Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Zobraz úvodný príspevok
Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
1
10
11
sonula no ako ste dopadli? murinko do domu si aj dvoch vezmete :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, ako sa darí? Už som tu dllllho nebola :-)
Odpovedať
ahoj falinka ja sa mam tak normalne - život v kolajach nič extremne sa nedeje - čo je dobre ale aj zle a čo ty? ako sa ma te po roku :-)
Odpovedať
jeeeej...ahojte kočky x-)
Odpovedať
ahoj ekolu no baby žeby sme konečne rozbehli temu? :-)
Odpovedať
...hmmm...bola som na obede,ale môžme sa do toho pustiť ;-) :-)
Odpovedať
Ahoj jerryjanka, my tiež nemáme toho veľa nového, pomaly dokončujeme náš domček, dúfam, že sa čoskoro nasťahujeme. :-) Ahoj ekolu, ty sa máš ako? Tiež som bola na obede, tak môžeme popísmenkovať :-) Poviem vám, je fakt super, že sme túto tému konečne rozbehli :-)
Odpovedať
Ako leto? Oslávili ste 1. výročie svadby ako sa patrí? ;-) My najnovšie riešime postielku a výbavičku pre bábo :-) na svet by malo prísť v polovici februára,tak sa tešíme na prírastok x-) ...inak sa riešia v práci výpovede, dostávať ich budú ľudia v pondelok,bude hromadné prepúšťanie kvôli kríze...mňa vyhodia pravdepod. "až" v máji keďže som tehotná,lebo zmluvu mám iba na dobu určitú do mája... :-| :-(
Odpovedať
Prvé výročie sme veru oslávili na stavbe :-) Snáď už ďalšie bude lepšie. Leto bolo inak celkom fajn. Jéééj, ty čakáš bábo? To je krááásne straaaašne moc ti blahoželám. Normálne keď vidím okolo seba tehotné manželky kolegov a čítam ako čakáš bábätko tak začínam uvažovať či si aj my dáke neurobíme :-D Ale vážne, treba najskôr dostavať. Tak ale ak dostaneš výpoveď "až" v máji, to už budeš predsa na materskej. To ti už bude svojím spôsobom jedno, či sa mýlim? Môže to nejako ovplyvniť tvoju materskú alebo tak?
Odpovedať
Ďakujem, falinka :-) Veď jasné,môže mi to byť jedno,materskú by to ovplyvniť nemalo,iba sa obávam toho,kde a ako si potom zoženiem prácu po materskej s relatívne malým dieťatkom... :-| Veď po škole som bola rok doma, čo som bola bez práce a nevedela som sa zamestnať,iba som chodila po brigádach :-| :-( a to som bola slobodná,bezdetná so skončenou vysokou školou...ale nechcem myslieť tak negatívne, hádam sa Pánbožko o nás postará :-N ;-) Vám ako ide stavba domčeka?Potom sa posnažte aj vy o potomka ;-) :-) Budem vám držať palce x-) My sme boli ešte v máji na poznávacom zájazde v Taliansku :-)
Odpovedať
No veru, s tou prácou to nieje nič moc. Myslela som si, že veď po materskej si prácu nájdeš rýchlo, ale ak to máte u vás také ťažké, tak to chápem, že sa nad tým zamýšľaš už teraz. Ale neboj sa, ako si povedala Pánbožko sa o teba postará. Veď koniec koncov môžeš zostať na materskej dovtedy kým si nenájdeš prácu. A ktovie, možno medzitým sa vám podarí ďalší potomok :-) Ozaj, toto malinké ste plánovali, či náhodička? Už aj vieš čo to bude? My sme sa veľmi chceli nasťahovať už tento rok dakedy pred Vianocami, len momentálne to vyzerá, že tak skoro to možné nebude. Nechcú nás pripojiť na plyn. Termín nám dali predbežne na máj 2009. :-( Vraj ho obec nemala vysporiadaný. Lenže po telefonáte so starostom sme sa dozvedeli, že jediný dôvod, prečo nás nechcú zapojiť už teraz je, že budúci rok budú vyššie poplatky za prípojky. Takže proste na nás chcú zarobiť. Musíme sa preto pokúsiť dáko si to vypapuľovať :-).
