloch by mohol vzniknut chaos takze to by som asi nerobila. Co treba zvazit ze ak mas vela ludi so specialnou stravou ako vegetarian, intolerancie a pod tak moze dojst k chaosu a zamene jedal pokial nemas oazde miesto oznacene. Napr. Nahlasis ze evka je vegetarian ale chudak casnik nevie kde ta evka bude sediet... ja osobne planujem pevny zasadaci ze kazdy ma svoje miesto, ved aj tak je to na veceru a potom si prisadnu kde chcu ked sa budu rozpravat. Ja som kupila ramik taky so spagatikmi a tam pripnem stipcami zasadaci 🙂
Odpovedať
@jahnna_vargova bud by som im dala stol samostatny ak sa neda tak na koniec dlheho stola 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?