Odpovedať
ach jaj,to máte blbé s tými prípojkami :-( :-| ja by som inak ani proti nebola,ak by sa zadaril aj ďalší potomok,ale bývame v 1 izbovom bytíku,tak neviem neviem... :-N ale nebola by som rada aby sme mali jedináčika :-| bábätko sme už chceli,mala som troška obavy,lebo čo som čítala a od ľudí počula,nieje to také jednoduché otehotnieť,ale my sme to nachali na Pánbožka,nechsa stane ako bude chcieť a on nám doprial tú radosť x-) x-) x-) zadarilo sa hneď na 1x ;-) :-D v stredu ideme do poradne,tak uvidíme,či sa nám ukáže,lebo doteraz sa asi dosť hanbilo,aj tváričku si zakrývalo :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nuž, niekedy keď vidím ako to funguje s tými prípojkami (doteraz problémy s kanalizáciou a plynom, kanalizácia sa konečne vyriešila, ešte ten plyn teda), tak si hovorím, že tuším by som už aj brala ten bytík, ktorému som sa tak bránila. Teraz budeme mať veľký dom, s krásnymi veľkými izbami, len keby sme už boli v ňom. Jasné, dokončený úplne ešte nieje ale tak aby sme tam mohli bývať a dorábať si ho tak by už mohol celkom byť. Lebo toto je taká nie moc dobrá situácia, stále len nabeháme kilometre, sme obmedzení najmä časovo. Aj ja som už veru počula od mnohých ľudí, že nieje tak ľahké otehotnieť kedy si povieš, ale teda je super, že Vám sa to podarilo na prvý krát. :-) Vooow, tak možno v stredu už aj povieš čo to čakáte? To je super. Ozaj, aké máš tehotenstvo? Zatiaľ také skôr pohodové, alebo si vracala a tak? Malinké už aj kope? Či ešte je také kľudné a poslúcha? ;-)
Odpovedať
Spočiatku to bolo kadejaké,ranné nevoľnosti,ae negrcala som,iba mi bolo strašne zle...a najhoršie bolo cestovanie na služobky a ako inak,keď nie busom... :-( :-| takže som už bola v piatom mesiaci mala som pribraté iba kilo...našťastie,bábo je veľké tak akurát ako by malo byť,iba moja váha sa nemenila...teraz má môj šéf dovolenku,tak som si dovolila neísť na služobky a sedím si v kanclíku :-N ;-) mám už aj papier od lekára aby mi obmedzili cestovanie... takže teraz mi je zle už iba sem-tam...je to o dosť lepšie ako na začiatku tehotenstva ;-) a bábo sa poslednú dobu strašne rozkopalo,veď tento víkend som sa vôbec nevyspala,vkuse ma kopalo do mechúra,nevedela som si nájsť vhodnú polohu na spanie, stále som musela behať na záchod,tak som dnes trocha vymletá a strašne sa mi chce spať :-N :-x
Odpovedať
Božinku, to je také krásne čítať. :-) Ja viem, že si asi teraz veľmi unavená a tak, ale je to milučké. Aspoň vieš, že je v poriadku, ktovie, možno to bude malý futbalista :-) Vlastne z pôrodu strach nemáš? Či zatiaľ na to radšej ani nemyslíš?
Odpovedať
Pravdupovediac,na pôrod radšej ešte nemyslím :-N |-| ...jasné,že sa veľmi bojím,ale zatiaľ si to tehotenstvo užívam...to kopkanie je inak veľmi príjemné,pokiaľ kopká do bruška... ;-) x-) ale akonáhle začne do mechúra,tak to až pichá... :-N :-p :-D Nadnes sa lúčim,idem ešte pomaly spraviť nejaký nákup,navariť obedík na zajtra a hádam sa mi podarí si aj trocha oddýchnuť ;-) :-) Želám pekný zvyšok dňa a dúfam,že sa tu zajtra zas objavíme a oprášime túto tému ;-)
Odpovedať
Aj ja budem končiť onedlho, asi o takú pol hodinku. Tak sa maj zatiaľ krásne, nákup sprav, ale iba taký aký odnesieš :-) Želám krásny zvyšok dňa a sladkú noc, aby si sa vyspinkala ty aj bábätko, nech ťa nechá pospať :-) Tak teda zajtra pa pa
Odpovedať
jej ahojte ekolu moc blahoželam aj my by sme chceli ale nedari sa tak snad časom :-) som zvedava na fotočky maleho potom
Odpovedať
ahojte augustovky! včera sme boli na poradni a vyzerá to tak,že čakáme chlapčeka ;-) jerryjanka...držkám silno silno palčeky aby si aj Ty čoskoro mohla oznámiť skvelú správu že čakáte pokladík ;-) x-)
Odpovedať
Ahoj ekolu! Jééj, to strašne moc blahoželám! Takže už aspoň viete akej farby máte kupovať oblečenie, však? Preto asi aj tak veľmi kope, možno budúci futbalista ;-)
Odpovedať
Ahojky falinka :-) Podľa manželíka vraj bude náš drobček "rallysta" a už teraz radí rýchlosti ako v aute :-D Manželík je totiž väčší fanúšik rally ako futbalu :-D Vám sa ako darí?
Odpovedať
Ahojky ekolu :-) Noo, tak také vysvetlenie na kopanie som ešte nepočula ale je to super vysvetlenie, fakt som sa na ňom pobavila, vlastne ešte stále sa neviem prestať smiať. :-D Nuž, my pomaličky, manželík šiel pracovať na našom hniezdočku lásky, zobral si voľno, už len aby nám ten plyn zapojili a sťahujeme sa :-) Len dúfame, že to bude tento rok..
Odpovedať
Neboj sa, budem držať palčeky aby to vyšlo podľa vašich predstáv ;-) Teraz si v práci? :-)
Odpovedať
ekolu dakujem za držanie palčekov - no bohužial - predvčerom som bola na pohotovosti - a včera behala po doktoroch - som na silnych liekoch - a budem ich mať asi rok - možno viac - takže musime čakať |-|
Odpovedať
aaach jani,to mi je hrozne hrozne ľúto :-( Budem sa za vás modliť,aby všetko dobre dopadlo... Veď my sme silné ženy,no nie? ;-)
Odpovedať
ekolu dakujem - no nič ine ako vydržať sa neda robiť že ano
Odpovedať
hmmm...treba byť niekedy v živote aj trpezlivý aby sme si dokázali vážiť potom to pekné čo príde... ;-) takže si teraz na PN?
Odpovedať
ekolu áno, teraz som v práci. Ďakujem Ti za držanie palčekov. :-) jerryjanka, čo sa Ti stalo také, že až rok budeš musieť brať lieky? Veď to je strašne dlhá doba, to si tak vážne chorá? Je mi to ľúto, držím palčeky, nech sa čím skôr uzdravíš!
Odpovedať
ekolu - ja som doma s tatinom ako opatrovatelka takže nie som na PN - nepracujem falinka no ako sa to vezme - smrtelne važne chora nie som ale vyžaduje si to dlhodobu liečbu- ono totiž ja to mam už par rokov diagnostikovane - len tie priznaky prišli teraz asi rok a pol potom čo som prestala brať lieky- tak sa objavili nanovo a ešte horšie takže to musi sa zasa unormalniť a potom sa uvidi budeme postupne skušať vysadzať čo to urobi
Odpovedať
caaaaaafte... znovu trosku povysavam a oprasim... :))) co mate noveho? ako darceky nakupene? co ? ja som zvedavaaaa..
Odpovedať
1
10
11
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?